Sylar ستاره تیم LGD.cn از این تیم جدا شد

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

Sylar ستاره تیم LGD.cn از این تیم جدا شد

درود

بعد از یک دوره طولانی سرشار از موفقیت در تیم LGD امروز Sylar تصمیم گرفت محیط بازیش رو تغییر بدهد و بدنبال یک تیم جدید باشد. حالا که پست Hard Carry در تیم LGD خالی شده این تیم باید بدنبال یک نفر جایگزین برای Sylar باشد.

هر چه گه بگذره شاهد تغییرات بیشتر تیم ها بعد از TI3 خواهیم بود و امروز نیز این نوبت Sylar هست تا جدایی خود را از تیم LGD اعلام کند. این جدایی به احتمال زیاد بدلیل عملکرد بد و نا امید کننده این تیم در TI3 بوده است که حتی با وجود Superstar های آسیا هم LGD با شکست سنگین در برابر Liquid نتوانست جزء 8 تیم برتر باشد.

6 01376731141

LGD.cn یکی از بهترین تیم های آسیا و همچنین جهان بوده است. بعد از عملکرد شگفت انگیز آنها در TI2 این تیم موفق شد تا قهرمان G1-League و همچنین Red Bull ESL شود و در اکثر تورنمنت های چین جزء سه تیم برتر باشد.

Sylar یکی از اعضای اصلی تیم بود که به فارم سریع و همچنین عملکرد های تماشایی اش در استراتژی های مختلف شناخته میشد و معروف بود. پیک های مورد علاقه او هیروهای Lone Druid, Anti-Mage و Alchemist هستند که البته زمانی در TI2 بازی کردن با Morphling او ترسناک ترین بخش تورنمنت را شامل میشد.

برای ادامه دادن به این روند موفقیت ها Sylar قطعا به دنبال یک تیم جدید خواهد بود تا Career حرفه ایش را ادامه دهد.

lgd

ترجمه : من دارم تیم رو ترک میکنم، ممنون که به من اهمیت دادید.

حالا با این وجود ترکیب تیم LGD.cn بدین صورت هست :

xiao8
    DDC
    Yao
    DD

Source

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (08-17-2013),Milad._.R (08-17-2013)