Auto Dota Hero Selector

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    4

Auto Dota Hero Selector

خیلی* از ما در انتخاب کردن هیرو*های پر طرفدار مثل Shadow Fiend قبل از دیگران مشکل داریم این برنامه مشکل ما رو حل می*کنه

تصویری از محیط برنامه:
    eEJDw

این برنامه به شما این امکان رو میده که بعضی* از هیرو*های مورد علاقتون رو قبل از بقیه پیک کنید این هیرو*ها عبارت اند از : Shadow Fiend - Butcher - Troll - Huskar

نحوه ی کار با برنامه:

شما اول باید هیرو*ای که میخواین رو انتخاب کنید بد از اون روی " *Set Patch " کلیک کنید اگه این پیغام " Hero Selection was successful " رو مشاهده کردین یعنی* برنامه درست اجرا شده اما اگر این پیغام رو مشاهده نکردین یعنی* یک جایی* اشتباه کردین

حالا وارد بازی شوید و هنگامی که بازی در حال لود شدن است دکمهٔ " F1 " رو بزنید سپس می*بینید که برنامه هیرو ی شما رو قبل اینکه کسی* بتونه پیک میکنه

تذکر مهم :
    فراموش نکنید که دکمهٔ " F2 " رو بعد از انتخاب هیرو بزنید چون اگر این کارو نکنید هیرو شما به صورت شانسی آیتم*های مختلفی* رو میخره

لینک دانلود :

Arcane.cfg's Auto DotA Hero Selector

2. 10 کاربر مقابل از oOpS^ArCaNuS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

!__mAsTeR__! (07-17-2012),-FrostLove- (07-17-2012),alirezaac (07-17-2012),Amin-Wanted (07-17-2012),ArTaBaZ (07-17-2012),FCB (07-17-2012),Mars (07-17-2012),MasterJoint (07-17-2012),Milad._.R (07-17-2012),X.EpSilOn (07-17-2012)

3. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    ممنون شهریار جان

جالبه وقتی اسم Huskar رو خوندم با خودم گفتم آخه کی میاد این هیرو رو پیک بکنه؟

بعد به ذهنم رسید نه بابا این هیرو خیلی طرفدار داره و یک زمان هم مد بود اولین هیرو پیک میشد و تو Cm هم یا بن و یا پیک میشد !

اما جالب تر از اینا این هست که من از این هیرو (Huskar) خیلی نفرت دارم و یادمه یک بار به صورت اتفاقی (Random) برام پیک شد که تو اون بازی AFK کردم!

باید برنامه جالبی باشه من بعد از اینکه دانلود کردم گزینه Pudge رو انتخاب میکنم :smile40:
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    31
    یوزرنیم استیم
    MasterJoint
    خیلی برنامه خوبیه ممنون
    فقط یک سوال
    بازیو لگ دار نمیکنه؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    Banned
    شماره عضویت
    4
    نه هیچ تأثیری نداره درضمن آخر پست گفتم که بعد از انتخاب هیرو با زدن f2 برنامه رو ببندیند

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    48
    یوزرنیم استیم
    alireza.acrm
    اگه تنبلی تون میاد این نرم افزارم باز کنین وگزینه هاشو بزنین اسکریپت هاشو در آوردم اجرا کنین با همون f1وf2 کار کنین باهاش
    pudge
    troll
    sf
    huskar

کلمات کلیدی این موضوع