درخواست راهنمایی - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    این جوری که من میدونم دوتا دو الان چند سالی هست که اومده. ولی توی گیم نتا همه دوتا قدیمی بازی میکنن. منم خودمو پاره کردم که بخوام دوتا 2 رو جا بندازم. ولی هیچ کس خوشش نمیاد. یه جورایی 6 میزنن همه میگن سخته و ازین حرفا:d:d:d:d:d:d:d:d

2. کاربر مقابل از hanifepour عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (05-17-2016)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanifepour نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بلاخره تونستم
    ولی به همون روشی که تو گفتی. یعنی اینترنت شیر کردم انلاین رفتم تو بازی create lobby رو زدم ساختم و از یه سیستم دیگه جویین دادم و بازی کردم. با این جور جویین شدن تنها مشکل اپدیتای دوتا 2 هست. که هر چند روز یه بار هی باید اپدیت کنم و رو همه ی سیستما بریزم که وقت و حوصله میخواد.
    درباره تک به تک که گفتم مشکل تایم انتخاب کردن هیروهاست. تا یخواد یکی جویین بده تیم انتخاب کنه طول میکشه. تایم تموم میشه خلاصه بخوام بهت بگم خیلی دردسر داره.
    من از لن کردنو اینا سردر نمیارم ولی باید به روشی باشه که با اپدیت کردن یه سیستم بقیه سیستما هم اپدیت بشن، اگه جدا جدا اپدیت کنی که خیلی فاجعس کلی حجم مصرف میکنه، اگرم بخوای هرروز بک اپ بگیری از این سیستم به اون سیستم کلی زحمت داره....
    یعنی گیمنتی مثل اینفینیتی هر روز همه سیستماشو جدا جدا اپدیت میکنه؟همونطور که گفتم از لن و طرز کار به گیمنت سردرنمیارم ولی کلک رشتی ای چیزی تو این زمینه نیست؟:دی

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    من از لن کردنو اینا سردر نمیارم ولی باید به روشی باشه که با اپدیت کردن یه سیستم بقیه سیستما هم اپدیت بشن، اگه جدا جدا اپدیت کنی که خیلی فاجعس کلی حجم مصرف میکنه، اگرم بخوای هرروز بک اپ بگیری از این سیستم به اون سیستم کلی زحمت داره....
    یعنی گیمنتی مثل اینفینیتی هر روز همه سیستماشو جدا جدا اپدیت میکنه؟همونطور که گفتم از لن و طرز کار به گیمنت سردرنمیارم ولی کلک رشتی ای چیزی تو این زمینه نیست؟:دی
    این گیم نتی که گفتی رو نمیشناسم ولی من الان 2 3 ماهی میشه دنبال شبکه کردن دوتا 2 هستم. واقعا باید یه فکری به حالش بکنن.
    من الان از اون وقتی که بازی لن کرم 1 ساعت هم نمیگذره. الان که اومدم دوباره برم تو 85 mg آپدیت اومد:دی

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanifepour نمایش پست ها
    این گیم نتی که گفتی رو نمیشناسم ولی من الان 2 3 ماهی میشه دنبال شبکه کردن دوتا 2 هستم. واقعا باید یه فکری به حالش بکنن.
    من الان از اون وقتی که بازی لن کرم 1 ساعت هم نمیگذره. الان که اومدم دوباره برم تو 85 mg آپدیت اومد:دی
    خودمم اونجا نرفتم ولی شاید تو این سایت کسی باشه که اطلاع داشته باشه چجوری اداره میکنن. هرچند که وضعیت اینترنت اونجا عالیه ولی بازم فکر نکنم بشینن هر روز همه اپدیتارو دونه دونه برا 20 تا سیستم جدا جدا دانلود کنن....
    شما خواستی زنگ بزن از خودشون پرسو جو کن "نمایندگی ها" اگه واقعا برای هر سیستم جدا اپدیت میکنن دم اینترنتشون گرم دیگه :دی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12