نیازمند هم فکری برای معمای پینگ

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390

نیازمند هم فکری برای معمای پینگ

مدیران عزیز ببخشید برای ایجاد تاپیک جدید ، اما خواستم این در پست اول باشه و کسانی که میتونن کمک کنن پست اول رو بخونن و در تاپیک های دیگه گم نشه ، اما بعد از حل این معما جواب نهایی رو خوام نوشت و تاپیک رو میبندم در صورت لزوم .

کمو بیش دوستان عزیز از خرابی نت من اطلاع دارن برای همه ایرانی ها خوب نیست و داد میزنن اما به قول دوستمون میگه تو دیگه خدای خرابی نت داری

خلاصه چند مدت پیش متوجه شدم بازهایی رو که watch میکنم پینگشون واسم زیر 180 هستش !!! و تا اخر بازی رو دنبال میکردم و با کمک ID match میفهمیدم کدوم سرور هستش معمولا erupa west و us est بودن جالبه ها us !!!! بازی های dendi رو میدیدم کل بازی هاشو و پینگ من 150 بود !!!

ولی توی خود دوتا 2 زمانی که می خوای find کنی باید سرور مورد نظر انتخاب کنی زمانی که پینگ ها رو چک میکنی توی خود دوتا 2 این سرورها رو که توی watch 150 -180 میزنه رو ، توی خود دوتا 300-400 نمایش میده و با این وجود find میکنم و میرم میبینم بله همون 400 هستش اما چرا اینقدر اختلاف . آیا find کردن دیگران از مال من رنگی تره ؟ چرا باید توی watch اینقدر پایین باشه اما زمانی که چک میکنی بالاست اینم بگم همه چیز تحت کنترله و پهنای باند خالیه زمان چک کردن در دوتا 2 . اینی که میگم نه یه بازی نه 2 بازی بلکه بازی های زیاد و ساعت و روزهای مختلف امتحان کردم و اختلافی بین 200-100 داشت .

حالا دوستان سوال اینه ما قادر خواهیم بود بهترین پینگ رو پیدا کنیم و در واقع وارد اون سرور بشیم ؟

به نظر شما چه راه حلی وجود داره ؟

لطفا دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارن از منابع انگلیسی کمک بگیرین ممنون میشم

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3039
    یوزرنیم استیم
    :))
    اهمم
    این مشکل رو منم دارم. یعنی داخل بازی قسمت انتخاب سرور پینگ eu هام 350ـه ولی داخل بازی 250ـه (البته باید 90~120) باشه که یه مدت قفل کردن رو مخابرات ( زنگ زدم یارو خودش گفت 100تا رنکش دراپ شده سر این قضیه طرف گفت باید صبر کنیم )

یه مدت داخل گیم نت یه سیستم تویه eu west پینگش 120 بود یکی دیگه همون سرور 400 بعضی مواقع با reconnect درست میشد. شما میخوای reconnect رو امتحان کن شاید جواب بده

3. کاربر مقابل از 'ScoOPiNG yO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (05-04-2015)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    چون Watch فقط دیافت داره.شما هنگامی که بازی میکنی Upload هم داری.متاسفانه سرعت اپلود نت ها هم خیلی کم تر از دانلود هست.
    البته این نظر من هست D:
    One Shot One Kill No Luck All Skill

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط UnHoLy666 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چون Watch فقط دیافت داره.شما هنگامی که بازی میکنی Upload هم داری.متاسفانه سرعت اپلود نت ها هم خیلی کم تر از دانلود هست.
    البته این نظر من هست D:
    این نظریه در صورتی که نت شما 128 باشه درسته اما 256 به بالا مشکل نداره با برنامه تست شده

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    من خودم سرور us east بازی میکنم پینگ 400 یا گاهی 500 نشون میده! ولی تو بازی نه delay داره نه پینگ خرابه فقط اون خط قرمز بعضی وقتا میاد بالا که تو همه سرورا این مشکلو دارم...