تیم burden united منحل شد

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805

تیم burden united منحل شد

بعد از تلاش های ناموفق و ناامیدی و صعود نکردن به اینترنشنال که مهم ترین دلیل بود تیم burden united منحل شد.

این منحل شدن ( این کار) بعد از نبودن هیچ پیشرفتی در بازی های dream hack summer و پنجم شدن در dream league 3 و بازی کردن (پلی دادن) بقیه بازی ها با stand -in ها زیاد هم سورپرایز ( تعجب آور) نبود.

اولین نشانه های این منحل شدن دو روز پیش شکل گرفت وقتی که وقتی که آنها به فینال PRO DOTA CUP رسیدند و بعد از دو بازی اول در بازی با power rangers از ادامه مسابقه انصراف دادند و قهرمانی رو به power rangers دادند.

هدف اصلی از شکل گیری این تیم شرکت در مسابقات ESL One Frankfurt’s بود تنها دستاورد این تیم جایگاه سوم در فصل پنجم Dota 2 Champions league بود .

به نظر میرسد منحل شدن این تیم رسمی شد

بازیکن های تیم سابق burden united :

Weh Sing “SingSing” Yuen
    Selim “Neqroman” Oynar
    Alexandru “ComeWithMe” Crăciunescu
    Johan “Mynuts” Andersson
    Titouan “Paris” Merloz

ddddddddddddd.jpg

عکس - توضیحات در

Dota 2 News: Burden United no more | GosuGamers
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. 5 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

LA_King (06-27-2015),Milad._.R (06-27-2015),Sharingan (06-27-2015),SHARK (06-28-2015),رهی (06-27-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    آخرا واقعا ضعیف شده بودن به همه میباختن ... sing sing قطعا پشیمونه که c9 رو ول کرد و آمد BU .

یه موقعی قوی شده بودن من BU رو جزو 2 اول تیم qualify برا ti زده بودم ولی خیلی ضعیف بازی کردن آخر شدن .
    What happened ? Axe happened

4. کاربر مقابل از LA_King عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SHARK (06-28-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آخرا واقعا ضعیف شده بودن به همه میباختن ... sing sing قطعا پشیمونه که c9 رو ول کرد و آمد BU .

یه موقعی قوی شده بودن من BU رو جزو 2 اول تیم qualify برا ti زده بودم ولی خیلی ضعیف بازی کردن آخر شدن .
    بعید بدونم خودش c9 رو ترک کرده باشه .

به هر حال singsing توی بازی های رسمی با سینگی که توی استریم میبینیم خیلی متفاوته . با اینکه به نظرم اگه یارهاش خوب باشن میتونه جزو بهترین میدلر ها باشه ولی با این حال تو تورنومنت ها فوق العاده ضعیف عمل میکنه . اینو داره کسی میگه که بازیکن مورد علاقه ش سینگ ه .

به هر حال این تیم بعد از quilifire ti برای من disband شده بود . احتمال اینکه سینگ بتونه تیم خوب گیر بیاره هم خیلی کمه . مگر اینکه با top mmr ها یه تیم تشکیل بده . که همه چی رو باید گذاشت برای بعد the international
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

6. کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SHARK (06-28-2015)