بحث و گفتگو درباره Dota 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 371
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390

بحث و گفتگو درباره Dota 2

سلام دوستان گل دوتا باز و تمامی مدیران و همه کسانی که در سایت زحمت میکشن

دلیل زدن این تاپیک جدید اینکه ، دوست دارم سایت از این فعالیت خوب به فعالیت خوب تر برسه و کسانی که به طور حرفه ای دوتا 2 را بازی می کنند بیان اینجا شرکت کنند و مباحثی

تخصصی را در مورد دوتا 2 بیان کنند

یا یک سری تحلیل ها یا سوالات تخصصی بیان بشه بطور مثال ( در مورد ایتم ها و .........)

نکته : از شما دوستان خواهشی که دارم اسپم نزنید و بحثی پیش نیاد که بخواین از دست هم ناراحت بشوید

خوب اول خودم شروع میکنم

بحث من در مورد ایتم دادن بعد از بازی هستش ، من با یک سری افراد که صحبت کردم و تجربیات ، معمولا در هر لول 3-4 ایتم می دهد اما این برای من خود یک سوال است که ایاواقعا

این کار random هستش یا نه . ببینید دوستان من اتفاقات زیادی دیدم به طور مثال یکی از اون ها رو تعریف میکنم ، داشتیم بازی میکردیم ما بازی رو بردیم و خیلی سر بودیم اما بعد

به همه ی انها ایتم خوب داد و متعجبم از اینکه یک بازیکن طرف مقابل یک courier گیرش اومد که توی دوتا 2 یکی از با ارزش هاست اون بازیکن لول 30 بود و توی طول بازی کلا میمرد

ایا شما این را پای اقبال می گذارید ؟ بعد من رفتم پروفایلش را نگاه کردم تا اصلا حتی لول اپ هم نشده و بازی های قبلش هم نگاه کردم و تعریفی نبوده . این بود فقط یکی از

گزینه ها ، خوب این جای سوال است که چرا این اتفاق برای ما نمی افتید اخه 1 بازی 2 بازی ...... اصلا من از خیلی ها سوال کردم و این هایی که خارج از کشور بودن ایتم های بهتری

گیرشون اومده تا تو دوستانه ایرانی ، ایا به نظر شما تاثیر دارد ؟

یا اصلا تمام این بعث ها به کنار میرود و همه ی این ها به اقبال و شانس و لول شما بستگی دارد ؟

نظر خود را بیان کنید در مورد این بحث ، و اگر بحث و یا تحلیل تخصصی دارید بیان کنید خوشحال میشویم

مدیران عزیز : ( اگر تاپیک اشکالی دارد یا می تواند بهتر باشد خواهش میکنم نظر بدهید چون من به عنوان کاربر این سایت خیلی دوست دارم روز به روز پیشرفت حاصل بشه )

تشکر از تمامی دوستان
    ویرایش توسط Mohammad_ai69 : 03-30-2014 در ساعت 03:09 PM

2. 5 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirehsan (08-07-2014),Darksoldier (04-22-2013),FCB (04-23-2013),Milad._.R (01-02-2015),X-imc (09-10-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    نهرندم نیس همش توطئه دولن جهانخوار امریکا بر ضدملت ایران هس؟ یعنی فک می کنی ولو انقدر بد بخته؟ تو اگه کسی رو نمی شناسی دلیل نمی شه من ایرانی می شناسم دراگون کلو گرفته 10 تا کی استفاده کرده 2تا کوریر انیوژال برده کسیرو هم می شناسم 100تا باز کرده هیچی نبرده! اگه می گی کوریر من چرا تا حالا 3تا کوریر بردم؟ دوستم ایرانی چرا مونت بت رایدرو میرانا برده؟ بردن ایتم کاملا رندم هس! ولو بیاد کاری کنه به ایرانی ها ایتم نرسه؟ اگه قصد داشت تحریم کنه کلا نمی زاشت بازی کنی! خوبی شما همونایی که داره می رسه رو هم خوبه مفت می گیرین! بازی رو هم که مفت!

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    113
    یوزرنیم استیم
    Darksoldier
    من از اول که وارد دوتا 2 شدم چند لول اول خیلی آیتم میداد خیلی هم آیتمای با ارزش میداد
    اما حالا که لول بالا رفته فقط زمانی آیتم میده که 1 لول رفته باشی بالا آیتمای کم ارزش هم میده
    خداوندا هرگز نگویمت دست من بگیر
    عمریست گرفته ای مبادا رها کنی..

5. Top | #4

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    تو مسابفات همین سایت یکی از بچه ها Arcana لینا برد.
    من خودم Courier Mythical بردم خیلیا رم میشناسم که خیلی چیزا بردن از هوک Pudge تا Mount هیروی Chen!

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    پس % ایتم خوب توی مسابقات بیشتره شما این نظر رو دارید ؟

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    تو مسابفات همین سایت یکی از بچه ها Arcana لینا برد.
    منظور از مسابقات کجاست ؟
    یعنی کجا بازی کرده

8. Top | #7

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    پس % ایتم خوب توی مسابقات بیشتره شما این نظر رو دارید ؟
    خیر من همچین حرفی نزدم . یک مثال بود که ایرانی ها هم به راحتی آیتم های گرون رو میبرن و همه چی Random هست.

منظور از مسابقات کجاست ؟
    یعنی کجا بازی کرده
    همین تورنومنت اخیر که Scenario اول شد. پوریا DD برد.

9. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

lovelysandking (07-12-2016)

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    10
    معمولا توی هر لول 2-3 ایتم به هر بازیکن میده ولی نوع ایتم به چند چیز بستگی داره :
    1-رنکینگ ای دی (یعنی اگر درصد win بالاتر از 50 باشه top player محسوب میشه و همیشه ایتم خوب میده)
    2-ایتمی که همیشه زمان lvl up میده
    3-توی بازی battle point که البته باز بستگی داره که ماله کی باشه use شده باشه

11. Top | #9
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    سلام

اول از هر چیز تاپیک خوبی را ایجاد کردید و من اولین تاپیکی بود که بهش امتاز بسیار خوب دادم چون در آینده بحث های جالبی انجام خواهد شد و خواهش دارم از کسانیکه سوالی رو پرسیدند و جوابشون رو گرفتند بیان و اعلام کنند تا اون بحث خاتمه پیدا کنه

در رابطه با سوال بگم که :

با اون حرف که به کسی بیشتر بمیره آیتم خوب میده موافقم به طوریکه خودم با هیروی Lich تجربش کردم اما خب فکر کنم مردن نباشه و تعداد Assist ها باشه در کل تو این مورد 50 50 ام

در رابطه با حرف حسن که به میزان Battle Point هم بستگی موافقم اما خب من 90 تا هم گرفتم به قول خودمون دسته جارو هم بهمون نداد اما این مورد رو 70 ب 30 میدونم یعنی 70 درسته

آیتم هم که همیشه موقع لول آپ میده اما این آیتم رو ک میده %100 مطمئنم به نسبت برد و باخت های شما میده ! این رو هم خودم تجربه کردم و اون اوایل Sange & Yasha رو بردم که خیلی میرزید

بعد یک چیزی که زیاد توش مطمئن نیستم این هست که اسمتون براتون شانس میاره ! ببینید Random درسته تصادفی هست اما خب برای همون هم یک چیزی تعریف شده تا کامپیوتر یکی رو انتخاب کنه و من فکر میکنم برخی اشکال و نماد ها تو این انتخاب شدن کمک کنه که 3 نفر خوش شانسی که میشناسم از این چیزا داره اسمشون اما خب این دلیل مستند نیست.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

12. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (04-24-2013)

13. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    بعد یک چیزی که زیاد توش مطمئن نیستم این هست که اسمتون براتون شانس میاره ! ببینید Random درسته تصادفی هست اما خب برای همون هم یک چیزی تعریف شده تا کامپیوتر یکی رو انتخاب کنه و من فکر میکنم برخی اشکال و نماد ها تو این انتخاب شدن کمک کنه
    اگر این چیزی که میگی فرض کنیم درست باشه کامپیوتر بر اساس آیدی استیم شما حساب میکنه نه NickName

صفحه 1 از 38 12311 ... آخرینآخرین