The Kiev Major 2017 + بحث و تبادل نظر - صفحه 9

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 131
  1. Top | #81

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6453
    حیف شد، سکرت میومد بالا بازی ها قشنگ تر میشد و البته جذاب تر

2. Top | #82

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    35
    یوزرنیم استیم
    Gashtal
    عارضم که خیلی خوشحالم مستر کیبورد شد پر.
    اما فن سکرت انشاله سری بعد‌ بدون مستر.
    و اینکه فاز کرو و پاپی رو وقتی تیمبر کری پیک میدن نمیفهمم. یعنی دارن به چی فک میکنن؟
    خدا وکیلی پلیر اسلارک هم دقت کردین کلا به چپش بود کوچکترین حرکتی به این بدن نمی داد‌.
    تویت خوشحالی ماتو و میراکل هم با حاله. Viva bersiiiiiil. Vamos vamos
    ولی هنوز مازا فازا مستر پاپی؟ یه کر dps هم برا مید یا افلاین میرفت باز امیدی بود.
    قرار بود بازی سکرت نبینم

3. کاربر مقابل از Gashtal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Vanish_Q (04-29-2017)

4. Top | #83

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6453
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gashtal نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    از سر بی کاری و بی نتی رفتم بدیدم بازی رو.
    نکته اول میراکل بعد GameGone رفت لینکن رو کامل کرد. (از ترس)
    نکته دوم تا مین 35 کل فارم میراکل 14k بود و لینکن هم 5k هستش. یه خورده ریسکیه دیگه ایتم دوم بخوای لینکن بری. و اینکه از لحظه ای که تصمیم بگیره لینکن بره با سه فارمر توی تیم چند مین میشه تا لینکن بیاره؟
    نکته سوم لیکوید رو دست خورد.پیش بینیشون از کمبوی بازی درست نبود. (بخاطر ایتم اول میراکل که میخواست پایپ بره). من که پیش خودم میگفتم . اااا عجب کمبوی باحالی . خوب قشنگ بود ولی دفه دیگه لیکوید نمیخوره اون کمبو رو. ولی چندیدن بار بد خوردن.
    نکته چهارم لیکوید محکوم به پوش بود . همیشه باید یک یا دو هیروشون جلوتر از بقیه باشن.DP لینکن داره . فدا سره جینا. اون لایکن رو بگیر . لایکن عقبه؟ فورین رو بگیر . اونم عقبه ؟ خو په کی داره پوش میده
    نکته پنجم درسته لیت گیم اصلا برا لیکوید نبود اما دادن فارم و روشن به اونا تصمیمی بود که از عقل نمی یومد. پس زنبورجدید هم مجبور بود بره گنک. ولی چون مپ کنترل لیکوید بهتر بود هیچ کدومشون نگرفت.
    تازه دو سه فایت اول مقصر وینتر بود . یعنی بعد از افتادن DPو سایلنس راحت میشد از اونا هم دو سه تا بندازی . ولی وینتر هم با پوزیشن بدش همراه با DP میمرد.
    نکته ششم. شهریار یه شعری داشت یادم نی دقیقا ولی می گفت "دیروز پری نیامدی ایوان تا شعر بخوانیم ..." . یه روز میره جایی میبینه ملت دارن تو سر کول هم دیگه میزنن میگن "ای منظور استاد از پری فرشته ها هست و عالم غیب . ای نه فالان بوده و ..." تا اینکه یکی خودش رو میبینه میگه استاد میشه بگب منظور از این شهر چی بید؟ شهریار هم میگه باو ما یه دختر بچه همسایمونه همیشه میاد من براش شعر میخونم اون روز نیومد .
    حالا من چار ساعت شعر نوشتم میراکل ببینه میگه باو شکر نخور لج کردم گفتم لینکن نمیرم . شیریا ریدن به بازی منم گفتم لج کنم باشون .
    و اینکه اسم نت و نیاز بیست روز پلی ندام. دست و پام میلرزه . مشکل نخائی و کالیبره هم دارم نمیتونم برم بیرون.
    درسته که محکوم به پوش بودن، ولی شما ببین dp رو دوئل میدادن زیر 1 ثانیه میمرد، در حالیکه لایکن با اینکه انخ داشت همش عقب تر بود
    ضمنا زدن لایکن حداقل 4-5 ثانیه زمان میبره که بمیره که اجازه یه حرکتی به بقیه رو میده... تازه فوقش هم این بود که انخ میپرید... ولی اونا میدیدم که آخ جون یه میراکل هم بدون لینکن و هیچی، یه بلینک و دوئل، سایلنسر هم 6 میکرد، حالا لیکوید دِ فرار.... جالبه یجا ماتومبا 6 کرد که در بره .... این شد سبک بازی پوش اخه؟
    وینتر هم کاری نمیتونست بکنه چون سایلنسر همش قبل دوئل 6 میزد کلا همه دیسیبل میشدن...
    خلاصه که کلی اعصاب ما سر اون گیم خورد شد

5. Top | #84
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    https://www.youtube.com/watch?v=SEAXFJQfY-Y
    اینو دیروز اتفاقی دیدم. rtz با midone بحثش میشه بعدش میگه میام اتاقت الان. اون میگه باشه منم میام رو قیافت!
    حالام درس خوبی گرفت تا یکم جنبه و ظرفیتش رو ببره بالا. نه اون بلکه کل تیمش...بازی اول همش disrespect بود جلو SG ولی کار خدا رو ببین...
    شما هم از این اتفاقای توی بازی و دوتا یاد بگیرید که هیچوقت حریفتون رو دست کم نگیرید و غرور برتون نداره. tnc og ti6
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    Secret
    حق og نیست اینقدر راحت بیاد بالا ....

7. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6453
    نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty نمایش پست ها
    Secret
    حق og نیست اینقدر راحت بیاد بالا ....
    چرا؟ والا هم درفت خوب دارن هم تیم ورک عالی... چرا حق شون نیست.
    تو بازی دیروز هم نشون دادن هنوز میای الچمیست به قوت خودش باقیه

8. Top | #87

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6028
    خدایی midone خیلی خوب بود تو هر گیمی دیدم اخر بازی ایتمشو داشته مشکل این بازی هم فقط پیکشون بود این بازی rtz هم دیدم rtz دو تا اکانت داره یه اکانتش رنکش 9000 شده دیگه با اون بازی نمیکنه با اکانت دومش بازی میکنه و در کل ارتزی خیلی شوخه تو همه جاها تو اینستا ..
    کلن هر کی تو تیم puppy باشه خشک و بی جنبه است و مثه این بچه خر خونا باید از قوانین پیروی کنه :دی حالام احتمالن midone اسم اکانتشو تغییر بده بزار ti7 یا هر چی

9. Top | #88

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6028
    واقعن چرا یکی باید اینقد مریض باشه 3 بازی مانکی رو داد به ig چرا ؟؟؟ کورکی میخوام خفت کنم

10. Top | #89

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    در یک کلام عامل باخت تیم هایی مثل liquid و secret درفت های افتضاح نسبت به تیم مقابل
    دیگه به این نتیجه رسیدم کل بازی ها داره تکراری میشه و جذاب نیستن به خاطر مبلق زیاد جایزه همه میخوان به پول تو دوتا برسن
    مثلا wings چرا تلاش بکونه major ببره ؟ وقتی ti6 با 10 میلیون برده با احتساب حق شرکت و .... دست کم 8 میلیون گیر خود تیم میاد که میشه بردن 8 تا major پشت سر هم.
    خب معلومه دیگه چی سره دوتا میاد .....

11. Top | #90

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6028
    نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty نمایش پست ها
    در یک کلام عامل باخت تیم هایی مثل liquid و secret درفت های افتضاح نسبت به تیم مقابل
    دیگه به این نتیجه رسیدم کل بازی ها داره تکراری میشه و جذاب نیستن به خاطر مبلق زیاد جایزه همه میخوان به پول تو دوتا برسن
    مثلا wings چرا تلاش بکونه major ببره ؟ وقتی ti6 با 10 میلیون برده با احتساب حق شرکت و .... دست کم 8 میلیون گیر خود تیم میاد که میشه بردن 8 تا major پشت سر هم.
    خب معلومه دیگه چی سره دوتا میاد .....
    والا من موافقم با این قضیه که تیمهای eg و wings اصلن تلاش نمیکنن برای ماجور اما تیم secert و liq چرا اینجوری کردن نمیدونم واقعن و اینم اصلن موافق نیستم بازیها تکراری شده خیلی بازی های متفاوتی از تیم ها دیدم اگر فقط با سال پیش مقایسه کنی کلن پیک و بن ها تغییر کرده و دقیقن اینترنشنال اول و دوم اگه دیده باشی کلن بازیها رو 20 25 هیرو میچرخید انگار بقیه هیروها کلن بنن

صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین