گفتگو پیرامون مسابقات حرفه ای + اخبار - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 15 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 147
  1. Top | #31
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    ممنونم رضا جان. کار قشنگی کردی. اگر خودت می‌تونی این عکس رو داخل کانال تلگرام بزار اگر هم نه @Mohammad.S عزیز لطفا زحمتش رو بکشه
    این نکته رو هم اضافه کنید که بازیهای Dota TV با ۱۵ دقیقه تاخیر نسبت به کانال پخش زنده یا همون استریم رسمی بازیها پخش میشه و کسانیکه مایل هستند از داخل خود بازی مسابقات رو تماشا کنند باید ۱۵ دقیقه صبر کنند.

در رابطه با عملکرد تیم ارور پرسیدید، بنظر من محک اصلی این تیم بازی بعدی اونها که از قضا جلوی تیم سابقشون هم هست خواهد بود. هرچند تا به اینجا یک بازی از Na'Vi گرفتن و تونستن Liquid رو هم ۰-۲ ببرن اما VP از این دو تیم بنظر بنده قوی‌تر هست.
    بازیکن‌های VP خیلی جسور هستند و من واقعا leadership تیمشون یعنی -Save و Draft کردنش رو قبول دارم و محترم هست برام. با این وجود فکر کنم نتیجه بازی ۱-۲ به نفع VP بشه اما اگر به هر طریقی ارور بتونه بازی رو ببره این برد از لحاظ روحی خیلی اونهارو تقویت خواهد کرد.
    در کل پنجشنبه بازیهای قشنگی خواهیم داشت. فراموش نکنیم که Kuro هم به Nigma برگشته و جدیدا تو یک سری بازی قشنگ تونستن OG رو ۱-۲ ببرن و پنجشنبه هم جلوی Alliance بازی خواهند داشت که اونها هم تیم بسیار خوبی هستند مخصوصا Nikobaby که عشقه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (11-18-2020),bayani (11-20-2020),Milad._.R (11-17-2020),Mohammad.S (11-17-2020),reza (11-17-2020),Sharingan (11-19-2020)

3. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    امسال واسم بهترین لحظه دوتا دیدن باخت سکرت جلوی mudgolms بود توی تورنومنت قبل که واقعا چسبید و مسابقات رو از یکنواختی دراورد و از اون به بعد بود که ابهت سکرت از هم پاشید .
    کلا همین حسم یه مدت پیش نسبت به og داشتم زمانی که توی اوج بود.
    خیلی خوشحالم واسه تنوعم که شده یه تیم جدید به اسم Error شکل گرفت که هم میتونیم دوباره بازی های sumail رو ببینم توی مید و هم Ramzes رو توی رول اصلیش
    کلا این تیمشون که خیلی قوی هست و پوز 1 و 2 شون بالای 90 درصد لاینشون رو میزنن همیشه.گرچه مطمین بودم فعلا زورشون به VP جدید نمیرسه
    لامصب این gpk خیلی genius هست به قول faggot و هم توی اکانت اصلیش رنک 1 اروپاس هم توی اسمورفش
    تیم فاتا هم (mudgolem ) واقعا خوبه و خیلی طرفدار پیدا کرده این مدت.ترکیب بشدت خوب و مچی دارن واقعا
    بدترین پلیر مسابقات بدون شک limp بوده که رسما alliance رو نابود کرده این 2 تا تورنمنت و رسما تمام میداشو خورده.معلوم نیست چشه.گرچه من همیشه فقط بعنوان تاپ پابلیک قبولش داشتم
    درمورد Nigma هم هیچ نظری نمیدم که خودم رو کم وزیاد نکنم چون این تیم مثل نمودار سینوسیه و اصلا نمیشه پیش بینی کرده. ولی حالم از پیکای w33 و بازی mc واقعا بهم میخوره

4. 4 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (11-20-2020),FCB (11-20-2020),Mohammad.S (11-20-2020),reza (11-20-2020)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    منم خوشحال میشم ببینم تیم ها تو یه سطح باشن و تیمای کوچیک تیمای شاخو بزنن اینجوری فینال ها حساس تر میشه
    درمورد بازیای دیشب Ramzes اصن جالب بازی نکرد (بازی دوم و سوم) ولی NoOne با اینکه گیم اول خیلی سوتی داد و دو سه بار پشت هم کیل داد خیلی سریع تونست خودشو تو همون گیم جمع و جور کنه و درکل نشون داد پتانسیلش بالاست
    ولی همچنان ارور نیاز به هماهنگی بیشتر داره (درفت گیم دوم و سوم ضعیف بود)
    و درمورد تیم Alliance اینو بگم که لیمپ و نیکوبیبی باهم رفیق فابن و فکر نکنم پلیرا حاضر باشن لیمپ جدا شه.

-2تا آمار جالب پیدا کردم اولی واسه بازی دیشب Nigma گیم اول که مین 25، فیکس 300 لست هیت داشت (تایم کشتن روشان رو هم درنظر بگیرید) مین 24 Abyssal blade داشت!

wi7b am

آمار دوم واسه روز اول تورنمنت برای بازی Mudgolem vs Error هست که همچنان ضعف درفت ارور نشون میده (4تا اسکیل باز تو تیم ارور پس 5تا بی کا بی تو تیم مادگولم حتی لایف استیلر هم بی کا بی خرید)

krmx capture22

6. 4 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (11-20-2020),bayani (11-20-2020),FCB (11-20-2020),Mohammad.S (11-20-2020)

7. Top | #34

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    پیش بینی بازی های امروز از نظر من:

Vikin vs Og = 2-0 Vikin
    Error vs Nigma = 2-1 Nigma
    Secret vs Liquid = 2-1 Secret

میدونم بازیا پیچیده تر از این حرفاست ولی فکر میکنم نتیجه تقریبا همین باشه (البته من ادم خوش شانسی نیستم واس همین هیچوقت بت نمیزنم
    )

8. 3 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (11-20-2020),bayani (11-20-2020),FCB (11-20-2020)

9. Top | #35

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    پیش بینی امروز:

Vp vs Mudgolems = 2-1 VP
    Alliance vs Vikin = 2-0 Vikin
    Secret vs Error = 2-0 Secret

علی برکت الله..

10. Top | #36
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    از مشارکتتون داخل تاپیک ممنونم دوستان. لطفا هر نظری دارید پست کنید. هیچ نیازی به شناخت آنچنانی نیست. سؤالی هم داشتید بپرسید در حد توان جواب میدیم
    رضا جان لطفا سعی کن اگر پیش‌بینی راجع به نتیجه بازیها داری اونهارو با دلیل و جزئیات مد نظرت ذکر کنی چون خوب نیست که موضوع تبدیل به یک تاپیک صرفا پیش‌بینی بشه و قرار هست ما اینجا نظراتمون رو بیشتر بگیم.

اما در رابطه با مسابقات هم بگم به نظر من Nigma با بازگشت Kuro خیلی جون گرفته و کاملا در بازی کردنشون محسوس هست. اگر عاشق EG نبودم بدون شک طرفدار Nigma می‌شدم. دیشب واقعا از تماشای بازیشون لذت بردم.
    Ramzess بازی دوم بین Nigma Error مثل بازی جلوی VP که matchup بین carryها jugg sven بود سعی کرد همونطوری بازی کنه که جلوی VP بازی کرد و بردن از قضا اما اینبار این Miracle بود و نه epikid و واقعا جواب محکمی گرفت.
    نکته اینجاست که Jugg یک کانتر پیک اون هم از نوع طبیعی برای sven هست که خب دلیلش هم ۲ تا فاکتوره اولا جاگرنات اسپل اولش بهش اجازه جلوگیری از stun شدن توسط sven رو میده و دوما sven در برابر آلتیمیت این هیرو کاری نمیتونه بکنه. (یعنی تیم jugg دست برتر داره)
    اما خب با اینحال در شرایط تیم فایت‌های ۵ به ۵ کار برای جاگرنات سخت‌تر و sven راحت‌تر هست بهمین دلیل یک زیرکی و همچنین تجربه خاصی لازم داره تا Jugg بدونه کی آلتیمیتش رو استفاده بکنه.
    داخل بازی VP خب Error موفق شدند بازی رو ببرند چون یا Jugg داخل فایت‌ها نبود یا اگر هم بود آلتیمیتش خطا می‌رفت اما دیشب Miracle نشون داد که کلاس بازیکن‌های Carry چقدر می‌تونه متفاوت باشه و حداقل من ۲ بار دیدم با omnislash تونست sven رو بکشه
    این قسمت تازه بخش کوچکی از زیبایی‌های این بازی‌ها هست. بازی دیشب Secret هم در آخر قشنگ بود. بازی اول Matumbaman یک master class از pos 1 رو به نظر من با sven به نمایش گذاشت و بازی دوم هم علی رغم برتری خیلی خوب Liquid در مراحل ابتدایی بازی تونستن این تیم رو ببرن چون مثل همیشه Liquid در بازیهایی که جلو هست مشکل تصمیم‌گیری داره و راحت برتریشون رو دیشب به تجربه و مهارت بازیکنان secret و puppey باختند. در کل به نظر من این ترکیب از بازیکنها شایستگی یدک کشیدن نام دومین سازمان بزرگ بازیهای رایانه‌ای دنیا را ندارند مگر اینکه بطور جدی تغییر کنند و بهبود پیدا کنند.

امروز هم امیدوارم Alliance بتونه vikin رو شکست بده و برای تماشا بازیها هم چشمم رو روی بازی آخر یعنی Secret Error قفل کردم :دی
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

11. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (11-24-2020),bayani (11-22-2020),erebor (11-21-2020),Milad._.R (11-21-2020),Mohammad.S (11-22-2020),reza (11-21-2020)

12. Top | #37

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    @FCB منم چشمم به بازی آخره! بازی Sumail جلو Nisha واقعا دیدن داره (تو لین آمار دینای و لست هیت جفتشون هم خوبه و سبک بازیا تقریبا یکسانه)

در خصوص پیش بینی ها قلبا دوس دارم ارور ببره حتی یک راند ولی با توجه به دنبال کردن بازیا و همچنین آمار به نظرم 2-0 میبازه به سکرت چون
    -تحرک تیم حریف بالاتره و ارور ثابت تر بازی میکنه
    -Zayac تو بیشتر بازیا Earth Spirit پیک داده و به نظرم سکرت یه فکری واسش میکنه
    - ارور تو بازی اول جلو Vp اسون و امنی کمی مشکل هماهنگی داشتن مثلا چندجا دیدم امنی جلو میرفت اسون دو قدم برمیگشت عقب یا یه جا که High ground درگیر شدند اسون انگار %100 مطمئن نبود داره چیکار میکنه و دقیقا حرفی که زدین یعنی ضعف Jugger صحت داشت وگرنه گیم رو میباختن
    در کل ارور مشکل هماهنگی داره ولی به مرور بهتر میشن

همچنین تیم OG به نظرم سبکشون زیاد فرق نکرده نسبت به تورنمنت های قبلی و کلا رو هیروهای متا تمرکز نمیکنن برخلاف بقیه تیما که همیشه اسون و لایف استیلر و وید زیرنظر دارند

13. 5 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (11-24-2020),FCB (11-21-2020),Milad._.R (11-21-2020),Mohammad.S (11-22-2020),Sharingan (11-22-2020)

14. Top | #38
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    امروز سری بعدی بازیهای مرحله گروهی Epic League شروع میشه و در بازی آخر شاهد یک رقابت بسیار جذاب بین دو تیم Secret و OG خواهیم بود.
    آخرین دیدار این دو تیم فینال مسابقات Omega League بود که Secret بازی را ۰-۳ برد و بعد از اون در توئیترشون این پست را منتشر کردند. حالا بعد از دو ماه حتما منتظر یک بازی جذاب باشید و احتمال اینکه بازی به گیم ۳ کشیده بشه خیلی زیاد هست.

- جبران خلیل جبران

15. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (11-26-2020)

16. Top | #39

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    امروز سری بعدی بازیهای مرحله گروهی Epic League شروع میشه و در بازی آخر شاهد یک رقابت بسیار جذاب بین دو تیم Secret و OG خواهیم بود.
    آخرین دیدار این دو تیم فینال مسابقات Omega League بود که Secret بازی را ۰-۳ برد و بعد از اون در توئیترشون این پست را منتشر کردند. حالا بعد از دو ماه حتما منتظر یک بازی جذاب باشید و احتمال اینکه بازی به گیم ۳ کشیده بشه خیلی زیاد هست.
    من تقریبا مطمئن بودم که سکرت بازیو 2-0 میبره واسه همین اصلا نگاه نکردم الان متوجه شدم چقدر غیر قابل پیش بینی هست این بازی!
    شما اگه جا داره یه تحلیل از بازی ها بزار هرزمان حس کردی لازمه ما همیشه دنبال میکنیم این صفحه رو

17. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (11-27-2020),FCB (11-27-2020)

18. Top | #40
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من تقریبا مطمئن بودم که سکرت بازیو 2-0 میبره واسه همین اصلا نگاه نکردم الان متوجه شدم چقدر غیر قابل پیش بینی هست این بازی!
    شما اگه جا داره یه تحلیل از بازی ها بزار هرزمان حس کردی لازمه ما همیشه دنبال میکنیم این صفحه رو
    بله اصلا نمیشه پیش‌بینی کرد. البته ناگفته نماند که بازیهای مرحله گروهی از این اتفاقات زیاد داره و مهم بودن در بین تیم‌های upper bracket هست.
    من دیشب متاسفانه نتونستم بازیهارو ببینم و همون ۵ ۶ دقیقه بازی اول داشتم از خواب بیهوش میشدم که خوابیدم ولی چشم بازیهارو که دیدم حتما میام نکاتی به نظرم اومد رو میگم.

--------
    @reza برای بازی اول رو گذاشتم. مطالب زیاد بود صدا ضبط کردم. از اینجا می‌تونید بشنوید. سعی کنید وقتی فایل رو گوش می‌کنید صفحه دوتاباف بازی براتون باز باشه تا بهتر متوجه بشید. آدرس دوتاباف بازی اول

- جبران خلیل جبران

19. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (11-27-2020),reza (11-27-2020)

صفحه 4 از 15 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین