مکالمه بین samdeloges و reza2h

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین samdeloges و reza2h

20 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. والا درگیر درسم شدید وگرنه دوتا رو پاک نمیکردم البته امید است که تابسون دوباره بریزمش
    مرسی منم امید وارم شما موفق بشید(به دلیل نبود وقت یه مکالمه رو این وسط پیش بینی کردم یعنی شما بگی موفق باشی منم جواب بدم)
  2. هیچی ما فعلا درگیر کاریم :d
    البته داشتم روی اپدیت اموزش فانتوم اساسین کار میکردم ولی نامید شدم ........اونم بخاطر کار تنهایی
  3. سلام چخبر؟؟
    من چون متروک دوتا شدم اینه که دیر ب دیر میام تو فوروم برا همین تازه اکسپت کردم
  4. اوکی....
  5. نه منظورم از زووم واقع زووم بود خوب ميشه ديگه هر كي مشكل داره زووم ميكنه
  6. zoom مروگرم روی 100% کاملا هم همه جیز normal هست شاید مشکل از اون هست یه چکی بکنید ......منم دیشب مشکلم همین بود
  7. من مشكلم دقيقا كوچيك بودنشه نه چيز ديگه اي اگه بزرگ نميتونيد بكنيد خب زوم ميكنيم
  8. درخت استعداد ترجمه نشه تصويرش بهتره چون توي بازي به صورت بصري بايد ببينن چشمشون آشنا ميشه پيشنهاد من اينه كه زيرش ترجمشو بنويسيد
  9. اگرم منظورتون اون عکس مهارت هست ......اونو هیچ کاریش نیمشه کرد چون کل فرمت قالب بندی به هم میریزه .......فونت باشه میشه یه کاریش کرد اما اونو نه ....
  10. اره توی همین حدود ها یه چیزی گفتم......اگرم میخواستم نمی شد پاکش کرد
    بزرگترش کنم دیگه اون توضیحات روبروش توی یه خط جا نمی شن ......الان اگه من درست فهمیده باشم مشکل شما با فونت نوشته های داخل عکس هست درسته .....اگه نه که من برم کارشناسی رو از اول بخونم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 20
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اکنون ساعت 10:36 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox