مشاوره سخت افزار - صفحه 8

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 8 از 50 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 493
  1. Top | #71

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2827
    یوزرنیم استیم
    choori
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    با پولی که شما دارید نمیشه این همه انتظار داشت برای یکی از دوستان هم توی پست 48 توضیح دادم. با 3 تومن میشه ارتقا هم در حد 25% بهتر شدن برای سال دیگه. اگه میخواید یه سیستم باشه که بازی های الان رو با کیفیت بالا بیاره و 2 سال دیگه هم رون بیار باید روی 8-9 تومن حساب کرد.
    خب لطفا تا سه ملیون بهترین پیشنهادتون را بنویسین

2. Top | #72

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyamahmoudi نمایش پست ها
    خب لطفا تا سه ملیون بهترین پیشنهادتون را بنویسین
    mb________________Asrock Fatal1ty H97 Performance : 420
    CPU___________________Intel Core™ i5-4690 Haswell :700
    GPU________ ASUS GTX 750 Ti OC Dual Fan 2GB GDDR5: 650
    RAM _____ Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600MHz CL10: 290
    HDD___________ Caviar Green 64MB SATA6.0Gb 500gb : 150
    Case___________________ Green X1 Basic Gaming case:150
    Power___________________________ Green gp 480-sp:180
    Mouse_______________________________ tsco 2018GA:40
    Keybord___________ Logitech K120 Wired USB Keyboard:50
    Speaker____________ Creative SBS A60 Desktop Speaker:50
    DVD__________________________ Writer: Samsung 24X :50
    400:monitor_____________ ASUS VS197DE 19inch LED Monitor
    جمع کل 3150
    البته ابن سی پی یو نوسان قیمت داره از 650 تا 800 تومن.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

3. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (07-30-2014),pouyamahmoudi (07-30-2014)

4. Top | #73

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    Ater جان 8-9 میلیون ! مگه می خواد سیستم برای سرور ببنده ! شما هر کاری کنید بعده 5 سال یهو سری بازی ها تغییر می کنه اگر می خواین به روز بازی ها رو انجام بدین مجبور میشین ارتقا بدین ، اما اگر با لپ تاپ میتونید بازی کنید مثل خودم ، میتونید یک نوع لپ تاپ گیم بگیرید که ممکنه تا 10 سال هم کم نیاره چون مچ بودن قطعات 100 % هستش ، روی کیس گیم هم یه فکری کنید و تحقیقی کنید

5. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ATER (07-30-2014)

6. Top | #74

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    Ater جان 8-9 میلیون ! مگه می خواد سیستم برای سرور ببنده ! شما هر کاری کنید بعده 5 سال یهو سری بازی ها تغییر می کنه اگر می خواین به روز بازی ها رو انجام بدین مجبور میشین ارتقا بدین ، اما اگر با لپ تاپ میتونید بازی کنید مثل خودم ، میتونید یک نوع لپ تاپ گیم بگیرید که ممکنه تا 10 سال هم کم نیاره چون مچ بودن قطعات 100 % هستش ، روی کیس گیم هم یه فکری کنید و تحقیقی کنید
    10 سال؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! هیچ کس نیست که بتونه یه کامپیوتر رو برای 2 سال نهایت برای 3 سال برای بازی ها روز تظمین کنه تازه اونم اگه زمان خودش خوب باشه.چیزی به اسم مچ بودن قطعات وجود نداره. چون کار تیمی نیست. اگه یه قطعه خوبه روی همه ماربورد ها خوبه و هیچ فرقی نمیکنه.
    الا گرافیک TI 780 بهترن گرافیک تک هسته ای . بازی The Witcher 3 رو توی بنجمار با فریم 35 تا 40 آورده خود سازندش گفته باید برای نسل بعد به فکر گرافیک های سری 800 باشید. وقتی ایشون میگه تا 2 سال دیگه میخوام همه رو خوب جواب بده صد در صد 8 تا 9 تومن رو نیاز هست البته برای سیستم کامل. شما وقتی یه کیس عالی میگیری صد در صد یه مانیتور خوب هم میخواد که خود مانیتور میشه 1.5. البته من هم 8-9 تومن رو برای سیستم کامل با بهترین قطعاط گفتم ولی با 7 تومن هم یه چیزی نزدیک به این جمع کرد.
    شما یه لبتاب 5 تومن برای بازی معرفی کنید من هم یه کامپیوتر 5 تومنی معرفی میکنم. قول میدم کامپیوتر 50% کارایی بهتر توی همه زمینه ها داشته باشه.
    جدیدا هر کسی رو میبینم باور داره با 3 تا 4 تومن میشه بهترین کامپیوتر روز رو خرید. این باور هم به خاطر اینه زمانی که دلار 1500 بود رفتیم کامپیوتر خریدیم، ولی حالا بدون در نظر گرفتن گرونی و نوسان دلار به همون باور پایبندینم.
    8-7 ماه پیش بود توی یه جا کار میکردم. دوستِ دوستم امد گفت میخوام یه کامپیوتر ببندم بهترین (توی کنکور قبول شده بود باباش هم گفته بود این جازه شما) رفتیم خریدم که با همه چی شد 15.7 البته همه چی بهترینش و با یه مانتور 4k . بعضی ها دارن میخرن ولی این بنظرم نفهمی بود چون میتونست با 9 تومن هم یه چی بگیره که کامل نیازش رو بر طرف کنه.
    شما بگید یه ماشین میخوام که توی مسابقات فرمول 1 اول شه . 100% قیمتش با اونیکه توی جاده برای مسافرت هست فرق داره من هم نسبت به انتظاری که ایشون داشت گفتم. البته اگه شک دارید میتونم قطعات رو با قیمت روز بنویسم.
    ویرایش توسط ATER : 07-30-2014 در ساعت 08:21 AM

7. Top | #75

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من لپ تاپ رو گفتم 9-10 سال ، خود من الان 4 سال دارم تضمینی تا 4 سال دیگه هم برام ج میده همه کارم باهاش میکنم برنامه سنگین و بازی ...

8. Top | #76

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    به نظر من کسی که میخواد تخصصی بازی کنه ، منظورم بازی های روز دنیا با بالاترین گرافیکه نه بازی های آنلاینی مثل دوتا 2 یا کانتر ، بهتره بره کنسول بگیره ، Xbox یا PS و خیال خودشو تا چند سال راحت کنه !

تو همه جای دنیا هم اینکارو میکنن و کامپیوتر خیلی هزینه زیادی لازمه برای به روز نگه داشتنش .
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

9. Top | #77

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    من لپ تاپ رو گفتم 9-10 سال ، خود من الان 4 سال دارم تضمینی تا 4 سال دیگه هم برام ج میده همه کارم باهاش میکنم برنامه سنگین و بازی ...
    شما یه مانیتور 800*600 رو که بازی هم میخوای بکنی تنظیمات رومیاری پایین با یه مانیتور 1920*1080 با تنظیمات بالا مقایسه نکنن بازی dota 2 کجا بازیه crysis 3 کجا

10. Top | #78

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    به نظر من کسی که میخواد تخصصی بازی کنه ، منظورم بازی های روز دنیا با بالاترین گرافیکه نه بازی های آنلاینی مثل دوتا 2 یا کانتر ، بهتره بره کنسول بگیره ، Xbox یا PS و خیال خودشو تا چند سال راحت کنه !

تو همه جای دنیا هم اینکارو میکنن و کامپیوتر خیلی هزینه زیادی لازمه برای به روز نگه داشتنش .
    با پولی که برای کیس میشه داد نسبت به کنسول. صد در صد کنسول به صرفه هست ولی تا جند وقت دیگه کنسول ها کم کم افت میکنن و بازی ها فریمشون توی کنسیول از 60 به 30 و در آخرا به 25 میرسهو و کیفیت هم از 1080 که در حال حاضر هست به 720 و در آخر به 480 میرسه. البته این روند توی 5-6 آینده هست. یه گرافیک 750TI از گرافیک PS4 و Xbox one خیلی بهتر عمل میکنه. یه I5 معمولی خیلی بهتر از سی پی یو جکوار PS4 و Xbox one عمل میکنه. چیزی که مشخصه اینه که PC همیشه قویترین بوده. البته با قیمت بالا.

11. Top | #79

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    با پولی که برای کیس میشه داد نسبت به کنسول. صد در صد کنسول به صرفه هست ولی تا جند وقت دیگه کنسول ها کم کم افت میکنن و بازی ها فریمشون توی کنسیول از 60 به 30 و در آخرا به 25 میرسهو و کیفیت هم از 1080 که در حال حاضر هست به 720 و در آخر به 480 میرسه. البته این روند توی 5-6 آینده هست. یه گرافیک 750TI از گرافیک PS4 و Xbox one خیلی بهتر عمل میکنه. یه I5 معمولی خیلی بهتر از سی پی یو جکوار PS4 و Xbox one عمل میکنه. چیزی که مشخصه اینه که PC همیشه قویترین بوده. البته با قیمت بالا.
    درسته ، ممکنه PC قوی تر باشه ولی چون معمولا بازی هاش برای یه سیستم خاص بهینه سازی نمیشن خیلی وقت ها مشکلات افت فریم دیده میشه و موقعی بیشتر آزار دهندست که شما 4-5 تومن میدی یه سیستم گیم میخری بعد از 1-2 سال یه بازی جدید میاد که نمیتونی روی High details یا حتی Normal اجراش کنی !

البته من خودم طرفدار PC ام و به نظرم لذتی که توی بازی با ماوس و کی برد هست توی بازی با گیم پد نیست ! ولی خوب این مشکلاتم داره .
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

12. Top | #80

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    درسته ، ممکنه PC قوی تر باشه ولی چون معمولا بازی هاش برای یه سیستم خاص بهینه سازی نمیشن خیلی وقت ها مشکلات افت فریم دیده میشه و موقعی بیشتر آزار دهندست که شما 4-5 تومن میدی یه سیستم گیم میخری بعد از 1-2 سال یه بازی جدید میاد که نمیتونی روی High details یا حتی Normal اجراش کنی !

البته من خودم طرفدار PC ام و به نظرم لذتی که توی بازی با ماوس و کی برد هست توی بازی با گیم پد نیست ! ولی خوب این مشکلاتم داره .
    مگه کنسول فلانه که هرچی بمونه بهتر شه مثلا الان PS4 رمش 8 گیگ هست 2 سال دیگه میشه 16 ؟؟
    کی گفته بازی ها برای PC بهینه نمیشن؟؟؟؟؟ تا حالا اول بازی ها آرم nvidia یا amd رو ندیدی؟؟
    اگه قرار یکی دوسال دیگه او pc بیار روی normal صد در صد کنسول باید ببر روی low.
    البته بازی های انحصاری یه چی دیگه هست که البته pc هم کم نداره wow , dota, cs و....
    کل حرف من اینه یه کیس 2500 تومنی از کنسول های PS4 و Xbox one بهتر هست چه حالا چه 5 سال دیگه چون اون کنسول رو نمیشه ارتقاداد که 5 سال دیگه بهتر بشه.(البته این کیس رو بدون ارتقا دادن گفتم)
    معادله خیلی ساده هست 4=2X2 و 8=4X2 این قانون هیچ وقت تغیر نمیکنه.

صفحه 8 از 50 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین