G-o-T - صفحه 6

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 66
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5352
    با اینکه حدس زدن ادامه فیلم خیلی راحت شده و قبلا هم میدونستم یکی از اژده ها دست این ارتش مرده ها میفته ولی بازم این صحنه خیلی ناراحت کننده بود.
    الان دیگه مطما دو سوار داریم و دو اژدها
    فقط مونده سرسی راضی بشه و این جنگ بین ایناها هم تموم بشه که قطعا سرسی راضی نمیشه و ممیره. البته فکر نمیکنم تو این یک قسمت اخری اینجور بشه. احتمال با دست های جیمی کشته بشه هم بود که با این قضیه بچه دار شدنشون احتمالش کمه و بیشتر خود برادر کوچیکه دست بکار میشه.

موندم سانسا که این همه وقت دوز و کلک های انگشت کوچیکه رو دیده و این همه چم و خم روزگار رو کشیده چجور باز به این راحتی ها داره سرش کلاه گذاشته میشه. اما آریا قشنگ معلومه درسش و یاد گرفته. بیشتر از اینا از سانسا توقع داشتم البته باید بهش هم حق داد بالاخره پیتر بیلیش پادشاه نیرنگ و دسیسه هست.

راستی اون موقع که اون خرس مرده رو دیدن یک لحظه گفتم نکنه گوست هست. چی می شد اگر خودش بود
    وبسایت دریای طراحی با هدف آموزش فتوشاپ و بالا بردن دانش علاقمندان به حوزه گرافیک راه اندازی شده است

seadesign.ir

2. کاربر مقابل از hamedlim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (08-21-2017)

3. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    335
    sku4 dgegdh1uwae9xqc

4. 3 کاربر مقابل از Mamad Warlord عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (08-22-2017),FCB (08-22-2017),samdeloges (08-22-2017)

5. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    وقتی سرسی دنی رو میبینه‌‌
    سرسی‌ : چی شد مگه ۳ تا دراگون نداشتی ؟
    دنی : خودت چی؟ مگه ۳ تا بچه نداشتی ؟؟!
    76561198076661060

6. Top | #54

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    وقتی سرسی دنی رو میبینه‌‌
    سرسی‌ : چی شد مگه ۳ تا دراگون نداشتی ؟
    دنی : خودت چی؟ مگه ۳ تا بچه نداشتی ؟؟!
    اسپويل؟؟؟
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

7. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2118
    یوزرنیم استیم
    Storm2spirit
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اسپويل؟؟؟
    nah its not

8. Top | #56
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اول از هر چیزی تسلیت میگم که این فصل توی ۷ قسمت تموم شد...

ولی من واسم چند تا سؤال پیش اومده:

اولا اینکه من نفهمیدم نسبت dany و jon چی شد بالاخره. الان پسر عمو دختر عمو هستن یا برادر خواهر؟
    دوما یکجا دیده بودم گفتن فصل ۸ سال بعد نمیاد و باید دو سال صبر کنیم اما الان imdb زده فصل ۸ سال ۲۰۱۸ و با ۶ قسمت... dabeliu ti ef؟؟

یک چند تا نکته هم میخوام بگم:
    اولا اینکه فکر نمی کردم Tyrion انقدر بی شرف باشه تا با سرسی با هم نقشه بکشن و مطمئنم که خیانت کرده چون اون سکانس توی کشتی خیلی نگرانه داشت نگاه می گرد و این یعنی از اتحاد dany و jon می ترسه...
    دوما اینکه رفتارهای jamie با هم تضاد داره تو کل سریال. یک کسی که با خواهرش رابطه داره حالا به خاطر شرافتش بلند شده میره شمال بجنگه؟! این اگر شرافت سرش میشد که از همون اول خیلی کارا رو نباید می کرد...حالام که اینطور شده حدس میزنم سرسی رو همین جیمی بکشه!
    نکته دیگه اینکه این اژدهای جدیده رو من چرا حس می کنم خیلی سریع حرکت میکنه؟ :دی آتیشش هم آبی شد دقیقا مثل arctic burn ww
    و نکته بعدی اینکه بعضی از صحنه های جنگها رو از ارباب حلقه ها تقلید کردن...اینو تو قسمت ۴ متوجه شدم که دوثراکی ها حمله کردن به ارتش لنیسترها ولی چیزی نگفتم تا این قسمت که اژدها بالاسر ارتش پرواز می کرد...جفت صحنه ها عین tlotr return of the king ـه

فصل بعدی همش جنگ خواهد بود اینطور که معلومه...توی دهه اخیر سینما و تلویزیون هم روی مباحث "جنگ بزرگ" و چمیدونم وجود "زامبی" زیاد بحث شده که از نظر من میخوان باورها رو تغییر بدن. در حالیکه عبارت اول یک حقیقت انکار ناپذیره ولی دومی برای مسموم کردن افکاره! چرا؟ چون خیلیا تو دنیا خونه ها و مکان هایی ساختن که در برابر حمله زامبی ها محفوظه از دید من و شمایی که این رو می خونید مسخره که نه بلکه احمقانست ولی حقیقت تلخ اینه که "تکرار باعث تفهیم یا خودباوری میشه..." بحث ارتباط های حرام دینی هم یک چیز طبیعی شده و من توی سریال house of cards هم مثالش رو می بینم.

در کل اینکه آگاه باشید. این دنیا از لحظه خلق بشر قطره قطره ظرف کثافتش داشت پر میشد و الان در زمان ما داره به جایی میرسه که سر ریز کنه...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (09-20-2017),Amin_AssAssin (09-17-2017),hamedlim (08-29-2017)

10. Top | #57

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    @fcb
    نه ديگه دني ميشه عمه جان
    نميشه گفت خيانت كرده ولي شايد بدونه كه سرسي ميخواد چيكار بكنه شايدم خيانت باشه
    پ. ن: بالاخره از دست بيليش راحت شديم
    دراگونه خيلي خوف بود ولي يه نكته هست كه نايت كينگ سوارش شده بود اگه نايت كينگ سوارش شده پس آخر استاركه يا تارگرين؟ چون همه چيزش شبيه برنه و احتمال زياد استارك بوده
    زامبي هم جديدا خيلي زياد تو فيلماشون پخش ميكنن به نظر من كه چرت نيست ولي نه اينكه بميرن و بعد زامبي بشن اينكه رفتارشون در اثر مصرف مواد مثل زامبي ميشه حتي يك جنگ محتمل در آينده هم هست كه بين انسان و رباته اينم ممكنه
    يه جنگ محتمل ديگم هست بين انسان و ابر انسان هاي نسل بعد كه در اثر جهش به وجود خواهند اومد
    ولي به شخصه جنگ بين مرده ها و انسان رو قبول ندارم
    سريال جديدا تناقض زياد داشته مثل زنجير هاي صنعتي محكم كه به دراگون بستن و از آب درش اوردن تا اينكه اصن چجوري رفتن تو آب؟ مگه يخ كه شكست واينسادن؟
    اينكه شرافت جيمي گل كرده بحث ديگه ايه! مطمئنن ديدن اون زامبيه و باور ارتش مردگان روش اثر گذاشته و اينكه واقعا عاشق خواهرش بوده نه به عنوان خواهر اين خيلي فرق ميكنه
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

11. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

hamedlim (08-29-2017)

12. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    سکانسه آخر یه کپی جالب از wrath of the lich king بود کم کم Got شبیه Wow میشه

13. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3177
    یوزرنیم استیم
    FEVER361
    خدا رو شکر بیلیش مرد راحت شدیم اصلا معلوم نبود فازش چیه گویا مریضی چیزی داشت اینو به جون اون مینداخت و ملتو عاصی کرده بود ...
    اما الان دیگه این قضیه دیوار و زامبی خیلی پررنگ شده , مثل فیلم world war z که یه دیواری مرز بین مرده ها و زنده ها بود و خراب شد , این جا هم همین اتفاق افتاد ... نمیدونم تخیلات مریض یه نفره که به همه سرایت کرده یا قراره خبری بشه این شکلی نشون میدن که بگن بعدا نگین نگفتین ... به دین های آسمانی رجوع کنیم قضیه جنگ آخرالزمانی و منجی و غیره هست که شاید بشه چیزی مثل زامبی رو توجیه کرد اما دیوار رو تا حالا نه چیزی ازش نه خوندم و نه شنیدم ... اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بذاره .

14. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5352
    درود
    اینکه دوستان اشاره میکنن به زامبی و جنگ و این چیزا. خب شما فیلم های ده سال پیشم نگاه کنین از اینجور عقاید رو داخل فیلم هاشون میارن که کم هم نیستند این فیلم ها. و من تنها دلیلی که میتونم برای خودم بیارم که اینکار و میکنن اونا اعتقادی به خدای ما ندارن یعنی مسلمان نیستند پس نیاز دارن تا با یک چیز دیگه این قسمت از وجودشون رو پر کنن برای همین داخل بیشتر فیلم هاشون یک شخص که به عنوان خدا یا قوترین و بهترین یا همچین چیزی هست دارن البته بعض وقتا هم به خودم میگم افرین اونا که راه درست رو نمیدونن چقدر خوب انجامش میدن ولی ما که راه درست رو میدونیم هیچ کاری نمیکنم.

حالا کلا بیخیال این صحبت ها برای این میشه ساعت ها نوشت بریم سراغ سریال

از نظر من داخل فصل هفت واقعا شاهد افت سریال بودیم و فقط میدونم که میخوان تمومش کنن اونم اونجوری که مردم دوست دارن و میخوان(البته دارم خودش رو با فصل های قبلی مقایسه میکنم وگرنه هنوز سریال در صدر جدوله)
    قبلا هم گفتم حدس زدن سریال خیلی راحت شده و اتفاقاتی که افتاد هم قبلا گفتم. نمونش به این راحتی ها قبول نکردن سرسی و یا دست به یکی شدن آریا و سانسا.

فصل شیشم که تموم شد خیلی منتظر این فصل بودم ولی دیگه زیاد منتظر فصل جدید نیستم نمیدونم شمام این حس رو دارین یا نه.

خب رابطه دنی با جان کاملا توضیح داده شد فقط اون قسمتی که داره برن توضیح میده رو خوب مشاهده کنین دقیق متوجه میشین.(دنی عمه جان که قبلا هم تو فصل شیشم گفته شد ولی اینجا دیگه همه چیز با جزئیات گفتن). به احتمال خیلی زیاد جان بر روی تخت میشینه البته بعد از نابودی شاه شب و دست و پنجه نرم کردن با سرسی.

یک نکته دیگه اینکه تیریون داشت با سرسی حرف میزد بعد یهو کات خورد و سرسی اومد قبول کرد رو نمیفهمم البته این کار از عمد بوده که بیننده به فکر فرو بره که خیانت کار هست تیریون یا نه که من اینطور فکر نمیکنم.

ولی خودمونیم سرسی خوب کارش و بلده d: البته انگاری از قبل میدونست که اونا دارن چی میارن نشونش بدن و نقشه کشیده بود ولی قبل اینکه هم دیگه رو هم ببینین داشت به سربازاش میگفت کیا رو بکشن. کلا چیزی که متوجه شدم انگاری چند مدل نقشه کشیده بود که در هر صورتی یک عکس العمل درست و حسابی داشته باشه :/

هر وقت سریال میره روی قسمت های شاه شب کار کنه خوب عمل نمیکنه اون از فصل شیشم و پرتاب نیزه اینجام به راحتی یعنی خیلی خیلی راحت با اژدها دیوار رو ریخت. درسته میشه ولی نه اینقدر سریع که دیگه. ولی خیلی این صدای اژدها رو مخ بود کلا صداش و حال کردم خوب کار شده بود.

پیشنهاد من به دوستانم اینه برین کتابش رو بخونین که خیلی خیلی جزئیات و نکات مختلف داخل کتاب هست همینطور پرداختن به شخصیت ها.
    ویرایش توسط hamedlim : 08-29-2017 در ساعت 10:08 AM
    وبسایت دریای طراحی با هدف آموزش فتوشاپ و بالا بردن دانش علاقمندان به حوزه گرافیک راه اندازی شده است

seadesign.ir

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین