نظر سنجی :World MOBA games - صفحه 7

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 78
  1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خب عزیز من , من که دارم بهت میگم مکانیزم 2 بازی با هم فرق داره , وگرنه که میشد کپیه دوتا.
    در ضمن , Sarcasm حد و اندازه داره هومن خان , یکم ملایم تر هم میتونی Reply کنی.
    زیاد ملایم برخورد نکردن دوستان ، تاثیرات اونه
    kappa به اون گندگی نمیبینی؟
    بن کن منو
    بن کن میگم
    بنم کن راحتم کن

asuy untitled 1

Team Secret

2. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (07-12-2016)

3. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    من تو پست قبل از پست قبلیم گفتم نمیدونم متوجه شدید یا نه، هدف این شرکتای بزرگ صرفا اضافه کردن پلیره، حالا بازی هرچی مکانیکش راحت تر جماعت بیشتر میان طرفش، LoL این سیاستو پیش گرفت و زود تر از valve هم جنبید، دوتا 1 رو کپی کرد و با کمی تغییرات دادش بیرون شد League of legends. اصلا یکی از مدیرا یا developer های LoL (فکر کنم یکی از مدیرای اولین انجمن رسمی LoL) قبلا یکی از مدیرای سایت playdota.com بود، بعد از اینکه پاشد رفت LoL کل انجمن playdota.com رو پر کرد از تبلیغات LoL ، و هر کی که دنبال دوتا ولی با مکانیک ساده تر و البته گرافیک بهتر و کلا انجین بازی مدرن تر و ... دوتا 1 رو ول کرد رفت اونور.
    LoL کلا ساده تر از دوتاهه و f2p بودن دلیل اصلی این نیست که پلیراش بیشترن. هم زود تر شروع کرده و هم یه سیاستی رو پیش گرفته که کلا پلیر جمع کنه، خوب معلومه وقتی ادم که تازه از سبک moba خوشش اومده باشه LoL رو انتخاب میکنه چون راحت تره ولی وقتی میاد تو دوتا 2 سرش گیج میره.
    f2p شدن دوتا 2 به خاطر وجود رقیبی مثل LoL نیست کلا Valve قولشو داده بود که بعد از ریلیز شدن گیم از حالت beta، بازیو free کنه. منم دارم میگم از اون موقس که دوتا 2 داره به ..... میره، چون به محض Free شدن یه خروار پلیر میریزه تو بازی که تو پست قبلی گفتم چجور پلیری.

همیشه هم افضایش پلیرای یه بازی اون بازیو بهتر نمیکنه ولی خب، مانی میاره فور ولو، همین الانشم community LOL که چند برابر دوتا 2 جمعیت داره خیلی معروفه به toxic بودن،
    من نمیفهمم الان چون دوتا 2 هم چون یه رقیبی مثل LoL داره باید بره بشه مثل اون؟

عزیز دلم بالانس نمیشه یه چیزه، میتونن نرف کنن یه چیز دیگه
    به عنوان مثال میتونن همونجوری که زدن تو سر OD بزنن تو سر هیرو های top pick rate یا نه؟
    مثلا میتونن بیان همونجوری که با یه نرف روش بازی od رو عوض کردن و از فرداش کسی پیکش نکرد، مثلا اینوکرو نرف کن، چرا اینکارو نمیکنن؟ دلیلشون این نیست که بازی بالانس نمیشه یا اصلا کلا دلیلشون به گیم پلی مربوط نمیشه دلیلشون اینه که چون اونایی که رفتن ایمورتال اینوکرو خریدن از فردا میرن اونو میفروشن، از اون روز دیگه هیشکی اون ایمورتالو نمیخره ، و یه کلام پول تو جیب ولو نمیره،
    حالا شما هی بیا بگو چون یه بازی MOBA هیچ وقت perfect نمیشه فلان.....

اینا اگه بخوان بازیو بالانس کنن میرن هیرو های دیگرو باف میکنن چون اینجوری نوبا هیرو های بیشتری میتونن بازی کنن پس ست های بیشتری میخرن، البته از اولین روز دوتا تا الان داشته باف میشده ولی از وقتی دوتا 2 اومده این روند شدت گرفته. بزرگترین پتچ های دوتا برای دوتا 2 اومدن .

خیلی ممنون ولی این راهکار برای من همیشه جواب نمیده
    از وقتی وین ریتم زیاد شده بازیام از normal شدن high، ولی ارزو میکنم کاش normal میموندن اصلا من نمیفهمم چرا توی highskill bracket نوب بیشتره؟؟؟؟
    مثلا همین بازیه broodmother که 2 روز پیش رفتم، یادم نمیاد رنک بود یا نورمال ولی hs یا vhs بود. اول بازی گفتم من میرم وسط، dazzle تیممون شروع کرد به گریه کردن که اقا این میره مید Spiderling هاشو فید میده به alchmist نه وارد خرید نه چیزی فقط یه Courier که اونم نمیدونم خودش خرید یا ونومنسر خرید.
    alchmist فقط تا دقیقه 4 راحت بود بعد از اون 3-4 بار کشتمش تا دقیقه 8 نمیتونست از زیر تاور بیاد جلو تا اینکه دقیقه 8 تاور وسطو که انداختم kotl , nyx از تیم حریف اومدن پیله شدن به لاین وسط، دست kotl پنج تا Sentry، دست nyx هم dust. اون وقت اینونتوری dazzle بازی high skill رو دارم نگا میکنم که داره dagon میبنده، محض اطلاع courier رو هم خودم fly کردم و 4 تا sentry هم خودم خریدم ولی واسه حدودا 10 دقیقه kotl , nyx , alch مید بودن مخصوصا kotl که 24 ساعت اونجا بود که جلوش نمیتونشتم پوش بدم بعد meanwhile...
    لاین پایین ما pl داشتیم که با اینکه nyx ای که جلوش بود pl مارو free farm ول کرده بود اومده بود مید pl ما دقیقه 22 purge اورد Dazzle ما که با وارد کاری نداره داره dagon میبنده، از اونور ونومنسر ما هم داره فید میده با یدونه point booster که بکنتش aghanim ،........این فکر کنم وضع بازی hs تا دقیقه 20 بود اگه علاقه داشته باشی ادامه میدم بازی 60 دقیقه طول کشید البته من مین 30 میخواستم Afk کنم بزارم تیم حریف پوش بدن ولی اصرار کردن نزاشتن گفتن ریپورت میکنیم.......

از اون طرف از watch section هست دیگه میتونم بازی های 6k رو ببینم که چقدر فرق دارن با بازی های 2k ، همین 2 ساعت پیش یه بازی دیدم جاگرنات با یدونه ونگارد dive کرده زیر تاور جلو lina,slark,lion میره میمیره میگه gg afk....بازیشون بهتر از 2k هست باز دمشون گرم وقتی dragon lance میبندی نمیگن هیروت range نیست چرا بستی ولی تفاوتش به اندازه تفاوت بین 2 تا عدد 2000 و 6000 نیست
    این سیستم رنک به جای اینکه یه ladder باشه برای بهتر کردن بازی پلیرا شده یه بازار برای یه عده که پول دربیارن تا یه عده رو بفرستن بالا تا اون عده دوم بازی کسایی که 6k هستن رو هم خراب کنن. چون خراب کردن بازیای 2k کافی نیست

:دی ما نگفتیم اجباری داریم بازی میکنم، اصلا اگه قراره صورت مسئله رو پاک کنیم چرا داریم بحث میکنیم، اتفاقا تو این زمینه که دوتا 2 تو سبک moba بهتر از بقیس کسی اینجا نیست که بگه نه، ولی ادم وقتی میره پتچای دوتا 2 رو میخونه یا یه نگاه که به Community میندازه میبینه که دوتا 2 داره میره که بشه LoL
    خوب آدم حسابی کسی با BM میره جلو آلچمیست ؟؟
    هومن واقعا داره درست میگه !
    اینقد که میگید سطح بازیا پایینه و هرکی که میاد استیم دوتا 2 رو دانلود میکنه میاد می...نه به بازی (!) خوب مگه قراره با اینا بازی کنید؟!
    من خودم 9 تا بازی از 10 تا بازی واقعا لذت میبرم!چون تیمی بازی میکنیم!
    بازی تیمی لذت خیلی بیشتری داره!
    کلا 2 روش هست واسه اینکه 4 تا آدم بیوفتند باهات!
    اول اینکه رنکت بالا باشه!
    دوم لول دوتات بالا باشه!
    ------------------------------
    من خیلی دیدم که سر نرف کردن هیروهایی مثل od خیلی جدی هستید!
    od رو با invoker مقایسه میکنید ؟
    اینووکر اگه راحت بود یکی نمیشد میراکل یکی هم بشه ما!
    od خیلی سخت بود اسکیل یکت رو روشن میکردی میرفتی هارد کری تیم حریف رو 4 تا اتک میکردی!

4. کاربر مقابل از Slayer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (07-12-2016)

5. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    با سلام این نظر شخصی و من نمیخواهم به هیچ بازی توهین کنم
    lol: من خودم عتشق این بازی هستم و هر روز یه گیم میزنم بازی بعضی مواقع بالانسه ولی اگه از اول شروع کنید به احتمال 50 درصد زده میشید چون smurf توش خیلی زیاده
    hots:یکی از شاهکار های بلیزارد که کار خیلی جالبی هستش که تمام قهرمانایی که باهاشون خاظره داریم رو یه جا جمع کرده و با مپ های مختلفم اپدیت میشه
    hon:نمیدونم بازیشم نکردم
    dota2:اولین بازی که باش MOBA رو شروع کردم ولی در حال حاضر نمیتونم بازیش کنم چون بهم حال نمیده

6. 2 کاربر مقابل از amin00988 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sharingan (07-12-2016),Slayer (07-13-2016)

7. Top | #64

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    هومن واقعا داره درست میگه !
    اینقد که میگید سطح بازیا پایینه و هرکی که میاد استیم دوتا 2 رو دانلود میکنه میاد می...نه به بازی (!) خوب مگه قراره با اینا بازی کنید؟!
    من خودم 9 تا بازی از 10 تا بازی واقعا لذت میبرم!چون تیمی بازی میکنیم!
    بازی تیمی لذت خیلی بیشتری داره!
    کلا 2 روش هست واسه اینکه 4 تا آدم بیوفتند باهات!
    اول اینکه رنکت بالا باشه!
    دوم لول دوتات بالا باشه!
    ------------------------------
    od خیلی سخت بود اسکیل یکت رو روشن میکردی میرفتی هارد کری تیم حریف رو 4 تا اتک میکردی!
    ---------------------------------------------------------

به نظرتون ارش داره بریم به سمت hots و از صفر شروع کنیم ؟
    چون خودم میخواستم دوتا رو چند وقت پیش ول کنم ولی دلم نیومد
    هم وقت کمتری گرفته میشه همم اعصاب خوردی نداره ...
    واسه زمانش میگم ...
    چون من کم کم باید واسه کنکور بخونم اصلا وقت واسه دوتا نیست
    بعد 5 6 سال دوتا و دوتا2 بازی کردن حالا پشیمون شدم ...

8. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-13-2016)

9. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    ---------------------------------------------------------

واسه اون زمانش این همه کاپا گذاشتی
    خوب مرد مومن دارم میگم واسه وقتش میخوام دوتا رو ول کنم چه ربطی داره ؟
    لطفا اول پست هارو کامل بخون

10. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    hots درسته pay to win هست ولی دوتا 2 هم هرکسی پول بیشتری داشته باشه قطعا از بازی بیشتر لذت میبره!

11. Top | #67

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    من که به شخصه دیگه حال گیم ندارم و فقط برای وقت پر کردن بازی میکنم.
    دیروز هم بعد تموم کردن Witcher دوتا رو اپدیت کردم بعد یه ماه برم گیم ولی توی main menu از بازی اومدم بیرون.
    ولی اگه قرار باشه بین اینا انتخاب کنم صد در صد Dota . پنج سال از عمرم رو صرف این کردم ...
    One Shot One Kill No Luck All Skill

12. 2 کاربر مقابل از UnHoLy666 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Sharingan (07-12-2016),Slayer (07-13-2016)

13. Top | #68

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    واسه اون زمانش این همه کاپا گذاشتی
    خوب مرد مومن دارم میگم واسه وقتش میخوام دوتا رو ول کنم چه ربطی داره ؟
    لطفا اول پست هارو کامل بخون
    به نظرتون ارش داره بریم به سمت hots و از صفر شروع کنیم ؟
    چون خودم میخواستم دوتا رو چند وقت پیش ول کنم ولی دلم نیومد
    هم وقت کمتری گرفته میشه همم اعصاب خوردی نداره ...
    من همه ی پستای تاپیکی که توش نظر میدم رو میخونم.

-------------------

تو این 5 - 6 سالی که مدیر بودم تا حالا هیچکس نتونسته تو کل کل کردن با من پا به پا بیاد :دی
    فقط یه بار فکر کنم Imm بود سر Specter بهم اشتباه ثابت کرد.

14. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (07-13-2016),Slayer (07-13-2016)

15. Top | #69

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    دقیقه 8 تاور t1 میوفته دقیقه 18 تاور t2 میوفته الکمیست هم 5-6 بار مرده اونوقت ساپرت تیم حریف میاد 6 تا سنتری میگیره، کمپ برای الکمیست ستک میکنه، اونیکی ساپرتشون میاد dust میگیره میچرخه تو مید بعد ساپرت من وارد که هیچی Courier هم fly نمیکنه که هیچ میره dagon میبنده از اول تا اخر بازیم گریه میکنه که چرا جلو الکمیست bm رفتی اون وقت شما اومدی اینجا میگی جلو الکمیست bm میرن پوکر فیس؟

من نمیدونم چجوری بگم، od مثل پتچ قبل قوی هست فقط روش بازی کردن باهاش عوض شده، هنوزم میشه باهاش 4 اتک کرد، حرف من اینجاس که چرا وقتی قبل از 87 که تو هر بازی پیک میشد بعد از 87 دیگه پیک نشد؟؟ چرا؟ جواب اینه که یه مشت نوب عادت کرده بودن به od right click build و چون نوبن و Casual نمیتونن Adapat کنن خودشونو به روش جدید بازی کردن od، بعد از اونور اینوکرو مثال زدم گفتم مثلا چرا ایس فراگ نمیاد همین کاری که با od کرد رو با invo بکنه دلیلشم اینه که جز هیرو های top pick rate و محبوب نوب هاست و اگه هیرو های top pick rate نرف شن از فردا جماعت کمتر میاد دوتا2، کسی دیگه پول به بتل پس و اینچیزا نمیده، کسی ست جدید اینوکر و ست ایمورتال پادج و اینارو نمیخره......

و یه چیز دیگه هم بگم که کلا جدا از بند قبلیه، شما اگه فکر میکنه اینوکر هیرو سختیه، مشکل از خودتونه مخصوصا بیلد wex,quas. خیلی کاره سختیه تو مید وایسی لول اپ بشی بعد qhostwalk ، cold snap + urn of shadow + alacrity auto attack??? اینوکر exort که اصلا نگو ، من دعا میکنl هیچ وقت تو تیم من نیوفته چون تنها کاری که میکنن فارم کردنه، 20 دقیقه لاین وسط فارم میکنه بعدشم میره یه لاین خالی پیدا میکنه forged spirit میسازه دوباره اونجا رو پوش میده انگار داره nature's prophet بازی میده

16. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (07-13-2016)

17. Top | #70

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    پوریا برادر من،من هیچ وقت با هیچ شخصی توی هیچ فرومی بحث نمیکنم و نخواهم کرد ولی اون دوستمون اومد گفت جو دوستانه ؟پس یعنی جو دوستانه ای نیست من بحث با کسی ندارم و با همه خوبم موفق باشید
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

18. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (07-13-2016),Sharingan (07-13-2016)

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین