buge kheyli ajiib dar mape6.79b

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2337

Cool buge kheyli ajiib dar mape6.79b

salam dostam
    man taze varedam pas ziad az man entezar nadashte bashin
    man ye bagi ro az toye ye manbae etelaatie ghaniii ke kamelan serry e peyda kardam
    age bedoooniin toye in map yek sery ketab hayy bood ke be on ha pach migoftan ke ma fek mikardim sare karie vali age shoma har 5 tae onaro peyda koniin tabdil be yek pache ghermez rang mishe ke albate begam onam sare karieaaa
    age shoma ba heroe riki in pache ghermez rango kamel koniiid va ye manky ham bebandiiid va ono kenare powerup samtechape bazi ke akse 3ta gooye rangie ke kheyliam khoshkelan daghiiiiiiiiiiighaaaaaan vasate ona bezariiin
    manky ro daghiighan rooye in pache ghermez bezariiin va faghti ke ona kamelan rooye haman va dar vasate on 3ta gooy hastan riki smoke kone...........
    nagahan ye ghoole bishakho dom mizane biiron ke bayad ba on misabegheye do bediid age in kari bokoniin shoma barande mishin va be hame chize shoma kheyyyyli ezafe mikone masalan hp shomaro 1000 ta mibare bala va.........
    kholase age bebariinesh kheyli chiize topy mishe

inam begam ke shoma bayad 2 nafar bashin yani faghti riki on gholo zaher mikone morph ba 6 esh mirese onja chon malome sorate riki be on nemirese
    albate inam begam ke taraf nemidoe balke az insar mipare on sar shoma bayad to in fasele beresiin vagarna manky shoma paaaar paaaar
    rasti manzoor az onsar jayye ke powerup e samte rast hast e
    ba tashakor
    doostan kheyli bebakhshiin chon man ham nemitonam farsi tipe konam chon kheyli to tipe farsi kondam va h
    am inke man tazevaredamaaa havamo dashte bashin

----------------------------------------------------

من تازه واردم پس زیاد از من انتظار نداشته باشین
    من یه باگی رو از توی یه منبع اطلاعاتی غنی که کاملا سریِ پیدا کردم
    اگه بدونیین توی این مپ یک سری کتاب هایی بود که به اون ها پاچ می گفتن که ما فک میکردیم سر کاری ولی  اگه شما هر ۵ تائه اونارو پیدا کنین تبدیل به یک پاچه قرمز رنگ می شه که البته بگم اونم سر کریپا
    اگه شما با هر ریکی این پاچه قرمز رنگ کامل کنییید و یه منکی هم ببندییید و اونو کنار پوروپ سمتچپ بعضی  که عکس ۳تا گوی رنگیه که خیلیم خوشگلن دقیییییییییییقااان وسعت اونا بزرییین
    مانکی رو دقیقا روی این پاچه قرمز بزرییین و وقتی که اونا کاملا روی همان و در وسعت اون ۳تا گوی هستن ریکی سمک کنه...........
    ناگهان یه غوله بیشخو دوم می زنه بیرون که باید با اون میسبقهٔ دو بدید اگه این کاری بکنیین شما بارند میشین و به همه چیز شما خییییلی اضافه می کنه مثلا اچ پی شمارو ۱۰۰۰ تا میبره بالا و.........
    خلاصه اگه ببریینش خیلی  چیز تاپی می شه

اینم بگم که شما باید ۲ نفر باشین یعنی  وقتی ریکی اون قلو ظاهر می کنه مورف با ۶ ااش میرسه اونجا چون معلومه صورت ریکی به اون نمیرسه
    البته اینم بگم که طرف نمید بلکه از اینسر میپره اون سر شما باید تو این فاصله برسیین وگرنه منکی شما پاار پاار
    راستی  منظور از عنصر جای که پوروپِ سمت راست هستِ
    با تشکر
    دوستان خیلی  ببخشیین چون من هم نمیتونم فارسی تیپ کنم چون خیلی  تو تیپ فارسی کدام و هم اینکه من تزوردماا هوام داشته باشین

Behnevis.com

2. کاربر مقابل از hunger_hero02 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

antigoon (05-22-2014)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    لطفا فارسی تایپ کنید کسی به تاپیک های فینگلیش نگاه هم نمی کنه
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

4. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

antigoon (05-22-2014),zoro_sprite (06-20-2014)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2337
    goftam ke sry faghan nemitonam

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4163
    تشکر خوب بود