سوریه برای جنگ آماده شده است ! - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterjoint نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آخه سوریه به ما چه ربطی داره آمریکا بزنه همشونو بکشه به قول معروف:
    I dont give a shit
    گرفتن سوریه یعنی در دست گرفتن قدرت خاورمیانه ...

فکر میکنم تو این جنگ روسیه به کمک سوریه بیاد .. نه به خاطر شباهت اسمشون ها .. :d به خاطر اینکه اگه سوریه رو بگیرن برای روسیه خیلی بد میشه ..

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    195
    یوزرنیم استیم
    [in[A§
    چرا درک نمیکنید اگه سوریه هم توسط کشور هایی مثل آمریکا اشغال بشه یعنی تمام کشور های اطراف ایران دست آنهاست یک نگاه بنداز افغانستان پاکستان ترکیه عربستان آن موقع خیلی راحت میتونه ایران را تمومش کنه فقط کافیه مثل سوریه
    یک بهونه پیدا کنه تا الکی حمله کنه . تازه با اشغال سوریه دیگه اسراییل هم هیچ غمی نداره

3. Top | #13

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط looter30 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چرا درک نمیکنید اگه سوریه هم توسط کشور هایی مثل آمریکا اشغال بشه یعنی تمام کشور های اطراف ایران دست آنهاست یک نگاه بنداز افغانستان پاکستان ترکیه عربستان آن موقع خیلی راحت میتونه ایران را تمومش کنه فقط کافیه مثل سوریه
    یک بهونه پیدا کنه تا الکی حمله کنه . تازه با اشغال سوریه دیگه اسراییل هم هیچ غمی نداره
    برادر بحث جنگ خیلی پیچیده تر از فهم من و شماست که بگیم اینطوری میشه اونطوری میشه.
    ولی چنتا چیز مشخصه , آمریکا سوریه رو نگیره هم دور تا دور ایران هست ولی زورش نمیرسه به ایران حمله کنه.
    حالا میگید چرا؟ چون باید برای حمله دلیل داشته باشن , الان دبه کردن که سوریه شیمیایی داره میخوان یهش حمله کنن.
    همچین آتویی از ایران ندارن مخصوصا اینکه دولت جدید از لحاظه هسته ای داره همکاری میکنه.

در ضمن به محض اینکه , تاکید میکنم به محض اینکه پای ایران تویه جنگ باز شه بدبخت میشیم , جدا از اینکه تمام دانشجویان ( چه بنده , چه بقیه ) وظیفه دارن و مجبورن برن برای جنگ!
    امیدوارم ایران خودش نره توش!

4. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MasterJoint (09-02-2013)

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    618
    یوزرنیم استیم
    HiDDeN
    برادر جنگ الکی نیس که طرف مثه شیر فرهاد بیاد بالا برره رو بگیره،دلیل میخواد،مدرک میخواد،مثلا حقوق بشر و کلی سازمان موسسه داریم که همین جنگ پیش نیاد.

آمریکا هم برای اینکه جیبش خالی شده و سلاحاش زیاد شده میخواد این وسط یه سودی ببره و همینطور بیشتر تو خاور میانه تمرکز کنه.

اینو فراموش نکنیم که کلی نابغه ایرانی تو سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی اونجا دارن کار میکنن قطعا وقتی ببینن یه بلایی داره سر پدر و مادر و خانوادشون تو ایران میاد ساکت نمیشینن.

جالب اینجاست کلی آدم روزانه دارن از گشنگی میمیرن هیچ ایده خاصی نیست که شیکم اینارو سیر کنه بعد چند نفر تو اونور دنیا با سلاح شیمیایی میمیرن آمریکا حمله هوایی میکنه بهشون :d

والا ایران اگر بخواد مداخله کنه دیگه باید شل کنیم و منتظر باشیم :d

6. کاربر مقابل از HiDDeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MasterJoint (09-02-2013)

7. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    665
    یوزرنیم استیم
    erfan.paydar
    من فقط یک حرف میزنم سوریه بیوفته کاره ایران تمومه سوریه واسه ایران ی سنگره لبنان برای ایران ی سنگره بعد بگین سوریه به ما چه!!!!!

8. Top | #16
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    سوریه و ایران از ستون های جنوبی روسیه هستند و این رو تو تاریخ هم فهمیدیم که چقدر منطقه ایران برای متفقین مهم بوده...

خوشبختانه امروز اعلام شد تا 2 هفته آینده جنگی در منطقه نخواهد بود و اوباما منتظر تصمیم کنگره برای جنگ هست که در حال حاضر اعضای اون در تعطیلات تابستونی به سر میبرن !

تا همین دیروز بود اکثر خبرهای خارجی میگفتن 48 ساعت به جنگ و... اما حالا اوباما کنگره رو بهونه کرده و بائس دید چی میشه...

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. Top | #17

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    دوستان جنگ 33 روزه رو به یاد بیارین که موشک های ایران چه بلائی سر اسرائیل اورد ....
    در هر صورت جنگ حتی با پیروزی فلاکت داره و اصلا خوب نیست. ولی تا کی این همه فشار بالاخره اون روز میرسه
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

10. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    بعضی نظر ها رو که خوندم خندم گرفت ، فیلم دیده یا 2 دست call of ، bf بازی کرده میگه می خوام شهید شم برم جنگو...این حرفا . یکی نیست بگه دوست عزیز تو که هنوز تفنگ از نزدیک ندیدی چته میگی جنگ جنگ ، خداییش یه F14 رو سرت بلند شه میمیری از ترس ، یا وقتی میبینی یه لاشی با کلاش داره مردم رو میزنه و کناریات تیر میخورن و تو می خوابی ، نمیدونی چه حسی داره ( این حادثه برا من پیش اومد توی یکی از حادثه ها ، که دعوا بود سر چند نفر ، یهو تفنگ کشیدن و به خاطر اینکه فرار کنن تیرو گرفتن رو مردم و ده برو خالی کن خشابو ، دیدم چطوری جون میدن و خودم خوابیدم که بهم نخوره ) این از خودیش بود . بری تو جنگ محیطش بدتره ، داری نگهبانی میدی ساعت 4 صبح داری می خوابی یهو گردنتو با چاق میبرن ، و 10000000 پیشامد های دیگه ،

در اخر بگم شما فکر کن ایران ابر قدرت جهان ، اما این رو بدون دوست عزیز جنگ به ضرر مردم دو طرف هستش و اذیت میشن ، چه کشوری که شکست بخوره چه کشوری که ببره ، اسیب و تخریب همه جای اون هستش

11. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MasterJoint (09-02-2013)

12. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    195
    یوزرنیم استیم
    [in[A§
    اگه همه مثل تو فکر میکردن الان داشتیم برای آمریکایی ها ... میزدیم

حداقل بهتره اینه که مثل بعضیا تو کف .. رفتن بمیرم

جالبیش اینه یارو آیدی استیمش اولش mw2 داره بعد به من میکه cod بازی میکنی
    ویرایش توسط looter30 : 09-01-2013 در ساعت 04:07 PM

13. کاربر مقابل از looter30 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (09-08-2013)

14. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    یارو چیه ، مگه تو باغی ! شما هنوز بلد نیستی حرف بزنی بعد میای نظر میدی ؟! من اسم شما اوردم اصلا ؟! بهتره بری برا امریکا...بزنی . امریکا خره کیه ؟ من دارم میگم جنگ خوب نی ، کیه که کشور دیگران رو بیشتر از کشور خودش بخواد ، هرچی سر زبونت اومد میگی بدون اینکه فکر کنی .

می خوام یکیشون نباشن به جز کشور خودم ، من میگم دوست ندارم خون یک فرد در کشورم بریزه و تمامی مردم تک ب تک رو دوست دارم ، بعد این فرد به اصطلاح محترم میگه .......

برم برا عر...ب سوسمار خوار بجنگم که چی بشه ، همینا بودن که تمدن و ... ایران رو زیر سوال بردن ، فقط برا خاک وطنم میجنگم نه برا کس خاصی

نظر شخصی : تاپیک س.ی.ا.س.ی نشه و جلوش رو بگیرید مدیران محترم . همیشه میدونید که برای سایت ضرر داشته و مشکل ساز بودن چون ازادی بیان نیست . یک نظر شخصی بود و تصمیم با شماست
    ویرایش توسط Mohammad_ai69 : 09-01-2013 در ساعت 05:24 PM

15. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

davidkami (09-01-2013),MasterJoint (09-02-2013)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین