روشی برای پایین آوردن پینگ - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من مخابرات 256 نامحدود دارم و با داداشم دو تایی بازی می کنیم در بد ترین حالت پینگ 220 هست که باز نه لگ داریم نه دیلی . اصلا تو بازی مشکل نداریم فقط هیچ سایتی رو بدون فیلتر شکن نمیاره موندم چیکار کنم !
    شما دیگه کاری لازم نیست انجام بدی ، فقط برو خدارو شکر کن همچین نت توپی نصیبت کرده !

256 ، نامحدود ، مخابرات ، دو نفری ، پینگ 220 ، بدون لگ و دیلی !
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

2. کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-28-2014)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من مخابرات 256 نامحدود دارم و با داداشم دو تایی بازی می کنیم در بد ترین حالت پینگ 220 هست که باز نه لگ داریم نه دیلی . اصلا تو بازی مشکل نداریم فقط هیچ سایتی رو بدون فیلتر شکن نمیاره موندم چیکار کنم !
    شما باید MTU مودم رو تنظیم کنید و ip و DNS بدین بهش ، مخابرات این مشکلات هم پیش میاد واسش

4. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (06-28-2014)

5. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    شاید همین طور باشه که شما میگی نسبت به بقیه شهرا نت خوبی دارم ولی به همون نسبت پی سی و لپ تاپی دارم که بازی رو خراب می کنه .
    در مورد کامپیوتر بعضی اوقات که چه عرض کنم هر سه بازی یک بار صفحه آبی می شه و ری استارت ! یا از بازی میاد بیرون . ( تو وارکرافت هم به صورت فاتال ارور بود دهنه مارو سرویس کرده بود ! )
    در مورد لپ تاپ هم هر 10 ثانیه یه لگ 3 ثانیه داره (که حدس می زنم به خاطر گرم شدن لپ تاپ باشه ) این حالت تو افلاین مد هم هست البته اخیرا بهتر شده.

اینا رو اگه می شد فیکس کرد چه می شد !

6. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    فقط هیچ سایتی رو بدون فیلتر شکن نمیاره موندم چیکار کنم !
    Control Panel --- Internet Options --- Connections --- Lan Seting

توی Lan Seting سه تا گزینه هست ، هیچکدومشون نباید تیک داشته باشه ...... اینکارو کنی مشکلت حل میشه
    1891 01450728361

7. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    در مورد لپ تاپ هم هر 10 ثانیه یه لگ 3 ثانیه داره (که حدس می زنم به خاطر گرم شدن لپ تاپ باشه )
    کارت گرافیکت چیه ؟
    1891 01450728361

8. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    در مورد لپ تاپ هم هر 10 ثانیه یه لگ 3 ثانیه داره (که حدس می زنم به خاطر گرم شدن لپ تاپ باشه )
    اگر 1-2 ساله هستش که لپ تاپ رو خریدی ، از کثیفی فنشه ، اگر بلدی بازش کن و تمیزش کن با گوش پاکن و سشوار

لپ تاپ خودم گرافیک 4 ، رم 6 ، سی پی یو 7i ، مدل hp ، خرید سال 2010 ، با باطری نمیشد بازی کرد میوردی بالا اینقدر لگ داشت که هنگ میکرد ، گرم میکرد که میشد تخم مرغ روش درست کرد

از طرف کیبرد بازش کردم البته خیلی حساسه ، چون فلت کیبورد اونجاست یه خط برداره هزینش رو به فلکه ، اینقدر خاک داشت که باورم نشد ، الان مثل ساعت کار میکنه و با باطری 2 بازی میشه باهاش کرد

دلیل مهمی فن هم اینکه ، زمانی که توی گیم هستین یا از برنامه های سنگین استفاده میکنید فن نقش مهم رو ایفا میکنه وقتی که گرافیک میکشه نیاز به خنک کنندگی داره پس .....

برا همینه که انواع کیس های مخصوص گیم توی سال های 2007 -2010 از ماده های سبزرنگی استفاده کردن برای خنک کنندگی ، به قول خودمون لوله کشی در کیس

9. Top | #17
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    خب اعلام می کنم مشکل بنده هم حل شد و بعد از 2 3 روز تایم اوت اینجور حرفا با یکسری دست کاری ها از طرف خودم و حصی Ajax پینگ تو بازی دائما" 130 هستش :دی

یعنی قبلا که تو بازی نمیرفت یا اگرم میرفت پینگ 300 بود الان هم تو بازی میره هم پینگ 130 40 اینطوراس...منم معطل نکردم تا دیدم پینگ خوبه 2 دست 1v1 رفتم واسه ریپلی آموزش SF که تو تاپیک آموزش میزام امشب

با این پینگ کم Tinker خـــــــیـــــــــلــــــ ـــــی فاز میده خدایا این نعمتو از ما دریغ مکن! آمین

10. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    اگر 1-2 ساله هستش که لپ تاپ رو خریدی ، از کثیفی فنشه ، اگر بلدی بازش کن و تمیزش کن با گوش پاکن و سشوار

لپ تاپ خودم گرافیک 4 ، رم 6 ، سی پی یو 7i ، مدل hp ، خرید سال 2010 ، با باطری نمیشد بازی کرد میوردی بالا اینقدر لگ داشت که هنگ میکرد ، گرم میکرد که میشد تخم مرغ روش درست کرد

از طرف کیبرد بازش کردم البته خیلی حساسه ، چون فلت کیبورد اونجاست یه خط برداره هزینش رو به فلکه ، اینقدر خاک داشت که باورم نشد ، الان مثل ساعت کار میکنه و با باطری 2 بازی میشه باهاش کرد

دلیل مهمی فن هم اینکه ، زمانی که توی گیم هستین یا از برنامه های سنگین استفاده میکنید فن نقش مهم رو ایفا میکنه وقتی که گرافیک میکشه نیاز به خنک کنندگی داره پس .....

برا همینه که انواع کیس های مخصوص گیم توی سال های 2007 -2010 از ماده های سبزرنگی استفاده کردن برای خنک کنندگی ، به قول خودمون لوله کشی در کیس

منم این مشکلو داشتم ...... اینکاری که میگی هم کردم ولی بازم داغ میکرد خاموش میشد . مشکل اینجاست که فن لپتاپ نمیکشه کارت گرافیک روی بالاترین حدش بشه .... رفتم تو تتظیمات کارت گرافیک ، دوتا2 رو گذاشتمش روی پایین . درسته که کیفیتش بد شده ، ولی اصلا گرم هم نمیشه چه برسه به اینکه داغ کنه ........ حالا اگه این آقا کارت گرافیکشو بگه شاید بتونم کمکش کنم که کیفیت دوتا2 رو بیاره پایین که داغ نکنه ....... در مورد اینکه میگه تو حالت offline هم لگه باید بره تو تنظیمات خود دوتا2 رزلوشن رو بیاره پایین (در حدی که لگ نداشته باشه) ...... حالا اگه درست نفهمیدید آی دی منو ادد کنید تا راهنماییتون کنم :
    id : mrmml
    nick name : DR.mmL
    1891 01450728361

11. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط mⱥd_mⱥn نمایش پست ها
    منم این مشکلو داشتم ...... اینکاری که میگی هم کردم ولی بازم داغ میکرد خاموش میشد . مشکل اینجاست که فن لپتاپ نمیکشه کارت گرافیک روی بالاترین حدش بشه .... رفتم تو تتظیمات کارت گرافیک ، دوتا2 رو گذاشتمش روی پایین . درسته که کیفیتش بد شده ، ولی اصلا گرم هم نمیشه چه برسه به اینکه داغ کنه ........ حالا اگه این آقا کارت گرافیکشو بگه شاید بتونم کمکش کنم که کیفیت دوتا2 رو بیاره پایین که داغ نکنه ....... در مورد اینکه میگه تو حالت offline هم لگه باید بره تو تنظیمات خود دوتا2 رزلوشن رو بیاره پایین (در حدی که لگ نداشته باشه) ...... حالا اگه درست نفهمیدید آی دی منو ادد کنید تا راهنماییتون کنم :
    Id : Mrmml
    nick name : Dr.mml
    من روی فول گذاشتم گرافیک رو ، لگیم باشه بخاطر نت هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    خب اعلام می کنم مشکل بنده هم حل شد و بعد از 2 3 روز تایم اوت اینجور حرفا با یکسری دست کاری ها از طرف خودم و حصی ajax پینگ تو بازی دائما" 130 هستش :دی
    محمد دستم به لباس کارت ، چه کرد حاجی به ما هم بگو :d

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12