شما چی فکر میکنید ؟! ( حتما شرکت کنید ) - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط liFe._.DeUcE نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من فکر میکنم ATER جان مثال زدن اگرنه جای خالی رو بخوایم بگیم که هنوز هیرو های زیادی از جمله alch - life- slardar -troll-slark- kunkka و حتی luna , trax , sniper , OD, weaver ,clinkz و خیلی از هیرو های دیگه خالیه!
    برای انتخاب کری توی یه مسابقه بیشتر از اینکه فکر این باشن که میتونه کری تیم حریف رو بزنه به این فکر میکنن که چه کاری توی درگیری از دستش بر میاد! مثلا فک میکنید چرا gyro یا luna انقد پیک میشن؟! چون تو چند تانیه میتونن با چنتا attack هیروهای نرم تیم مقابل رو بندازن و درگیری رو عوض کنن اگرنه یه هیرو مثل ursa باید همیشه پیک یا بن اول باشه چون کری تیم حریف به این راحتی ها نمیتونه تو سینش وایسه!

در مورد قوی شدن آخر بازی هم بعضی وقتا میبینید یه هیرو هیرو های خیلی قوی تر از خودشرو هم میزنه چون بیشتر چول درآورده و لول بالاتری داره که همش برمیگرده به طول بازی و لاین!
    اگرم منظورتون فول آیتم هست که جای دیگه داره بحث میشه و بحثش کلا با شرایت بازی متفاوت هست.
    ببخشید اما kunkka و slark و slardar و trax و sniper هرچقدر هم که قوی باشن بازم حریف میتونه راحت بندازتشون ... اما ترول و لایف و آلچ و و و خیلی راحت هیروهای ذکر شده رو میندازن

2. 2 کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Darktoheaven (11-09-2013),Reza Y (05-11-2014)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    323
    یوزرنیم استیم
    310748128
    داداش kunkka به جایی میرسه که با 1 attack میتونه 2 تا sup تیم حریم رو بندازه slardar وقتی 6 کنه رو dk دیگه dk تبدیل میشه به یه گوشت..sniper هم شاید گوشت باشه ولی تو درگیری تا تو بیای بفهمی کجا هست از اون دور 2-3 تارو نفله میکه و trax کلا بحثش جداست :دی
    من منظورم فول آیتم نیست داداش تو گیم هست همونطور که گفتم فول آیتم و تک به تک بحث دیگه ای داره که تاپیک جدای خودشم داره اینجا کلی و توی بازی هست که مطمعا باش هرکدوم از این هیرو ها که گفتم میتونه نتیجه یه بازی رو عوض کنه،شما مشکلت اینه که مثل خیلی های دیگه فقط تک به تک با یه هیرو رو میبینی !تو بازی 5 به 5 کری اول که نمیره رو کری تیم حریف و نباید اینو در نظر گرفت، همونطور که گفتم اینو میتونید از پیک و بن توی مسابقات هم ببینید! تنها جایی که میگن فلان کری بکشم چون میتونه کری حریف رو بزنه فک میکنم ایران باشه !

4. کاربر مقابل از Deuce عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Darktoheaven (11-09-2013)

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    به نظر من پیک کردن کری به اینیشیتور بستگی داره و هیرو هایی مثل ترکس و اسنایپر نمیتونن به انشییت کمک کن چون استارت درگیری خیلی مهمه ، همین ناوی طوری انشییت میکرد که تیم مقابل مجبور میشد فرار کنه تا درگیر شه.
    کری به ساپرت های تیم خودتون بستگی داره مثلا شما اسنایپر با یه ساپورتی بکشید لاین به اندازه کافی اگرسیو نمیشه که بتونید راحت بازی رو بگردونید
    ولی هیرو هایی مثل ویور که تنهایی جلو تریپل هم اگرسیوه میتونه راحت بازی رو کنترل کنه
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2702
    این تاپیک بنظر من بدرد لیدر های تیم میخوره، هر پلیری قابلیت لیدری رو نداره البته منظورم این نیست که لیدر ها بازیشون بهتره یا چیز دیگه، یه لیدر خوب مهارت بازیکن هاش رو میشناسه و قدرت کنترل بازی رو داره و کسی هست که باید تیم رو هدایت کنه!

7. کاربر مقابل از pudge_pro عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (05-11-2014)

8. Top | #25
    R-R
    R-R آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3342
    یوزرنیم استیم
    saeed_px
    در بازی های 5 به 5 هیرو carry باید 2 تا کار رو بتونه انجام بده

1 : نمیره در واقع فقط درگیری هایی شرکت کنه که %100 مطمئن هست زنده میمونه

2 : یونیت بزنه ! متاسفانه خیلی از Player های ایرانی فقط به فکر Kill هستن اما نمیدونن که هر دسته یونیت کامل زدن پول یه Kill رو بهشون میده

این 2 تا کاری بود که carry باید انجام بده

اما suporter اون هیرو هم باید 2 تا کار انجام بده

1 : موقع درگیری هرطور شده carry رو زنده نگه داره تا کشته نشه و پولی که جمع کرده از بین نره ! حتی شده خودش بمیره ولی carry بمونه

2 : بره فارم و creep های فارم رو دو دسته سه دسته کنه ! ما اینجوری میگیم و نمیدونم اصطلاح دقیقش چیه

این کار باعث میشه موقعی که فشار لاین هیرو carry زیاد شد مثلا 2 تا هیرو دیگه هم join دادن بره اونجا و حداقل 1000 تا گلد جمع کنه

این میشه که شاخ شدنش %100 تضمینیه ....

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    بله تشکر از شما که تاپیک 11 ماه پیش رو دوباره روشن نمودید ....
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

10. Top | #27
    R-R
    R-R آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3342
    یوزرنیم استیم
    saeed_px
    اشکالی داره ؟

11. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4230
    یوزرنیم استیم
    AMIRYU5
    من نقش کری رو در اصل مال همه ی هیرو ها میدونم هر هیرویی اگر از اسپلاش درست استفاده کنه میتونه کری باشه تجربه ی من بهم اینو گفته چون دازل که همه اسپلاش ساپورته رمپیج گرفته جلوم.

12. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4191
    کلا سه تا چیز هست به نطر من
    1 که خوب کریپ بزنه و آیتم بیاره کیل نده
    2 داخل فایتا جا مناسبی داشته باشه مثلا اگه ترکس هست وسط فایت نباشه
    3 ساپورتر خوب داشته باشه

13. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5038
    اقا برای کشتن روشن تو لول ۱ چه ترکیبی از هیرو ها با گرفتن کدام ابیلیتیشان پیشنهاد میدید ؟ ( اصلا تو لول یک شدنیه ؟ اگه نه که یک ترکیب برای هر چه زود تر کشتن روشن )

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین