ازسایت masterkeys.ir برای خرید آیتم به هیچ عنوان خرید نکنید !!! - صفحه 5

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 101
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اقا خوردن داره ، یه ابم روش کن ( شوخی کردم ) . اما 100 ها برابرشو ازت می خورن . پس میشه همون مال مردم خوردن نداره :d

حالا مال شما 4 کی بوده مال من که 40 تا زدن ازم چی
    30 روزه استیم on نشدی
    کجایی ؟ نکنه مارو بلاک کردی :دی

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1825
    یوزرنیم استیم
    GaMachine
    آقا این تاپیکو دیدم الان گفتم که بگم که این آقا 600 تومان از من کلاهبرداری کرده قضیه کاملم اینه که من ست پادج Dendi رو میخواستم بفروشم که این آقا گفت میخره بعدم من بهش شماره حساب دادم و ایشون قرار شد پولو بریزه بعدش به من گفت پول تا 24 ساعت دیگه تو حسابته بعدش من هر چی چک کردم حساب خالی بود که امروز فهمیدم ایشون حساب یه نفر رو هک کرده و از اون حساب برای من پول رو ریخته که اون شخص میفهمه از حسابش پول کم شده و شکایت میکنه الانم یجورایی پای من گیره ولی کلی خواستم اطلاع رسانی کنم که این آقا یه هکر و کلاهبرداره و به هیچ وجه باهاش معامله نکنید و اگر کسی اطلاعاتی درباره این شخص داره منو ادد کنه و بهم بگه

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    344
    یک عکس از شخصی که کلیدها را برداشته و پس نمیدهد

2.jpg
    ویرایش توسط davidkami : 01-21-2014 در ساعت 07:50 PM

4. 2 کاربر مقابل از davidkami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (01-21-2014),Four-Eyes (01-21-2014)

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط GaMachine نمایش پست ها
    آقا این تاپیکو دیدم الان گفتم که بگم که این آقا 600 تومان از من کلاهبرداری کرده قضیه کاملم اینه که من ست پادج Dendi رو میخواستم بفروشم که این آقا گفت میخره بعدم من بهش شماره حساب دادم و ایشون قرار شد پولو بریزه بعدش به من گفت پول تا 24 ساعت دیگه تو حسابته بعدش من هر چی چک کردم حساب خالی بود که امروز فهمیدم ایشون حساب یه نفر رو هک کرده و از اون حساب برای من پول رو ریخته که اون شخص میفهمه از حسابش پول کم شده و شکایت میکنه الانم یجورایی پای من گیره ولی کلی خواستم اطلاع رسانی کنم که این آقا یه هکر و کلاهبرداره و به هیچ وجه باهاش معامله نکنید و اگر کسی اطلاعاتی درباره این شخص داره منو ادد کنه و بهم بگه
    فایل پیوست 1802
    http://upload7.ir/imgs/2014-01/78896055922679861932.jpg
    اتفاقا این موضوع رو بنده با اقای amin صاحب dota2item.ir همون موقع گفتم که یکی ما نام کاربری reza-avril ست dendi پوج می خواست بفروشه قبلش هم می خواستم از خود امین بگیرم دیدم ایشون ارزون تر میده و گفتم از ایشون بگیرم سودش خیلی بیشتره ایشون کارت بانک سینا داد من بهش گفتم کارت ملی داشته باشی می تونم همون موقع واست آنلاین بریزم کارت خودشون به نام احمد روستایی بود بعد یک مدت که گفت باشه جور می کنم بهت میگم یک کارت بانک ملی داد به نام مرتضی نقدی ما هم ریخنیمو بعد گفت بازیم تموم شه میدم بازی تموم شد away شد اومد گفتم چی شد کفت داشتم ناهار می خوردم بعد یک چند دقیقه ک گذشت همینجوری بالا خره inv trade مارو قبول کردو اومد تو ترید dc hook و stacheو club رو هم که گذاشت ناگهان اف شد وسط ترید که دیدم ریمو کرده اون عکس با لا هم رسید اینترنتی پولیه که ریخته شده کسی هم که شکایت کرده منم حالا نمیدونم شما reza-avril هستی یا اون دوستش که کارت اون رو داد در هر صورت ظاهرا پلیس گفته شما تو ملایر هستی ایشالا پول ما هم برگرده
    شکر خدا که نموردیمو مارو هکر بانک هم کردن بزرگ ترین جرمم dny کردن یار خودی بوده اینجوری پیش برم پس فردا میگن بانک مرکزی هم هک شده من هک کردم والا اسم و فامیل من اول پست هست اگه میشه یکی اسم شمارو بده اگه تو تهران بودی که ... فاتحه البته این حرف به جز رسید پرداخت آنلاین مدرک پیامیم دیگه پاک شده ندارم
    حالا بریم سر مسئله 4کی
    من رفتم امتحان کردم و دیدم کخ واقعا نمیشه به کسی که تو friend ها نیست send offer کرد ولی من هنوز هم میگم ایشون تو friend هام نبوده و با من چت نکرده چنان چه که ایشون چت کرده چت رو بذاره همه ببینیم من هم خودم 10کی میدم 4کی که هیچ ایتم هایی که من دارم 4کی توش هیچه که من واسه 4کی خودم رو زیره سوال ببرم

6. 2 کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Bravo (01-21-2014),Sharingan (01-21-2014)

7. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1958
    یوزرنیم استیم
    HosiTobi
    نقل قول نوشته اصلی توسط GaMachine نمایش پست ها
    1-هک بانک لووول فک کردی ایمیل؟ 2-طرف به خاطر 600t بانک هک کنه 3-ادد کردم چرا accepte نمیکنی؟
    اخه موندم چرا یه عده سعی میکنن کسی دزد نشون بدن!

8. کاربر مقابل از Bravo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Persian Leopard (01-21-2014)

9. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    دیگه این موضوع قابل تحمل نیست خدا میدونه پرد شما در دوران جوانی با خود چه کرده که ظاهرا مواد لازم به مغز شما نرسیده که عین ادم دلیل بیارید من هم خودم رو مجبور نمیدونم به هر بی پدر مادری جواب بدم اگه راجب مطلب 4کی سوالی ابهامی هست من در خدمتم بیام دفاعیات خودم رو ارایه بدم هر عقل 30% سالمی میفهمه کسی که هکر هست صاف ضاف با ایپیش نمیاد تو یک انجکن یا هرچی همین جور پست بذاره
    بنده هم بیکار نیستم که 24ساعته ببینم کسی چیزی که گفته و بیام جواب بدم ظاهرا 1روز که نیومدم داشتم دزد شناخته میشدم
    البته واژه های زیادی در وصف دوست عزیزمون GaMachine وجود داره که اینجا جاش نیست بگم
    ایدیم هم هست اول پست دیگه کسی مطلب جدیدی اومد که من باید جواب بدم اددم کنه بهم بگه

10. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Bravo (01-21-2014)

11. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    فقط یک سوال MR Persian
    من فقط یک سوال دارم و خوذمو قاطیه موضوع شما نمیکنم

چه زمانی میخواستی از امین DC Hook بگیری و پشیمون شدی ؟

12. کاربر مقابل از Mr.Legendary عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (01-21-2014)

13. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    اون زمان که 70 80تا کی می خواستم بگیرم
    اتفاقا با شما سر قیمت هم خیلی چت کردیم یادتون نمیاد؟
    ویرایش توسط Persian Leopard : 01-21-2014 در ساعت 10:35 PM

14. Top | #49
    mbg
    mbg آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2340
    یوزرنیم استیم
    mbg
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    حالا بریم سر مسئله 4کی
    من رفتم امتحان کردم و دیدم کخ واقعا نمیشه به کسی که تو friend ها نیست send offer کرد ولی من هنوز هم میگم ایشون تو friend هام نبوده و با من چت نکرده چنان چه که ایشون چت کرده چت رو بذاره همه ببینیم من هم خودم 10کی میدم 4کی که هیچ ایتم هایی که من دارم 4کی توش هیچه که من واسه 4کی خودم رو زیره سوال ببرم
    خب پس حتما از رو هوا من بهت آفر دادم خودت داری خودتو نقض می کنی.
    شما هم خوب می دونی وقتی کسی رو ریمو می کنی دیگه نمیتونی به چت هیستوری دسترسی پیدا کرد و اینو می خوای.
    مهم اینه که من می دونم دزدی خودتم می دونی دزدی
    http://upload7.ir/imgs/2014-01/24910966575547761447.png

15. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    به بعضی ها فقط باید خندید و دیگر هیچ

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین