مطالب جالب (زنگ تفریح!)

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 458 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 4576
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

مطالب جالب (زنگ تفریح!)

درود

دوستان هدف از ایجاد این تاپیک این هست که در کنار فعالیت در انجمن به دانسته های خود بیفزایید و گهگاهی هم بخندید.

کسانی که میخواهند در اینجا پستی ارسال کنند توجه داشته باشند مطلب ارسالی خلاف قوانین انجمن نباشه و بیشتر آموزنده باشه...

از عکس هایی از قبیل ترول و... گرفته تا متن های ادبی و آیا میدانید و فیلم های جالب توٱم با خنده همگی مجاز هستند.

با آرزوی لحظاتی خوش
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 9 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Wanted (09-20-2012),♀♠♥ßKß♥♠♀ (09-19-2015),bachedinamit (02-02-2013),IR|..invisible (08-23-2012),Jenius007 (08-24-2012),MasterJoint (11-08-2012),Mohammad_ai69 (01-17-2015),noyasystem (07-05-2017),Wind (11-01-2014)

3. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    روحاني راه مسجد را گم کرده بود . از کودکی خردسال پرسید : فرزندم ! مسجد این محل کجاست ؟

کودک گفت: آخر همین خیابان ، به طرف چپ بپیچید ، آن جا گنبد مسجد را خواهی دید .

روحاني گفت : آفرین فرزند ! من هم اکنون در آنجا سخنرانی دارم ، تو میخواهی
    به سخنانم گوش دهی ؟

کودک پرسید : درباره چه چیزی صحبت میکنی ، حاج آقا !؟

روحاني گفت : می خواهم راه بهشت را به مردم نشان دهم .

کودک خندید و گفت: تو راه مسجد را بلد نیستی می خواهی راه بهشت را به مردم نشان بدهی

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

304708 413894985334422 1869382975 n

ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 10 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

!__mAsTeR__! (08-23-2012),Ajax (08-24-2012),Amin-Wanted (08-23-2012),bachedinamit (02-02-2013),davidkami (10-26-2012),e.e.i.b.d.b (10-29-2012),Jenius007 (08-23-2012),MasterJoint (08-23-2012),Mohammad_ai69 (01-17-2015),حلما93 (03-25-2018)

5. Top | #3
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

جملات قصار

بهترينها را در خودتان خواهيد يافت
    وقتی در ديگران خوبی بجوئيد

« مارتين والش »

-------------------------------------

وقتی آنچه داريم مي بخشيم
    آنچه را نيازمند آنيم دريافت خواهيم کرد.
    « داگلاس لاوسن »

------------------------------------

خوش بينان در هرخطري فرصتي
    مي بينند و بد بينان درهر
    فرصتي خطري

------------------------------------

زماني كه همه چيز بر ضد شماست
    به ياد آوريد كه هواپيما همواره
    خلاف جهت باد اوج مي گيرد

- جبران خلیل جبران

6. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

!__mAsTeR__! (08-24-2012),Ajax (08-24-2012),Amin-Wanted (08-23-2012),bachedinamit (02-02-2013),Jenius007 (08-24-2012),X.EpSilOn (08-23-2012)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    90
    یوزرنیم استیم
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198074027743/
    از بیل گیتس پرسیدن از تو ثروتمند تر هم هست؟

در جواب گفت بله فقط یک نفر. پرسیدن ک…ی؟
    در جواب گفت سالها پیش زمانی که از اداره اخراج شدم و تازه اندیشه ی طراحی مایکروسافت و تو ذهنم پی ریزی می کردم،در فرودگاهی درنیویورک قبل از پرواز چشمم به این نشریه ها و روزنامه ها افتاد. از تیتر یک روزنامه خیلی خوشم اومد،دست کردم توی جیبم که روزنامه رو بخرم دیدم که پول خورد ندارم و اومدم منصرف بشم که دیدم یک پسر بچه سیاه پوست روزنامه فروش وقتی این نگاه پر توجه من و دید گفت این روزنامه مال خودت بخشیدمش به خودت بردار برای خودت.
    گفتم آخه من پول خورد ندارم گفت برای خودت بخشیدمش برای خودت.
    سه ماه بعد بر حسب تصادف توی همون فرودگاه و همون سالن پرواز چشمم به یه مجله خورد دست کردم تو جیبم باز دیدم پول خورد ندارم باز همون بچه بهم گفت این مجله رو بردار برا خودت ،گفتم پسرجون چند وقت پیش یه روزنامه بهم بخشیدی.هرکسی میاداینجا دچار این مسئله میشه بهش میبخشی؟!
    پسره گفت آره من دلم میخواد ببخشم از سود خودمه که میبخشم
    به قدری این جمله و نگاه پسر تو ذهن من مونده که خدایا این برمبنای چه احساسی اینا رو میگه.
    زمانی که به اوج قدرت رسیدم تصمیم گرفتم این فرد و پیدا کنم و جبران گذشته رو بکنم
    گروهی تشکیل دادم بعد از ۱۹ سال گفتم که برید و اونی که در فلان فرودگاه روزنامه میفروخت و پیدا کنید.یک ماه و نیم مطالعه کردند و متوجه شدند یک فرد سیاه پوسته که الان دربان یک سالن تئاتره. خلاصه دعوتش کردن اداره.
    ازش پرسیدم من و میشناسی. گفت بله، جناب عالی آقای بیلگیتس معروفید که دنیا میشناسدتون.
    سالها پیش زمانی که تو پسر بچه بودی و روزنامه میفروختی من یه همچین صحنه ای از تو دیدم
    گفت که طبیعیه. این حس و حال خودم بود
    گفتم میدونی چه کارت دارم، میخوام اون محبتی که به من کردی و جبران کنم
    گفت که چطوری؟
    گفتم هر چیزی که بخوای بهت میدم
    (خود بیلگیتس میگه خود این جوونه مرتب میخندید وقتی با من صحبت میکرد)
    پسره سیاه پوست گفت هر چی بخوام بهم میدی؟
    گفتم هرچی که بخوای
    گفت هر چی بخوام؟
    گفتم آره هر چی که بخوای بهت میدم
    من به ۵۰ کشور افریقایی وام دادم به اندازه تمام اونا به تو میبخشم
    گفت آقای بیل گیتس نمیتونی جبران کنی
    پرسیدم واسه چی نمیتونم جبران کنم؟
    پسره سیاه پوست گفت که :فرق من با تو در اینه که من در اوج نداشتنم به تو
    بخشیدم ولی تو تو اوج داشتنت میخوای به من ببخشی و این چیزی رو جبران نمیکنه
    بیل گیتس میگه همواره احساس میکنم ثروتمند تر از من کسی نیست جز این جوان ۳۲ساله مسلمان سیاه پوست

8. 16 کاربر مقابل از Jenius007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (08-24-2012),Amin-Wanted (08-24-2012),bachedinamit (02-02-2013),e.e.i.b.d.b (10-29-2012),FCB (08-24-2012),Golden Dragon (02-27-2014),Huntereshoon (12-04-2014),IR.Wolf (01-21-2013),IR|..invisible (01-19-2013),Karawana (08-24-2012),majids (10-03-2012),Milad-Rf (02-25-2017),Mohammad_ai69 (01-17-2015),Viper (09-03-2012),vonarian (09-12-2016),warning (02-16-2013)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    90
    یوزرنیم استیم
    سلام خدمت تمام دئستانم
    میخوام از فواید خنده براتون بگم و از پست محمدجان هم تشکر کرده باشم .
    برای شروع حوبه که یک جمله از چارلی چاپلین در همین رابطه براتون بگم .

شاید دَرد من دلیل خنده کسی شود.اما خنده من هرگز نباید باعث درد کسی شود. charly chaplin

این عکس آوریل سال ۱۹۷۷ گرفته شده و یکی از آخرین عکس های سِر چارلز اسپنسر چاپلین است .

اما فواید خنده :

آدمها همیشه لبخند می زنند، مخصوصاً وقتی در جمع هستند اما لبخند فقط نشان دهنده شاد بودن آنها نیست. ما از لبخند برای اهداف خاص اجتماعی استفاده می کنیم زیرا لبخند می تواند پیام های مختلفی را به دیگران برساند.

در زیر به 10 روشی که می توان از لبخند برای فرستادن پیام درمورد قابل اعتماد بودن، جذابیت، اجتماعی بودن و ویژگی های بسیار دیگر درمورد خودمان استفاده کرد، اشاره می کنیم.

1. تشویق دیگران برای اعتماد به شما

در دنیایی که همه فقط به فکر خودشان هستند، واقعاً به چه کسی می توان اعتماد کرد؟ یک نشانه از قابل اعتماد بودن ما، لبخند است. لبخندهای واقعی پیام می فرستد که دیگران می توانند به ما اعتماد کرده و با ما همکاری کنند. کسانیکه لبخند می زنند معمولاً سخاوت و برونگرایی بیشتری دارند.
    اقتصاددانان نیز تصور می کنند که لبخند ارزش ویژه ای دارد. در یک تحقیق که توسط شارلمان و همکاران (Scharlemann et al.) انجام گرفت، احتمال اینکه شرکت کننده ها به افرادیکه لبخند می زدند اعتماد کنند خیلی بیشتر از بقیه بود. این تحقیق مشخص کرد که لبخند تمایل افراد برای اعتماد کردن را تا 10% افزایش می دهد.

2. جلب ملایمت و ارفاق دیگران

وقتی افراد کار بدی انجام می دهند و دستگیر می شوند معمولاً لبخند می زنند. آیا این کار برایشان فایده ای دارد؟

براساس تحقیقی که توسط لافرانس (LaFrance) و هِچ (Hecht) در 1995 انجام گرفت، می تواند اینطور باشد. ما با کسانیکه قانونشکنی کرده اند، اگر بعد از آن لبخند بزنند، با ملایمت و ارفاق بیشتری برخورد می کنیم. مهم نیست که لبخندی دروغین باشد، لبخندی از روی بیچارگی باشد یا یک لبخند واقعی، همه آنها باعث می شود برای فرد خاطی کمی تحفیف قائل شویم.

به نظر می رسد که به این دلیل در این مورد موثر است که تصور می کنیم افرادی که بعد از قانون شکنی لبخند می زنند، قابل اعتمادتر از آنهایی هستند که لبخند نمی زنند.

3. رهایی از خطاهای اجتماعی

فراموش کردید به مناسبت سالگرد ازدواجتان برای همسرتان هدیه بخرید؟ اسم یک مشتری مهم را فراموش کرده اید؟ سهواً یک بچه کوچک را لگد زدید؟ اگر چنین مواردی برای شما هم پیش آمده باشد، احتمالاً خجالت زده شده اید.

عملکرد خجالت این است که شما را از مکان های اجتماعی پرفشار بیرون کند. لبخند های از روی خجالت با پایین انداختن سر همراه است و خیلی وقت ها هم یک خنده کوتاه احمقانه به آن اضافه می کنیم. این کار برای این انجام می شود که باعث شویم فرد مقابل اشتباه سهوی ما را فراموش کرده و سریعتر ما را ببخشد.
    بنابراین لبخند از روی خجالت به ما کمک می کند از زندان رها شویم.

4. چون درغیراینصورت احساس بدی پیدا خواهم کرد

گاهی اوقات به این دلیل لبخند می زنیم که هم مودبانه است و هم اینکه بعد از آن احساس بدی پیدا نمی کنیم. مثل زمانیکه کسی با اشتیاق درمورد اینکه چطور مقداری پول در جیب یکی از لباس های قدیمی اش پیدا کرده برایمان تعریف می کند. شاید خیلی جای لبخند زدن نداشته باشد اما اینکار را می کنید چون مودبانه است.

در یک تحقیق از افراد مختلف سوال شد بعد از شنیدن اخبار خوب از یک نفر، صورت خود را خشک و جدی نگه دارند. بعد از آن احساس بدی پیدا کردند و تصور می کردند که آن فرد نظر بدی نسبت به آنها پیدا خواهد کرد.

به همین دلیل است که در اینگونه مواقع سر خود را تکان داده و لبخند می زنیم چون می دانیم اگر اینکار را نکنیم، بعد احساس پشیمانی خواهیم کرد. این احساس در زنان قوی تر از مردان است.

5. خندیدن از ته قلب

لبخند زدن راهی برای کاهش فشار ناشی از موقعیت های ناراحت کننده است. روانشناسان به آن فرضیه فیدبک چهره می گویند. حتی وقتی به اجبار لبخند می زنیم برای اینکه کمی روحیه مان را بهتر کند کافی است.

هشدار: لبخند زدن به چیزهای ناراحت کننده شاید موثر باشد اما به نظر دیگران جالب نمی رسد. وقتی آنسفیلد (Ansfield) در تحقیق خود از شرکت کننده ها خواست تا ویدئوهایی ناراحت کننده تماشا کنند، آنهایی که لبخند زدند بعد احساس بهتری داشتند تا آنها که لبخند نزدند. اما آنهایی که به تصاویر ناراحت کننده لبخند می زدند در نظر دیگران خوشایند نبودند.

6. برای درک و بینش بهتر

وقتی عصبی هستیم، توجه ما کمتر می شود. متوجه نمی شویم که کناردستمان چه می گذرد و فقط اتفاقی که درست روبه رویمان می افتد را می بینیم. این هم از نظر لفظی و هم استعاری صدق می کند: وقتی مضطرب هستیم یا استرس داریم، متوجه ایده هایی که در گوشه های ذهنمان است نمی شویم. اما برای به دست آوردن درک از یک مشکل، دقیقاً به همین ایده های پیرامونی نیاز پیدا می کنیم.

لبخند بزنید.

لبخند زدن باعث می شود احساس خوبی پیدا کنیم که انعطاف پذیری در توجه را بالا برده و توانایی ما برای فکر کردن کلی نگر را تقویت می کند. وقتی این ایده توسط جانسون و همکاران (Johnson et al.) در سال 2010 بررسی شد، نتایج تحقیق نشان داد که شرکت کننده هایی که لبخند می زدند در کارهایی که نیاز به توجه داشت و فرد باید کل جنگل و نه فقط درختان آن را می دید، بهتر عمل می کردند.

7. برای جذابیت

لبخند خانم ها تاثیری جادویی بر همسرشان دارد و تاثیر آن حتی از ارتباط چشمی نیز بالاتر است. در یک تحقیق بر روی نحوه برخورد آقایان با خانم ها را در یک بار بررسی کرد ]والش و هویت، 1985 (Walsch & Hewitt, 1985) [. وقتی زنی فقط ارتباط چشمی با همسرش برقرار می کرد، در 20% از موارد فرد به او نزدیک می شد. وقتی همان زن لبخندی را هم اضافه می کرد، در 60% از موارد مرد به او نزدیک می شد.

اما وقتی مردها به زنان لبخند می زنند، تاثیر آن جادوییت کمتری دارد. بااینکه لبخند زدن جذابیت خانم ها را برای آقایان بیشتر می کند اما برعکس آن چندان صادق نیست. درواقع، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مردان وقتی باغرور و یا حتی خجالت رفتار کنند، نسبت به زمانیکه شاد به نظر می رسند، جذابیت بیشتری دارند ]تریسی و بیل، 2011 (Tracy & Beall, 2011)[. کمتر لبخند زدن باعث می شود مردان مردانه تر به نظر برسند.

8. پنهان کردن فکر

روانشناسان در گذشته تصور می کردند که یک لبخند واقعی هیچوقت دروغ نمی گوید. لبخند های دروغین و مصنوعی فقط دهان را درگیر می کند درحالیکه لبخندهای واقعی به چشم ها نیز می رسد. اما در تحقیقات اخیر مشخص شده است که 80% از افرادیکه لبخند مصنوعی می زنند می توانند تاثیر لبخند بر روی چشم ها را نیز تقلید کنند.

پس از لبخند می توان برای پنهان کردن چیزی که واقعاً به آن فکر می کنیم استفاده کنیم اما با این وجود ساختن یک لبخند مصنوعی چندان آسان نیست زیرا زمان بندی آن باید درست باشد. رمز ایجاد یک لبخند قابل اعتماد این است که شروع کُندی دارد، یعنی نیم ثانیه طول می کشد تا روی صورت پخش شود. یک تحقیق نشان داده است که در مقایسه با یک لبخند با شروع سریع (یک دهم ثانیه)، لبخندهای با شروع کُندتر قابل اطمینان تر، واقعی تر و جذاب تر تلقی می شوند.

9. برای پول درآوردن

در موارد قبل بررسی کردیم که اقتصاددانان نیز ارزش لبخند را دریافته اند اما آیا لبخند می تواند واقعاً برایمان پول ساز باشد؟ واضح است که یک لبخند پهن از یک مستخدم می تواند: تید و لوکارد (Tidd and Lockard) در سال 1976 در تحقیق خود دریافتند که مستخدم هایی که لبخند می زنند انعام بیشتری دریافت می کنند.
    بطور کلی تر افرادیکه در صنایع خدماتی هستند، مثل مهمانداران هواپیما یا آنها که در بخش سرگرمی و میهمان نوازی هستند، برای لبخند زدن به مشتریان خود پول می گیرند. اما مراقب باشید. تضاد مداوم بین آنچه واقعاً احساس می شود و آنچه نشان داده می شود می تواند موجب خستگی فرد و فرسودگی شغلی شود.

10. لبخند بزنید تا دنیا به شما لبخند بزند

یکی از ساده ترین لذت های زندگی که معمولاً به خاطر خودکار بودن آن دیده نمی شود زمانی است که به کسی لبخند می زنید و او در جواب به شما لبخند می زند.
    اما همانطور که ممکن است متوجه شده باشید همه آدمها در جواب یک لبخند، لبخند نمی زنند. هینز و توم هاو (Hinsz and Tomhave) در سال 1991 در تحقیق خود بررسی کردند که چه نسبت از افراد لبخند را با لبخند جواب می دهند. نتایج آنها نشان داد که حدود 50% از افراد اینگونه رفتار می کنند. درمقایسه معمولاً هیچکس اخم را با اخم جواب نمی دهد.

لبخند برای طول عمر

اگر هیچکدام از این تحقیقات نتونست لبخندی روی لبان شما بنشاند این را هم در نظر بگیرید: افرادیکه زیاد لبخند می زنند معمولاً بیشتر عمر می کنند. در یک تحقیق که بر روی تصاویر بازیکنان بیسبال در سال 1952 انجام گرفت مشخص شد که آنها که لبخند زده بودند تا 7 سال بیشتر از همسانان خود عمر کرده اند.

شاید حالا دلیلی برای لبخند زدن پیدا کرده باشید.
    ویرایش توسط Jenius007 : 08-24-2012 در ساعت 01:43 PM

10. 6 کاربر مقابل از Jenius007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (08-24-2012),Amin-Wanted (08-24-2012),FCB (08-24-2012),Huntereshoon (12-04-2014),Karawana (08-24-2012),Soroshhoseny (09-04-2012)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    90
    یوزرنیم استیم
    دوست دارم درباره ی این عکس نظر بدین رو بگین جریان توی عکس چیه !؟

NewsImageaspxid906813ampfileOfoghi 11

12. 4 کاربر مقابل از Jenius007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (08-24-2012),FCB (08-24-2012),Sajjad_SLARK (06-06-2014),Soroshhoseny (09-04-2012)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    عکس بدون شرح!

فایل پیوست 300

14. 9 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bachedinamit (02-02-2013),raminkinggames (09-20-2012),saeedporreza (09-23-2015),Sajjad_SLARK (06-06-2014),samdeloges (12-08-2015),Soroshhoseny (09-04-2012),UnHoLy666 (01-13-2014),WardeN (09-03-2012),warning (02-16-2013)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    عکس بدون شرح!
    علاقه به بازی چه کرده! تا کمر تو آبه ول کن نیست !
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

16. 2 کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sajjad_SLARK (06-06-2014),Soroshhoseny (09-04-2012)

17. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    31
    یوزرنیم استیم
    MasterJoint
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    عکس بدون شرح!

فایل پیوست 300
    خب اینجا که کیس ها هم توا آبن!

چطوری کار میکنه من موندم :smile21:

18. 4 کاربر مقابل از MasterJoint عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

IR.Afshin (05-30-2014),reza (10-04-2020),Sajjad_SLARK (06-06-2014),Soroshhoseny (09-04-2012)

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    130
    یوزرنیم استیم
    fuckness3
    حتما کیسارو با یه چیزی حفاظت کردن

20. کاربر مقابل از Soroshhoseny عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Bane (02-17-2013)

صفحه 1 از 458 1231151101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع