انتقادات و پیشنهادات و همچنین سؤالات مرتبط با قوانین دوتا 2 - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با برگزاری مسابقات در روزهای پنجشنبه و جمعه موافقی

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

6 66.67%
  • خیر

3 33.33%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
  1. Top | #11
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.JTheGoG نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    8 تیر
    اگه تاریخ مسابقه هنوز مشخص نشده، بذاریدش بعد از 8 تیر، این طوری کنکوری ها هم میتونن شرکت کنن
    همه چیز مسابقات تقریبا آماده و کاملا مشخص شده اند.

شروع مسابقات از 8 تیر خواهد بود و پایان آن طبق برنامه 18 یا 19 تیر خواهد بود.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    66
    یوزرنیم استیم
    kshahnazari
    یک انتقاد دیگر هم از مسابقات دارم . در مسابقاتی که دوره ای برگزار می شوند خیلی کم توی دنیا شنبه ، یکشنبه برگزار می شوند (تعطیلی رسمی آنها) و خوب با توجه به اینکه افراد مختلف در روز های پنج شنبه و جمعه شاید بخواهند جایی بروند یا .... شما هم روز های پنج شنبه و جمعه مسابقه برگزار نکنین ! برای اینکه این موضوع اثبات بشه برید به سایت dota2lounge.com و خودتون ببینید که در روز های شنبه و یکشبه چقدر کم مسابقه برگزار می شود !

3. کاربر مقابل از kshahnazari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-25-2013)

4. Top | #13
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط kshahnazari نمایش پست ها
    یک انتقاد دیگر هم از مسابقات دارم . در مسابقاتی که دوره ای برگزار می شوند خیلی کم توی دنیا شنبه ، یکشنبه برگزار می شوند (تعطیلی رسمی آنها) و خوب با توجه به اینکه افراد مختلف در روز های پنج شنبه و جمعه شاید بخواهند جایی بروند یا .... شما هم روز های پنج شنبه و جمعه مسابقه برگزار نکنین ! برای اینکه این موضوع اثبات بشه برید به سایت dota2lounge.com و خودتون ببینید که در روز های شنبه و یکشبه چقدر کم مسابقه برگزار می شود !
    سلام و مرسی از پیشنهادتون،

دوست عزیز اولا این چیزی که شما گفتید انتقاد نیست زیرا در قوانین ذکر نشده چه روزهایی بازی انجام خواهد شد و چه روزهایی نخواهد شد لذا به عنوان پیشنهاد در نظر میگیریم و بررسی میکنیم.

در جواب باید بگم اگر ملاک این پیشنهاد شما تورنمنت قبلی ما باشد که قبل از عید برگزار شد باید بگم که ما مجبور بودیم بازیها رو فشرده برگزار کنیم تا به عید و مسافرت های قبل از آن برخورد نکنیم که علی رغم تمام اون فشردگیها فینال ما بعد از عید برگزار شد.

در حال حاضر ما در تعطیلات تابستان هستیم و فصلی هست که داشنگاه ها و مدارس تعطیل هستند به غیر از برخی دانشجویان که ترم های تابستانه دارند که تازه اون هم تداخلی پیدا نمیکند زیرا از 12 تیر شروع میشوند و اگر در ادامه همچین موردی داشتیم زمان بازیها با آنها مشورت میشود.

کنکور هم 6 تیر هست تا 8 تیر یعنی روزی که تورنمنت ما شروع خواهد شد اما خب ما بازیها رو عصر و شب میزاریم تا بچه های کنکوری راحت باشند.

با تمام این تفاصیر من دلیلی نمیبینم که تورنمنت در روزهای جمعه و پنجشنبه برگزار نشود و این رو هم بدونید اگر منابع شما سایت d2lng و... هستند ما هم منابع خودمون رو داریم و چیزی که زیاد هر روز میبینیم بازی تورنمنت هست

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    66
    یوزرنیم استیم
    kshahnazari
    پس با توجه به این حرف ها بد نیست که یک نظر سنجی یا همچین چیزی بزارین تا ببینین که کلا افرادی که در مسابقات شرکت می کنند با برگزاری مسابقات در جمعه و پنچشنبه موافق هستند یا نه . اگر تعداد این افراد عدد قابل قبولی بود آنوقت در روز های هفته برگزاد شود ؟ چون که کلا من خیلی از افراد (از جمله خودم) را می بینم که نمی توانند در مسابقات پنج شنبه یا جمعه شرکت کنند !

6. Top | #15
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط kshahnazari نمایش پست ها
    پس با توجه به این حرف ها بد نیست که یک نظر سنجی یا همچین چیزی بزارین تا ببینین که کلا افرادی که در مسابقات شرکت می کنند با برگزاری مسابقات در جمعه و پنچشنبه موافق هستند یا نه . اگر تعداد این افراد عدد قابل قبولی بود آنوقت در روز های هفته برگزاد شود ؟ چون که کلا من خیلی از افراد (از جمله خودم) را می بینم که نمی توانند در مسابقات پنج شنبه یا جمعه شرکت کنند !
    نظر سنجی ایجاد شد.

سپاسـ

- جبران خلیل جبران

7. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    302
    یوزرنیم استیم
    airplanetaheri
    سلام
    امروز صبح دو عدد پیشنهاد به ذهنم رسید که دومیش هر چی الآن فکر میکنم یادم نمیاد، پس فقط اولیشو مینویسم
    ضمنا اینو به صورت کلی میگم نه فقط برا این تورنمنت

پیشنهاد اول
    البته تا الآن که نگاه کردم، تیمی مثل سناریو هنوز ثبت نام نکرده و منم نمیدونم میکنن یا نه، اما این طور که به نظر میاد سطح این تیم خیلی بالا تر از سایر تیم هاست، لذا در صورت ثبت نام چنین تیم هایی میشه تورنمنت رو دو مرحله ای کرد،
    مرحله اول : که تو این مرحله اجازه شرکت به تیمای خیلی خوب داده نمیشه و بقیه 16 تیم با هم بازی میکنن نهایتا هم به 3 تیم برتر هم جوایز داده میشه که البته نه کل جایزه (مثلا 3/4)
    مرحله دوم (Challenge Cup): تو این مرحله 3 (یا 2) تیم برتر مرحله قبل، به همراه تیم یا تیم های خیلی خوب که روی هم رفته بشن 4 تیم در یه مسابقه جدید با هم بازی میکنن که برنده این قسمت 1/4 بقیه جایزه تعلق میگیره.

ضمن این که اعلام میکنم همین الآن پیشنهاد دومم یادم اومد و در ادامه متن عنوانش میکنم اما قبل از اون خوبی ها و بدی های پیشنهاد اولم رو میگم :
    خوبی ها :
    الف ) عدم برخورد تیم خیلی قوی به تیم های ضعیف که در غیر این صورت (یعنی اگه برخورد کنن) باعث میشه یه بازی یه طرفه بدون هیچ بار مثبتی نه برای بیننده ها نه آنالیزور ها و نه... صورت بگیره.
    ب ) انگیزه بیشتر تیم های متوسط برای شرکت کردن و امید به کسب مقام (البته گروهی و دو حذفی بودن مسابقات کمک شایانی میکنه به این موضوع اما بازم میتونه موثر باشه)
    ج ) فینال (خیلی) هیجان انگیز تر و نزدیک تر چرا که مسلما دو تیم در سطح همدیگه به فینال راه پیدا میکنن و بازی خیلی نزدیک و دیدنی میشه.
    د ) بازی های Challenge Cup بازی های خیلی سطح بالا و متفاوتی میشه و علاوه بر اون، تیم خیلی خوب، با رقیب های جدی تر و هم سطح تر به خودش دست و پنجه نرم میکنه و این باعث میشه واقعا به چالش کشیده بشن و مسابقات برا اونا هم جذاب تر بشه و به نوعی انگیزه اونا هم بیشتر بشه.
    بدی ها :
    الف ) جدا کردن تیم های خیلی خوب از سایر تیم ها شاید کار راحتی نباشه و ممکنه در بعده ها یک سری مسائل جانبی ایجاد کنه.
    ب ) شاید به نوعی سطح مسابقات بیاد پایین تر که البته من با این موافق نیستم چون به هر حال تیم های خیلی خوب در قسمت دیگه مسابقه حاضرن.
    ج ) شاید برای تیم های قوی یه جورایی افت انگیزه پیش بیاد که مثلا ما در حد فلان تیم هستیم و میخواستیم باهاشون بازی کنیم و شکستشون بدیم و پوزشون رو به خاک بمالیم و بهشون ثابت کنیم که شما هیچی نیستین، و در جواب به این تیم های محترم باید گفت :
    "کی جلوتون رو گرفته؟؟؟ صعود کنید به مرحله بعد، اون جا در خدمتتون هستن، تازه شیک ترم هست که! نه؟؟"
    د ) بازی کردن با یه تیم قوی برای یه تیم ضعیف میتونه به اندازه کل دوران بازی کردنشون بهشون چیز یاد بده، اگه ما این تیم های قوی رو برداریم، ممکنه این تجربه نصیب تیم های ضعیف نشه و یکی از اهداف مسابقه که رشد سطح تیم هاست، کمرنگ تر بشه، در جواب باید گفت ما تیم های قوی رو جدا نکردیم، بلکه قوی ترین تیم ها رو جدا کردیم و هنوز کلی تیم قوی برای مسابقه دادن باهاشون هست.

پیشنهاد دوم
    در قسمت گروهی مسابقات از گروه های GSL Style استفاده کنید (هر گروه برای خودش یه جدول دو حذفی هست، مثل انتخابی اینترشنال 3 یا خیلی از مسابقات دیگه)
    میتونید حتی در مرحله های بعدی هم به جای جدول دو حذفی از گروه ای 4 نفره GSL Style استفاده کنید
    البته من به این توجه نکرده بودم که حتی تیم سوم و چهارم گروه ها هم به جدول بازنده ها میرن و این مدلی که من گفتم بیشتر برای حالتیه که تیم اول و دوم فقط از گروه صعود کرده و سایر تیم ها حذف میشن، در غیر این
    صورت همین گروه های ساده هم مناسبن.

پایان
    SAY_LighTOutOfHeaveN_PLZ

8. کاربر مقابل از M.JTheGoG عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (06-26-2013)

9. Top | #17
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    با تشکر از پیشنهادتون اما باید بگم که قابل اجرا نیست و منتفی هست.

بازیکنان نیاز دارند تا در کنار تیمهای حرفه ای و یا بهتر از خودشون بازی کنند و نقاط ضعفشون رو اصلاح کنند تا روزی همانند آنها شوند.

سپاسـ

- جبران خلیل جبران

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12