کلاه برداری در دوتا 2!

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805

کلاه برداری در دوتا 2!

سلام دوستان ،خوب هستید؟ امیدوارم خوب باشید و روزه هم بگیرید

من دیروز توی روم ایران دیدم یه شخصی به اسم senator داره توی روم تبلیغ میکنه 5.2k mrr for sell

من ایشون رو ادد کردم گفتم من اکانت 4.5 دارم + یه اکانت دیگه که full commend -full win -semi item هستش،با اینا swap میدی اونم گفت باش! بعد من گفتم بریم واسطه پیش این آقای کاهش پینگ ping pass گفت نه اینا دزدن! تا حالا ازم دزدی کردن

گفت mr.legendery رو میشناسی ؟ گفتم آره گفت پس بریم پیش mr.legendery ? گفتم آره بریم، از شانس بد من اون لحظه سعید توی یاهو off بودن. خلاصه ایشون رفت یکی رو آورد که عکس-اسم یوزر دقیقا مال سعید بود منم فک کردم خب این سعید هست دیگه، من که کف دستمو بو نکرده بودم!

طرف کاملا حرفه ای بود!!! این که خودش جا سعید زده بود ،آخه هی بین صحبت میگفت یه لحظه صبر کنید من برم مشتری اومده! بعد گفت خب شما هر دوتاتون آیدی هاتون رو بدید من ،من چک میدم اگه درست بود مال هر کسی رو میدم بهش.

ایشون رفت آیدی من رو چک کرد گفت حله یوزر پس اون آقای senator رو به من داد من حتی وارد اکانت شدم یوزر -پس رو عوض کردم ولی یکدفعه دیدم خود به خود sign out شد! و هر چی خواستم sign in کنم دیگه نمیشد میگفت pass اشتباه.

اینو که هنوز در حیرتم چطور این اتفاق افتاد! که دیگه نمیشد وارد اکانت شد! بعد رفتم با یکی از اکانت های دیگم اون senator رو ادد کردم. بهش نگفتم که همونم،ازش آدرس گرفتم گفتم باشه من میام اکانت رو میخرم(فک میکرد یکی دیگه هستم)

اونم گفت باش ولی نمیدونم چی شد یهو گفت تو همون هستی من اولش انکار کردم ولی بعدش دیدم فایده نداره گفتم آره همونم،بدبختت میکنم طرف بچه اهواز بود! احسان اسمش هست فامیلش هم پورداوودی هست.
    خلاصه نشست کلی قسم جون مادرش رو خورد که افسوس و واقعا خاک بر سر چنین خانواده ای با تربیتشون!

که جلوی من به دروغ جون مادرش میخورد بدبخت اون مادر !

در کل خواستم بگم توی روم ایران به هیچ وجه نرید!

2= به هیچ وجه واسطه ای جز واسطه خود رو قبول نکنید

3= گیفت = دزدی!!!! اصلا گیفت آیتم یعنی دزدی!

4= آقایون من از یکی از دوستای اهوازیم که top mmr اهواز هست پرسیدم میشناسی اینو گفت آره این نفر دوم mmr اهوازه ولی خیلی دزده، جلوی خودم بهش فحش ناموس داد گفت الان یه ماه از من ( یعنی اون) 40 تومن پول خورده و جرعت نداره پاشو بزاره بیرون

توی روم ایران هم از یه یاروی بدبخت دیگه آیتم rotten stach خورده بود.

اکانت های من قابل برگشت اند درسته؟

14 مین وقت گذاشتم تایپ کردم نه برای اینکه بیای بگی نباید اعتماد میکردی گفتم برای اینکه بدونید با کیا طرفید واقعا افسوس داره..

اینم بگم خودم طمع کردم و عجول بودم وگرنه میتونستم تا عصر صبر کنم سعید توی یاهو آن بشه!

یه سوال دارم پلیس فتا نمیتونه اینارو بگیره...؟ پس کاربردش چیه...
    ویرایش توسط Apdentist : 06-25-2015 در ساعت 02:27 PM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    پلیس فتا بیش تر برای کلا برداری مالی هست اونجورش هم که من شنیدم اصلا مبالغ پایین رو پیگیری نمیکنند.
    بعد معمولا Steam Lvl اکانت فروشنده ها بالا هست و سادگی میشه اکانت اصل و جعل رو تشخیص داد.
    اگر هم ایمیل رو تغییر داده باشه معمولا مدرک میخواد برای پس گرفتن اکانت.
    ویرایش توسط UnHoLy666 : 06-25-2015 در ساعت 03:29 PM
    One Shot One Kill No Luck All Skill

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نه عزیز مال همه فروشنده ها بالا نیست،ایمیل رو تغییر داده وقتی دزدیده ولی یکی از اکانتام با اینکه طرف ایمیل تغییر داده بود پیدا شد.
    به هر حال مرسی
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    به نظر من سعید باید از اینا شکایت کنه یه مشت آدم ... که از اعتبار یه ادم دیگه سو استفاده میکنن..

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    175
    یوزرنیم استیم
    Mr.Legendary
    ما توی سایتمون هم شماره موبایل گذاشتیم و هم روش گذاشتن NIckName رو یاد دادیم در همان اول صفحه بالای سایت , میتونستید زنگ بزنید. ولی باز هم راحت سرتون کلاه میره روش گذاشتن NickName برای آیدی
    افراد زیادی بودن خودشون رو جای ما جا زدن و تا جایی که شده ما اونهارو گزارش کردیم و آیدی استیمشون Ban Trade برای همیشه شده ولی در اولین درجه آدم باید کلاه خودشو سفت بچسبه اونم توی روم ایران که پا گذاشتن داخلش خا.... می خواد.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    کاملا موافقم!خواهش میکنم اینم بن ترید کنید آره داداش من nick نیم رو بلدم ولی متاسفانه من شما رو یکبار ادد کردم ولی بعد از تحویل آیتم ریموم کردی.

لینک این senator رو بدم؟ بن ترید کنید اون دوست نامردشم. فک کنم 10هزار جای دیگه هم به اسم و اعتبار شما از اینکارا کردن.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    لینک اکانت دوتاباف سناتور(احسان پور داودی)

Senator - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats