بحث و تبادل نظر پیرامون The International 2017 + جایزه پیش بینی - صفحه 16

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 16 از 24 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 240
  1. Top | #151

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    من بازي اولو كه از سكرت تو دلم گفتم باي باي كرو
    دلخوشي نداريم كه
    تنها تيمي كه دوسش دارمو مونده lgd هس كه اونم باخت

اميدوارم og حذف شه
    asuy untitled 1

Team Secret

2. Top | #152

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اميدوارم og حذف شه

از اونجا که هرچی بگی دقیقا برعکس میشه من فقط منتظر شنیدن همین جمله بودم ازت ، حالا OG قهرمان میشه

گرچه reso و fn رو خیلی دوست دارم ، مخصوصا Fn که کسی دربارش صحبت نمیکنه ولی بعید میدونم بتونه کاری کنه و سطح LIq رو خیلی بالاتر میدونم.

مقصر باخت eg بدون شک Crit بود ، هم به خاطر درفتش هم بازی خودش. قبلا این بشر یه ابهتی توی pos 4 داشت ، از وقتی شده 5 کلا ری**ده
    universe قدیم هم اگه یادتون باشه غوغایی بود برا خودش ، امسال اصلا باهاش حال نکردم ، بیشتر تیم هایی که قهرمان شدن توی ti ، افلینرشون عالی بود.
    الان Xxs و افلینر lgd fy که اسمشو نمیدونم خیلی خوبن.

من فکر میکردم LIq خیلی راحت میاد secret رو میبره که اصلا اینطور نشد ، چرا اینا اینطوری بازی میکنند ؟!
    ویرایش توسط bayani : 08-09-2017 در ساعت 11:54 AM

3. 2 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (08-09-2017),Vanish_Q (08-09-2017)

4. Top | #153

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6453
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها

از اونجا که هرچی بگی دقیقا برعکس میشه من فقط منتظر شنیدن همین جمله بودم ازت ، حالا OG قهرمان میشه

گرچه reso و fn رو خیلی دوست دارم ، مخصوصا Fn که کسی دربارش صحبت نمیکنه ولی بعید میدونم بتونه کاری کنه و سطح LIq رو خیلی بالاتر میدونم.

مقصر باخت eg بدون شک Crit بود ، هم به خاطر درفتش هم بازی خودش. قبلا این بشر یه ابهتی توی pos 4 داشت ، از وقتی شده 5 کلا ری**ده
    universe قدیم هم اگه یادتون باشه غوغایی بود برا خودش ، امسال اصلا باهاش حال نکردم ، بیشتر تیم هایی که قهرمان شدن توی ti ، افلینرشون عالی بود.

من فکر میکردم LIq خیلی راحت میاد secret رو میبره که اصلا اینطور نشد ، چرا اینا اینطوری بازی میکنند ؟!
    به نظر شما بازیکنا رو نمیخرن ؟ مثلا بگن این بازی رو خراب کن و ...
    نمیخام بگم اینکارو کردنا ولی سومیل این 4 تا بازی آخر افتضاح بود

توی لیکوید هم با این که اصلا از gh خوشم نمیومد (الان نظرم عوض شده) ولی قشنگ مشخصه داره تمام زورش رو میزنه ... اگه کوروکی درفت هاش رو گند نزنه یکی از شانس های قهرمانی هستن .. نمیدونم این کوروکی چقد علاقه به aa داره

5. Top | #154

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463

اتفاقا هميشه درس ميگم به جز سكرت
    به اين تيم تعصب زيادي دارم چشامو ميبنده خودتم ديده باشي Empire رو پيش بيني كردم
    دركل بازي og و TnC به نظرم قابل پيش بيني نيس
    اگه OG همين OG مرحله گروهي و بازي قبل باشه ميگم TnC ميزنه اما OG عه هميشه يه چي تو چنته داره
    دركل به نظرم به بازي سوم خواهد كشيد
    TnC بايد از استعدادشون تو PL و Tinker استفاده كنه
    دركل TI عه و غير قابل پيش بيني
    Fnatic با اون همه كله گنده همون اول حذف شد
    دركل تيمايي كه درفتر خوبي ندارن همشون زاييدن
    Fnatic كه تو اين قضيه خيلي خيلي ضعيف بود
    Crit هم قطع يقين اندازه ppd نيس
    ppd بازي كردن بلد نيس اما بهترين درفتره دوتاس به نظرم
    ppy هم به قول دوستان سينوسيه
    Empire اتفاقا خيلي خيلي معلومه با تمرين و برنامه ريزي اومدن
    تو مرحله گروهي Reso شديدا معلوم بود باهاشون مچ نيس اما الان اوكي شده و انتظارات تيم رو رفع ميكنه
    به نظر من Empire توانايي TL زدنو داره البته اگه Miracle عادي بازي كنه

برسيم به بازي ناراحت كننده ديشب
    بازي اولو كه سكرت زد گفتم ديگه مهران جان خدافظ اما اين Miracle تهش جور كل TL رو كشيد
    خيلي ناراحت شدم 3ومين TI كه سكرت از دس ميده
    واسه EG و C9 هم ناراحت شدم دركل داداشيمونن

هركي مياد سكرت نفرين ميشه آقا نياين
    خيلي TI نامردي شده حس TI4 بهم دس داده

باز همون اتفاق قبلي
    Secret تو TI5
    OG تو TI6
    EG تو TI7
    هركي قبل TI شاخ شد به فنا رفت
    اين حرفو هزار بار زدم AUI هم تو مصاحبش دقيقا همين حرفو زد
    asuy untitled 1

Team Secret

6. کاربر مقابل از Hooman.J عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (08-10-2017)

7. Top | #155

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    توو يه پست 5 باز از "در كل" استفاده كردم
    My Persian
    asuy untitled 1

Team Secret

8. Top | #156

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157

به نظرمن پایداری تیما خیلی مهمه. یعنی چی ؟ یعنی بعد از اینکه تیم یه بازی رو باخت اعضای شروع به blame کردن هم دیگه یا پیدا کردن مقصر نباشن مخصوصا تو بازی های ti که وقت کمه و سریع باید برای بازی بعد آماده بشی تیمی که این مابین دنبال proper strategy باشه قطعا نتیجه بهتری می گیره تا بخوان از این فرصت برای پیدا کردن مقصر استفاده کنن که دقیقا این کار باعث می شه فشار روی افراد بره بالا و نتیجه worst تر هم بشه!

(دقیقا کاری که RTZ توی تیم سیکرت اومد انجام داد و بعد از باخت اومد kky رو finger point کرد که بعد kky خیلی relaxed جواب داد و بقیه اون داستانا ..... )

واقعا نمی دونم این رابطه دوستی که الان تو liquid هست چقدر قویه
    در مورد بازی با سیکرت ما زیادی liq رو سطح بالا در نظر گرفتیم و اون جوری نیست liquid بیاد ti همرو ez rape کنه و بره خلاصه این ti عه نه یه Home cup !

بازی iG و liquid هنوز برام سوال برانگیزه ! تمام استراتجی ig روی counter pick کردن gh بود خیلی راحت اومد 2 تا بن میداد اون یکی هم پیک می کرد و حتی گیم 2 هم که لیکوییید برد واقعا 7k گلد عقب بودن .

لیکویید اون جوری که من انتظار داشتم جواب iG رو نداد! یعنی توی تمام این Major ها تیمی نبوده که این چند تا هیرو gh رو بن کرده باشه که قبلا لیکویید با این وضعیت رو به رو شده باشن ؟!

باید دید liquid چطور mentally می تونن کنترل کنن خودشونو .

این وضعیت تیم VP هم منو یاد تیم ملی فوتسال خودمون میندازه که مثله هولو رفتن سوم شدن خودشونم نفهمیدن چی شد که سوم شدن
    ویرایش توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ : 08-09-2017 در ساعت 02:04 PM

9. 2 کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-10-2017),Gashtal (08-09-2017)

10. Top | #157

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    گیم اول Empire vs Eg بعد پیک pl قیافه rtz عالی بود.قشنگ داشت تو دلش به Crit فحش میداد.
    One Shot One Kill No Luck All Skill

11. Top | #158
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    EG بهترین کار ممکن رو کرد که همینجا قال قضیه رو بکنه

به نظرتون تیمی توی اون سطح متوجه نمیشه که PL رو نباید پیک 3 رفت؟ پیک 3 وقتی هم هست که شما 4 تا بن قبلش انجام دادی
    بعد در عوض حریف چجوری جواب میده؟ sven می کشه با earthshaker :دی EG بن آخر چی میزنه؟ od!! یعنی ember رو دو دستی تقدیم حریف میکنه

دیگه مهم نیست چقدر خوب بازی می کنی چون اون pl اگر godlike هم بازی کنه هیچ راهی برای برد نیست. بازی دوم هم همینطور شد و قشنگ لبخند rodjer بعد از پیک TB رو باید می دیدید. به عنوان لست پیک هزار تا گزینه پیش پای eg بود ولی نمیخواستن ببرن.
    از قبل بازی هم علی رغم اون همه شور طرفدارا خیلی سرد بودن...
    هر کسی میخواد قبول کنه، قبول کنه اگر هم نمیخواد برام مهم نیست. ولی اگر شما بیای جلوی یک تیم underdog ببازی و حذف شی بهتره از اینه که این تیم رو ببری و بعدش مثلا به تیمهای دیگه تورنمنت ببازی که همشون مدعی هستن و رقیب قدیمی. نمی دونم متوجه منظورم میشین یا نه

بعد از اون باخت دراماتیک به newbee که حالا بازی اول رو اگر چشم پوشی کنیم (چون ترکیب هیروهای eg مهارت زیادی می خواست که به خوبی هم بازی کردن اما همون یک اشتباه توی mid کافی بود تا بازی برگرده) بازی دوم کاملا تقصیر universe بود.
    ترکیب draft بازی دوم newbee eg رو به 10 تا بازیکن هم سطح که بدی امکان نداره اون تیمی که enigma توش داره ببازه مگر اینکه enigma تیم از روی اعتماد به نفس بالاش bkb نکنه و es تیم مقابل راحت با یک stun از دور همه چی رو بهم بریزه و بعدش enigma توی mid یک نفر رو bh کنه و 2 تا rax بره کاری که universe کرد

حالا با این تفاصیر دیگه گذشته ها گذشته. ولی خوشم میاد به universe ثابت شد که همیشه تجربه حرف اول رو نمیزنه. (یک مصاحبه ای کرده بود توش گفته بود که zai و rtz تجربه ندارن)
    گذشته از این هم به نظرم cr1t از تیم میره و PPD خودش برمی گرده. حتما ppd یک چیزی هست که تونسته 3 سال پیاپی یعنی از ti4 تا ti6 تیم رو توی top 3 نگه داره. ولی من با cr1t مخصوصا توی major ها جلوی og با اون لست پیک های alchemist و naga enigma همیشه حرص میخوردم که چرا تیم یک drafter نداره

حالام ببینید چجوری همین empire به liquid میبازه. به نظر من liquid هم داره الکی تلاش میکنه. دیر یا زود اونا هم حذف میشن. ولی og امسال تا خوب جایی میاد. همونطور هم که از چند ما قبل گفتم ti امسال شگفتی سازه. چون یک تیم یا یک منطقه دو بار قهرمان میشن. که متاسفانه چینین.
    دوست دارم ig یا newbee یکیشون قهرمان بشن
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

12. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-10-2017),erebor (08-09-2017),samdeloges (08-09-2017)

13. Top | #159

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    @fcb
    اينكه پيك ها توي درو ديوار باشه دليل باخت نيست بلكه اينكه خودت نخوايه كه اشاره كرديد من فقط خلاصش كردم
    اميدوارم ليكوعيد امپايرو ببره ولي همينم بعيد ميدونم
    تورنمنت هاي بزرگ هميشه عجيب غريبن حتي مبينيد قهرمان يورو ٢٠١٢ توي جام جهاني از گروهش صعود نميكنه
    تجربه حرف اولو نميزنه بلكه تغييرات متا هاست كه حرف اولو ميزنه اينكه علي رغم داشتن تجربه ندوني هيروي مقابلت چه آيتمي ميخواد ببنده يا يه بيلد جديد بره كه مانع بشه دست تيم حريفو بخونيد اينجاس كه تجربه ميره تو قوطي
    ضمن اينكه الان تجربه ي همه رو بايد از بهمن حساب كرد يعني موقعي كه پچ هفت اومد در واقع ديگه تجربه هاي قبلي به درد نميخورن(نه زياد)
    به نظرم با رقم خوردن هر نتيجه اي اهميت مسابقات به آموزششه
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

14. Top | #160

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    35
    یوزرنیم استیم
    Gashtal
    به قول داداشمون :
    we are human . just like you guys.
    مشکل همه تیمایی که می بازن درفتر. مگر در حالتی خاص. که اونم مقصر یه چیزی + درفتره
    برد امپایر خیلی راحت تره تا eg .
    یونیورس هم شکر خورده . پلیر مثل zai زاده نشده و نخواهد نشد.

15. کاربر مقابل از Gashtal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (08-10-2017)

صفحه 16 از 24 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین