کدام هیروها full items عالی هستند - صفحه 7

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 7 از 28 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 271
  1. Top | #61

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    بیخودی بحث نکنید

اگه رفلکس بالا باشه استورم همه رو میزنه :smile10:

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    شماها دارید میگید full به Full کی کیو میزنه
    پس VOid همرو میزنه این همه بحث واسه چیه ؟
    من با همتون 1v1 میزنم
    هیچ کدوم از 109 هیرو از 6e Void در نمیاید

3. Top | #63

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Legendary نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    شماها دارید میگید full به Full کی کیو میزنه
    پس VOid همرو میزنه این همه بحث واسه چیه ؟
    من با همتون 1v1 میزنم
    هیچ کدوم از 109 هیرو از 6e Void در نمیاید
    اگه رفلکس بالا باشه استورم اصلا زیر 6 وید نمیره که بخواد در بیاد !

4. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    بیخودی بحث نکنید

اگه رفلکس بالا باشه استورم همه رو میزنه :smile10:
    استورم هیرو شاخی هست اما با یه bkb و شاید هم سایلنس به اصطلاح معروف پشم میشه

اگه اینجوری باشه وایپر وقتی ووید پرید کنارش درجا اینوایز میکنه که اصلا گرفتار 6ش هم نشه . خرجش هم یه شدو بلید هست دیگه . ووید هم اگه بخواد جم یا داست بگیره باید یه جای اینونتوریش رو خالی کنه که در اینصورت وایپر از 6ش در میاد بعدش هم که دیگه ....

کلا بحث در مورد اینکه قوی ترین کدوم هست بحث درستی نیست . تقریبا همه ی هیروهای agility آخر بازی خیلی قوی میشن

5. Top | #65

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.MTA نمایش پست ها
    استورم هیرو شاخی هست اما با یه bkb و شاید هم سایلنس به اصطلاح معروف پشم میشه

اگه اینجوری باشه وایپر وقتی ووید پرید کنارش درجا اینوایز میکنه که اصلا گرفتار 6ش هم نشه . خرجش هم یه شدو بلید هست دیگه . ووید هم اگه بخواد جم یا داست بگیره باید یه جای اینونتوریش رو خالی کنه که در اینصورت وایپر از 6ش در میاد بعدش هم که دیگه ....

کلا بحث در مورد اینکه قوی ترین کدوم هست بحث درستی نیست . تقریبا همه ی هیروهای agility آخر بازی خیلی قوی میشن
    اگه رفلکس بالا باشه ،
    استورم بعد از تموم شدن bkb وارد میشه ، و باید طوری بازی کنه که اصلا پلیر مقابل نتونه روش کلیک کنه تا بخواد سایلنس بشه.
    استورم میتونه سایلنس هم بگیره و رو هوا سایلنس کنه

کلا رو هوا بودن استورم باعث میشه که بتونه همه رو بزنه و از کسی نخوره

هر جور بررسی کنید بستگی به بازیکن داره ، ولی در شرایط برابر (که هیچوقت بوجود نمیاد) استورم برترین هیرو است

6. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.MTA نمایش پست ها
    چی شد؟ جم بگیره؟ وایپر شدو بخره؟
    ulti با همون شیش void خودش جمه همه هیرو های نامرئی توی خود محدوده شیش معلوم مشین
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

7. Top | #67
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    حدود 3 سال پیش یکی از بچه ها از یک منبعی حالا نمیدونم سایت بود یا شخص اما در هر صورت موسق بود یک آمار گرفته بود که خیلی باحال بود.

موضوعش در رابطه با همین قوی ترین هیروهای دوتا بود که تست شده بود و گفته بودن استورم تینکر هیروی های اول بازی هستند دلایلش رو صرفا جهت اطلاع عرض میکنم چون من خودم به شخصه اصلا قوی ترین رو قبول ندارم...

Storm به خاطر آلتیمیتش و اسکیل 3ومش هر چقدر مسافت دورتری رو طی کنه نهایتا در محلی که می ایسته خسارت اولیه بسیار بالایی ایجاد میکنه و اسکیل سوم که فکر میکنم Overload باشه بعد از کست هر اسکیل هیرو نزدیک به 100 خسارت وارد میکنه و حریف رو از دو نظر حرکت و سرعت حمله آهسته یا همون Slow میکنه

بدلیل سرعت بالایی هم که داره عملا گیر انداختنش همون قدری مکافات داره که بخواید NS رو در شب بگیرید. قابلیت دیگه استورم استفاده کردن از آیتم ها در حین آلتیمیت هست و اینکه در زمان قدیم میشد در حین آلتیمیت از اسکیل اول نیز استفاده کرد که در صورت انجام سه بار یک Overload استک شده به شما میداد !

Tinker به دلیل آلتیمیتش که همون Reload هست در ظرف 1 ثانیه اکثر آیتم ها رو از cd در میاره و دوباره قابل استفاده میکنه، لذا این توانایی تینکر رو در مساف تک به تک بسیار قوی میکنه به طوریکه وقتی بخواد وارد نبرد بشه با یک دگر و هگز حرفیش رو Disable میکنه اما خب اگر حریف از Magic immunity استفاده بکنه باز هم تینکر

بدلیل استفاده از آیتم Ethreal Blade میتواند تا 4 ثانیه از آسیب physical damage ها در امان باشد و با تکرار آلتیمیت میتواند به دفعات از این آیتم اسفاده کند.

همیشه در دوتا اسثتسناهایی وجود دارد و همیشه یک هیرو حرف اول رو در بازی نمیزند...اما بعضی هیروها ها زود قوی شده و کشتن آنها کار سختی است و بعضی دیگر دیر قوی شده و کشتن آنها چیزی نزدیک به محال است اما غیر ممکن نیست. این رو در بازیهای 5ب5 عرض میکنم.

امیدوارم از توضیحاتی که دادم نهایت استفاده رو برده باشید چرا که هدف بنده از بیان این مطالب نیز صرفا همین امر بوده است وگرنه بنده شخصا هیچ اعتقادی به هیرو قوی در بازی ندارم چرا که تجربه به من گفته که حتی sd و jakiro نیز میتوانند بازی رو جمع کنند و یکه تاز باشند !

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Bravo (01-13-2014)

9. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1512
    یوزرنیم استیم
    bm_draenei
    استورم تینکر هیروی های اول بازی هستند
    عزیزم منظورت از اول بازی چیه ؟!
    من استورم رو به عنوان کرری قبول دارم البته سمی کری مثلا می تونه در کنار یه هارد کری مثله وید یا فانتومز ( 2 تا فانتوم ها ) :d در کل به هارد کری می تونه عالی باشه
    استورم هم اول بازی هم اخر بازی می تونه خوب عمل کنه
    اصن یه قانونی هست که می گه هیرو یه نقش نداره به یه هیرو چندین رول رو میشه داد اما توانایی نقش پذیریش مهمه
    امینی نقشی که بیشتر بهش میدن ساپ هست اما می تونه کرری هم بره به طوری که اخر بازی مرگ تو کارش نیست
    بله به این صورت
    سپاســــ

10. Top | #69

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    حدود 3 سال پیش یکی از بچه ها از یک منبعی حالا نمیدونم سایت بود یا شخص اما در هر صورت موسق بود یک آمار گرفته بود که خیلی باحال بود.

موضوعش در رابطه با همین قوی ترین هیروهای دوتا بود که تست شده بود و گفته بودن استورم تینکر هیروی های اول بازی هستند دلایلش رو صرفا جهت اطلاع عرض میکنم چون من خودم به شخصه اصلا قوی ترین رو قبول ندارم...

Storm به خاطر آلتیمیتش و اسکیل 3ومش هر چقدر مسافت دورتری رو طی کنه نهایتا در محلی که می ایسته خسارت اولیه بسیار بالایی ایجاد میکنه و اسکیل سوم که فکر میکنم Overload باشه بعد از کست هر اسکیل هیرو نزدیک به 100 خسارت وارد میکنه و حریف رو از دو نظر حرکت و سرعت حمله آهسته یا همون Slow میکنه

بدلیل سرعت بالایی هم که داره عملا گیر انداختنش همون قدری مکافات داره که بخواید NS رو در شب بگیرید. قابلیت دیگه استورم استفاده کردن از آیتم ها در حین آلتیمیت هست و اینکه در زمان قدیم میشد در حین آلتیمیت از اسکیل اول نیز استفاده کرد که در صورت انجام سه بار یک Overload استک شده به شما میداد !

Tinker به دلیل آلتیمیتش که همون Reload هست در ظرف 1 ثانیه اکثر آیتم ها رو از cd در میاره و دوباره قابل استفاده میکنه، لذا این توانایی تینکر رو در مساف تک به تک بسیار قوی میکنه به طوریکه وقتی بخواد وارد نبرد بشه با یک دگر و هگز حرفیش رو Disable میکنه اما خب اگر حریف از Magic immunity استفاده بکنه باز هم تینکر

بدلیل استفاده از آیتم Ethreal Blade میتواند تا 4 ثانیه از آسیب physical damage ها در امان باشد و با تکرار آلتیمیت میتواند به دفعات از این آیتم اسفاده کند.

همیشه در دوتا اسثتسناهایی وجود دارد و همیشه یک هیرو حرف اول رو در بازی نمیزند...اما بعضی هیروها ها زود قوی شده و کشتن آنها کار سختی است و بعضی دیگر دیر قوی شده و کشتن آنها چیزی نزدیک به محال است اما غیر ممکن نیست. این رو در بازیهای 5ب5 عرض میکنم.

امیدوارم از توضیحاتی که دادم نهایت استفاده رو برده باشید چرا که هدف بنده از بیان این مطالب نیز صرفا همین امر بوده است وگرنه بنده شخصا هیچ اعتقادی به هیرو قوی در بازی ندارم چرا که تجربه به من گفته که حتی sd و jakiro نیز میتوانند بازی رو جمع کنند و یکه تاز باشند !

سپاسـ

تینکر رو راحت میشه گیر انداخت!
    ولی استورم اگه رفلکس بالا باشه 1v1 راحت تینکر رو میزنه.رو هوا تینکر رو سایلنس میکنه و بعدش هم خود استورم از آواتار استفاده میکنه. اسکیل 2 استورم هم هست.کلا تینکر در عمل هیچکاری نمیتونه انجام بده اگه تو یه حمله تینکر از بین نرفت فقط روش میپری و دمیج میدی یا اصلا فرار میکنی تا اسکیل 2 دوباره لود بشه و یک حمله جدید ...
    اصن یه وضی

استورم کامل ترین هیروی دوتا هست. بخاطر هر 4 تا اسکیلش

11. Top | #70
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط bl4ckPunisher نمایش پست ها
    عزیزم منظورت از اول بازی چیه ؟!
    من استورم رو به عنوان کرری قبول دارم البته سمی کری مثلا می تونه در کنار یه هارد کری مثله وید یا فانتومز ( 2 تا فانتوم ها ) :d در کل به هارد کری می تونه عالی باشه
    استورم هم اول بازی هم اخر بازی می تونه خوب عمل کنه
    اصن یه قانونی هست که می گه هیرو یه نقش نداره به یه هیرو چندین رول رو میشه داد اما توانایی نقش پذیریش مهمه
    امینی نقشی که بیشتر بهش میدن ساپ هست اما می تونه کرری هم بره به طوری که اخر بازی مرگ تو کارش نیست
    بله به این صورت
    سپاســــ
    1. نظریه مال 3 سال پیش هست.

2. من هیچ اعتقادی به این چیز ها ندارم.

3. خیلی بی ادب هستی که اینطوری جواب میدی که اون هم دلیلش این هست میخوای اعلام وجودیت کنی و من خوب این چیزارو درک میکنم

Warned for bad language and behavior
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

صفحه 7 از 28 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین