پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز - صفحه 12

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 117 از 117
  1. Top | #111

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    اگه منظور شما این هست که بدون هما هنگی با من ساعت 15:30 کردید آره راست میگی ,چطور با امیر هماهنگ شد ولی من؟؟؟؟؟؟؟ = بوق؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما دیشب گفتی بازی رو بردید و بازی کن های من رفتن و بعدش می گی بیاید . خوب واسه اینم جواب داری؟
    تغییر نظر شما باعث شد ما 2تامون نباشن و من مجبور شم آیدی شونو بدم به 2 نفر دیگه آیا جوابی داری؟
    جالبه ما اول بازی ها تغییرات دشتیم ولی طبق قانون بود آره واسه اون روز مرسی - چون دقیقا قبل بازی بود

2. 2 کاربر مقابل از 620bOLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash (03-16-2013),nawid (03-22-2013)

3. Top | #112

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط 620bOLi نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اگه منظور شما این هست که بدون هما هنگی با من ساعت 15:30 کردید آره راست میگی ,چطور با امیر هماهنگ شد ولی من؟؟؟؟؟؟؟ = بوق؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما دیشب گفتی بازی رو بردید و بازی کن های من رفتن و بعدش می گی بیاید . خوب واسه اینم جواب داری؟
    تغییر نظر شما باعث شد ما 2تامون نباشن و من مجبور شم آیدی شونو بدم به 2 نفر دیگه آیا جوابی داری؟
    جالبه ما اول بازی ها تغییرات دشتیم ولی طبق قانون بود آره واسه اون روز مرسی - چون دقیقا قبل بازی بود
    با شما اگه هماهنگ نمیشد که ساعت دوباره به 18 بر نمیگشت.

در واقع اول ساعت 15:30 کردم . بعد دیدم امیر آنلاین هست بهش گفتم و قبول کرد و زمانی هم که تو آنلاین شدی بهت گفتم که قبول نکردی و ...

من نگفتم بازی رو کامل بردید و میتونید برید !
    داشتی mssage میدادی تو استیم که من اصلا نه تاییدی کردم و نه چیزی گفتم ، خودت گفتی و رفتی .
    من ازت پرسیدم که دیگه صبر نمیکنید Win بخورید ؟ تو هم گفتی دیگه یارام نیستن و... من هم داشتم با امیر صحبت میکردم نتوسنتم جوابت رو بدم که بعدش هم افلاین شدی .

تغییرات !
    شما دقیقا چند دقیقه قبل بازی لیست رو اون هم به صورت انلاین در استیم به من دادی ؟

• تمامی بازیها از پنجشنبه 91/12/17 به صورت ساعت توافقی بین دو تیم شروع خواهند شد و تیم ها موظف اند حداقل 10-15 دقیقه زودتر در لابی ایجاد شده توسط ادمین گروه خود حاضر باشند.
    فکر کنم کمتر از این زمان بوده!

4. 3 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-16-2013),PhanThom (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

5. Top | #113

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    دیگه حرفی ندارم:دی
    همینکه باعث شدی تورنومنت دوتا 2 برگزار شه جای تشکر داره و میدونم زحمات زیادی کشیدی و ازت و همه ی ادمین ها نهایت تشکر رودارم
    و کلا راضی کننده بود

6. 9 کاربر مقابل از 620bOLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-16-2013),Amin-Wanted (03-16-2013),Arash (03-16-2013),Darksoldier (03-16-2013),FCB (03-16-2013),Karawana (03-16-2013),Milad._.R (03-16-2013),Mostafa91 (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

7. Top | #114

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    113
    یوزرنیم استیم
    Darksoldier
    خیلی خوب بود
    این برخورد آقا ناصر که آخرش تشکر کردن و دیگه ادامه ندادن عالی بود
    ای کاش همه همینجوری رفتار میکردن
    خداوندا هرگز نگویمت دست من بگیر
    عمریست گرفته ای مبادا رها کنی..

8. 3 کاربر مقابل از Darksoldier عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-16-2013),Ajax (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

9. Top | #115

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    353
    سلام دوباره

واجب شد قبل هرچیز من یه سری مسایل رو توضیح بدم که واقعا خنده ام میگیره و جایه تعجب داره اول نمیخواستم همچین کاری کنم ولی دیدم یه سری موضوعات رو بلبل گفته که شاید 3 4 نفر بخون فکر کنن داستان کاملا 1 طرفه

و نامردی بوده تیم سناریو پارتی بازی کرده و در حق تیم log ظلم شده و .......

من کلا ادم رکی هستم هر مطلبی که احساس کنم درسته رو جلوی رویه طرف هم میگم ! افتخارم هم اینه که از سایت های فروم دار و از یه تیم فان به اینجا رسیدم

زیاد بحث باز نمیکنم به صورت خلاصه بگم که سال 90 تیم ما (ریبورن) تو مسابقات MGC به تیم Xonce باخت و حذف شد خب یه اتفاقی بود که کمتر کسی فکرشو میکرد واقعا تلاش ما زیاد بود اصلا خوده میلاد که الان همه ام میشناسیدش تو این مسابقات تو 90% بازیا با هر هیرویی مین 16 Dvine زده به من گفتش ما گفتیم ما که قراره ببازیم ( چون 1 هفته قبل MGC ما Xonce رو 2 بار تو گیم نت GGC با حضور 40 تا تیم از کل کشور که برگذار کنندشم خودم بودم بردیم ) حالا مشتی ببازیم

که نتیجه بر این شد که ما ام بخاطر اشتباهاتی که حالا گذشته باختیم .

گذشت و ما ریبورن رو به سناریو Rename کردیم و تو تمام مسابفات کشور مثل سابق بدون باخت اول شدیم تا اینکه رسیدیم MSI بعد از قهرمانی چندین مصاحبه از من تو سایت های خبری رفت که من تو یکی از سوال ها که این بود

- فکر میکردید اول شید .

- بله ما که بخاطر بدشانسی سال گذشته حذف شدیم دنبال جبران بودیم و میدونستیم که میتونیم

بعد این مصاحبه بلبل به من PM داد که امیر من از تو انتظار نداشتم ! که من گفتم چرا ! ؟ گفت چرا گفتی بخاطر بدشانسی ! که من گفتم بخاطر چی باید میگفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میگفتم خوش شانسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و بعد من این موضوع رو به بچه های تیم انتقال دادم که بچه ها گفتن امیر این دنبال حاشی اس Ignore اش کن که منم همین کارو کردم تا همین چند روز پیش که دوباره ادد کرد

منم گفتم این موضوعات گذشته ملتم الان فک میکنن ما خودمونو میگیریمو دنبال فلان بیساریم و ... که قبول کردم اصلا ام حرف نزدم

خلاصه زیاد دارم مینویسم چون ماچرا سره درازی داره . علی سرمد یکی از دوستای من به من گفت امیر بیا دست ایرانو بگیریم همه کمک کنیم که همه رو بیارن به دوتا 2 منم گفتم من که 24 ساعته هستم باشه اگه مسابقه ام بود میام

تا اینکه ما شرکت کردیم این مسابقات رو با 2 تا پلیر Standin یعنی 3 تا از بچه های سناریو نبودن

ما همینطوری اومدیم بالا بدون lose تا اینکه بازیمون با log شد میلاد که زحمت زیادیم تو تورنامنت کشیده به من گفت امیر ساعت 3 باشه بازیتون خوبه ؟ گفتم اره ما هستیم من همه رو ok میکنم که بیایم گفت لیدر log هم انلاین نیس

گفتم همه باید به حرفای ادمین احترام بذارن !

ساعت 4 صبح بود من تو بازی بودم دیدم بلبل به من پی ام داده که چرا ساعت 3 هست فلان بیسار امیر عقب بندازیم که من گفتم من به بچه ها تیم اس ام اس زدم و بچه ها هم مشکل دارن برا همین نمیشه تغیر داد با ادمین حرف بزن

گفت یعنی من بوقممممممممممممممممممم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که با تو هماهنگ شده ؟ با من نشده ؟ که من گفتم با من هماهنگ نشده به من فقط گفتن این ساعته که دیدم بلبل رفته تو سایت گفته اره به امیر گفتید چرا به من نگفتید که من

گفتم بلبل اسم منو نیار تو سایت الکی بگن فلان بیسار اسم مارو پاک کن حاشیه درست نکن و ...

روزه بازی شد ساعت 3 من انلاین شدم که دیدم که میلاد پی ام داده گفت امبر میشه عقب بندازی که من با اکراه گفتم بخاطر تو باشه ( چون زحمت کشیده برای این تورنامنت یه سری جاها هم باید ادم راه بیاد )

بلبل شب قبل گفته بود امیر هر ساعتی شد فقط ما نیم ساعت این ور اونور میایم چون خارجیا نیم به مشکل میخورن و ....

ما ساعت 18.39 انلاین شدیم که میلاد گفت کجایید گفتم یکی از بچه ها تیم تا 7 میاد اگه میشه صبر کنید که دیدم میلاد نمیتونه رفتم به بلبل پی ام دادم گفتم تا 7 صبر کنید MF یکم دیرتر میاد که SS هست گفت باشه شما رفیقد مورد نداره

اما نگو به میلاد بلبل پی ام داده گفته که بازیکنا ما نمیتونن وایسان lose بزن یا حالا میلاد بهشون گفته اگه میخواین win فرق نداره

اخه من موندم 1 بازی با تیمی که تو همه دستا داره Dvine میاره تو Dota 1 تو ایران شونصد سال اوله تو دوتا 2 ام تاحالا lose نداشته حریف تمرینیاشون Vigoss و Maelk و Dendi و ....

هستن شما در عرض 45 مین 2 دست میبریدشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

این حرفا که زدم حمل بر خود ستایی نیست حقیقته کسی نمیتونه انکار کنه ما ایرانیا مشکلمون اینه که همش مخالفیم بجا حمایت میخوایم فقط بگیم اینا هیچی نیستن و فلان بیسار

من حاضرم برا کشورم همه کار کنم اما وقتی شرایط اینطوزیه چرا ؟؟؟ بکنم اما بازم ناراحت نیستم خودتون مبینید اکثر مواقع بازیا من تو top1 هست به جا اینکه برم گیم میام بازیارو Cast میکنم تا ملت استفاده کنن

اما میگم شرایط اینطوریه که هرکی ادعا رفاقت و دوست داشتن تو رو داره فردا میخواد بیاد تو سناریو هرکیم که میبینه هیچی نیست میاد تخریب کردن ما ! همین چن روز پیش یکی از این پلیرا تیم PIW وسط cast منو ادد کرد

من Aceept کردم گفت دادا بیا گیم مارو Cast کن 4 تا گزارشگر میادو فلان منم فک کردم بازی معمولی هست گفتم Sry رفتم دیدم نه اینا دارن جدی بازی میکنن و رفتم PM دادم گفتم من نمیدونستم شما بازی دارید sry بعد PM داده

تو باغ نیستیا منم گفتم من تازه 2 ساعت با تو اشنا شدم با کسی که زیاد نمیشناسی پسر خاله نشو ! بعد یارو اومده میگه هه هه خودتو نگیر ما تو فینال میزنمتون ! و ....

بگذریم همه اینارو گفتم که اینجا مغلطه کسی نکنه هرچند بلبل میگه پلیرامون رفتن اما من نیم ساعت داشتم با یکی از پلیراشون english حرف میزدم که شما باید وای میستادیدو فلان بیسار نمیدونم حرف اونو قبول کنم یا دم خروسشو

بعد این حرفا جا داره از سایت دوتاباز تشکر کنم هرچند من از اولش قصد کمک کردن داشتم اما mrsaveh ترجیح داد مسابقات با روالی که تعیین کرده برگزار شه منم به ایشون گفتم که مسابقات MSI که 5.000$ جایزه داشت و

ESWC و .... رو از ما کمک میگرن برا جدولا و سرگروها و قوانین و ....

اما خداروشکر فعلا کسی ناراضی نبوده اون اشخاصی ام که خیلی ناراضی ان مشکلات سره چیزه دیگست ...

امیدوارم بتونیم راهنما خوبی باشیم برا پلیرا عزیز و اندک تجربه مونو در اختیارشون قرار بدیم بخدا اگه زمان ما این امکانات بود وضعمون بهتر از اینا بود

10. 7 کاربر مقابل از PhanThom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-16-2013),Ajax (03-16-2013),Amin-Wanted (03-16-2013),Karawana (03-16-2013),MasterJoint (03-17-2013),Milad._.R (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

11. Top | #116

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    ببین این نیک نیم بلبل رو فقط دو نفر بهم گفتن و میگن یکی علی سرمدی یکی علیرضا pixel
    اگه این تاپیک رو درست بخونی مخاطب من شما نبودی تیم شما دیر اومد و دلیلی نبود که من با شما بحث کنم و اینکار رو هم نکردم و با ادمین حرف زدم و همه چی الآن ok هست
    مسایل msi پارسال هم سرجاش هنوز و من باهات صحبت کردم و دلیلی نیست که دوباره بگم
    اهمه میدونن شما بازیتون خوبه (تیم اصلی scenario) که نیازی به گفتن من نیست
    اینو گفتم بفهمی که مشکلی ندارم در کل

12. 4 کاربر مقابل از 620bOLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-16-2013),Arash (03-17-2013),♀♠♥ßKß♥♠♀ (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

13. Top | #117

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    255
    یوزرنیم استیم
    arash-sdt
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

14. 2 کاربر مقابل از Arash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-17-2013),Blueshark (03-18-2013)

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112