بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 87

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 87 از 90 نخستنخست ... 37778586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 893
  1. Top | #861

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    توی role support بازی کردم اولین سری رو الان. ۶ تا باخت ۴ تا برد. تقریبا ۲۰۰ تا mmr کمتر داد نسبت به چیزی که بودم. الان هم دارم core بازی میکنم. بازی اول هم تا به اینجا باختم :دی ولی kda و hero damage خیلی خوب بود.
    یعنی هر گیم 100تا ام ام ار؟؟ هارد ساپ رفتی یا سافت ساپ؟ بنظرت به تعداد واردو هیلینگو kdaو dmgاینا هم بستگی داره؟

2. Top | #862
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    یعنی هر گیم 100تا ام ام ار؟؟ هارد ساپ رفتی یا سافت ساپ؟ بنظرت به تعداد واردو هیلینگو kdaو dmgاینا هم بستگی داره؟
    تقریبا. چون دقیقا بخوام بگم ۱۶۰ ۷۰ تا کم کرد.

فکر کنم ۵ بازی hard supp بودم و ۵ تا هم soft. آخه دو تا بازی اولم رو بردم. بعد ۳ تا بازی بعدی safelane هیروهایی میرفتن که از همون laning stage بازی رو میباختیم. offlane حریف دنبال می کرد.
    بعدش اعصابم خورد شد گفتم soft برم که ۲ تا بازی رو خیلی تمیز بردم ولی سه بازی بعدی رو باختم. قدر position 5 خودم رو تو اون بازیهایی که باختم خیلی دونستم. بطور کلی الان ranked طوری شده تا mid player نباشی نمیتونی خیلی سریع rank up کنی
    البته من خودم قبل شروع season جدید حدود ۳۰۰ ۴۰۰ mmr با همون position 5 اومدم بالا ولی خب game knowledge زیاد میخواد این role
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-22-2019),ba4ma3n (09-27-2019),bayani (09-21-2019)

4. Top | #863
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اسمورف ها - Smurfs

مورد بعدی بحث این است که حساب هایی که بسته به رنک خود عملکرد بهتری دارند را زود تر به rank مناسبشان برسانند. اولین اقدام آن است که وقتی حسابی بطور واضح در حال over perform (بیش عملکرد) بسته به آمار عملکرد هیروها در آن رنک است، mmr بیش از مقدار +/- 25 تنظیم شود.
    این یک فرایند ادامه دار خواهد بود تا زمانیکه توانایی شناسایی این موضوع بهتر شود و تا بحال نیز بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در این بخش پیش روی هایی نیز حاصل شده است. این مورد تا چند روز بی‌صدا خواهد بود تا زمانیکه صحت عملکرد مکانیزم شناسایی تایید شود و بلافاصه پس از تایید فعال خواهد شد.
    این قابلیت از به‌روز رسانی دیشب فعال شده است.

منبع

5. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-28-2019),ba4ma3n (09-27-2019)

6. Top | #864

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    کاش یه نفر بیاد که تاپیک بزنه و نحوه صحبت کردن با یار هارو یاد بده

چند تا هیرو هم برای pos4 میگین؟ یه سبک بازی مختصر هم در مورد میرانا و clinkz هم بهم بگین برای avg mmr 3700و یه سوال دیگه چجوری فرست ایتم اقانیم با کلاکورک؟
    من 1 هفته مشکلی برام پیش اومده بود کلا پای سیستم نبودم اما الان جواب شما رو میدم:
    شما اول باید ببینی اصلا وظیفه پوز4 چی هست/کاره پوز4 اینه که بیشتر خودشو اوایل بازی با ساپورتر تیم حریف درگیر کنه که از این طریق اسپیس ایجاد کنه برای افلینر/همینطور بایستی سعی کنه در مواقعی که خطری افلینرو تهدید نمیکنه کمی عقب واسته یا مثلا یونیت به سمت جانگل بکشه که از این طریق افلینر xp بیشتری بگیره این مهمه/وظیفه بعدیش اینه که بعد از لول3 یا 4 یا کلا زمانی که دید افلینر میتونی تنهایی تو لین وایسته و فید نده شما تو این تایم بایستی جوین بدی به لاین ها بخصوص مید و هیروهای حریف رو بکشید و اگه هیروی میدشون بیشتر جانگلره مثل الکمیست باید دنبالش کنید و نزارید فارم کنه/حالا با توجه به وظیفش شما باید بهترین هیرو رو براش انتخاب کنید.

پوز4 زیاده مثلا abaddon-earth spirit-elder titan-spirit breaker-treant-tusk-undying-bh-mirana-mk-venomancer-chen-darkwellow-sky
    حالا درسته که هر هیرویی یه خاصیتی داره یه سبک بازی متفاوتی داره اما با اینکه من پوز4 پلی نمیدم ولی فکر کنم venomancer-abaddon-elder-undying-mirana از همه بهتر باشن

راجع به فرست ایتم اقانیم این کار همیشه جواب نمیده اما تو بازی هایی که مثلا این چنتا هیرویی که مثال زدم بودید و تو laning phase فارمتون خوب بود و کیل نشدید حتما فرست ایتم اقانیم برید البته بعد از خرید phase boot/اینکار چند مزیت داره اول اینکه اون ابلیتی که اقانیم باهاش جواب میده رو شما قوی تر میکنید دوم کلی stats بهتون میده که تو mid game خیلی سفتتون میکنه و مانای خوبی هم بهتون میده/راجع به هیرو:
    clockwerk:اگه به ابیلیتی هایی که این هیرو داره دقت کنید میبینید که تقریبا کولدان تمام اسپل هاش(به جز اولتیش) مثل همه و همشون زیر 20ثانیه هست پس شما وقتی اولین ایتم اقانیم اقدام کنی یک impact فوق العاده ای پیدا میکنی و میتونی هر 20ثانیه یه نفرو یصورت قطعی بکشی و از اونجایی که تو پچ اخیر هم اولتیش و هم power cogs باف شده قدرتش دوچندان شده(این فوق العاده نیست؟)/همینطور مشکل مانا هم نخواهید داشت چون اقانیم دارید و کلی مانا بهتون میده و میشه با یک مجیک وند تو فایت اگر مانا کم اواردید یوز کنید و impact تتون رو همچنان تو فایت حفظ کنید.
    بهترین پوزشین:3
    روش لول گیری:لول1 بستگی به خودتون داره چون معمولا تیم مقابل حریص میشه و میاد بونتی های شما رو ورداره(طبیعی هم هست هر تیمی از همون اول تلاش میکنه نت ورث خودشو بالاتر ببره)شما میتونید بسته به خودتون لول 1 یا 2 رو بگیرید اگه بتونی با لول2تون موقعی که میخواد بونتی بیاد طرف رو knockback کنید خب 100%میتونید بونتی رو بردارید اما یمقدار مهارت میخواد ولی با لول1 تون این 100درصدی نیست.
    لول گیری من از راست به چپ:2-1-3-1-3-6-1-3-1-3 و بعدش هم بقیه ماجرا..
    تلنت گیری از راست به چپ:2-1-1-1
    ایتم بندی اولیه: 3x iron branch-stout shield-tango-salve
    مید گیم:magic wand-phase boot-aghanim's-drum
    لیت گیم:blade mail-bkb-shiva's-crismon guard-pipe (شرایطی)

اها راجع به تایمینگ اقانیم برای این هیرو:بهترین زمان برای اقانیم مین13 و حداکثر17 هست و بهترین زمانی که میتونید بیشترین کیل رو بگیرید تا مین25هست/پس این تایمینگا دستتون باشه که خیلی مهمه.

سعی کردم طوری بنویسم که بقیه هم استفاده کنن موفق باشیدددددددددد

7. 3 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-28-2019),FCB (09-27-2019),Milad._.R (09-27-2019)

8. Top | #865

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5271
    با سلام خدمت همه دوستان بعد دو سه سال برگشتم فروم ببینم چه خبره میبینم هنوز سرپاس هزار ماشالله .
    جدیدن خیلی رو رول آفلین و pos 4 تمرکز کردم کلا این رول رو پلی میدم اومدم چند تا چیز بگم شاید بدردتون خورد.
    1.اول اینکه مهم این نیست که اون هیرویی که پلی میدین تو متا هست یا نه ( مگه اینکه واقعا خیلی ضعیف باشه و نیاز به یه باف اساسی داشته باشه) مهم اینکه بهش تسلط داشته باشین که با تمرین به دست میاد .
    2.به شخصه توصیه میکنم واسه آفلین یه هیروی دارای sustain و آرمور بالا یا ریجن بالا بگیرید چون اکثرا به pos 4 نمیشه اعتماد زیادی داشت خودتون باید گلیم خودتونو از آب بکشید و هیچ وقت انتظار کمک از هیچ کسیو نداشته باشین (به خصوص تو رنکای پایین). برای همین pudge و underlord و تا حدی doom توصیه میشه.
    3. برای pos 4 هم بیشتر یه هیرویی میخواین که zoning خوبی داشته باشه و اگه یه stun هم داشته باشه که چه بهتر. من خودم تو این یکی دو ماه برای pos 4 هیروی veng یا rubick پلی میدم به خصوص rubick به معنای واقعی op هست اگه پتانسیل هاشو بدونین. هم از مید گیم به بعد یه stun خوب با رنج خوب داره که بعد از پایان ایتان میتونین بقیه رو باهاش استان کنید. هم یه nuke فوق قوی با رنج واقعا باورنکردنی داره که تو early game تا مید گیم اکثر کیل هارو میتونین باهاش secure کنید. و اینکه تو اکثر گیم ها دو سه تا اسپل خوب هست که بخواین استیل کنید باید اونارو بشناسین و سعی کنید اونارو استیل کنید. در کل این چند وقته اینقدر روبیک و اسپم دادم که اگه حسش بیاد شاید آموزش خودمو اینجا بنویسم ( اگه دانشکاه بزاره ).

9. 6 کاربر مقابل از masterhate عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (10-04-2019),ba4ma3n (10-06-2019),bayani (10-14-2019),erebor (10-03-2019),FCB (10-03-2019),Milad._.R (10-03-2019),pishva (10-05-2019)

10. Top | #866
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    حساب رسمی دوتا ۲ در توئیتر اعلام کرده که در حال کار بر روی تعدادی اصلاحات هست تا باعث بهبود کیفیت بازی‌ساز دوتا ۲ شود و این بروزرسانی در طی این هفته صورت خواهد گرفت.

منبع

پ.ن: این بحث party خیلی رو اعصاب هست. دیده میشه که پارتی های ۵ تایی میخورن به یک پارتی ۲ و ۳ تایی یا بعضا ۳-۱-۱! که اصلا نمیشه اینطوری بازی کرد. خیلیها هم با همین پارتی رفتن ها اسمورف میکنن...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

11. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (10-07-2019),ba4ma3n (10-06-2019),Milad._.R (10-06-2019),Viper (10-05-2019)

12. Top | #867

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    حساب رسمی دوتا ۲ در توئیتر اعلام کرده که در حال کار بر روی تعدادی اصلاحات هست تا باعث بهبود کیفیت بازی‌ساز دوتا ۲ شود و این بروزرسانی در طی این هفته صورت خواهد گرفت.

منبع

پ.ن: این بحث party خیلی رو اعصاب هست. دیده میشه که پارتی های ۵ تایی میخورن به یک پارتی ۲ و ۳ تایی یا بعضا ۳-۱-۱! که اصلا نمیشه اینطوری بازی کرد. خیلیها هم با همین پارتی رفتن ها اسمورف میکنن...
    دیگه فک میکنم حداکثر بالانس و تلاش رو کردن بخاد دست کاری کنه فایند مچ میره روی 15 دقیقه

13. Top | #868
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دیگه فک میکنم حداکثر بالانس و تلاش رو کردن بخاد دست کاری کنه فایند مچ میره روی 15 دقیقه
    matchmaking در سطح بالا الان افتضاح هست سر این موضوع و اصلا کسی solo نمیتونه بره. غیر از اون سطح هم همون موردی که گفتم هست هرچند در خورد immortal هم این مورد هست.
    یعنی وقتیکه یک تیم که ۵ نفری با هم هستن میخورن به یک تیم که از چند پارتی تشکیل شده. اونهایی که ۵ تایی با هم هستن هم پیک دادنشون هماهنگ تر هست و هم بازی تیمیشون و این متعادل نیست.

14. Top | #869

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    matchmaking در سطح بالا الان افتضاح هست سر این موضوع و اصلا کسی solo نمیتونه بره. غیر از اون سطح هم همون موردی که گفتم هست هرچند در خورد immortal هم این مورد هست.
    یعنی وقتیکه یک تیم که ۵ نفری با هم هستن میخورن به یک تیم که از چند پارتی تشکیل شده. اونهایی که ۵ تایی با هم هستن هم پیک دادنشون هماهنگ تر هست و هم بازی تیمیشون و این متعادل نیست.
    اون که درسته صد در صد اما منظورم اینکه اگه بخوان مثلا پارتی 5تایی به پارتی 5تایی بخوره فایند 30دقیقه طول میکشه احتمالا هم بالانس نمیشه ! پس در کل شاید با یه سری تغییرات یه کارایی بکنن اما در کل مشکل حل نمیشه !

پ ن : رنک ام رو باز کردم 120تا ام ام ار بالا تر داد الان 3800هستم لجند 4 با در جریان نیستم اگه رنک کری رو هم باز کنم با این رنک جمع میشه و یه مدال بالاتر میده یا اینکه تاثیری نداره!
    فقط توضیه ام برای ساپورت باز کردن اینکه اگه اینوکر q wمسلط هستید پیک اول اینوکر برید با اینوکر باز کنید به چند دلیل 1 اینکه حریف مطمعن نیست پست اینوکر چیه و تو پیک و بن اشتابه میکنن و 2 اینکه خیلی هیروی با ارزشی برای pos4هست چون اچ پی ریج بالا و نیاز به لول اپ پایین و ایتم کم هست ولی قدرت بالایی داره !
    البته میرانا هم عالی بود ولی چون نرف کردن ییک ندادم قبل نرف 4تا دست برای tbdمیرانا رفتم 3تاش وین شد 6تاش رو هم اینوکر رفتم 4تاش وین شد

15. Top | #870
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    اون که درسته صد در صد اما منظورم اینکه اگه بخوان مثلا پارتی 5تایی به پارتی 5تایی بخوره فایند 30دقیقه طول میکشه احتمالا هم بالانس نمیشه ! پس در کل شاید با یه سری تغییرات یه کارایی بکنن اما در کل مشکل حل نمیشه !
    هیچ مشکلی که قرار نیست کاملا رفع بشه. ما فقط می‌تونیم درصد خطاها را تا جایی که امکانش هست کم کنیم. بطور کلی الان مسئله‌ای که واضح هست اینه که وضعیت پارتی‌ها مناسب نیست و غیرمتعادل. این باید درست بشه.
    نمیشه درباره چیزی که اتفاق نیوفتاده هم قضاوت کرد. اینکه میگید ۳۰ دقیقه طول میکشه حاصل ذهن شما هست. بطور کلی پارامترهایی مشخص میشه تا بر اساس داده‌های موجود زمان پیدا کردن بازی به حداقل برسه و تا حد امکان بالانس باشه. حالا اینکه فرض کنید یک بازیکن از سطح اکانتش بهتر بازی کنه تقصیر سیستم نیست.

باید دید valve دقیقا چه قصدی داره که در طول همین هفته مشخص میشه...ولی من حدسم از ابتدا همین مسئله متعادل کردن پارتی ها بود.

صفحه 87 از 90 نخستنخست ... 37778586878889 ... آخرینآخرین