بررسی سایت های ایرانی مرتبط با دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

بررسی سایت های ایرانی مرتبط با دوتا 2

درود

خیلی وقت بود دوست داشتم همچین تاپیکی رو بزنم تا اینکه امشب بالاخره فرصتش ایجاد شد. همونطور که عنوان میگه توی این تاپیک به بررسی سایت های ایرانی مرتبط به دوتا 2 میپردازیم اما مثلا اینطوری نیست که من بیام نام ببرم بگم نقاط قوت و نقاط ضعف این هست و...

در اصل باید یکسری چیز ها گفته بشه که شاید خیلی یا شاید بعضی دوست نداشته باشند بخونن،بشنون،ببینن یا هر چیز دیگه ای که شما اسمش رو میزارید. بزارید یک فلش بک بزنیم به زمانی که سایت دوتاباز ساخته شد، اون موقع ما این سایت رو با حمایت و پشتیبانی مدیران و کاربران فعال یک سایتی در قدیم راه اندازی کردیم.

همون موقع بود که با تلاش فراوان بچه ها تعداد مطالب در هفته اول خیلی راحت به نزدیک 100 تا رسید از آموزش دوتا گرفته تا آشنایی با استیم و نحوه کار کردن با اون اما خب به همین خوبی که ما کار میکردیم و مطلب میزاشتیم خیلی بد کاربر جذب میشد ! چند دلیل داشت که مثلا اون موقع واقعا هیچکس به دوتا 2 اهمیت نمیداد؛حالا بماند ماجرای TI2

که دو ماه یا یک ماه و نیم بعد از ایجاد سایت اتفاق افتاد و طرفدارای دوتا 2 را چند برابر کرد اما تا قبل از اون هیچکسی تمایل به دوتا 2، استیم و امثال اونها نداشت و خب دیدن زحمت بچه ها واقعا حیرت انگیز بود به طوریکه مدیران سایت های مشابه اومدن و شروع کردن به فعالیت در انجمن به امید شروعی تازه و قدرتمند اما خب در این میون همه کس از

این فعالیت ها خوشش نمیاد یا به عبارتی سود نمیبره لذا اون ماجرای کپی برداری اتفاق افتاد و شهریار عزیز که واقعا از بهترین دوستان ما بوده و هست از ما جدا شد و بخش دوتا ما بدون مدیر خالی موند، حالا کاری به سایت ipgaming ندارم که خیلی زود بعد از اون ماجرا کلا Down شد.

ما یک مدت رو بدون مدیر سر کردیم تا اینکه آروین عزیز اومد و مسئولیت بخش دوتا رو بر عهده گرفت و فعالیتش هم در آغاز خوب بود اما از وقتی فهمید نقش دوتا داره کم رنگ میشه فعالیتش رو هم به همون تناسب کمرنگ تر کرد...

همه اینها گذشت تا ما اولین فروشگاه دوتا 2 در ایران را راه اندازی کردیم که مسئولیتش با میلاد بود و بعداز اون اقدام به راه اندازی اولین تورنمنت رایگان و آنلاین دوتا 2 کردیم و صداش خیلی خوب پیچید اما ظاهرا سایت Dota-2.ir از این قائله خوشش نمیومد و سایتی که خودش را سایت رسمی دوتا 2 در ایران خطاب میکرد و میکنه یک تورنمنت آنلاین واقعا بیخود

و به صورت 8 تیمه درست کرد تا مثلا ثابت کنه اولین تورنمنت دوتا 2 رو شما نزدید و ما زدیم اما تورنمنتی که ما زدیم خرجی که براش کردیم و سرعت ثبت نام 16 تیم رو کار ندارم به این کار دارم که اگر اونجا یک بازیکن حرفه ای بود اینجا تیم های حرفه ای زیاد بودن و همچنین تیم های خوب دیگه که هنوز هم از بهترین های دوتا 2 ایران هستند و انشالله خواهند بود.

خب سال 91 تموم شد حالا بگذریم از ایجاد شدن ایران اسکایپ،اولین آموزش دوتا 2 ایران،اولین دمو،اولین گزارشگران ایرانی و...و...و... در سال 92 تو همون عید ما وعده دادیم که در تابستان هم تورنمنتی خواهد بود و خودتون رو آماده کنید که شرکت کنید و تو بهار فعالیت خاصی جز دمو و آموزش دوتا 2 نداشتیم و بیشتر به ایران اسکایپ میرسیدیم که واقعا

در اون زمان باب زبون شده ها بود و همه ازش خرید میکردن چون قیمت های ما خیلی منصفانه تر و عادلانه تر بودند و همچنین الآن نیز هستند. اما الآن شرایط الآن رو نمیشه با اون مقایسه کرد چون :

یکی میاد از خود من آیتم میخره میره یک وبلاگ درست میکنه همون رو با فرق 2 3 تومن بیشتر میفروشه ! خنده داره واقعا نمیدونم اسم این حرکت رو چی میشه گذاشت اما بدونید خدا سر شاهده از این وبلاگ ها تا به اینجا بالای 4 تا داریم حالا سایت هاش بماند...

خیلی چیزها هست که باید درباره روند این خرید و فروش آیتم ها توسط افراد ناشناس توضیح داده بشه اما خب همه اونها رو کنار میزاریم و به آمار سایت ایران اسکایپ نگاه میکنیم که نتیجه اعتماد بازیکنان دوتا 2 ایران هست :

پنهان کننده: کلیک کنید

6 01376677408

این آمار از اسفند 91 هست تا 29 اردیبهشت 92 و بعد از اون از 12 تیر 92 تا 18 مرداد 92

نــــتــــیــــجــــه گــــیــــری

دوتاباز ایران اسکایپ
    • اولین سایتی که آموزش هیروهای دوتا 2 را در ایران گذاشت

• اولین سایتی که اقدام به ساخت دمو های دوتا 2 کرد

• اولین سایتی که فروشگاه دوتا 2 را در ایران آورد

• اولین سایتی که تورنمنت آنلاین و رایگان دوتا 2 را با حضور 16 تیم تمام به سبک نو و جدید برگزار کرد.

• اولین سایتی که بک آپ های دوتا 2 و سایر بازیهای استیم رو با لینک مستقیم قرار داد.

• اولین سایتی که آپدیت های دوتا 2 را به زبان فارسی ترجمه کرد

• تنها سایت ترجمه کننده داستان فروشگاه مخفی به زبان فارسی که به 16 زبان زنده دنیا ترجمه شده

• اولین و تنها مرجع فارسی دوتا 2 و استیم در ایران
    • اولین فروشگاه رسمی دوتا 2 در ایران

• اولین فروشگاه تحویل دهنده آیتم در 24 ساعت شبانه روز مثلا تحویل در ساعت 3 نیمه شب

• اولین سایت ارائه دهنده آیتم های دوتا 2 با بهترین قیمت

• اولین فروشگاه دوتا 2 که در آن میتوانید با عضویت خرید کنید و بسته به مبلغ خریدتون امتیاز کسب کنید.

• تنها فروشگاهی که تعداد بیشترین عضو را در گروه استیم در بین سایت های مشابه دارد

هنوز هم از ما تقلید صورت میگیره که ما نیازی به گفتن نداریم چون واقعا به این چیز ها اهمیت نمیدیم و نخواهیم داد فقط برای ادامه بیشتر مصمم تر خواهیم بود.

آینده دوتا 2 ایران به هیج عنوان نباید تحت الشعاع قرار بگیره و ما هر کاری میکنیم تا از اون جلوگیری کنیم و در حد توان ارتقاء بدیمش حتی اگر قوانین مسابقات کپی شود !

سپاسـ

Dotabaz
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 16 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (10-04-2015),Amin-Wanted (08-18-2013),A_W_Z_2 (04-19-2014),Darktoheaven (08-16-2013),H.e.x (10-09-2015),IR_Prince (09-29-2015),M.Lo4DinG (08-20-2014),Mahdi-Void (02-06-2014),MasteR (08-17-2013),MasterJoint (08-26-2013),Milad._.R (08-16-2013),Mohammad_ai69 (08-17-2013),Mr.Legendary (08-16-2013),sasy20 (01-03-2014),Sharingan (08-17-2013),Viper (02-04-2014)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    بسیار عالی
    در بهترین بودن انجمن شکی نیست
    با توجه به اینکه 6 سال شاید بیتشر باشه دوتا بازی میکنم در انجمن های مختلف بودم 3-4 سال در انجمن گارنا بودم 1 سال ادمین hlr 01 ایران در گارنا بودم و ....... برای مدیر شدن بنده به آقا میلاد رو انداختم ولی ایشون مارو قابل ندونستند که بماند. کلا من همکاری های متفاوتی خواستم انجام بدم ولی متاسفانه تکروی هایی صورت گرفت که نمیگرفت باعث پیشرفت سریعتر میشد - هنوز هم دیر نیست و صحبت هایی با محمد انجام دادم که قبول کنه عالی میشه
    قسمت هایی از نوشته هات مبهم داره که لطفا روشن کن تا بعضی افراد بی گناه زیر سوال نروند

لطفا اسیتم یاهو یا هر جایی که میتونی در دسترس باشی آنلاین شو تا اون قسمت ها روشن بشه
    اینطوری هم خدا راضیه هم خلق خدا
    ویرایش توسط Mr.Legendary : 08-17-2013 در ساعت 12:21 AM

4. 6 کاربر مقابل از Mr.Legendary عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (08-17-2013),IR_Prince (09-29-2015),MasterJoint (08-26-2013),Milad._.R (08-17-2013),Mohammad_ai69 (08-17-2013),sasy20 (01-03-2014)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Legendary نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بسیار عالی
    در بهترین بودن انجمن شکی نیست
    با توجه به اینکه 6 سال شاید بیتشر باشه دوتا بازی میکنم در انجمن های مختلف بودم 3-4 سال در انجمن گارنا بودم 1 سال ادمین hlr 01 ایران در گارنا بودم و ....... برای مدیر شدن بنده به آقا میلاد رو انداختم ولی ایشون مارو قابل ندونستند که بماند
    قسمت هایی از نوشته هات مبهم داره که لطفا روشن کن تا بعضی افراد بی گناه زیر سوال نروند

لطفا اسیتم یاهو یا هر جایی که میتونی در دسترس باشی آنلاین شو تا اون قسمت ها روشن بشه
    اینطوری هم هم خدا راضیه هم خلق خدا

ممنون که چنین نظری دارید
    بابت مدیریت گفته بودم بیشتر نیاز به مدیر بخش دوتا 2 داریم تا بتونه آموزش بذاره که شما در این زمینه فعالیت خاصی مدنظرت نبود و...

اما در مورد سایت های ایرانی که در زمینه دوتا 2 فعالیت دارند از نظر من تنها سایتی که که کارش رو داره درست انجام میده و از دوتاباز تقلید نمیکنه به اصطلاح اسکی نرفته ! سایت شما (dota2wiki.ir) هست.

امیدوارم این روند رو ادامه بدید.

موفقیتـــ...

6. 7 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Wanted (08-18-2013),FCB (08-17-2013),IR_Prince (09-29-2015),MasterJoint (08-26-2013),Mohammad_ai69 (08-17-2013),Mr.Legendary (08-17-2013),sasy20 (01-03-2014)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    بنده هم یک نظر کوتاهی بنویسم :

خیلی وقت هست توی سایت های مختلف در زمینه های مختلف بودم و اینکه تشخیص دادن یک سایت خوب کاملا چیز شفافی شده برام ، و نظرم اینکه باید در سایتی فعالیت کرد و وقتت رو توی اون صرف کرد که ارزشش رو داشته باشه ، بدونی پیشرفت میکنه و در زمینه ی خودش یک نمونه ی فوق العاده ای هستش ، این صحبت ها و ویژگی های که گفتم در مورد سایت دوتاباز هم صدق می کنه ، در کل صحبت هایی که داشتم با دوستانی که این سایت خوب رو اداره می کنند ، به این درک رسیدم که این سایت با تلاش عزیزان اینده روشنی خواهد داشت ، من معمولا حرفم رو رک میزنم و نه بخاطر خودنمایی یا پستی چیزی هستش ، بارها خود میلاد عزیز یا محمد جان شاهد بودن که نقطه نظراتی داشتم و با بعضی ها موافق و با بعضی ها که به صلاح سایت نیست مخالف بودن . و هدف پیشرفت سایت بوده و ما باید به این تفکر رسیده باشم و ناراحت نشیم ، چون ممکنه نظر ما به نفع سایت نباشه یا سودی بهش نرسونه

در کل به کاربران عزیز بگم که ، در سایت نیاز نیست شما یک مدیر یا یک مدیر انجمن یا کاربر متخصص....باشید ، شما هم میتونید پست های مفید بزنید و با همکاری مدیران اموزش بذارید ، یک سایت با پست مفیده تمامی کاربرانش ، سایت بزرگی میشه ،مثل یک کشور خوب که همه ی دنیا اونو به چشم مردم خوبش میبینن . هر کس به سهم خودش و توانایی که داره کمک کنه تا هم دیگران از اطلاعات و توانایی های شما بهرمند بشن هم کمکی به مدیران و سایت بشه . کارهایی مثل ترجمه ، کمک در کارهای دموسازی و......

و به شما اطمینان میدم که اگر دوست دارید در یک سایت دوتا فعالیت کنید سایت دوتاباز با مدیریت میلاد عزیز ، گزینه خوبی خواهد بود

نقله قول : بنده اگر در صحبت هام یک سری تعریف ها یا......کردم ، یک واقعیت بوده و از نظر شخصی قبولش دارم وگرنه ، نه مدیر سایت رو میشناسم و نه دوستان دیگه رو ( از موقعی که به سایت اومدم با عزیزان اشنا شدم ) پس بخاطر شخص خواصی نیست و این تعریف ها بر میگرده به خود سایت و اداره ی اون .

و در مورد سایت dota2wiki.ir هم باید بگم با نظر میلاد جان موافق هستم ، کار خودش رو تازه شروع کرده و اینکه پیشرفت خوبی خواهد داشت ، و جزء سایت های خوب هستش و مدیریت این سایت از دوستان خوب دوتا هستش و اینکه طبق صحبت هایی که با ایشون داشتم مشکلات سایت به زودی زود حل میشه و به یک سایت عالی تبدیل میشه .

موفق و سربلند باشید
    ویرایش توسط Mohammad_ai69 : 08-17-2013 در ساعت 03:56 PM

8. 5 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (08-17-2013),IR_Prince (09-29-2015),MasterJoint (08-26-2013),Milad._.R (08-17-2013),sasy20 (01-03-2014)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    درود،
    خیلی ممنون از محمد، ولی آماری که دادی قدیمی بود، گفتم آمار درستش رو بدم (اکانت اولیه هزار و هشتصد دلار ، اکانت دوم استیم بالای هزار و پانصد دلار، حساب خودت هم به نظرم بالای هشتصد پوند شد و دو تا اکانت دیگر هم بود که با روبل روسیه بود و استیم زحمت بن کردنش رو کشید، (به دلیل خرید از استور روس) که آمار اون هارو ندارم، همه اینها در چند ماه فعالیت بود.
    کارمزد روی هر بازی از هزار تا پنج هزار تومان ، و روی آیتم های دوتا، از صد تا دو هزار تومان بود(مقدار بالا برای آیتم های مارکت که زحمت بیشتری داشت)
    بک آپ های سایت رو نگه داشتم تا شاید یه روزی برگردیم، ولی دیگه هرگز به فروش آیتم و بازی برنمی گردم! چراکه بعضی ها واسطه بازی می کردند و برخی هم کارشکنی، و وقت چنین کاری هم ندارم !
    در کل جاداره از تمام دوستانی که در ابتدای فعالیت سایت کمک حال ما بودند تشکر ویژه بکنم و تمام کسایی که سنگ لای چرخ سایت انداختن رو حلال کنم.
    لطفاً اگر خوبی و بدی در دوران فعالیت سایت و قبل و بعد از اون از ما دیدید حلال کنید، هیچ قصد و نیت بدی پشتش نبوده
    با سپاســــــ
    ویرایش توسط Ajax : 10-04-2015 در ساعت 06:17 PM
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

10. کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (10-05-2015)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    یه مقایسه هم بکنید با  * * * * * * * * * * * *
    اولین انجمن رسمی دوتا در ایران !

12. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hybrid نمایش پست ها
    عزیز این تاپیک قدیمی بود و من نیاز دیدم یک سری توضیحات اضافه کنم، در ضمن هیچ انجمن و سایتی صرفاً با داشتن اسم dota2.ir dota.ir steam.ir و ..... رسمی نمیشه، رسمی به چیزی میگن که توسط خود سازنده یا شخص ثالث به وجود آمده باشه.
    و نیازی نمی بینم بیشتر از این تاپیک بیاد بالا ولی باز اگر توضیح بیشتر نیاز باشه مدیران اضافه خواهند کرد.
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    دیدم بچه ها دارن درباره سایت های فارسی حرف میزنن گفتم منم یه سایت معرفی کنم و اینم مقایسه بشه این که دیگه تو جدید یا قدیمی بودن تاپیک مشکلی نداره

اصل انجمن گردونی اینه که تاپیک ها خاک نخوره و همشون در جریان باشن و روشون بحث بشه <3

14. کاربر مقابل از Hybrid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UnHoLy666 (10-04-2015)

15. Top | #9
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hybrid نمایش پست ها
    اونجارو ما ساختیم! و سایت هم برای همین میلاد خودمون بود بعدش هم که میلاد فروختش همه اومدیم بیرون! و بعد از فکر کنم 1 سال شایدم بیشتر دوباره جمع شدیم دوتاباز رو ساختیم باز هم با مدیریت میلاد!

آیدی Nms.PlaymaT3 که میبینید بن شده اونجا و حتی خود آیدی میلاد Milad._.R هم ک اونجا بن شده از ما هستند و اصلا" صحبت به میون آوردن از یک انجمن فعال در زمینه دوتا 1 چه دخلی با عنوان تاپیک داره؟؟

یک زمان با اونجا کشمکش هایی داشتیم که فکر کنم 2 سالی میشه تموم شده...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

16. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (10-05-2015)

17. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2790
    دوستان به نظرم واقعا نباید اهمیت داد اگه چند نفر چوب لای چرخ میکنن همیشه ادم بیشعور تو جامعه هست
    من حتی دیدم که یه سایتی برا اینکه اکانت هایه پولیش فروش بره رفت سایت رقیبش که همون خدمات رو رایگان میداد و از همون سایت هم بهتر بود رو راپرتش رو داد و سر چیزایه خیلی الکی چند بار فیلترش کردن
    الان هم جدیدا واقعا دوتا محبوبیت قبلا رو نداره چون نصل اصلی دوتا بازا رفتن سراغ دانشگاه و کار زندگی ما نسل جدید ها هم که اصلا معلوم نیست کارمون چجوریه و یه روز هرکی بازی کنه میشه باکلاس و شاخ یه روزی هرکی بازی کنه میشه بی کلاس و ....
    اما همین الانش هم واقعا سایت داره خوب فعالیت میکنه
    فقط به نظر یه چیزی لازمه که بقیا سایتا نداشته باشن تا کاربر فعال جذب بشه مثل دمو یا فروشگاه پوستر(واقعا لازمه چون اصلا پوستر دوا گیر نمیاد و اختصاصی هم خیلی گرون میدن)یا چیزایه دیگه که واقعا میتونه خیلی کمک کنه
    البته دردسراش وحشتناک زیاده و واقعا شخته یکم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین