نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking - صفحه 47

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 37454647
نمایش نتایج: از 461 به 464 از 464
  1. Top | #461

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8835
    یوزرنیم استیم
     * * * *ing noobs never die
    بابت جوابتون هم ممنون.من هم ناراحت نمیشم میدونم یه اشکالایی دارم.اگه ببینم هم تیمیم داره اول بازی چرت و پرت میگه میتوش میکنم ارامشمو حفظ میکنمو بازیمو میکنم و بیشتر مواقع جواب میده و اخر بازی طرف میفهمه داششته اشتباه میکرده.ولی چیکار کنم وقتی همه گاون؟

2. 2 کاربر مقابل از yusof عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad.S (02-07-2020),Sharingan (02-06-2020)

3. Top | #462

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط yusof نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بابت جوابتون هم ممنون.من هم ناراحت نمیشم میدونم یه اشکالایی دارم.اگه ببینم هم تیمیم داره اول بازی چرت و پرت میگه میتوش میکنم ارامشمو حفظ میکنمو بازیمو میکنم و بیشتر مواقع جواب میده و اخر بازی طرف میفهمه داششته اشتباه میکرده.ولی چیکار کنم وقتی همه گاون؟
    باید tryhardباشی اگه واقعا مشکل از یارات هست چند نقر رو پیدا کن باهاشون پارتی برو
    هیرو هایی رو یاد بگیر که توی رنک پایین هیولا ان مثل morphiling و huskar وslark
    و در نهایت باید تیم ات رو leadبدی (رهبری کنی _یه نفر از تیم یا همه تیم رو با خودت هماهنگ کنی) اگه یکی دوبار این کار رو بکنی و نتیجه خوب بگیره تیم ات تمومه در ادامه بازی به حرف ات گوش میدن
    برای رنک اپ هم اگه بازیتون بالا تر از سطح الان اتون هست pos4 و pos2 یعنی میدر و سافت ساپ بازی کن
    اگر میدری به محض وین کردن لاین مید و تاور یک انداختن برو لاین های دیگه و فشار رو بیار و سعی کن فضای فارم بگیری و تیم رو مجاب کنی به این تاور بکنه و پوش بده تا فضا فارم حریف کم بشه در نهایت بازی برای شما وین میشه حتی اگه یار هات بد باشن

4. 4 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (03-05-2020),Milad._.R (02-06-2020),Mohammad.S (02-07-2020),Sharingan (02-06-2020)

5. Top | #463

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8835
    یوزرنیم استیم
     * * * *ing noobs never die
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    باید tryhardباشی اگه واقعا مشکل از یارات هست چند نقر رو پیدا کن باهاشون پارتی برو
    هیرو هایی رو یاد بگیر که توی رنک پایین هیولا ان مثل morphiling و huskar وslark
    و در نهایت باید تیم ات رو leadبدی (رهبری کنی _یه نفر از تیم یا همه تیم رو با خودت هماهنگ کنی) اگه یکی دوبار این کار رو بکنی و نتیجه خوب بگیره تیم ات تمومه در ادامه بازی به حرف ات گوش میدن
    برای رنک اپ هم اگه بازیتون بالا تر از سطح الان اتون هست pos4 و pos2 یعنی میدر و سافت ساپ بازی کن
    اگر میدری به محض وین کردن لاین مید و تاور یک انداختن برو لاین های دیگه و فشار رو بیار و سعی کن فضای فارم بگیری و تیم رو مجاب کنی به این تاور بکنه و پوش بده تا فضا فارم حریف کم بشه در نهایت بازی برای شما وین میشه حتی اگه یار هات بد باشن
    خیلی ممنون بابت جوابتون.درسته باید تیم تشکیل بدم با چند نفر.منکه انقد اعصابم خورد شده بود دوتا دو رو پاک کردم.ولی مگه میشه دوتا بازی نکرد.دوباره میریزم.بازم ممنون از راهنماییتون

6. کاربر مقابل از yusof عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

alia76972 (02-18-2020)

7. Top | #464

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    10156

کل بازی های اکانت SKILL brac

به خاطر اینه که بر اساس شرایط و میانگین KDA و چیزای دیگه کل بازی های اکانت SKILL bracket میده ، نه فقط یک بازی !

صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 37454647