آموزش هیروی Enigma - دوتا 2 - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    سلام اموزش خوبي بود فقط بنظرم بايد إرث شاكر رو هم جزو دشمن هاش قرار ميدادي چون وقتي انيگما اون توله هاش رو ميسازه:dارث راحت با يه بلينگ التايمت انيگما رو تمومش ميكنه

2. 2 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirarsalan (09-03-2016),Fundamental (09-03-2016)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1463
    یوزرنیم استیم
    ƑƱƝƉαmεntαl
    سلام دوستان عزیز

اینم از آموزش هیروی Enigma که خیلی تغییرات توش دادم سعی کردم کامل باشه هر نقصی داشت به بزرگی خودتون ببخشید

متاسفانه تا 9 ماه بعد فعایتی ندارم

امیدوارم موفق و سربلند باشید
    I αm ƑƱƝƉαmεntαl Principle oƑ WαrƑαre

و تو چه می دانی که او کیست؟

بگو تا صبح چند آدینه مانده است...
    اللهم عجل لوليك الفرج

4. 5 کاربر مقابل از Fundamental عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirarsalan (09-03-2016),FCB (09-03-2016),Milad._.R (09-03-2016),reza11 (09-04-2016),Viper (09-03-2016)

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    یکی از مهم ترین نکات این که با این هیرو قبل از شروع فایت دیده نشی چون دشمن موقعیتش رو عوض میکنه.
    بد ترین دشمنش قعلا Rubick هست ولی Silncer هم خیلی بده
    به نظر من بهترین دشمنانش هم
    Mag
    PHo
    WW
    در کل کی از هیرو هایی هست که بازی کردن خیلی باهاش حال میده مخصوصا اگر BH بزنی 5 نفر رو بگیری
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

6. 3 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirarsalan (09-03-2016),Fundamental (09-03-2016),PokerFace (09-04-2016)

7. Top | #24
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    خب همونطور که درخواست کردید نکاتی رو یادآوری و پیشنهاد میکنم ویرایش و اصلاح کنید:

نکات مثبت و منفی درست نیستند.

چه وقتی این هیرو رو انتخاب نکنیم هم درست نیست. وقتی انتخاب نمیشه که کانتر داشته باشه! از اونجایی اینو میگم چون این هیرو معمولا چه توی cm چه توی ap جزو اولین پیک ها نیست و اگرکانتری باشه زود تر مشخص میشه.
    تمام هیروهای یاری که نام بردید هم hybird هستند. یعنی هم میتونند یارش باشن هم ضدش. البته sven شاید این وسط به عنوان ضد استفاده نشه.

radiance به عنوان آیتم dodge بشه بهتره synergy خوبی نداره مگر اینکه gold lead خیلی بالا باشه. به جاش octarine بسته شه خیلی بهتره که اصلا توی لیست آیتمهای پیشنهادیتون نیست
    --------------------

در کل از معدود آموزش های کامل سایت هست آموزشتون اما نیاز به مرتب سازی داره. اون بخش اول "نحوه بازی" هم نقطه عطف آموزشتون هست و خوبه.
    باید با این هیرو خیلی صبور بودو نکته دیگه اینکه bh همیشه قرار نیست ۴ ۵ تا هیرو رو با هم بگیره. گاهی حتی ۱ هیرو هم bh لازم داره. << اینو کلی گفتم.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (09-03-2016),Fundamental (09-03-2016),IR_Prince (09-03-2016),mr_noob (07-18-2018),WardeN (09-03-2016)

9. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1463
    یوزرنیم استیم
    ƑƱƝƉαmεntαl
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خب همونطور که درخواست کردید نکاتی رو یادآوری و پیشنهاد میکنم ویرایش و اصلاح کنید:

چه وقتی این هیرو رو انتخاب نکنیم هم درست نیست. وقتی انتخاب نمیشه که کانتر داشته باشه! از اونجایی اینو میگم چون این هیرو معمولا چه توی cm چه توی ap جزو اولین پیک ها نیست و اگرکانتری باشه زود تر مشخص میشه.
    تمام هیروهای یاری که نام بردید هم hybird هستند. یعنی هم میتونند یارش باشن هم ضدش. البته sven شاید این وسط به عنوان ضد استفاده نشه.

radiance به عنوان آیتم dodge بشه بهتره synergy خوبی نداره مگر اینکه gold lead خیلی بالا باشه. به جاش octarine بسته شه خیلی بهتره که اصلا توی لیست آیتمهای پیشنهادیتون نیست
    --------------------

در کل از معدود آموزش های کامل سایت هست آموزشتون اما نیاز به مرتب سازی داره. اون بخش اول "نحوه بازی" هم نقطه عطف آموزشتون هست و خوبه.
    باید با این هیرو خیلی صبور بودو نکته دیگه اینکه bh همیشه قرار نیست ۴ ۵ تا هیرو رو با هم بگیره. گاهی حتی ۱ هیرو هم bh لازم داره. << اینو کلی گفتم.
    متوجه شدم ممنون از وقتی که گذاشتین سعیمو می کنم اعمال کنم

اللهم عجل لوليك الفرج

10. 3 کاربر مقابل از Fundamental عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirarsalan (09-03-2016),FCB (09-03-2016),IR_Prince (09-03-2016)

11. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3774
    یوزرنیم استیم
    black_2319
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها

--------------------

مسلما کانتر پیک خیلی تاثیر داره ... درسته که تیم مقابل نمیدونه که شما میخای انیگما بری ولی حتی اگر اتفاقی هم سایلنسر پیک کنه , پیک کردن انیگما یه ریسکه ... چون6 سایلنسر رو اواتار هم میگیره .
    میدونم که حتی میشه جلو سایلنسر هم انیگما پیک کرد , خودمم بازی کردم هم بردم هم باختم اما واقعا سخته چون جایی مجبور میشی اولتی بزنی اما میبینی سایلنسر هنوز 6 نزده پس نمیتونی بری .
    منظور من اینه سایلنسر خیلی راحت میتونه فقط رو انیگما فوکوس کنه و 6ش رو خراب کنه.
    نه فقط سایلنسر هر هیرویی که به نحوی ضد انیگما باشه.

((باید با این هیرو خیلی صبور بودو نکته دیگه اینکه bh همیشه قرار نیست ۴ ۵ تا هیرو رو با هم بگیره. گاهی حتی ۱ هیرو هم bh لازم داره. ))
    این جمله هم که گفتین اوایل بازی کاربرد داره تازه اونم روی کری حریف چون افلنر و ساپورت نیازی به گلد انچنانی ندارن برای اوایل , ولی کری تو اوایل نیازش خیلی بیشتره بخاطر همین اولتی زدن روش می ارزه.
    مثلا دیده بودم یه بار EG انیگما و ونج پیک کرده بود با یه هیرو مید که یادم نیست. تا کری تیم مقابل یه لحظه اومد مید فارم کنه اسموک زدن انیگما رو جایی که venge بود اولتی زد اونم 6 کرد رو کری اونور و برگشتن 3 تایی تو کمتر از 2 ثانیه زدنش. (اینم بگم زیر تاور مید خودشون داشت کری فارم میکرد!!!)

اما اخر بازی بخای اولتی رو بخاطر یه نفر بزنی حتی اگه کری باشه نمی ارزه چون بای بک میکنه و سریع برمیگرده به بازی (مگه اینکه رفرش داشته باشی)
    از طرف دیگه , وقتی انیگما پیک میشه کل بار تیم یه جوری میفته رو دوشش (این تو بازی های رنک3ک تا 5ک خیلی به چشم میخوره) اما تو رنک بالاتر جوری بازی میکنن که بدون انیگما هم بتونن فایت بزنن. بخاطر همین بخای اولتی بزنی رو یه نفر کلا استراتژی تیم رو بهم میریزه.

چقد حرف زدم خخخ البته چون خودم انیگما زیاد بازی میکنم انقد حرف زدم , دوستان در جریانن
    ویرایش توسط reza11 : 09-04-2016 در ساعت 02:16 AM

12. کاربر مقابل از reza11 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fundamental (09-04-2016)

13. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    هیروی خوشکلی هست

ممنون از اموزشت فقط به نظر من lich هم به دوستان اضافه بشه عالی میشه من هر وقت یکی engima رفت lich میرم
    My steam id : crystal_siamak

Friend id : 270780248

14. کاربر مقابل از Royal_Crystal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fundamental (09-04-2016)

15. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1463
    یوزرنیم استیم
    ƑƱƝƉαmεntαl
    نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1380 نمایش پست ها
    هیروی خوشکلی هست

ممنون از اموزشت فقط به نظر من lich هم به دوستان اضافه بشه عالی میشه من هر وقت یکی engima رفت lich میرم

اضافه شد

ممنون از راهنماییت

اللهم عجل لوليك الفرج

16. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4907
    یوزرنیم استیم
    mohammadmoeinazari1381
    اینگما واقعا بارفرش عالی جواب میده با دو تا 6 و 3 هر هیرویی میمیره(رادیانز هم که ببندی عالی میشه)
    گر فارم کنی ز کریپ ها ایکیس پی سازی

17. کاربر مقابل از lovelysandking عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fundamental (09-26-2016)

18. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7763
    یوزرنیم استیم
    elyas_monster
    عاشق اینگمام ناموسا 5 بار رمپیج زدم باهاش rgc

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین