The International 2022 (Ti11) + بحث درخصوص قهرمان امسال - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
  1. Top | #31
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    rtz موهای سرش رو تراشیده؟

یکی دو ساعت دیگه مشخص میشه...
    ------------

پنهان کننده: نتیجه
    baldtz f2zj
    ویرایش توسط FCB : 10-21-2022 در ساعت 10:09 AM دلیل: عکس

2. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (10-21-2022),reza (10-21-2022)

3. Top | #32
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    wow بازی liquid عجب بازی‌ای بود!
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (10-23-2022)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    wow بازی liquid عجب بازی‌ای بود!
    لیکوئید عالی بود مخصوصا عملکرد micke تو جفت بازیا جلو OG و Thunder عالی بود
    خدا خدا میکردم بعد از باخت Nigma و Eg حداقل لیکوئید صعود کنه و خداروشکر این اتفاق افتاد و هنوز یه دلخوشی داریم
    جفت بازیای OG ماتو عالی بود با ترکس و bloodseeker. مخصوصا با بلادسیکر محشر بازی کرد
    ولی جلو thunder با لایف استیلر اونقد خوب نبود به نظرم. (دقت کردم دو بار بالا رو خالی کردن ساپورت ها و راحت لایف استیلر گنک شد. خیلی دوست داشتم بدونم یعنی تیم لیکوئید از عمد space بیشتری به zai و micke داده بود؟)

گیم اول جلو OG، باکسی قشنگ رو اعصاب اسلارک بود هرجا میرفت ازش کیل میگرفت و دقت کردم اصلا لولاشو میس نمیداد گاها نگه میداشت و کمبو خوب میزد burst میکرد کیل میگرفت
    Thunder تو جفت بازیا فرست پیک مارسی دادن به نظرم از این جهت که دست باکسی نیافته ولی موفق نشدن از پس لیکوئید بربیان.

از همین الان خیلی هایپ هستم برای بازی Liquid vs Aster خیلی دوست دارم لیکوئید aster رو بزنه خدایی سوم هم بشه راضیم از لیکوئید خیلی خوب بودن تو این ti.
    به نظرم توندرا سیکرت رو بزنه
    نظرت رو راجع به نتیجه بازی های آینده بگو محمد

6. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-24-2022),Milad._.R (10-24-2022)

7. Top | #34
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    لیکوئید عالی بود مخصوصا عملکرد micke تو جفت بازیا جلو OG و Thunder عالی بود
    خدا خدا میکردم بعد از باخت Nigma و Eg حداقل لیکوئید صعود کنه و خداروشکر این اتفاق افتاد و هنوز یه دلخوشی داریم
    جفت بازیای OG ماتو عالی بود با ترکس و bloodseeker. مخصوصا با بلادسیکر محشر بازی کرد
    ولی جلو thunder با لایف استیلر اونقد خوب نبود به نظرم. (دقت کردم دو بار بالا رو خالی کردن ساپورت ها و راحت لایف استیلر گنک شد. خیلی دوست داشتم بدونم یعنی تیم لیکوئید از عمد space بیشتری به zai و micke داده بود؟)

گیم اول جلو OG، باکسی قشنگ رو اعصاب اسلارک بود هرجا میرفت ازش کیل میگرفت و دقت کردم اصلا لولاشو میس نمیداد گاها نگه میداشت و کمبو خوب میزد burst میکرد کیل میگرفت
    Thunder تو جفت بازیا فرست پیک مارسی دادن به نظرم از این جهت که دست باکسی نیافته ولی موفق نشدن از پس لیکوئید بربیان.

از همین الان خیلی هایپ هستم برای بازی Liquid vs Aster خیلی دوست دارم لیکوئید aster رو بزنه خدایی سوم هم بشه راضیم از لیکوئید خیلی خوب بودن تو این ti.
    به نظرم توندرا سیکرت رو بزنه
    نظرت رو راجع به نتیجه بازی های آینده بگو محمد
    موافقم. منم دوست دارم پیشرفت insania رو ببینم. از وقتی مصاحبش با امیر ph رو گوش کردم بیشتر ازش خوشم اومده
    بازی آخر خیلی سینوسی بود. اونا اشتباه می‌کردن، لیکوئید اشتباه می‌کرد، همینطوری رفت و برگشتی بود. آخر سر هم بخاطر بی‌تجربگی باختن و cheese رو یادشون رفته بود بردارن. بد شانسی هم آوردن و آخر بازی m1cke با 1 hp قبل از infest کردن matu زنده مونده بود :دی آدرنالین بازی زیاد بود بسی لذت بردیم خخ
    در کل اما فکر میکنم قسمت نبود ببرن ولی این نشون میده که چقدر این منطقه آمریکای جنوبی رشد کرده...امیدوارم یکروز منطقه mena (خاورمیانه و شمال آفریقا) رو هم valve اضافه بکنه. بدون شک دوتا خیلی متنوع‌تر و قشنگ‌تر میشه. این بازی خیلی پتانسیل داره

امتیازات دیروز ترکیب فانتزی من ۹۶.۸ درصد شد! یعنی ۱۴ تا امتیاز دیگه گرفته بودم جزو لیست صد نفر اول دنیا میشدم :دی کارتم ندارم خیلی چون اصلا بازی نمیکنم در این دوران منحوس...
    اینم سند حرفم
    اما در رابطه با بازیهای آینده بنظر من که secret یک پای فینال هست حالا چه از طریق upper bracket که الان هستن یا احیانا lower bracket
    liquid و aster خیلی سخته پیش‌بینیش. این بازی یک rematch هست و سری قبلی aster تونسته بود ۰-۲ liquid رو بزنه و بفرسته lower. اگر مثلا امروز بازی داشتن میگفتم liquid اما بازیها دیگه رفت تا ۲۹ اکتبر و خب این از momentum تیم liquid کم میکنه. از طرفی liquid جلوی thunder به مشکل خورده بود و سر تجربه بیشتر برد درحالیکه تیم‌های چینی مخصوصا aster خیلی منسجم‌تر و منظم‌تر هستن و xxs بی‌شرف فوق‌العاده بازی میکنه :دی
    تیم liquid یک برتری‌ای که جدیدا بدست آورده داخل draft کردن هست که خیلی flexible تر شدن و دلیلش هم مثل اینکه مشارکت هر سه نفر insania, matu و blitz در draft هست. اونور هم خب lanm رو به عنوان coach دارن...همم خیلی سخته...باید هایلایت بازیهارو ببینم تا مطمئن‌تر نظر بدم
    بازیهای باقی مونده خیلی نزدیکن. من نمی‌بینم تیمی برتری ۰-۲ داشته باشه مگر اینکه واقعا توی این روزهای بین بازیها همدیگه رو کاملا آنالیز کنند و از قبل draft بچینن...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (10-24-2022),Mohammad.S (10-24-2022),reza (10-24-2022)

9. Top | #35

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    @FCB
    منم هم نظرت هستم. از این جهت که لیکوئید خیلی هایپ بودن دیروز و پتانسیل حتی قهرمانی هم داشتن (دقیقا مثل تیم اسپیریت پارسال که یهو از lower bracket اومدن بالا همه رو زدن تو یه روز)
    این resolution یادم نیست تیم قبلیش کجا بود ولی زیادی op هست بهترین افلینر اینترنشنال هست قطعا.
    پاپی خیلی هیروهای بیشتری بازی میکنه نسبت ب قبل و کلا draft شون unpredictable ترین هست. این منو میترسونه.
    دوست دارم توندرا و لیکوئید تو فینال ببینیم وای چه فینالی بشه
    پ.ن : سایت های شرط بندی ضریب بیشتری به لیکوئید و توندرا دادن. یعنی احتمال برد بازیای اینده بیشتر به Aster و Secret میدن.

10. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-25-2022),Milad._.R (10-24-2022)

11. Top | #36

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    بخوام راجع به متا بگم، نکته جالب اضافه شدن ساپورت Sven هست که خیلی پیک میشه! بخاطر Aoe stun و Tower damage + rosh
    این ti همه هیروها پیک شدن فقط 9 هیرو پیک نشدن که شامل:
    Meepo - wr - techies - treant - necrophos - kotl - DK - clinkz - bh
    بیشترین هیروهای پیک شده:
    marci - sf - tiny - leshrac - undying - pangolier - primal beast - crystal - Enigma
    چند نکته جالب:
    qop مجموعا 9 بار پیک شد که همش باخت بود
    PA و Juggernaut هم 4 بار پیک شدن که همش باخت بود
    همچنین batrider بیست بار پیک شد که 16 بازی باخت بود
    Void spirit هم 9 بار پیک شد که 7 بار باخت بود

12. 4 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-25-2022),Milad._.R (10-24-2022),Mohammad.S (10-24-2022),Sharingan (10-25-2022)

13. Top | #37

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    دوست دارم Puppy ببره این سری :دی

14. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-25-2022),reza (10-25-2022)

15. Top | #38
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    @FCB
    منم هم نظرت هستم. از این جهت که لیکوئید خیلی هایپ بودن دیروز و پتانسیل حتی قهرمانی هم داشتن (دقیقا مثل تیم اسپیریت پارسال که یهو از lower bracket اومدن بالا همه رو زدن تو یه روز)
    این resolution یادم نیست تیم قبلیش کجا بود ولی زیادی op هست بهترین افلینر اینترنشنال هست قطعا.
    پاپی خیلی هیروهای بیشتری بازی میکنه نسبت ب قبل و کلا draft شون unpredictable ترین هست. این منو میترسونه.
    دوست دارم توندرا و لیکوئید تو فینال ببینیم وای چه فینالی بشه
    پ.ن : سایت های شرط بندی ضریب بیشتری به لیکوئید و توندرا دادن. یعنی احتمال برد بازیای اینده بیشتر به Aster و Secret میدن.
    team spirit مثال خوبی بود. این momentum خیلی مهمه. چون ti‌ برای بازیکنا بار روانیش خیلی سنگین‌تره تا عملیاتیش که همون بازی کردن باشه. دیگه مثال بارزش رو تو بازی thunder vs liquid دیدیم دیگه
    سال ۲۰۱۷ هم اگر یادت باشه liquid همینطوری قهرمان شد. البته اون موقع جزو مدعیان بودن ولی باختشون به iG خیلیها رو ناامید کرد اما با روحیه‌ای که از بازیهای lower گرفتن و با یک ذهنیت درست تونستن تاریخ‌ساز بشن
    یادش بخیر من ۲۰۱۷ هنوز توبه نکرده بودم سر بازی iG vs Liquid چقدر سود کردم. فضایی بود واقعا. اما بعدش همش رو سر بازیهای EG لعنتی باختم خخخ. از عشق لیلی خوردم به تریلی دیگه خلاصه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    دوست دارم Puppy ببره این سری :دی
    same
    من دوست دارم فینال liquid v secret باشه. matu که قراره خداحافظی بکنه چه بهتر که با یک برد اون هم با liquid باشه
    میگن آخرین فضای خالی پشت aegis برای حکاکی هم برای این ti هست و خب puppey تا حالا ۱۱ تا ti بوده اولی رو برده این یکی رو هم ببره خیلی دراماتیک میشه. (البته میگن شاید سالهای دیگه فضا رو بیشتر کردن یا یک همچین چیزی اما فعلا که یک جا هست)
    اگر این دو تیم فینال باشن قطعا یک نفر برای بار دوم قهرمان میشه که خیلی جالبه و اگر liquid باشه که در کنار OG قرار میگیره
    آخرین باری که puppey قهرمان یک valve event شده 2GD داخلش بوده و حالا که 2GD‌ بعد از مدت‌ها برگشته پاپی هم قهرمان بشه خیلی بامزه میشه. جالبه جفت تورنمنت‌ها (شانگهای و الان سنگاپور) از لحاظ بخش تولید افتضاح بودن
    و خیلی نکات دیگه که نمیگم چون میدونم تا به همینجاشم اگر خونده باشی به زور خوندی :دی

- جبران خلیل جبران

16. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (10-27-2022),Mohammad.S (10-27-2022),pishva (10-25-2022),reza (10-25-2022),Sharingan (11-02-2022)

17. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    swag bag

بچه ها تو دوتا 2 سه تا گیفت خیلی جیگر داره میده حتما وارد بازی بشید و اگه بازی نکردید خیلی وقته یه ده تا بازی کنید تا بتونید بگیرید
    به آرکانا به دلخواه
    دوتا پلاس سی روزه
    و بوک اینترنشنال لول 1
    همشو میده برید و حتما بگیرید
    ویرایش توسط Mohammad.S : 10-27-2022 در ساعت 03:58 AM

Evil Geniuses

18. 4 کاربر مقابل از Mohammad.S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-27-2022),Milad._.R (10-27-2022),reza (10-29-2022),Sharingan (11-02-2022)

19. Top | #40

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    خیلی دوست داشتم لیکوئید قهرمان بشه امسال... حیف شد. ولی باید راضی باشیم از عملکردشون سوم شدن با وجود اینکه خیلی فشار رو تیمشون بود
    از طرفی دوست داشتم سیکرت قهرمان بشه و پاپی باز ti ببره. از طرفی هم از اول از crystalis خوشم نمیومد. کلا سیکرت سر حذف کردن نیگما امسال از چشمم افتادن یکم
    نمیدونم دقت کردین یا نه ولی بازی دوم tundra vs secret روی Arc هگز و دگر بست که عامل برد تیمشون شد از نظرم. و کلا بازی دوم خیلی نزدیک بودن هر دو تیم

20. 3 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-31-2022),Milad._.R (10-30-2022),Sharingan (11-02-2022)

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین