یک مثال مستحکم از علل پیشرفت نکردن دوتا 2 در کشور

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

یک مثال مستحکم از علل پیشرفت نکردن دوتا 2 در کشور

درود،

چندی پیش بنده با این تورنمنت که تا بحال بزرگترین تورنمنت دوتا 2 خاورمیانه هست آشنا شدم ولی دیدم هیچ کدوم از تیمهای کشورمون در اون حضور ندارند.
    حتی بنده بازیهای حذفی رو هم چک کردم و هیچ آثاری از تیمهای ایرانی نبود.

بهمین دلیل با ادمین مسابقات تماس گرفتم و جویای مسئله شدم و پاسخ دادن که هیچ تیمی از ایران ثبت نام نکرده و حتی خودشون شخصا با برخی که شناخت داشتن تماس گرفتن و جوابی دریافت نکرده اند.
    من برای اطمینان از موضوع به یکی از بازیکنای معروف که داخل استیم داشتمش - و از قدیم در تماس بودیم و جاهایی با هم در زمینه دوتا کار کردیم - پیام دادم و پرسیدم که باهاتون تماس گرفته شده؟ و گفتن: خیر، تماسی در کار نبوده

بنده موضوع رو ارجاع دادم به ادمین و ایشون گفت که شما اطلاعات تماس این افراد را برای من بفرست تا در دوره های بعدی باهاشون تماس بگیریم. منم آیدی استیم چند نفر از افراد سر شناس دوتا 2 رو که داشتم و 2 نفر دیگه هم از یکی پرسیدم و همه رو با هم دادم به دست ادمین مسابقات
    ایشون در جواب گفتن که اینها کفایت نمیکنه و اگر فیسبوق و توییچر (املاء غلط بدلیل موتور جستجو) اینهارو بدی من بهتر می تونم تماس بگیرم باهاشون...بهمین خاطر من در تلگراج به یکی پیام دادم گفتم فلانی من با فلانی صحبت کردم و قضیه این هست و حتی براش اسکرین شات هم فرستادم تا کاملا مطمئن بشه و پرسیدم که آیا توییچر داری یا نه که گفت آره دارم بعد گفتم آیدیتو بده که نداد یعنی نداد که اصلا دیگه هیچی ج نداد. کلا" قسطی که جواب میده به کنار اینبار حتی read هم نکرد سراغ بقیه رو گرفتم دیدم باید از هفت خان رستم رد بشم و ملت براش کامنت میزارن توروخدا مارو accept کن بهمین دلیل به ادمین گفتم که من سعی کردم ولی نشد شما خودت تماس بگیری بهتر هست و اون در جواب گفت: i can't help anyone who is refusing to gimme his hand که من واقعا شرمنده شدم

بنابراین بنده اومدم موضوع رو به اشتراک گذاشتم و حتی در کانال انجمن هم قرار خواهم داد و از برخی دوستان که کانال دارن هم درخواست خواهم کرد تا این موضوع رو نشر حداکثری بدن... و بنده این موضوع رو یادآوری کنم که اگر کسی هست که این مطلب رو میخونه و از بچه های نیمه حرفه ای دوتا هست و دوستداره تو این بازی بدرخشه و تیم بده برای مسابقات بین المللی "باید این قضیه رو بدونه که اون شخص و تیمش باید دنبال تورنمنت بگردن نه تورنمنت بیاد دنبال اینا بگرده" هرچند تو این مورد ما حتی دستمون رو هم دراز کردیم ولی پس زدن

لطفا این موضوع را نشر حداکثری دهید.
    یا علی

تصاویر چت بنده با ادمین مسابقات
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 7 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (05-03-2018),Mahdi-Void (05-04-2018),Milad._.R (05-03-2018),miladxtra (05-04-2018),Mohammad.S (05-03-2018),Sharingan (05-04-2018),Viper (05-03-2018)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    حالا من زیاد با بازیکنای ایرانی اشنایی ندارم(چون پلیر خوب ایرانی کم داریم) ولی فکر کنم بعد از منحل شدن تیم ونگارد یه تیم دیگه دوباره شروع به کار کرده به اسم ریبورن که حرفه ای کار میکنن و گیم هاوس این چیزا هم دارند/اونارو در جریان بزارید
    البته کسی که بخواد پیشرفت کنه تمام تلاششو میکنه و اگر بازیکنی نخواد در این تورنمنت ها (که باعث مطرح شدن خود پلیر میشه)شرکت کنه یقینا خودش رو در اون حد نمیبینه پس ارزش دلسوزی رو هم نداره/شما هم زیاد سخت نگیر!

4. کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (05-03-2018)

5. Top | #3
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    حالا من زیاد با بازیکنای ایرانی اشنایی ندارم(چون پلیر خوب ایرانی کم داریم) ولی فکر کنم بعد از منحل شدن تیم ونگارد یه تیم دیگه دوباره شروع به کار کرده به اسم ریبورن که حرفه ای کار میکنن و گیم هاوس این چیزا هم دارند/اونارو در جریان بزارید
    البته کسی که بخواد پیشرفت کنه تمام تلاششو میکنه و اگر بازیکنی نخواد در این تورنمنت ها (که باعث مطرح شدن خود پلیر میشه)شرکت کنه یقینا خودش رو در اون حد نمیبینه پس ارزش دلسوزی رو هم نداره/شما هم زیاد سخت نگیر!
    اصولا بازیکن حرفه ای باید اطلاعات تماسش در دسترس باشه. نبود هم خودش جویای اخبار باشه
    با ریبورن تماس گرفته نشد چون اون آیدی که به من داده بودن پروفایل استیمش پرایوت بود و منم حدس به یقین زدم که اکسپت نخواهم شد
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران