سوال:موس و پد

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5

سوال:موس و پد

سلام وقت همگی بخیر
    من به یه مشکلی خوردم که ممکنه خیلی از پلیرا بهش بخورن تا الان 4k رسوندم سولو رو اما احساس میکنم 2تا چیز مانع شده تا بیشتر از این جلو برم یعنی یک پلیر هر چقدرم پلیر باشه اگه همه چی جور نباشه تا یه حدی بیشتر نمیتونه پیشرفت کنه از رو تجربه میگم
    1-موس و پد مناسبی ندارم
    2-اینترنت پینگ استانداردی نداره
    لطفا راهنمایی کنید برای سبک بازی ما دقیقا چه جور موسی خوبه؟steal sires wirless نظرمه
    پد موس چطور باید باشه مدل اسپید یا کنترل؟(برای سبک بازی ما)
    در مورد پینگ واقعا برام سواله دیدم چند تا ایرانی رسیدن به 7k با این نتی که داریم چطور این کارو کردن؟پینگ من همیشه ثابته رو 100 خوبه اما کافی نیست متاسفانه چاره ای هم نیست :دی

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    نقل قول نوشته اصلی توسط RaLiYaN نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام وقت همگی بخیر
    من به یه مشکلی خوردم که ممکنه خیلی از پلیرا بهش بخورن تا الان 4k رسوندم سولو رو اما احساس میکنم 2تا چیز مانع شده تا بیشتر از این جلو برم یعنی یک پلیر هر چقدرم پلیر باشه اگه همه چی جور نباشه تا یه حدی بیشتر نمیتونه پیشرفت کنه از رو تجربه میگم
    1-موس و پد مناسبی ندارم
    لطفا راهنمایی کنید برای سبک بازی ما دقیقا چه جور موسی خوبه؟steal sires wirless نظرمه
    در مورد پینگ واقعا برام سواله دیدم چند تا ایرانی رسیدن به 7k با این نتی که داریم چطور این کارو کردن؟پینگ من همیشه ثابته رو 100 خوبه اما کافی نیست متاسفانه چاره ای هم نیست :دی
    سلام درمورد پینگ میتونم بگم که از سرویس های کاهش پینگ میتونید استفاده کنید

3. کاربر مقابل از Timshift عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaLiYaN (05-23-2017)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط RaLiYaN نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر
    1-موس و پد مناسبی ندارم
    سلام خوش اومدین

دوست عزیز نیاز به باز کردن یک تاپیک نداشتین اینجوری برای هر سوال اگر کاربری بخواد یک تاپیک ایجاد کنه که سایت میترکه . پس محبت کنید در تاپیک های مخصوص به خودش پست بدین با تشکر از همکاری شما

اونی که 7k هست خرج کرده که به اونجا رسیده الان یکی از هم شهری خودم 7k هست 1 میلیون 200 هزار تومان داده موس و کیبورد خالی ( بماند سیستمی که داره بازی میکنه ) و ماهی داره 300-400 هزار تومن خرج نتش میکنه معلومه با نت من و شما نمیشه !

علاوه بر این ها باید اطلاعاتتون از هر پچ و تک تک هیرو ها و .... بالا باشه تا بتونید سریع با توجه به شرایط تصمیم حرفه ای بگیرین و یا اینقدر بازی کرده باشین که با هیرو هایی که می خواین پلی بدین هیچ مشکلی نداشته باشین نه طبق نظر خودتون بلکه حرفه ای ها . در کل خیلی چیزا دخیل هستش برای پلی دادن در سطح حرفه ای

اینا رو گفتم که اگر می خوای به 7k برسی باید مدتی زندگیت بشه دوتا 2 ، صبح بلند شی فکرت دوتا 2 باشه تا شب که می خوابی ! باید مثل حرفه ای ها زندگی کنی مثل حرفه ای ها فکر کنی و تلاش کنی و بهشم میرسی

موفق باشید .

5. 4 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (05-23-2017),Milad._.R (05-23-2017),RaLiYaN (05-23-2017),Viper (05-23-2017)

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    35
    یوزرنیم استیم
    Gashtal
    اولا همه چی موس و کیبورد نی . ولی نت از نون شب واجب تره.
    صندلی مناسب ، میز ، نور ، جو محیط ،‌میزان مشغله ذهنی ، وضعیت جسمانی و ... یا در کل صد در صد توان و هوشیاریت لازمه برا دوتا .
    دیروز موسم خراب شد فرستادم نمایندگی . یازده بازی کردم همه لوز (اون یکی هم اونا لیو دادن شما بخت حساب کن)‌ .
    pjbn untitled

محل زندگیم تغییر پیدا کرد از PC اومدم لپتاپ(5 تومن دادم لپتاپ) 1k رنکم اومد پایین.
    فک کنم ظهر ها وین ریتم 80٪ باشه . صبح ها 10٪ شبا هر چی نت بگه
    اما
    اما با موس ۲۰۰ تومنی (G402)، کیبورد 50 تومنی ، مانیتور 4:3 الجی قدیمی . سیستم Ram 4g/Cpu G2020 / vga R720 ??/ HDD با یه فضای اروم ، بعد از 12 ساعت کار شبا میومدم خوابگا شدم 6k (چهار سال تو کویر بودم از کار که میومدم مستقیم پا سیستم . زندگی نباتاتی )
    به قول دوستمون اولا دانشت رو بالا ببر. دوم نت خوب. سوم فعالیت بدنی فراموش نشه (مهمترین عامل. عقل سالم در بدن سالمه) . چهارم یه موس خوب کافیه . هات کی هر جور که راحتی حتی اگه بر خلاف همه باشه. کویک کست برای بعضی ایتما و هیروها فوق العاست
    2gcp 1

از قدیم بگفتند که "کار نیکو کردن از پر کردن است". واینکه هر کسی که از یه حرفه ای کسب درامد کنه میگن پرو ، مابقی اماتور. و هر حرفه هم میخوای موفق شی باید شش دانگ حواست به اون باشه. من توی اوج پلیم اصلا تمرکز لازم روی کارم نداشتم. چون یه قسمت انجام دادن هر کاریه یه قسمت هم تفکر در مورد اون کار تا پارامترهای خوب و بد و ضعف های خودتو پیدا کنی.
    من با سی سال سن ، داشتن 5 سال گیم نت و کلوپ ، بازی خور ، مهندس با هشت سال سابقه کار ، ورزشکار سابق (مصدوم حاضر) هیچی اندازه یه دست دوتا حالمو جا نمیاره . چیزی هم فراتر از یه پلیر فان تو خودم نمیبینم. با هرکی هر جا . فقط فان باشه.
    بقسه دوستان هم سطح انتظار خودشون و مشخص کنن بیشتر لذت میبرن .
    راستی فقط امریکا جوین بده . مرگ بر اروپا .

7. 2 کاربر مقابل از Gashtal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaLiYaN (05-23-2017),Viper (05-23-2017)

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5
    ممنون از شما بله من تازه وارد سایت شما شدم اما 7 ساله دوتا پلی میدم 1سالیم هست کوچ کردم دوتا2 :دی
    والا از همه جا من سرویس نت گرفتم بهریتنش واسه من شاتل بود که 130 بود ولی از وقتی سرویس ptp شاتل گرفتم پینگ شده 100 ثابت گاهی هم به 90 میرسه که 700 تومنم خرج برداشت
    اون رفیقتون از چه نتی استفاده میکنه ماهی 300 400 پول میده؟!من عشقمه دوتا ادم واسه عشقش خرج میکنه بی حساب کتاب :دی
    راستی این موسی که اسم بردم به نظرتون چطوریه؟steal sires sensi wirless(حتما وایرلسی باید باشه)و اینکه از چه پدی استفاده کنیم برای این سبک moba؟ اسپید یا کنترل؟
    مرسی از راهنمایی ارزشمندتون

9. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    4103
    یوزرنیم استیم
    jiani5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gashtal نمایش پست ها
    اولا همه چی موس و کیبورد نی . ولی نت از نون شب واجب تره.
    صندلی مناسب ، میز ، نور ، جو محیط ،‌میزان مشغله ذهنی ، وضعیت جسمانی و ... یا در کل صد در صد توان و هوشیاریت لازمه برا دوتا .
    دیروز موسم خراب شد فرستادم نمایندگی . یازده بازی کردم همه لوز (اون یکی هم اونا لیو دادن شما بخت حساب کن)‌ .
    pjbn untitled

محل زندگیم تغییر پیدا کرد از PC اومدم لپتاپ(5 تومن دادم لپتاپ) 1k رنکم اومد پایین.
    فک کنم ظهر ها وین ریتم 80٪ باشه . صبح ها 10٪ شبا هر چی نت بگه
    اما
    اما با موس ۲۰۰ تومنی (G402)، کیبورد 50 تومنی ، مانیتور 4:3 الجی قدیمی . سیستم Ram 4g/Cpu G2020 / vga R720 ??/ HDD با یه فضای اروم ، بعد از 12 ساعت کار شبا میومدم خوابگا شدم 6k (چهار سال تو کویر بودم از کار که میومدم مستقیم پا سیستم . زندگی نباتاتی )
    به قول دوستمون اولا دانشت رو بالا ببر. دوم نت خوب. سوم فعالیت بدنی فراموش نشه (مهمترین عامل. عقل سالم در بدن سالمه) . چهارم یه موس خوب کافیه . هات کی هر جور که راحتی حتی اگه بر خلاف همه باشه. کویک کست برای بعضی ایتما و هیروها فوق العاست
    2gcp 1

از قدیم بگفتند که "کار نیکو کردن از پر کردن است". واینکه هر کسی که از یه حرفه ای کسب درامد کنه میگن پرو ، مابقی اماتور. و هر حرفه هم میخوای موفق شی باید شش دانگ حواست به اون باشه. من توی اوج پلیم اصلا تمرکز لازم روی کارم نداشتم. چون یه قسمت انجام دادن هر کاریه یه قسمت هم تفکر در مورد اون کار تا پارامترهای خوب و بد و ضعف های خودتو پیدا کنی.
    من با سی سال سن ، داشتن 5 سال گیم نت و کلوپ ، بازی خور ، مهندس با هشت سال سابقه کار ، ورزشکار سابق (مصدوم حاضر) هیچی اندازه یه دست دوتا حالمو جا نمیاره . چیزی هم فراتر از یه پلیر فان تو خودم نمیبینم. با هرکی هر جا . فقط فان باشه.
    بقسه دوستان هم سطح انتظار خودشون و مشخص کنن بیشتر لذت میبرن .
    راستی فقط امریکا جوین بده . مرگ بر اروپا .
    مثل اینکه شما دلت خیلی پره :دی اما واقعانم حق داری امیدوارم روزی برسه تمام این مشکلات حل بشه اصلی ترینشم همین پینگ مناسبه البته اینو بهتون بگم تو دوتا1 اگه انلاین رفته باشید میبینید پینگتون 10 هستش دلیلش اینه که سرور تو ایران هستش پس اگه این valve بیاد یه سرور تو خود ایران بزنه پینگه همه میشه 10! که خدا کنه یه روزی این اتفاق خوشایند بیوفته
    بهترین پینگ ایرانیان تو اروپا هستش امریکا که داغونه مرگ بر امریکا :دی