آپدیت بزرگ دوتا 2 در تاریخ 23 آبان 92 - Three Spirits Update - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32
  1. Top | #21
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

Play With A Coach - بازی کردن با مربی

بدون هیچ حرف اضافه ای سراغ توضیحات میرویم:

• هر کسی برای بازی میتواند این حق را داشته باشد که بجای بازی کردن به راهنمایی و مربی گری پارتی یا یک تیم بپردازد. در لابی بازیکنان میتوانند انتخاب کنند که بجای داوری و یا بازی کردن نقش مربی رو ایفا کنند. این قابلیت در بازیهای تیمی و لابی های تورنمنتی قابل اجرا نمیباشد.

• تعداد ظرفیت پارتی به 6 نفر افزایش خواهد یافت تا به مربی اجازه راهنمایی و آموزش کلیه بازیکنان در حین بازی را بدهد. (6 نفر بدون مربی قادر به انجام بازی نیستند.)

• مربیان قادر خواهند بود تا علامت هایی را که بازیکنانشان در بازی میبینند را نیز ببینند و یا در نقشه خط کشی کنند. همچنین میتوانند بر روی زمین، minimap و یا هر جای دیگری از HUD علامت دهند.

• مربیان در تیم بازیکنان خود قرار میگیرند، بنابراین آنها نمیتوانند چیزی را خارج از آنچه بازیکنان آنها میبینند مشاهده کنند.

• بازیکنان و مربیان دارای کانال جداگانه و شخصی چت صوتی و یا متنی هستند.

• مربیان میتوانند با استفاده از دکمه Hero Select خود برای بازیکنان هیرو انتخاب کنند.

• مربیان نیز همانند تماشاگران در هنگام خرید آیتم ها توسط بازیکنان تصویر آن را در گوشه صفحه میبینند.

• در حالت "چشم انداز بازیکن" شما هر آنچه بازیکن در پنل بازی خود از قبیل Shop Quickbuy, KDA/Last Hits/Denies, Buyback دارد را میبینید. این قابلیت برای بازیهای Live، ریپلی ها و مربیان وجود دارد.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (11-15-2013),Milad._.R (11-15-2013),SHARK (11-15-2013),WardeN (11-16-2013)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2025
    ظاهرا تو اپیدتشون مشکل هست چون بعد از هر دست ایتم هایی که نشون میده نمیده piont هم نمیده(صبح میداد) الان هم چند دقیقه ای هست دیگه حتی سرور هم پیدا نمی کنه نمی دونم فقط مشکل منه یا کلیه

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Persian نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ظاهرا تو اپیدتشون مشکل هست چون بعد از هر دست ایتم هایی که نشون میده نمیده piont هم نمیده(صبح میداد) الان هم چند دقیقه ای هست دیگه حتی سرور هم پیدا نمی کنه نمی دونم فقط مشکل منه یا کلیه
    Valve دیگه اگه مجبور به انجام کاری بشه این جوری تلافی میکنه
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2120
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    Valve دیگه اگه مجبور به انجام کاری بشه این جوری تلافی میکنه
    بله درسته من 3 تا بازی اول که کردم ایتم میداد ولی بعد بازی سوم دیگه ایتم های اخره بازیی رو نمیده بعدش واسه 1 ساعت میرفت تو دوتا و بعد نمیشد find کرد و الانم که find میدی اصلا گیم find نمیشه 20 مین 30 مین ......... چرا اینجوری میکنه استیم ؟
    خیلی ساده هست استیم نمیخواست اصلا این بازی رو منتشر کنه بعد دید مردم انقد اعتراض کردن و خیلی ها هم رفتن بعد تو یه هفته این اشغالی رو که میبینین درست کرد پر از باگ هست و جالبه که از صبح تا حالا هنوز هیچ کاری واسه بهبودش نمیکنن میخوان اذیت کنن دیگه
    سیستم ایتم دادنشم صبح تا شب بازی کنی 3 تا ایتم اشغال بت میده شاید تازه فعلا که چیزی نمیده اصلا
    ببخشید پر حرفی کردم
    واسه همه ایرانی ها

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    نقل قول نوشته اصلی توسط D|Joker نمایش پست ها
    بله درسته من 3 تا بازی اول که کردم ایتم میداد ولی بعد بازی سوم دیگه ایتم های اخره بازیی رو نمیده بعدش واسه 1 ساعت میرفت تو دوتا و بعد نمیشد find کرد و الانم که find میدی اصلا گیم find نمیشه 20 مین 30 مین ......... چرا اینجوری میکنه استیم ؟
    خیلی ساده هست استیم نمیخواست اصلا این بازی رو منتشر کنه بعد دید مردم انقد اعتراض کردن و خیلی ها هم رفتن بعد تو یه هفته این اشغالی رو که میبینین درست کرد پر از باگ هست و جالبه که از صبح تا حالا هنوز هیچ کاری واسه بهبودش نمیکنن میخوان اذیت کنن دیگه
    سیستم ایتم دادنشم صبح تا شب بازی کنی 3 تا ایتم اشغال بت میده شاید تازه فعلا که چیزی نمیده اصلا
    ببخشید پر حرفی کردم
    واسه همه ایرانی ها
    داداش یک جوری حرف میزنی انگار میخوان 2 تا سیم به هم وصل کنن که اینقدر طول میدن
    باگ زیاد داره سرورها داغون شده FInd نمیشه .......... به خاطر اینکه آپدیت بزرگ بوده. 2 تا هیرو دادن 1 هیرو رو Change استایل کردن Diretide دادن می فهمی اینا یعنی چی ؟
    سیستم Tradesh هم که تعطیله قعلا
    هر چند من از اولش هم با Diretide مخالف بودم. چون مد اصلا جالبی نیست و لی واسه سال اولی ها که پارسال نبودن خوبه
    مطمئن باش فنی های استیم ننشستن دور هم چای بخورن ! الان مثل اسب دارن کار میکنن تا مشکلات رو درست کنن
    ویرایش توسط Mr.Legendary : 11-15-2013 در ساعت 11:58 PM

7. کاربر مقابل از Mr.Legendary عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.Lo4DinG (11-15-2013)

8. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2120
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Legendary نمایش پست ها
    داداش یک جوری حرف میزنی انگار میخوان 2 تا سیم به هم وصل کنن که اینقدر طول میدن
    باگ زیاد داره سرورها داغون شده FInd نمیشه .......... به خاطر اینکه آپدیت بزرگ بوده. 2 تا هیرو دادن 1 هیرو رو Change استایل کردن Diretide دادن می فهمی اینا یعنی چی ؟
    سیستم Tradesh هم که تعطیله قعلا
    مطمئن باش فنی های استیم ننشستن دور هم چای بخورن ! الان مثل اسب دارن کار میکنن تا مشکلات رو درست کنن
    نه چایی نمیخورن باگ های تو بازی هست که اگه 30 دقیقه تست می کردن خیلی راحت پیدا میشد .
    1 روز وقت نداشتن واسه درست کردم این باگ ها کلی وقت دارن این تست های نهایی نهایی که میکردن چی بود پس وقتی میلیار میلیارد در روز پول در میارن انتظار این چیزا نمیره
    بعدشم من دشته it شبکه خوندم خیلی بیشتر از تو این چیزا رو حالیم میشه استایل عوض کردن یه هیرو یا اضافه شدن 2 هیرو فشاری اونقدارا نمیاره این مشکل واسه اینه که استقبال بسیار زیادی شده و همه اونایی که دوتا دارن یه جوری اومدن امروز و سرور ها اینجوری شده
    همه اینا واسه اینکه نمیخواستن این بازی منتشر بشه همین ممنون

9. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    بعدشم من دشته it شبکه خوندم

من که هیچی حالیم نمیشه ولی شما ظاهرا از تیم استیم در قسمت دوتا 2 هم بیشتر حالیت میشه آقای it man
    ویرایش توسط Mr.Legendary : 11-16-2013 در ساعت 12:17 AM

10. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2120
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Legendary نمایش پست ها
    من که هیچی حالیم نمیشه ولی شما ظاهرا از تیم استیم در قسمت دوتا 2 هم بیشتر حالیت میشه آقای it man
    لطف دارین :d نه اینکه میبینی انقدر زود پرخاش میکنم واسه اینه که معتاد به دوتا هستم و در روز غیر اون ساعتی که خوابم بقیشو دوتا بازی می کنم پروفیلمو ببنیید متوجه میشید واسه همینم الان حوصلم سر رفته عجیب دارم دیوونه میشم

11. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    744

Dota 2 Update - November 15th, 2013

Dota 2 Update - November 15th, 2013

-Trading functionality has been restored.

- Earth Spirit: Fixed an issue with Refreshing Rolling Boulder while already rolling.
    - Earth Spirit: Fixed refreshed Boulder Smash causing units to teleport.
    - Earth Spirit: Fixed a smashed Stone Remnant that got gripped still applying damage and silence to units in its old path.
    - Earth Spirit: Fixed Magnetize and Rolling Boulder not applying their debuffs to magic immune enemies.
    - Ember Spirit: Fixed Flame Guard doing damage in too slow of intervals.
    - Ember Spirit: Fixed some cases where Searing Chains could do less damage tickets
    - Storm Spirit: Fixed Storm Spirit not showing the minimap while in Ball Lightning.
    - Death Prophet: Fixed Exorcism ghosts attacking Attack Immune targets.
    - Meepo: Fixed clones not gaining XP.
    - Rubick: Can no longer steal Stone Caller.
    - Fixed legacy_mode_quick_cast interaction with items to test.
    - Fixed a crash when using Keeper of the Light in last-hit practice games.
    - Fixed Wisp subtitles.
    - Reduced Stone Remnant model size

- Fixed the lava trail effect not having a name and having the wrong color values at default.
    - Fixed missing Tabard of the Crested Cannoneer from Sing's Artillery of the Crested Cannoneer Set. Users that have already purchased this set have been granted the missing item.
    - Fixed health bar in HUD sometimes being invisible at match start.
    - Fixed an issue with Quick Buy for Coaches and Spectators.
    - The Inscribed, Autographed, and Ascendant qualities will only be applied to items that have no other quality and will be removed when the item is hammered.
    - Qualities that got into a weird state from gems (like missing genuine tags) will be restored this afternoon.
    - Heroic items will now display their tournament properties correctly.
    - The lava trail unusual effect should now have its correct appearance as well as an effect name.

Diretide:

- Increased the drop rate of special rewards given for killing higher levels of Roshan to 33% per level.

When you start Sugar Rush (Phase 2):
    - All heroes are upgraded to level 25.
    - Your gold now counts up at 1000/sec.
    - Pudge's Flesh Heap is reset to 1.
    - The timer to fight Roshan doesn't start until he either takes damage or 5 minutes have elapsed.

Update Size: 52MB

12. 3 کاربر مقابل از norrt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (11-16-2013),FCB (11-16-2013),Milad._.R (11-16-2013)

13. Top | #30
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    - Increased the drop rate of special rewards given for killing higher levels of Roshan to 33% per level

[شانس برنده شدن آیتم برای کشتن روشان در سطوح بالا 33% برای هر سطح افزایش یافت.]

---------------------------------

دیگه انقدر ابراز ناراحتی نکنید.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

14. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (11-16-2013)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین