مشکل اپدیت نشدن دوتا دو

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6397

مشکل اپدیت نشدن دوتا دو

سلام ببخشید استیمم دوتا دو رو اپدیت نمی کنه یعنی با اینکه اپدیت نیست ولی بازم می ره توش (از توی استیم)و دکمه ی پلی رو داره اصلا اپدیت نمی کنه.
    وقتی هم که پلی رو می زنم و میره تو بازی،بازی ارور میده و میگه که اپدیت نیست. بعد وقتی که می رم توی یه علامتی هست بالای صفحه عکس باز ی داره(بیگ پیکچر فکر کنم)از اونجا می رم که دوتا روببینم شاید بتونم از اونجا دانلود کنم اپدیتشو می گه که نصب نشده است در حالی که من نصب کردم دوتا را در استیم به روش اد گیم
    توروخدا کمکم کنید دو روزه درگیرم
    ویرایش توسط Ma30sms : 04-05-2017 در ساعت 11:06 PM دلیل: بد نوشتم

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma30sms نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام ببخشید استیمم دوتا دو رو اپدیت نمی کنه یعنی با اینکه اپدیت نیست ولی بازم می ره توش (از توی استیم)و دکمه ی پلی رو داره اصلا اپدیت نمی کنه.
    وقتی هم که پلی رو می زنم و میره تو بازی،بازی ارور میده و میگه که اپدیت نیست. بعد وقتی که می رم توی یه علامتی هست بالای صفحه عکس باز ی داره(بیگ پیکچر فکر کنم)از اونجا می رم که دوتا روببینم شاید بتونم از اونجا دانلود کنم اپدیتشو می گه که نصب نشده است در حالی که من نصب کردم دوتا را در استیم به روش اد گیم
    توروخدا کمکم کنید دو روزه درگیرم
    سلام

از استیم روی بازی کلیک راست => properties => تب Local files => گزینه verify integrity of game files رو بزنید تا استیم فایلاتونو چک کنه و اگه ناقصی داشت اپدیت کنه، (موقع verify کردن کار سنگین از cpu نکشید)
    یه راه دیگه هم اینه که از خود استیم برید تو Setting و قسمت downloads گزینه clear download cache رو بزنید و دوباره امتحان کنید، از همون قسمت download region رو هم جاهای مختلف بزارید تست کنید ببینید فرق میکنه یا نه ژاپن و امارات توصیه میشن.
    اگرم تو مسیر "Steam\steamapps\common\dota 2 beta\game\dota" فایلی به اسم steam.cfg اگه اون نبود فایل steam.inf هست حذفش کنید (ترجیحا قبلش یه کپی ازش یه جا خارج از پوشه استیم سیو کنید که اگه مشکلتون حل نشد دوباره برشگردونید یا اینکه برید از recycle bin دوباره restore اش کنید.)

اگه بازی رو از خود استیم ادد و دانلود کردید به احتمال زیاد مشکل از استیمه به عنوان راه حل اخر اگه بتونین برنامه استیم رو دوباره از اول نصب کنید مشکلتون حل میشه.

پ.ن: احیانا قبل همه اینا یه چکی هم بکنید که یه وقت استیمتون تو این مدت تو حالت offline mode گیر نکرده باشه

پرسشو باید اینجا مطرح میکردید
    پرسش و پاسخ در مورد نصب و اجرای دوتا 2

3. 4 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (04-06-2017),Mohammad.S (07-19-2018),Mohammad_ai69 (04-06-2017),ravee (07-22-2018)

کلمات کلیدی این موضوع