آموزش هیروی Legion Commander - دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 79
 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  کاربر نیمه فعال
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  2034
  محل سکونت
  تهران
  یوزرنیم استیم
  sinasystem
  نوشته ها
  129
  تشکر شده: 387 بار در 83 ارسال

  آموزش هیروی Legion Commander - دوتا 2

  نام: Legion-commander.JPG نمایش: 16815 اندازه: 60.0 کیلو بایت

  ویرایش شده طبق آخرین تغییرات پچ 6.82

  معرفی هیرو

  Legion Commander یه هیروی استرنج (Strenght) نزدیک زنه که نقش Hard Carry داره. با آلتیمیتش، دوئل (Duel)،دمیجش رو زیاد می کنه. وقتی که آیتماشو بگیره، کسی جلودارش نیست! اگه بازیتون خوب باشه،تا آخر بازی فقط 300 تا دمیج اضافه از آلتیمیتتون بدست میارین.در ضمن، این هیرو عشق منه!


  Tresdin, the Legion Commander Legion Commander icon

  "If they want war, then we shall give it to them!"  داستان هیرو

  اونا بدون هشدار اومدن.درون دیوار های شهر Stonehall، غوغا و صدای وحشتناکی می آمد. و از تاریکی ناشناخته ای ارتشی از هیولاهای بیشمار اومد که مادران و پسران را برای هدفی شوم، بوسیله ی آتش و جادوی پلید می کشتند.
  از نیروهای ارتش Stonehall، فقط لژیون برنز ، که بوسیله ی رهبر تسخیر ناپذیر،فرماندار Tresdin فرماندهی می شد، به اندازه ی کافی نزدیک بود تا بتونه جواب حمله رو بده و از شهر دفاع کنه.اونا (ارتش Tresdin) به شهرشون رفتند، توی کوچه های غرق خون جنگیدند و راهشون رو از جمعیت هیولاها به مرکز تهاجم ناگهانی باز کردند ;یک شکاف آسمانی در میدان شهر باز شد و در دره اش ، رعد و برقی به قهرمان ترسیده آنها(هیولاها) زد.
  هیولاها توی یه ماده ی خورنده ی سیاه گیر افتادند.رهبر قوم Abyssal،وقتی که گوشتش شروع به از بین رفتن کرد، شمشیر عظیمش را تو هوا چرخاند و یک سرباز لژیون را دو نصف کرد.Tresdin شمشیر خونی اش را برداشت و به هیولا خیره شد. ارتش Tresdin به کمک خدا و دریچه اللهی پیروز شد.تعداد بازمانده های شهر کم بود و شهر آواره بود.آتش به پخش شدن ادامه داد، در حالی که بنر جنگی اش ( اون پرچمی که پشت لباسشه ) داشت می سوخت، هرچه یار و دوست می توانس جمع کرد و قول داد انتقام بگیرد. از آن پس هرکس که جرأت کردن جلو او قرار بگیرد، جهنمی شد( مرد )

  ترجمه:خودم (sinasystem)


  نقش هیرو

  نام: role.JPG نمایش: 16064 اندازه: 9.7 کیلو بایت  نکات مثبت
  1) هیروی هاتیه!
  2) یکی از سریع ترین هیروهاست (با سرعت 320)
  3) از تاور ها(برج ها) هم لایف استیل (Life Steal) می کنه!
  4) حتی بدون آیتم دمیجش خیلی بالا میره.
  5) آخر بازی کسی جلودارش نیست.

  نکات منفی

  1) هیروی تیمی نیست (تکی کار میکنه).
  2) اگه توی دوئل بمیره، دمیج حریفش زیاد میشه.
  3) بدون آیتم های اصلیش نمی تونه راحت توی دوئل ها برنده بشه.  اسکیل ها :  2034 01418930816
  نکات:
  1) برای در رفتن و دنبال کردن خیلی بدرد می خوره.
  2) سعی کنید جایی این اسکیل رو بزنید که پر از کریپ و هیروهای حریف باشه تا بیشترین دمیج رو بده.
  3) میتونید با این اسکیل کیل ها رو بدزدید (Kill steal)

  2034 11418930816

  نکات:
  1) میتونید باهاش تقریبا همه ی دیباف ها رو از بین ببرین.
  2) برید توی تنظیمات --> game و quick cast رو فعال کنید. اینکار باعث میشه که با دوبار کلیک کردن رو اسکیلی که میتونیم رو خودمون استفاده کنیم، اسکیل رومون فعال شه. مثلا دو بار W زدن ، Press The Attack رو روی خودمون فعال میکنه که باعث میشه وقتی میخوایم دوئل کنیم، سریع این رو رو خودمون بزنیم که اتک اسپید خوبی میده.
  3) در کل 150/200/250/300 تا از خونتونو پر میکنه.


  نام: E.JPG نمایش: 16148 اندازه: 43.6 کیلو بایت

  نام: R.JPG نمایش: 16115 اندازه: 54.8 کیلو بایت


  یک نکته خیلی مهم:حریفتون رو وسط کریپ هاش دوئل کنید، هرچی بیشتر ضربه بخورید، هی لایف استیل میکنید و دمیچ بیشتر میدید ( اسکیل 3)

  نکات :

  1) اگه هیچ کدوم نمیرن، دمیج به کسی اضافه نمی شه.

  2)همه ی اسکیل های passive غیر فعال میشن .

  3) اگه حریفتون Aegis of th immortal داشته باشه یا Wraith King باشه (بمیره بعد 3ثانیه زنده بشه) شما دوئل رو میبرید و دمیجتون زیاد میشه.

  4) اگه وقتی که دوئل کردین داخل (Astral Imprisonment (Outworld Devourer و یا (Disruption (Shadow Demon برین و وقتی که اون تو هستین بمیرین، دمیج حریفتون زیاد نمیشه اما اگه حریفتون اون تو باشه و بمیره، دمیج شما زیاد میشه
  قبل از دوئل کردن، Armlet Of Mordiggian و اسکیل 2 رو فعال کنید.اگه Mjollnir دارید، اونو حتما فعال کنید.

  5)اگه کری تیمتون داره میمیره، اول اسکیل 2تون رو روش بزنین، بعدش کسی که داره کریتون رو میکشه رو دوئل کنید.شاید دوئل رو نبرید،اما کری تیمتون زنده میمونه.

  6) Duel از BKB رد میشه، چون اسکیل مجیکال نیست.

  7) اگه حریفتون با آلتیمیت هیروی Ancient Apparation بمیره، دمیج شما زیاد میشه ولی اگه خودتون با آلتیمیت AA بمیرین، دمیج حریف زیاد نمیشه!


  + نحوه بازی  1) وقتی میخواین برین جنگل


  نام: jungle.JPG نمایش: 16052 اندازه: 49.3 کیلو بایت

  آیتم بندی :

  نام: starting.JPG نمایش: 15754 اندازه: 13.5 کیلو بایت


  با یک Tango برای پر کردن خون، یک Stout Shield برای اینکه دمیج کمتری بخورین، و یک Quelling Blade برای اینکه به کریپ ها و جنگلی ها دمیج
  بیشتری بدین.  نام: early.JPG نمایش: 15702 اندازه: 13.7 کیلو بایت


  یک Boots Of Speed برای اینکه سریعتر برید. یک Clarity چون هی از اسکیل 1 استفاده میکنید ، ماناتون تموم میشه.یک Glove Of Haste برای درست کردن Armlet of Mordiggian و یک Tango.
  نام: core.JPG نمایش: 15633 اندازه: 15.7 کیلو بایت


  Armlet Of Mordiggianهم به شما استرنج (Strenght) میده، هم اتک اسپید، هم دمیج اما در ثانیه 40hp میخوره. اونو باید قبل از دوئل فعال کنین و بعدش خاموش کنین. میتونید باهش به راحتی از مردن در برین ( قسمت 5 دموی دوتاباز هیروی Chaos Knight رو ببینید (دموی دوتاباز قسمت 5))
  Hyper Stone به شما کلی اتک اسپید میده که بعدا باید به Mjollnir یا Assualt Cuirass (ترجیحا Mjollnir) تبدیلش کنید.Blade Mail رو هم قبل دوئل فعال کنید تا علاوه بر خودتون، خود حریف هم به خودش دمیج بده
  نام: Lux.JPG نمایش: 15569 اندازه: 17.5 کیلو بایت


  Mjollnir به شما 80 تا اتک اسپید و 24تا دمیج میده، و بعضی اوقات به ضربه های شما یه رعدوبرق اضافه میکنه که 150 تا دمیج میده.قبل دوئل اونو رو خودتون فعال کنید.حالت اکتیوش باعث میشه وقتی ضربه میخورین، این شانس رو داشته باشید تا یه رعد و برق با 200 تا دمیج به دشمن بخوره.
  Abyssal Blade به شما 10 تا Strenght و 100 تا دمیج میده و این شانس رو میده که ضربه های شما حریفو 1.7 ثانیه استان کنن. اکتیوش هم حریفی که میخواین رو 2 ثانیه استان میکنه. Assualt Cuirass هم کلی آرمور به خودتون میده،هم به یارای نزدیکتون آرمور میده، هم بهتون اتک اسپید. دیگه چی میخواین؟! اگه شما دوئل های زیادی رو برده باشین، میتونین با Daedalus کریتیکالی با دمیج 4 رقمی حتی بیشتر از Phantom Assassin بزنین.
  Heaven's Halberd به شما این شانس رو میده که بعضی ضربه های شما سرعت حرکت و اتک اسپید حریف رو به مدت 4 ثانیه ،20% کم کنه. اگه توی تیم حریف هیرویی باشه که دمیجش خیلی زیاده، مثل Treant Protectorو یا کری فارم کرده تیم مقابل،Heaven's Halberd رو روی اون بزنید. اگه رنج باشه برای 4 ثانیه و اگه نزدیک زن باشه برای 3 ثانیه دیگه نمیتونه ضربه بزنه که تقریبا تمام مدت دوئله.البته این وقتیه که خیلی جونتون زیاد نیست ولی اگه خیلی جون دارین بجای این کار فقط Blade Mail رو فعال کنید تا کری حریف،خودش خودش رو بکشه

  نکته: جنگلی ها سر هر دقیقه میان(x:00).اگه جای چنگلی ها خالی باشه، جنگلی های جدیدی میان ولی اگه پر باشه چیزی نمیاد.برای Stack کردن، باید جنگلی ها رو چند ثانیه مونده به زمانی که متولد شن، مثلا در دقیقه 1:55 از جاشون بیارین بیرون(1 ضربه بهشون بزنید و دربرید) و جایی برید که 1)همه ی اونا از جاشون بیان بیرون 2) جایی که بودن روشن نباشه (نتونید توشو ببینید و توی مه باشه (Fog of war)).اون موقع جنگلی های جدید ظاهر میشن و جنگلی های قبلی هم میان کنارشون. در این جا فقط 1 بار اسکیل 1تون رو روی اونا میزنید و همشون با هم میمیرن!
  2) لاین وسط


  نام: skill mid.JPG نمایش: 15763 اندازه: 48.5 کیلو بایت
  آیتم بندی :

  نام: starting.JPG نمایش: 15401 اندازه: 12.5 کیلو بایت


  با یک Tango برای پر کردن خون و یک Glove of Haste برای سریع فارم کردن شروع کنید.  نام: Earlly.JPG نمایش: 15299 اندازه: 14.5 کیلو بایت


  یک Bottle برای کنترل Runeها و پر کردن مانا و خون. یک نکته: وقتی که می خواین از Bottle استفاده کنین،اگه Power Treads رو روی Agility بذارین ،ماناتون و خونتون بیشتر پر میشه.بعدش Power Treads رو روی Agility بذارین ( دمیجش به اندازه کافی زیاده و به آیتمایی نیاز داره که اتک اسپیدش رو بالا ببرن). یک جفت Power Treads که به شما 8 تا Agility/Strenght/Intelligence و 30تا اتک اسپید میده.یک Morbid Mask که بعدا به Mask of Madness تبدیل میشه و لایف استیل میده.یک Glove of Haste هم برای درست کردن Armlet of Mordiggian.  نام: core.JPG نمایش: 15269 اندازه: 16.4 کیلو بایت


  Mask of Madness:چون هیرویی که جلوتونه کری تیم حریفه و بیشتر کری ها سرعت بالایی دارن (مثلا Luna,Death Prophet,Razor,...) اینو فعال میکنید تا هم اتک اسپید بگیرید هم سرعت حرکت. اواسط بازی هم میتونید با این برین و یه نفری روشان رو بکشید.Armlet Of Mordiggianهم به شما استرنج (Strenght) میده، هم اتک اسپید، هم دمیج اما در ثانیه 40hp میخوره. اونو باید قبل از دوئل فعال کنین و بعدش خاموش کنین. میتونید باهش به راحتی از مردن در برین.Hyper Stone به شما کلی اتک اسپید میده که بعدا باید به Mjollnir یا Assualt Cuirass (ترجیحا Mjollnir) تبدیلش کنید.
  همونطور که گفتم سرعت حرکت بعضی حریف ها خیلی زیاده. چارش استفاده از Rod of Atosـه که اون رو Slow میکنه.  نام: lux.JPG نمایش: 15251 اندازه: 18.6 کیلو بایت


  Mjollnir به شما 80 تا اتک اسپید و 24تا دمیج میده، و بعضی اوقات به ضربه های شما یه رعدوبرق اضافه میکنه که 150 تا دمیج میده.قبل دوئل اونو رو خودتون فعال کنید.حالت اکتیوش باعث میشه وقتی ضربه میخورین، این شانس رو داشته باشید تا یه رعد و برق با 200 تا دمیج به دشمن بخوره.
  با Blink Dagger میپرین تو حلق یارو و دوئلش می کنین Skull Basher به شما 40 تا دمیج و 6 تا Strenght میده و این شانس رو میده که حریف رو 1.4 ثانیه استان کنید.
  Diffusal Blade بباعث میشه که ضربه های شما مانای حریف رو کم کنن( مثل اسکیل 1 Anti-Mage) و بدرد وقتی میخوره که هیرویی مثل Pudge جلوتون باشه. با دو سه تا ضربه دیگه مانا براش نمیمونه تا هوک کنه
  با Black King Bar میپرین وسط تیم حریف (با Blink Dagger) و کری حریف رو دوئل میکنین! Heart of Tarrasque هم به شما Strenght میده، هم کلی خون، هم کلی HP Regen.


  نکته1:اگه هیروی حریفتون رنجه، عقب وایسین و فقط بیاین و آخرین ضربه کریپ ها رو بزنید (هم Last hit و هم Deny)
  نکته2: اگه یکی از اسکیل های حریفتون استانه (Stun)، سعی کنید وقتی Mask of Madness فعاله زیر تاور اون نرید. چون اون زیر استانتون میکنه و بخاطر فعال بودن MoM,دمیج اضافی میخورین. خود اونم چغندر نیست که، بهتون ضربه میزنه و در نهایت : خداحافظ زندگی (به نقل از اسکوبی دوو!)


  3) لاین بالا یا پایین

  نام: lane(ganker).JPG نمایش: 15370 اندازه: 56.5 کیلو بایت

  آیتم بندی:


  نام: Starting.JPG نمایش: 15130 اندازه: 13.1 کیلو بایت


  با یک Tango برای پر کردن خون و یک Glove of Haste برای سریع کشتن و درست کردن Armlet of Mordiggian شروع کنید.  نام: Early game.JPG نمایش: 15145 اندازه: 14.3 کیلو بایت


  یک جفت Boots of Speed برای سریع حرکت کردن،یک Blades of Attack که دمیجتون رو زیاد کنه و بعد به Armlet تبدیل بشه و یک Chainmail که به شما آرمور میده و برای درست کردن Blade Mail بکار میره.  2034 01400493021

  Armlet Of Mordiggianهم به شما استرنج (Strenght) میده، هم اتک اسپید، هم دمیج اما در ثانیه 40hp میخوره. اونو باید قبل از دوئل فعال کنین و بعدش خاموش کنین. میتونید باهش به راحتی از مردن در برین.Hyper Stone به شما کلی اتک اسپید میده که بعدا باید به Mjollnir یا Assualt Cuirass (ترجیحا Mjollnir) تبدیلش کنید.Blade Mail رو هم قبل دوئل فعال کنید تا علاوه بر خودتون، خود حریف هم به خودش دمیج بده.Power Treads هم به شما 30 تا اتک اسپید و 8 تا از statـی که انتخاب کردین (Strenght/Agility/Intelligence) میده.  2034 11400493021

  با Blink Dagger یکی رو سوپرایز کنین و دوئل کنین ولی برای اینکه خودتون سوپرایز نشین (یهو دیدین بلینک کردین وسط تیم حریف!)، قبلش Black King Bar رو فعال کنید.Mjollnir به شما 80 تا اتک اسپید و 24تا دمیج میده، و بعضی اوقات به ضربه های شما یه رعدوبرق اضافه میکنه که 150 تا دمیج میده.قبل دوئل اونو رو خودتون فعال کنید.حالت اکتیوش باعث میشه وقتی که ضربه میخورین هم این شانس رو داشته باشید تا یه رعد و برق با 200 تا دمیج به دشمن بخوره. Vladmir's Offering هم به شما و یارای نزدیکتون Life Steal میده. Assualt Cuirass هم کلی آرمور به خودتون میده،هم به یارای نزدیکتون آرمور میده، هم بهتون اتک اسپید میده.Skull Basher به شما 40 تا دمیج و 6 تا Strenght میده و این شانس رو میده که حریف رو 1.4 ثانیه استان کنید.
  دوستان:
  1) هیروهایی که بتونن دشمن رو به هر طریقی اسلو کنن یا نگه دارن تا بتونید برید و دوئل کنید : مثلا Crystal Maiden,Dazzle,.. و صد البته Pudge که بجای اینکه دشمن رو نگه داره، قشنگ میارتش کنازتون که خسته هم نشید!.تازه حریفتون داخل دوئل، برای 4 ثانیه میمونه و آماده و حاضر برای Rot.در ضمن اگه Pudge کنارتون باشه و دوئل کنین، هردوتاتون سود میبرین:به دمیج شما اضافه میشه. بخاطر اسکیل 3 Pudge، به Strenght و در نتیجه خون و دمیج اون هم اضافه میشه.
  2) هیروهایی با اسپل هایی که دمیج زیادی دازن ولی دشمن باید یه جا بمونه: بهترین نمونه اش هیروی Skywrath Mageـه که با آلتیمیتش طرف رو میترکونه.یه هیروی دوست
  دیگه هم Pugna ست. اسکیل 1 و آلتیمیتش رو میزنه و تموم.یه هیروی دیگه هم Shadow Shaman با آلتیمیت زیباش در ضمن دومین هیروی مورد علاقه رو یادم رفته بود، Invoker! دوئل شما وقت کافی برای Sun Strike و EMP و ... رو میده.
  3)هیروی Ursa. شما حریف رو دوئل میکنین، اون با یک بار استفاده از اسکیل 2 و چند بار ضربه زدن،دیگه حریف مرده.
  نام: crystal-maiden.png نمایش: 15002 اندازه: 7.5 کیلو بایتنام: dazzle.png نمایش: 15057 اندازه: 6.8 کیلو بایتنام: pudge.png نمایش: 14999 اندازه: 6.6 کیلو بایت نام: sven.png نمایش: 14902 اندازه: 6.5 کیلو بایت...
  نام: invoker.png نمایش: 14913 اندازه: 6.6 کیلو بایتنام: skywrath-mage.png نمایش: 14892 اندازه: 8.3 کیلو بایتنام: shadow-shaman.png نمایش: 14888 اندازه: 7.3 کیلو بایتنام: pugna.png نمایش: 14896 اندازه: 7.4 کیلو بایتنام: ursa.png نمایش: 14854 اندازه: 6.7 کیلو بایت...

  دشمنان

  1)مهمترین دشمنتون هیروی Abaddonـه. اونم بخاطر آلتیمیتش. تنها صورتی که میتونین Abaddon رو توی دوئل بکشین، اینه که اون باید آلتیمیتش (Borrowed Time) رو استفاده کنه و وقتی که مطمئن شدین آلتیمیتش روی کول داونه، دوئلش کنید
  2) یکی دیگه از دشمنانتون هیروی Rubicـه. وقتی که کسی رو دوئل کردین، اون میتونه آلتیمیتتون رو ورداره و بعد از مدت زمان دوئل، خودتونو دوئل کنه.
  3)اگه جرات دارید یکیو جلوی ملوان Kunkka دوئل کنید. تا کسی رو (بجز خود Kunkka) جلوش دوئل کنید، اول یه خورده پرواز میکنید. بعدش یه چیزی میره توتون (منظورم کشتیشه )
  4)اگه یکی از دو( یا سه در هارد لاین) هیروی حریفتون اسکیلی داره که استان میکنه،یا باید اونو دوئل کنید یا با BKB برید جلو و دوئل کنید.
  نام: abaddon.png نمایش: 14794 اندازه: 6.7 کیلو بایتنام: rubick.png نمایش: 14728 اندازه: 7.0 کیلو بایتنام: kunkka.png نمایش: 14704 اندازه: 7.3 کیلو بایتنام: chaos-knight.png نمایش: 14729 اندازه: 6.5 کیلو بایت...

  " توضیحات و معانی اصطلاحات استفاده شده در لغتنامه دوتاباز(کلیک کنید) "
  "نقش هیروها در دوتا2 (کلیک کنید)"

  منابع: Dota2.com , dota2wiki.com, dotafire.com

  یه نکته خیلی مهم: پس از آپدیت 6.82، میشه گفت جلوی Faceless Void و Phantom Assassin ، عن میشین. چون نه Time lock غیر فعال میشه، نه Backtrack ، نه Blur، و نه Coup de Grâce
  تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست w.jpg   q.jpg  
  ویرایش توسط mrc4ever : 12-18-2014 در ساعت 11:06 PM دلیل: دوستان و دشمنان اضافه شد، غلط های املایی تصحیح شد

 2. 26 کاربر مقابل از mrc4ever عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  2rahimi (03-27-2017),Amin_AssAssin (09-24-2017),AmirMahmood (05-19-2014),asi303 (12-13-2014),A_W_Z_2 (05-20-2014),Darktoheaven (05-19-2014),evilkingofdark (03-05-2016),FCB (05-19-2014),FIFA_PES (02-09-2016),Four-Eyes (08-14-2015),Karawana (05-19-2014),Lone MaMaD (08-15-2015),M.Lo4DinG (05-20-2014),MasteR (05-19-2014),Milad._.R (05-19-2014),miniod (01-11-2015),N.Khastoo (05-26-2014),Ne7erMore (05-19-2014),Sepehr_R (05-19-2014),Sharingan (05-19-2014),shavn (05-19-2014),Soul Keeper (11-18-2014),Suma1L (02-14-2020),unforgivens (09-26-2016),Viper (05-19-2014),[ermac] (01-11-2015)

 3. Top | #2

  عنوان کاربر
  مدیر کل سایت
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  شماره عضویت
  1
  محل سکونت
  ساری
  یوزرنیم استیم
  Milad72R
  نوشته ها
  1,008
  تشکر شده: 3,961 بار در 1,177 ارسال
  خسته نباشی

  آموزش خیلی کاملی هست

  یه سری ویرایش جزیی صورت گرفت

  با تشکر

 4. 5 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Darktoheaven (05-19-2014),FCB (05-19-2014),M.Lo4DinG (05-20-2014),Ne7erMore (05-19-2014),Sharingan (05-19-2014)

 5. Top | #3

  عنوان کاربر
  مدیر سابق
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  شماره عضویت
  12
  محل سکونت
  MAshhaD
  یوزرنیم استیم
  KaraWana
  نوشته ها
  135
  تشکر شده: 671 بار در 128 ارسال
  آموزش خیلی کامل و خوبی هست آفربن :d
  فقط
  میتونید باهاش تقریبا همه ی دیباف ها رو از بین ببرین
  منظورت باف ها بوده ؟
  12 01351240437

  649 01396528858


  World Should Feel PAIN

 6. 3 کاربر مقابل از Karawana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amin_AssAssin (09-24-2017),Darktoheaven (05-19-2014),Sharingan (05-19-2014)

 7. Top | #4

  عنوان کاربر
  سرپرست و ناظم
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  شماره عضویت
  15
  محل سکونت
  Heaven
  یوزرنیم استیم
  Sh4rinGan
  نوشته ها
  864
  تشکر شده: 2,333 بار در 901 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط Karawana نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  آموزش خیلی کامل و خوبی هست آفربن :d
  فقط
  میتونید باهاش تقریبا همه ی دیباف ها رو از بین ببرین
  منظورت باف ها بوده ؟
  به باف های منفی میگن دیباف :دی

 8. 3 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Darktoheaven (05-19-2014),mrc4ever (05-19-2014),Suma1L (02-14-2020)

 9. Top | #5

  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  تاریخ عضویت
  Jan 2013
  شماره عضویت
  665
  محل سکونت
  پایه ی تخت
  یوزرنیم استیم
  erfan.paydar
  نوشته ها
  236
  تشکر شده: 282 بار در 107 ارسال
  اموزش خوبی بود .
  من نمیدونم چرا دوروبر امتحانات اموزش ها زیاد میشه
  در ضمن shadow blade هم ایتم خوبی برای هبرو هستش.

 10. کاربر مقابل از Darktoheaven عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Sharingan (05-19-2014)

 11. Top | #6

  عنوان کاربر
  کاربر فعال
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  793
  محل سکونت
  تهران
  یوزرنیم استیم
  Rєzα ƘιƖƖєя
  نوشته ها
  165
  تشکر شده: 230 بار در 77 ارسال
  آموزشت خوب بود فقط از نظر من ناقصه، چون باید هیروهای یار و دشمن رو بهش اضافه کنی

  همین امروز این هیرو رو پیک کردم، اومدم اینجا دیدم آموزششو نوشتید
  خیلی هیروی قوی بود و راحت اینتل ها و استرنج هارو میزد ولی نمیدونم چرا اخر بازی از کری های حریف میخوره!! (مخصوصا SF)
  یکی از بهترین یارانش هم اوراکل هست که آموزشش رو اینجا نوشتم : آموزش هیرو Oracle
  چون که اولا اوراکل میتونه روش 6 بندازه و دوئل راحت میره با هیروی حریف دوئل میکنه! دوما اوراکل روی حریف دوئل، 2 میندازه و ضد اتکش میکنه، سوما اگه حریف دوئل جون سالم به در ببره و بتونه فرار کنه، اوراکل با اسکیل 1 خودش میتونه استانش کنه و 100% میمیره!
  ویرایش توسط H.e.x : 05-19-2014 در ساعت 05:53 PM

 12. 3 کاربر مقابل از H.e.x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amin_AssAssin (09-24-2017),Darktoheaven (05-19-2014),mrc4ever (05-19-2014)

 13. Top | #7

  عنوان کاربر
  کاربر سایت
  تاریخ عضویت
  Jan 2014
  شماره عضویت
  2386
  محل سکونت
  ورامین
  یوزرنیم استیم
  radmehr8
  نوشته ها
  17
  تشکر شده: 20 بار در 6 ارسال
  به نزر من وقتی یک وین مثل ریکی جولو تونه باید 1 گرفت تا یه دفه با hp اخر در نره

  به نزر من sf را باید قافل گیر کرد تا Black King Bar را فعال نکنه

 14. 3 کاربر مقابل از radi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amin_AssAssin (09-24-2017),Darktoheaven (05-19-2014),mrc4ever (05-19-2014)

 15. Top | #8

  عنوان کاربر
  کاربر نیمه فعال
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  2034
  محل سکونت
  تهران
  یوزرنیم استیم
  sinasystem
  نوشته ها
  129
  تشکر شده: 387 بار در 83 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط H.e.x نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  آموزشت خوب بود فقط از نظر من ناقصه، چون باید هیروهای یار و دشمن رو بهش اضافه کنی
  دوست ها و دشمنان اضافه شد. آموزش کامل شد.
  ویرایش توسط mrc4ever : 05-19-2014 در ساعت 09:47 PM
  Meepwned!

 16. 4 کاربر مقابل از mrc4ever عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amin_AssAssin (09-24-2017),H.e.x (05-20-2014),Karawana (05-20-2014),Milad._.R (05-19-2014)

 17. Top | #9

  عنوان کاربر
  کاربر نیمه فعال
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  2034
  محل سکونت
  تهران
  یوزرنیم استیم
  sinasystem
  نوشته ها
  129
  تشکر شده: 387 بار در 83 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط radi نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  به نظر من وقتی یکی مثل ریکی جولو تونه باید اسکیل 1 گرفت تا یه دفه با hp کم در نره
  بله. ولی از وقتی که شما Armlet of mordiggian رو بگیری تقریبا هر کس رو که دوئل کنی میمیره و نمیتونه در بره مخصوصا ریکی که اونچنان جون نداره و دمیجش از جلو هم خیلی کمه. فقط باید دقت کنین که قبل از دوئل حتما Armlet رو فعال کنین و اسکیل 2 رو روی خودتون بزنین. اگرم ساپورتتون کنارتون باشه که چه بهتر (یه dust میزنه). مهمترین نکته اینه که ساپورت تیمتون باید sentry ward بذاره و اجازه ندین که Riki فارم کنه.
  ویرایش توسط mrc4ever : 05-19-2014 در ساعت 09:49 PM
  Meepwned!

 18. کاربر مقابل از mrc4ever عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Amin_AssAssin (09-24-2017)

 19. Top | #10

  عنوان کاربر
  کاربر نیمه فعال
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  2034
  محل سکونت
  تهران
  یوزرنیم استیم
  sinasystem
  نوشته ها
  129
  تشکر شده: 387 بار در 83 ارسال
  نقل قول نوشته اصلی توسط radi نمایش پست ها
  This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
  به نظر من Shadow Fiend را باید غافل گیر کرد تا Black King Bar را فعال نکنه
  اینجا یه نکته وجود داره و اونم اینه که آلتیمیت (Legion Commander (Duel از Black King Bar رد میشه و فقط از یه راه میشه از دستش در رفت: از طریق Linken Sphere  موفق باشید.
  ویرایش توسط mrc4ever : 05-19-2014 در ساعت 10:35 PM
  Meepwned!

 20. کاربر مقابل از mrc4ever عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Amin_AssAssin (09-24-2017)

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  


Designed By ArTaBaZ & VBIran


اکنون ساعت 11:18 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.


chatbox