دوتا ۲ پچ 7.00 - آپدیت ها + بحث و گفتگو - صفحه 51

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 414950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 533
  1. Top | #501
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    هنوز آپدیت جدید رو کامل نخوندم ولی تا به اینجا که تغییرات رو خوندم احساس میکنم با توجه به تغییرات آیتم‌ها و یکسری تغییرات در مکانیزم‌های اقتصادی بازی، Slark و Monkey King خیلی دارن از این مسئله نفع میبرن. مخصوصا که هر دوشون Echo Sabre و Silver Edge آیتم‌های خیلی خوبی براشون هست.
    اما یک تفاوت وجود داره و اون هم اینکه با توجه به تغییرات اعمال شده، MK دیگه مثل قبل در آلتیمیت خودش نمیتونه از Echo Sabre بهره ببره و هیروها دیگه Slow نخواهند شد. اما بطور کلی تا به اینجا من خوندم اضافه شدن آیتم BLITZ و تلفیق دو آیتم بالا با همدیگه و همچنین باف شدن Drums خیلی به هیروهای اجیلیتی کمک میکنه. مثل Void مثلا

آپدیت: خب پچ رو کامل خوندم. بنظر من این پچ بدنبال افزایش kill در بازی و همچنین تشویق اون هست. قدیما شما مثلا اگر به عنوان هیروی mid چهار تا kill از lane های کناری می‌گرفتید و برمی‌گشتید mid اون هیرو mid حریف که عین احمقا فقط داشته last hit می‌کرده و کریپ جنگل میزده از شما بیشتر gold/xp داشت.
    درحالیکه کاری که شما کردید خیلی مهم تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری در خوندن بازی داره...
    حالا با تغییرات اعمال شده و عوض شدن کمپ mid و همچنین دادن xp gold بیشتر برای kill گرفتن‌ها بعلاوه افزایش passive gold از ۸۵ به ۹۵ و همچنین افزایش شدید attack speed, spell lifesteal, spell amp و اینها در بازی بیشتر شاهد این خواهیم بود که تیم‌هایی از قبیل OG (:دی) و هیروهایی که قابلیت roam یا solo kill دارند موفقیت‌های بیشتری رو کسب کنند. با اینجال باید منتظر تغییرات مربوط به هیروها که هفته آینده یا بعدتر از اون انجام میشه بمونیم.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 7 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (06-30-2020),erebor (06-29-2020),Milad._.R (06-29-2020),Miladend (07-12-2020),reza (06-30-2020),Sharingan (06-30-2020),Viper (07-04-2020)

3. Top | #502

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    به نظر من بهتر شد

با هیروهایی مثل Am و spec مپو تا فیها خالدون فارم میکردن درگیری جوین نمیدادن
    اخر گیم همرو میزدن :\ به قول شما یارو فقط لست هیت زده کیل نگرفته ولی بیشتر xp جمع میکنه

اگه از تغییرات هیروهای Zoo (جنگل) که اخیرا تو رنک دیواین وین ریت شاخی داشتن اطلاع داری بزار فقط میدونم که یه سری تغییرات واسه آیتم کتاب انجام دادن

اگه بالانس نشه و همچنان هیروهای جنگل با وین ریت بمونن یه پست با توضیحات ازین بابت میزارم

4. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (07-01-2020),Sharingan (07-01-2020)

5. Top | #503
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    به نظر من بهتر شد

با هیروهایی مثل Am و spec مپو تا فیها خالدون فارم میکردن درگیری جوین نمیدادن
    اخر گیم همرو میزدن :\ به قول شما یارو فقط لست هیت زده کیل نگرفته ولی بیشتر xp جمع میکنه

اگه از تغییرات هیروهای Zoo (جنگل) که اخیرا تو رنک دیواین وین ریت شاخی داشتن اطلاع داری بزار فقط میدونم که یه سری تغییرات واسه آیتم کتاب انجام دادن

اگه بالانس نشه و همچنان هیروهای جنگل با وین ریت بمونن یه پست با توضیحات ازین بابت میزارم
    تغییر در نوع Damage آیتم Necronomicon به نفع هیروهایی بود که این آیتم‌ها جزو آیتم‌های core اونها محسوب میشه...چون damage type Hero خسارت بیشتری رو به هیروها وارد میکنه که نسبت به قبلش دو برابر شد و اما برای کریپ‌ها از ۱.۵ برابر به ۱ تغییر کرد.
    که باعث میشه این آیتم برای این هیروها هنوزم خوب باشه اما نه دیگه برای همه...چون نمیشه باهاش بخوبی قبل فارم کرد.

از طرفی اما آیتم Helm of dom قوی شده و به نوعی جایگزین Necro Book پچ قبل شده...چون به فارم خیلی کمک میکنه...کریپی که می‌گیرید مثلا اون خرس قرمزه قسمت hard camp باشه قشنگ میتونه جلوی ancient واسته و اونهارو برای شما tank کنه و فارم کنید. دمیج و hp regen خوبی هم می‌گیره..
    بازی به نوعی شده که شما اگر در اوایل بازی یک برتری‌ای را کسب کردید بتونید اون برتری رو حفظ کنید و اینطور نباشه که تمام اون زحمات هیچ معنایی نداشته باشن...مخصوصا که اگر بتونید T2 Tower حریف رو زودتر بزنید و نسبت به حریف قوی‌تر باشید اون موقع هیچ جوره نمیتونن outpost بگیرن
    اما نکته مثبت اینجاست که همچنان امکان comeback بخاطر تغییرات پیرامون kill وجود داره و اگر اشتباهی صورت بگیره تیم حریف میتونه به سرعت به بازی برگرده...در کل تا تغییرات هیروها منتشر نشه نمیشه در رابطه با meta جدید نظر داد. هرچند ناگفته نماند که نوع پیک/بن جدید در خلق meta اینبار مؤثرتر خواهد بود.

پ.ن: من جای شما باشم Zoo رو جنگل تعبیر نمیکنم بنظرم تعبیر "وحشی" اینجا بهتر است. چون مراد از zoo اینجا اینه که این هیروها با خودشون کریپ مریپ زیاد دارن :دی
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (07-03-2020),erebor (07-01-2020),Milad._.R (07-02-2020),reza (07-02-2020)

7. Top | #504

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    از طرفی اما آیتم Helm of dom قوی شده و به نوعی جایگزین Necro Book پچ قبل شده...چون به فارم خیلی کمک میکنه...کریپی که می‌گیرید مثلا اون خرس قرمزه قسمت hard camp باشه قشنگ میتونه جلوی ancient واسته و اونهارو برای شما tank کنه و فارم کنید. دمیج و hp regen خوبی هم می‌گیره..
    پ.ن: من جای شما باشم Zoo رو جنگل تعبیر نمیکنم بنظرم تعبیر "وحشی" اینجا بهتر است. چون مراد از zoo اینجا اینه که این هیروها با خودشون کریپ مریپ زیاد دارن :دی
    البته بیشتر به معنی باغ وحش هست دقیقا مثل تعبیر شما هیروهایی که حیوون و کریپ زیاد دور خودشون دارن و این هیروها وین ریت بیشتری دارند تو دیواین
    Lycan, Visage , Beastmaster , Broodmother , Chen , Undying هیروهای جنگل یا همون باغ وحش خودمونن که در حال حاضر خیلی ازشون صحبت میشه و اینکه چطور میشه جلوشون وایساد
    آپدیت هیروها که بیاد یه پست در این رابطه میزارم

8. کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (07-02-2020)

9. Top | #505
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    تغییر در نوع Damage آیتم Necronomicon به نفع هیروهایی بود که این آیتم‌ها جزو آیتم‌های core اونها محسوب میشه...چون damage type Hero خسارت بیشتری رو به هیروها وارد میکنه که نسبت به قبلش دو برابر شد و اما برای کریپ‌ها از ۱.۵ برابر به ۱ تغییر کرد.
    که باعث میشه این آیتم برای این هیروها هنوزم خوب باشه اما نه دیگه برای همه...چون نمیشه باهاش بخوبی قبل فارم کرد.

در اینجا Jenkins دقیقا همین سه خطی که من پیش‌تر نوشتم رو در تحلیلش از این پچ بیان میکنه!

- جبران خلیل جبران

10. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (07-03-2020),Sharingan (07-04-2020)

11. Top | #506
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    با آپدیت جدید که مربوط به هیروها بود و پچ 7.27b نام داشت میانگین زمان هر بازی افزایش قابل توجهی خواهد داشت و بیشتر شاهد فارم کردن در اوایل بازی خواهیم بود. به عقیده من بازی تقریبا از بازه زمانی ۲۰-۱۵ تازه شروع خواهد شد. حالا یا یکم زودتر یا یکم دیرتر...

- جبران خلیل جبران

12. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (07-16-2020),reza (07-18-2020)

13. Top | #507
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    با آپدیت جدید که مربوط به هیروها بود و پچ 7.27b نام داشت میانگین زمان هر بازی افزایش قابل توجهی خواهد داشت و بیشتر شاهد فارم کردن در اوایل بازی خواهیم بود. به عقیده من بازی تقریبا از بازه زمانی ۲۰-۱۵ تازه شروع خواهد شد. حالا یا یکم زودتر یا یکم دیرتر...
    باتوجه به مشاهده تعدادی از باری های روز به این نتیجه رسیدم که باورم از اینکه زمان بازی بیشتر شده اشتباه هست. دلیلش هم میتونه بخاطر همون تغییرات در gold/xp per kill پچ قبل باشه. یعنی در عین اینکه پتانسیل برای late game وجود داره بازی از آب و تاب هم نمیوفته

14. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (07-26-2020),ba4ma3n (07-22-2020),bayani (07-21-2020),erebor (07-21-2020),reza (07-21-2020),Sharingan (07-24-2020)

15. Top | #508

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    اگه میخواید mmr اپ کنید فرقی نداره تو هر رنکی این کارو انجام بدید 100٪ تمام گیم هاتون وین میشه(تا ایس فراگ پچ نداده فیکس کنه تا جایی ک میتونید رنک اپ کنید)
    ۱-با یه نفر پارتی برید(اگه بتونید یارتونو قانع کنید نیازی به پارتی نداره که کم پیش میاد)
    ۲-از یارتون بخواید هیروی Enchantress رو پیک کنه
    ۳-شما هم هیروی Clinkz رو بر میدارید
    ۴-قبل از هر تیم اپ یا فایتی از یارتون بخواید بره از جنگل یکی NC های بزرگ رو Enchant کنه(ماله خودش کنه)
    ۵-شما هم با اولتیتون اون یونیت رو بگیرید
    ۶-تبریک! الان دیگه هیروی شما عملا باگه با یه orchid و mkb شما 4k heal دارید با 500 تا Level18) DMG)
    تازه وقتی Level 25 شدید تلنت اولتیتونم بگیرید 5500 Heal و 700 DMG خواهید داشت!

ب.ن:چرا بعضی موقع ها(مثل الان)سایت فیل.تره؟

16. 3 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (07-26-2020),Milad._.R (07-25-2020),reza (07-25-2020)

17. Top | #509

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    اگه میخواید mmr اپ کنید فرقی نداره تو هر رنکی این کارو انجام بدید 100٪ تمام گیم هاتون وین میشه(تا ایس فراگ پچ نداده فیکس کنه تا جایی ک میتونید رنک اپ کنید)
    ۱-با یه نفر پارتی برید(اگه بتونید یارتونو قانع کنید نیازی به پارتی نداره که کم پیش میاد)
    ۲-از یارتون بخواید هیروی Enchantress رو پیک کنه
    ۳-شما هم هیروی Clinkz رو بر میدارید
    ۴-قبل از هر تیم اپ یا فایتی از یارتون بخواید بره از جنگل یکی NC های بزرگ رو Enchant کنه(ماله خودش کنه)
    ۵-شما هم با اولتیتون اون یونیت رو بگیرید
    ۶-تبریک! الان دیگه هیروی شما عملا باگه با یه orchid و mkb شما 4k heal دارید با 500 تا Level18) DMG)
    تازه وقتی Level 25 شدید تلنت اولتیتونم بگیرید 5500 Heal و 700 DMG خواهید داشت!

ب.ن:چرا بعضی موقع ها(مثل الان)سایت فیل.تره؟
    داداش بیا همین حرکتو بریم خودم Enchan پیک میدم واست فقط بیا آپ کنیم تا دیر نشده یوزرنیم استیمم https://steamcommunity.com/id/AmReza

18. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (07-26-2020),Sharingan (07-26-2020)

19. Top | #510

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    بله اینکه همه بیان بگن انجمن خلوته انجمن قبلی نیستو اینا حمش حرفه منم میتونم بگم اگه میخواید امار بازدید بره بالا انجمن رونق بگیره باید کارررررررر کنید
    من میخوام ۵تا اموزش هیرو های مختلف کری رو بزارم اما وقتشو ندارم بخوام پستشون کنم یبار امتحان کردم خیلی زمان میگیره
    خلاصه من حاضرم اطاعات لازم رو بنویسم بدم و با obs فیلم هم قرار بدم باید یکی باشه مثلا فیلم ها رو ادیت کنه فلش بزنه رو فیلم بنویسه و با اطلاعات که من میدم تبدیل به پستش کنه و بفرسته.ادیت بلد باشه ترجمه بلد باشه-پای کار باشه
    البته من نمیدونم بازدید سایت اونقدری هست که ارزش داشته باشه اموزش قرار بدم؟
    ایا کسی هست مرا یاری کند؟:دی

20. 3 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (09-16-2020),reza (09-16-2020),Sharingan (09-24-2020)

صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 414950515253 ... آخرینآخرین