هم اندیشی کاربران برای نجات دوتا 2!!

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    102
    یوزرنیم استیم
    6 Way Pain!

Exclamation هم اندیشی کاربران برای نجات دوتا 2!!

سلام خدمت کاربران و دوستداران دوتا 2

همگی ما با مشکلاتی که اخیرا سر استیم،دوتا 2 و اکثر بازی های آنلاینی که در کشور انجام میشده اومده آشنا هستیم!بعد از گذشت مدتی و درست نشدن این مشکلات،مشغول انجام تحقیقاتی در این زمینه شدم تا ببینم آیا می شود کاری کرد؟
    براستی آیا می شود!!!جواب اونم چیزی است تو مایه های نخیر!قضیه از این قرار است که مهندسان شرکت زیرساخت دستگاه های فایروال پیشرفته سیسکو که کاربرد نظامی دارد! و تنظیمات پیشرفته اون محرمانه تلقی شده و فقط مهندسان ارشد سیسکو به آن واقفند رو به نوعی تهیه کرده اند و چپوندن روی نت کشور به این صورت تنظیم شده که در تمامی پروتکل های نت بجز https و... تمامی اتصالات به ip های خارجی رو هر 30ثانیه با قطعی 5 الی 10 ثانیه مواجه می کنه و اصطلاحا rateاون رو کاهش دادند.از قضا اکثر بازی های آنلاین و دوتا 2 از پروتکل udp برای جابه جایی اطلاعات استفاده می کنند و همچنین اکثر چیز پ ان ها هم از این پروتکل استفاده می کنند.بنابراین با بستن و محدود کردن تمامی پورت های این پروتکل شد همینی که می بینید!و این پروتکل udp حالا به بستر امن تبدیل شده برای زیرساخت!
    حالا عزیزانی که فک می کنند این مشکلات برطرف میشود!!!!!! شاید بشود....
    قرض از مطرح کردن این مسله این بود که فکر میکنم دیگه وقتشه با محوریت این سایت و کاربرانش برای نجات دوتا 2 کاری انجام بشه و فعالیت هایی سازماندهی بشود.حالا چه کار؟عرض می کنم.
    دوتا2 از پورت های مخصوصی برای خودش استفاده میکنه که ما باید با پیدا کردن این پورتها و ارائه اون به شرکت ارتباطات زیر ساخت به عنوان مجری این سیستم جدید و قانع کردن اونها نسبت به رفع محدودیت این پورت ها اقدام کنیم و این کار هم برای آقایان زیرساخت بسیار آسان است.یکی از دوستان این پورتها را به من اطلاع داده حالا اگر از عزیزان،کسی آشنا به شبکه هست به ما در یافتن این پورت ها کمک کند.سایت شرکت زیر ساخت قسمت ثبت شکایات داره که کاربران میتوانند (و باید بتوانند) با مطرح کردن این موضوع مغز مسولین محترم رو پخته و ما را برای تماس تلفنی با آنها یاری کنند
    در نهایت هم آدرس صفحات لازم رو قرار میدهم و از مدیران سایت انتظار دارم این پست رو تا به نتیجه نهایی نرسیده است باز نگه دارند و البته ویرایش نمایند.
    کاربران گرامی لطفا از مطرح کردن مسایل حساس و انحرافی جدا خودداری نمایید

صفحه ارتباط با ما در شرکت زیر ساخت.ایمیل به مدیر عامل فراموش نشود....
    ارتباط با ما | شرکت ارتباطات زیرساخت

صفحه ثبت شکایات:لطفا از این لینک به صورت مستقیم استفاده کنید و در قسمت موضوع شکایت سایر موارد مرتبط رو انتخاب کنید و در نهایت کد پیگیری در یافت می کنید
    صفحه اعلام شکایت:http://www.tic.ir/fa/apointment2/shekayet

صفحه پیگیری شکایت:پیگیری شکایات | شرکت ارتباطات زیرساخت

پورت های که دوستان اطلاع دادن:

gameoverlayui 55447
    steam 56633
    dota 27005

با تشکر و با امید به رفع حصر!
    ویرایش توسط david! : 05-18-2013 در ساعت 01:27 AM

2. 9 کاربر مقابل از david! عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (05-17-2013),akpro (05-18-2013),FCB (05-19-2013),Karawana (05-17-2013),MasterJoint (06-01-2013),Mostafa91 (05-18-2013),Mr.Nobody (05-17-2013),Nightmare (05-18-2013),Yakuza (05-18-2013)