The Double Kill Update | Could be Fake

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l

The Double Kill Update | Could be Fake

با سلام و درود مدتی قبل در حال جستجوی مطالب توی سایت Dev.Dota بودم که به چیز جالبی برخوردم

17614401741218775926

یکی از کاربرا عکسی پست کرده بود که به احتمال زیاد Fake هستش ولی احتمال اینهم که بعضی قسمت هاش Fake نباشه وجود داره بخصوص که این عکس گویای اضافه شدن دو هیرو هست و توی بیشتر فروم های شلوغ دوتا2 صحبت اینکه ولو داره روی یه هیرو به اسم Wraith King کار میکنه (برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنم یه سر به سایت Cyborgmatt قسمت Unreleased HEroes بزنید یعنی ینجا) کاملا داغه ولی با این حال هنوز کاملا معلوم نیست که این هیرو دقیقا کیه، بعضی ها میگن که این هیرو قراره مدل جایگزین برای Skeleton King باشه چون Blizzard میخواد مدل Skeleton King دوتای اورجینال رو توی بازی Heroes of the Storm استفاده کنه و Valve هم احتمالا به خاطر قانون کپی رایت مجبور میشه که مدل و اسم هیرو رو عوض کنه. نظریه دوم هم اینه که این هیرو همون Soul keeper که اسمش به دلیل کپی رات Blizzard عوض شده، عده ای هم معتقداند که این هیرو فقط همون Boss Quest مپ دوتا هست که قراره در اینده ای نزدیک اضافه بشه . . . یکی از نکات دیگه ای هم که توی عکس هست اضافه شدن مود جدید که من به شخصه اطلاعی از این خبر ندارم و فکر هم نکنم Valve برای کریسمس امسال مود جدید (مثل Greevling پارسال) اضافه کنه. دو قسمت بعدی عکس هم یکیش مربوط میشه به اضافه شدن یک پک جدید (HUD, Ward,Announcer,Courier, . . .) که مشابهش تو اپدیت friest blood بود که اون موقع Portal Pack رو اضافه کردند، دومین مورد هم مربوط میشه به امکان تغییر دادن Loadscreen ، به طور خلاصه از این پس هر HUD ای یک لود اسکرین مخصوص داره، که البته در این باره شکی نیست چون ست جدید هیرو اورسا قراره با یه Loadscreen مخصوص ریلیز شه و همین میتونه صحت خبر رو تا حدی ثابت کنه. اخرین قسمت هم که مربوط میشه به ایتم Book Compendium که زیاد ازش سر درنیاوردم چون من خودم Compendium ندارم . . . از صحت این اخبار کاملا مطمعن نیستم ولی مطمعنا Valve برای کریسمس اینده به عنوان یه Milestone هم که شده ایده بزرگی در نظر گرفته . . . شاید اینها درست نباشند ولی احتمال اینکه قسمتی از همین ها هم درست باشه وجود داره.
    ویرایش توسط Viper : 12-07-2013 در ساعت 06:37 PM

2. 4 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (12-07-2013),Karawana (12-08-2013),Milad._.R (12-07-2013),WardeN (12-07-2013)