مکالمه بین samdeloges و reza2h

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین samdeloges و reza2h

20 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

1. يه چيزي گفتيا!! آخه كودوم آدم عاقلي آموزشو پاك ميكنه؟؟؟
    يه ذره عكساش كوچيكن اگه پيش نمايش عوضشون كنيد و لينك مستقيمشو بذاريد
  2. شفافیت یکی از لایه ها رو گذاشتم رو 80% ببین چطور شده......... بعد راستی به نظر شما من درخت استعداد ترجمه شده بذارم بهتره یا همون طوری انگلیسی باشه.....منتظرم
  3. کار گرافیکی از این سختی ها هم داره دیگه ....
  4. به خاطر اینکه تیره هست منظورتونه یا چیز دیگه ...بلاخره باید یک چیز اموزش جدید باشه دیگه ....اخه احساس میکتنم بچه ها از tampalet های تکراری خسته شدن
    از اینکه خصوصی مطلب گفتی ممنون ....باورتون میشه 10 بار چک کردم که قابل خوندن و دیدن باشه ..... اگه فکر میکنید مشکل اساسیه اموزش رو پاکش کنم
  5. اين آموزش لايكان كه گذاشتيد احساس ميكنم عكس اسكيل ها خيلي بده
    اگه اسكرين شاته بهتره باگوشي بگيريد
    توي آموزش نذاشتم كسي بل نگيره
  6. فقط یک سوال برای اپلود عکس ها چی کار کنم حجم من که دیگه تقریبا پره......کاریش نمیشه کردم مثلا حجم قرض گرفت
  7. سلام
    خیلی ممنون از راهنمای شما ......ولی یه چیزی ......من اون تایپیک رو دیده بودم فکر کردم 1 سال پیش بسته شده ....چوت انقدر سوت و کوره ادم اینطور فکر میکنه......
    ظاهرا هم توی انجمن چند نفری (فکر کنم 4 نفر با خودم) بیشتر اموزش نمیزارن ........اینو به شما میگم بعضی از آموزش ها اینقدر وضعش خرابه یا اینکه قدیمی هست که فکر کنم با پارتی بازی اومده تو بخش حرفه ای ......
  8. سلام
    اگه خواستيد براي يك هيرو آموزش بنويسيد توي قسمت آموزش هاي در حال تكميل ذكر كنيد با تشكر
  9. كجا رفتي بيا تازه داريم به نتيجه ميرسيم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 11 از 20 تا 20
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اکنون ساعت 04:30 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox