[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 958

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 958 از 1160 نخستنخست ... 45885890894895695795895996096810081058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,571 به 9,580 از 11598
  1. Top | #9571

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چون اتفاقات رو نمیشه پیش بینی کرد. واسه افراد عاقل و محتاط هم این چیزا قابل قبول نیست. اینطوری نبوده که مثلا بدونه کاری که میکنه اشتباه هست و بعد از ضرر خودش رو سرزنش کنه
    خوب این آدم کمال گراست و این کاملا مشهوده ممکنه اختلال شخصیتی هم داشته باشه . این خاصیت هم خوبه و هم بده ، بهترین درمان براش اینه که برنامه ریزی خیلی دقیقی داشته باشه.
    اون چیزی که من میگم اینه : https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7...A8%D8%B1%DB%8C

هرچند شاید گفته من اشتباه باشه
    ویرایش توسط dark druid : 03-03-2017 در ساعت 09:10 PM

2. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (03-03-2017)

3. Top | #9572

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان نظرتون درباره کسی که تو زندگیش حتی اگر ۱۰۰۰ تومان هم ببازه خیلی عصبانی میشه و خودشو سرزنش میکنه چیه؟

کلا میخوام بگم حتی کوچکترین فقدانها هم به همون اندازه ای ناراحتش میکنه که بزرگترینها کردن و سعی میکنه درس بگیره که تکرار نشه
    نطرتون چیه درباره این فرد؟

به نظرم ادم هایی هستن با قلب هایی مافوق بشریت و کوچکترین چیزها هم ناراحتشون میکنه یه جورایی در این دنیا جایی ندارن و همیشه اسیب میبینن و شاید به موضوع شما ربط زیادی نداشته باشه اما خواستم مربوطش بدم و بگم که ادم ها تا زمانی که این موردی که در موردش صحبت کردم تا جایی که در خودشون این قابلیت رو نکشتن و در واقع انسانیت درونشو وجود داره ، پشیمانی و ناراحتی توی خیلی از کارهاشون پیش خواهد اومد و دیگران موجوب نارحتیش میشن

پس این صحبتی که شما کردین میشه گفت جز جدا نشدنی از یک بشر هستن بماند خیلی از افرادی که بشریت درونشون مرده

اما همه ادم ها باید یادشون باشه اگر چیزی که داری نبازی ، چیزایی که بدست میاری معنایی ندارن

و اگر عصبانت توی زندگی نبود ارامش معنایی نداشت و ناراحتی و خوشحال هم جزیی از زندگیه

تا میتونیم باید شاد زندگی کنیم

4. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (03-03-2017)

5. Top | #9573
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    خوب این آدم کمال گراست و این کاملا مشهوده ممکنه اختلال شخصیتی هم داشته باشه . این خاصیت هم خوبه و هم بده ، بهترین درمان براش اینه که برنامه ریزی خیلی دقیقی داشته باشه.
    کمال گراست. دقیقا!
    نه فکر نمی کنم جزو اختلال شخصیتی حساب بشن این چیزا چون من یک جایی خوندم افراد مسئولیت پذیر و صادق بی دلیل ب شدت عصبانی میشن و موضع میگیرن.
    برای همین فکر نمیکنم امثال این اشخاص و رفتارها اختلال ب حساب بیان چون به نظر من اون افراد روانین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    به نظرم ادم هایی هستن با قلب هایی مافوق بشریت و کوچکترین چیزها هم ناراحتشون میکنه یه جورایی در این دنیا جایی ندارن و همیشه اسیب میبینن و شاید به موضوع شما ربط زیادی نداشته باشه اما خواستم مربوطش بدم و بگم که ادم ها تا زمانی که این موردی که در موردش صحبت کردم تا جایی که در خودشون این قابلیت رو نکشتن و در واقع انسانیت درونشو وجود داره ، پشیمانی و ناراحتی توی خیلی از کارهاشون پیش خواهد اومد و دیگران موجوب نارحتیش میشن

پس این صحبتی که شما کردین میشه گفت جز جدا نشدنی از یک بشر هستن بماند خیلی از افرادی که بشریت درونشون مرده
    محمد تو یا خودت همچین کسی هستی یا واقعا آدم شناسیت حرف نداره!
    کل حرف هایی ک زدی درست هست! (شکلک تشویق پیدا نکردم lul)

دقیقا افراد کمال گرا افراد فروتنی هم هستن و همین باعث میشه وقتی حقی پایمال میشه یا کسی کار نادرستی انجام میده احساس ناراحتی کنن و آزرده خاطر بشن
    چون خودشون واسه کوچکترین اشتباه خودشون رو به شدت سرزنش میکنن دیدن افراد دیگه که در روز هزاران بار یک کار اشتباه رو انجام میدن یا مسیر اشتباهی رو طی میکنن اذیتشون میکنه
    اینم اضافه کنم که این افراد معمولا خیلی موفق خواهند بود. اما احتمال میدم عمرشون کم باشه از بس حرص میخورن :دی
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (03-03-2017)

7. Top | #9574

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    در مورد خودم نمیتونی توضیحی بدم :d

اینم اضاف کنم محمد . قدرت درک بالایی دارن و موجب تسکین ادم ها میشن و موجب ارامش میشن ولی از یک طرف شاید کشف نشن ، یه جورایی کاش دنیا جای بهتری بهشون میداد تا بتوانن عشقشون به بشریت رو ثابت کنن و در نهایت دنیای کنونی رو مکانی بهتر کنن

8. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (03-03-2017)

9. Top | #9575

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها

اینم اضاف کنم محمد . قدرت درک بالایی دارن و موجب تسکین ادم ها میشن و موجب ارامش میشن ولی از یک طرف شاید کشف نشن ، یه جورایی کاش دنیا جای بهتری بهشون میداد تا بتوانن عشقشون به بشریت رو ثابت کنن و در نهایت دنیای کنونی رو مکانی بهتر کنن
    این بستگی به محیط و تجربیاتشون هم میشه داشته باشه وگرنه یه قاتل سریالیم کمال گراست .

10. Top | #9576

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    این بستگی به محیط و تجربیاتشون هم میشه داشته باشه وگرنه یه قاتل سریالیم کمال گراست .
    فیلم زیاد میبینیا ! :d

همیشه اینجوری نیست اما من در مورد اکثریتشون صحبت کردم که تعدادشون توی دنیا کمه

البته اونیم که شما میگین اگر خارج از کنترل بشه ممکنه ناراحتی تبدیل بشه به اعصبانیت و همینطور که گفتم اگر همراه با قدرت درک بالا باشه هیچوقت تبدیل به خشم و نفرت نمیشه

11. Top | #9577
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها

تو خودت اینطوری هستی یا از ی جایی اینارو میدونی
    اینایی که میگی رو من با تجربه و تحقیق به دست آوردم.

افراد باهوش هم همینطورین. من یک رفیق دارم دانشگاه خیلی آدم باهوشیه. یکروز یکجا خوندم افراد باهوش میل به تنها زندگی کردن دارن و اجتماعی نیستن
    اولین چیزی که یادم اومد تسلا تو فیلم prestige بود :دی بالای کوه یا تپه ای بود با خدمتکارش ۲ تایی زندگی میکردن بعد از رفیقم پرسیدم که میل به تنهایی زندگی کردن داری؟ گفت بارها با خودم فکر کردم برم تو یک کلبه زندگی کنم ولی نمیشه
    خداییش اون لحظه باید قیافه منو میدیدی! این بشر دبیرستان تیزهوشان می رفت بعد دانشگاه رفت بو علی همدان ۲ ترم خوند انصراف داد اومد ساوه خودمون امتحاناشو چشمی پاس میکنه! میگه من میخونم یجوری میفهمم چشام عادت میکنه میرم می نویسم میام :دی (امتحانای ریاضی/جبری رو منظورمه)
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

12. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (03-05-2017),Mohammad_ai69 (03-03-2017)

13. Top | #9578

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    تو خودت اینطوری هستی یا از ی جایی اینارو میدونی
    اینایی که میگی رو من با تجربه و تحقیق به دست آوردم.

افراد باهوش هم همینطورین. من یک رفیق دارم دانشگاه خیلی آدم باهوشیه. یکروز یکجا خوندم افراد باهوش میل به تنها زندگی کردن دارن و اجتماعی نیستن
    اولین چیزی که یادم اومد تسلا تو فیلم prestige بود :دی بالای کوه یا تپه ای بود با خدمتکارش ۲ تایی زندگی میکردن بعد از رفیقم پرسیدم که میل به تنهایی زندگی کردن داری؟ گفت بارها با خودم فکر کردم برم تو یک کلبه زندگی کنم ولی نمیشه
    خداییش اون لحظه باید قیافه منو میدیدی! این بشر دبیرستان تیزهوشان می رفت بعد دانشگاه رفت بو علی همدان ۲ ترم خوند انصراف داد اومد ساوه خودمون امتحاناشو چشمی پاس میکنه! میگه من میخونم یجوری میفهمم چشام عادت میکنه میرم می نویسم میام :دی (امتحانای ریاضی/جبری رو منظورمه)
    بله بیشتر افراد باهوش و نابغه درون گرا و منزوی هستن ، من چیزایی که گفتم در اثر تجربه خودم بود چون خودمم فرد کمالگرایی هستم .
    این افراد بخاطر درون گرایی تو دنیای خودشونن و بخاطر اینکه تمرکز کنن و توی عالم خودشون باشن منزوی هستن یه دلیل دیگه اش هم اینه که افراد معمولی اونا رو نمیتونن درک کنن و با رفتار هاشون نوابغ رو از جامعه زده میکنن چون نوابغ خیلی حساسن

14. Top | #9579

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نگاه محمد @fcb من همیشه میگم مغز قدرتمند ترین چیزیه که توسط خداوند خلق شده و خیلی ها باید بهش برسن اما برای بعضی ها نمیدونم ، ولی براشون انگار یه جوری از روز اول در موردش فهمیدن . وقتی هم قدرت مغز رو احساس کنی و بتونی درکش کنی خیلی از کارها حتی اونایی که اولین بار در موردش بحثی میشه و یکبارم مطالعه نداشتی ، نظر هایی بدی که دیگران رو متحول کنه این افراد یاد گرفتن که بزرگترین کتابخانه دنیا دقیقا توی سرشونه ، شنیدی میگن اگر به بنبست رسیدی خلوت کن و از خودت بپرس چه کنی ؟ در واقع مغز پاسخ رو به شما میده پس اینم در مورد موفقیت این افراد

اما در مورد تنهایی و میل به تنهایی زندگی اینکه : گفتم تعداد این افراد کمه ، به همین دلیل این افراد به یکی مثل خودشون نیاز دارن تا به قول معروف از تنهایی و میل به تنهایی بیرون بیان و باورت نمیشه اگر همچین فردی رو پیدا کنن اینقدر حرف بینشون و قدرت درک بالا میره که زمان براشون معنای خاصی نداره ، پس با افرادی که درکشون کنن اینقدر صمیمی میشن و قدرت اجتماعی بودنشون ، بیش تر از حد تصور بالا میره . ولی وقتی ادم هایی که کارهاشونو درک نمیکنن رو دور برشون میبینن این حس بدی بهشون میده و به قول خودت ناراحت میشه و این نارحتی از بس زیاده که ترجیح میدن تنها باشن

15. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirehsan (03-03-2017),dark druid (03-03-2017)

16. Top | #9580

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    نگاه محمد من همیشه میگم مغز قدرتمند ترین چیزیه که توسط خداوند خلق شده و خیلی ها باید بهش برسن اما برای بعضی ها نمیدونم ، ولی براشون انگار یه جوری از روز اول در موردش فهمیدن . وقتی هم قدرت مغز رو احساس کنی و بتونی درکش کنی خیلی از کارها حتی اونایی که اولین بار در موردش بحثی میشه و یکبارم مطالعه نداشتی ، نظر هایی بدی که دیگران رو متحول کنه این افراد یاد گرفتن که بزرگتریت کتابخانه دنیا دقیقا توی سرشونه ، شنیدی میگن اگر به بنبست رسیدی خلوت کن و از خودت بپرس چه کنی ؟ در واقع مغز پاسخ رو به شما میده پس اینم در مورد موفقیت این افراد

اما در مورد تنهایی و میل به تنهایی زندگی اینکه : گفتم تعداد این افراد کمه ، به همین دلیل این افراد به یکی مثل خودشون نیاز دارن تا به قول معروف از تنهایی و میل به تنهایی بیرون بیان و باورت نمیشه اگر همچین فردی رو پیدا کنن اینقدر حرف بینشون و قدرت درک بالا میره که زمان براشون معنای خاصی نداره ، پس با افرادی که درکشون کنن اینقدر صمیمی میشن و قدرت اجتماعی بودنشون ، بیش تر از حد تصور بالا میره . ولی وقتی ادم هایی که کارهاشونو درک نمیکنن رو دور برشون میبینن این حس بدی بهشون میده و به قول خودت ناراحت میشه و این نارحتی از بس زیاده که ترجیح میدن تنها باشن
    کاملا درسته خدایی اینارو از کجات در میاری ؟:d
    ویرایش توسط dark druid : 03-03-2017 در ساعت 10:12 PM

17. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amirehsan (03-03-2017)