مشکل در دیدن ریپلی های dota2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2556

مشکل در دیدن ریپلی های dota2

دوستان موضوع از این قراره که من ticket هیچ تورنومنتی رو ندارم , وهروقات میخاستم از دوستم Replay های مسابقات پولی میگرفتم و نگا میکردم ولی جدیدا هر چی replay پولی میخام ببینم پیغام "شما تیکت این بازی ندارید مایل هستی بخری" رو میده حتی بصورت افلاین هم نمیتونم ببینم.کسی راه حلی برای این مشکل داره بگه ممنون میشم. ایا اگه ورژن قدیمی دوتا یا استیم بریزم درست میشه؟

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashmoli نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوستان موضوع از این قراره که من ticket هیچ تورنومنتی رو ندارم , وهروقات میخاستم از دوستم Replay های مسابقات پولی میگرفتم و نگا میکردم ولی جدیدا هر چی replay پولی میخام ببینم پیغام "شما تیکت این بازی ندارید مایل هستی بخری" رو میده حتی بصورت افلاین هم نمیتونم ببینم.کسی راه حلی برای این مشکل داره بگه ممنون میشم. ایا اگه ورژن قدیمی دوتا یا استیم بریزم درست میشه؟
    دوست عزیز شما نیاز نبود برای یک سوال تاپیک جداگانه بزنید ، میتونستید این سوال رو در تاپیک های پرسش و پاسخ بپرسید ، با تشکر از شما

اما در مورد سوالتون توی اپدیت ها استیم اینجوری شده ، شما خودتونم میگین قبلا ، احتمالا اگر پیش کسی بتونید استیم با بازی رو مربوط به قبلا گیر بیارین و کپی کنید میشه ریپلی نگاه کنید ، البته اپدیت نباشه استیم ، چون هیچ فرقی نمیکنه ، من خودم ریپلی جدیدا ندیدم اما شما درست میگین قبلا میشد ، اما الانو که میگین نمیشه بخاطر به روز کردن استیمه

3. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arashmoli (03-31-2014),Milad._.R (03-31-2014)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2556
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما نیاز نبود برای یک سوال تاپیک جداگانه بزنید ، میتونستید این سوال رو در تاپیک های پرسش و پاسخ بپرسید ، با تشکر از شما

اما در مورد سوالتون توی اپدیت ها استیم اینجوری شده ، شما خودتونم میگین قبلا ، احتمالا اگر پیش کسی بتونید استیم با بازی رو مربوط به قبلا گیر بیارین و کپی کنید میشه ریپلی نگاه کنید ، البته اپدیت نباشه استیم ، چون هیچ فرقی نمیکنه ، من خودم ریپلی جدیدا ندیدم اما شما درست میگین قبلا میشد ، اما الانو که میگین نمیشه بخاطر به روز کردن استیمه
    شرمنده تازه واردم نمیدونستم.ببخشید ورژن قبلی خود استیم بگیرم یا بازی دوتا2 ؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashmoli نمایش پست ها
    شرمنده تازه واردم نمیدونستم.ببخشید ورژن قبلی خود استیم بگیرم یا بازی دوتا2 ؟
    خواهش میکنم ، من واقعا تست نکردم اما شما اگر بخواین این ها رو دانلود کنید که یا سرعتتون زیاده یا اینکه مدت زمانی زیادی طول میکشه و اگر پیش دوستات می خوای بیاریش که کل پوشه استیم که بازی هم درونش هست کپی کنید میتونید استفاده کنید کپی جواب میده

6. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

arashmoli (03-31-2014)