مکالمه بین bayani و Mohammad_ai69

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین bayani و Mohammad_ai69

21 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. مرسی سلامت باشی ، توی این کشور حقیقتش هیچ اینده ای نداره و بقیش خیالاته ، تو رو نمیدونم ولی خودم حس میکنم توی این 26 سال یه هنر یاد نگرفتم فقط میدونم در مورد همه چیز ، وقتش رسیده بریم سراغ چیز بهتری که به سنمون بخوره و کمی توی دنیای واقعی زندگی کنیم . ایشالله تو هم تصمیمت رو بگیر و محکم باش و موفق باشی
  2. داداش ارادتو حال کردم.بعد از اون سابقه دوتا قبل از اینترنشنال بیای همچین کاری کنی کار هر کسی نیست :d
    ولی راه درستو داری میری.من هم امسال با توجه به سن و مسئله اشتغال و مشکلات شخصی احتمال زیاد آخرین سال دوتام هست.
    امیدوارم موفق باشی
  3. ادد شدی
  4. 371855243
    ببخشید اشتباه شد
  5. این ایدی لول 2 هست که ! jindar خودتی ؟
  6. 371855248
  7. کنسل شد نامبر ایدی بده اددت کنم
  8. سلام محمد چرا ایدیتو فروختی ؟
  9. اعصابمو که این نت ریده بهش . نمیدونم چه کنم دیه
  10. سلام خوبی محمد
    آقا من هم میخواستم بگم حرفمو دررابطه با اینکه score بی ربطه پس میگیرم
    من score 9700 داشتم و توی این رنج علت باخت رو هم تیمی ها میدونستم و توقع و انتظار زیاد از حدی داشتمم در صورت مشکل به خودمم هم برمیگشت
    اقا چشمت روز بد نبینه ریپورت شدم چند بازی اعصابو خورد شد لیو دادم راحت 3k score اومد پایین شد 7100
    کلا یه مدت دارم رنک میرم یعنی باورت نمیشه یه کسایی میندازه باهام از 1k بدتر جدی میگم
    یعنی 10 تا بازی افلین رفتم 10 تا lose streak شد راحت مید و کری بازی رو خراب میکردن اصلا بازی به مین 20 نمیرسید
    یعنی فاجعه هست اگه زیر 8 باشه score
    اگه ایدیت scoreش زیر 9 باشه به هیچ وجه نمیشه رنک آپ کرد مطمین باشا ، باید اینقدر نرمال بری تا score بیاد روی 9 بعد شروع به رنک کنی
    تازه این موردا رو توی رنک 4.6 برام اتفاق افتاد که دارم میگم ، دیگه وای به حال 3k
    خلاصه مراقب اعصابت باش
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 21
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اکنون ساعت 06:13 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox