بهترین کیبورد های دنیای گیم. - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    در کل جنس ایرانی = آشغال ( خود ایران هم همین طور ، حداقل برای من که این طور بوده).
    نگو اقا farrasso و TSCO نسبت به قیمتشون خیلی چیزای توپی دارن

2. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (02-07-2017)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ater برادر من اینطوری صحبت میکنی پس فردا سایتو شیلتر میکنن نکن آقا
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    ater برادر من اینطوری صحبت میکنی پس فردا سایتو شیلتر میکنن نکن آقا
    یه فروم هست تو یه تاپیکش قطعات و لوازم جانبی رو نقد کردن
    90% هرچی خواستن گفتن ولی چیزی نشد
    با اینکه مدیر فرومش خیلی محافطه کاره و خیلی تاپیک حذف میکنه ولی به این یکی کاری نداشت.

----

کیبورد Logitech G810 Orion Spectrum هم امروز موجود شد
    قیمت 690 تومن
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    یه فروم هست تو یه تاپیکش قطعات و لوازم جانبی رو نقد کردن
    90% هرچی خواستن گفتن ولی چیزی نشد
    با اینکه مدیر فرومش خیلی محافطه کاره و خیلی تاپیک حذف میکنه ولی به این یکی کاری نداشت.

----

کیبورد Logitech G810 Orion Spectrum هم امروز موجود شد
    قیمت 690 تومن
    دیجی کالا خیلی وقته موجود دارتش
    ولی بازم میگم قیمتش اصلا فضایی نیست
    الکی دارین یه محصول رو بد جلوه میدین
    k70 بدون استراحت گاه دست دقیقا همین قیمت رو داره حالا نمیدونم چه برتری خیلی خاصی داره که باعث میشه این مدل ارزش خرید پایینی داشته باشه اون بالا

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    دیجی کالا خیلی وقته موجود دارتش
    ولی بازم میگم قیمتش اصلا فضایی نیست
    الکی دارین یه محصول رو بد جلوه میدین
    k70 بدون استراحت گاه دست دقیقا همین قیمت رو داره حالا نمیدونم چه برتری خیلی خاصی داره که باعث میشه این مدل ارزش خرید پایینی داشته باشه اون بالا

دقیقا من کی گفتم Logitech G810 Orion Spectrum کیبورد بدی هست؟
    من گفتم Corsair Gaming K70 LUX ارزش خرید بالایی داره؟ (گفتم در مقابل Razer BlackWidow Chroma Mechanical ارزش خریدش بیشتر هست چون به قیمت جهانیش نزدیک تره)
    من دارم میگم صرفه خرید نداره با این قیمت فضایی! بله فضایی قیمت گذاری شده که در ادامه توضیح میدم.

منصفانه ترین قیمت گذاری درصورتی که وارد کننده از ارز آزاد استفاده کنه(دلاری 3.5) و هزینه گمرک هم پرداخت کنه جنس باید با دلاری 4.0 تا 4.2 قیمت گذاری بشه.(برای کیس به خاطر وزن بالاش 4.3 قیمت گذاری میشه)

حالا بیاید چنتا کیبورد که داخل کشور موجود رو از نظر قیمت گذاری برسی کنیم.

Logitech G810 Orion Spectrum قیمت جهانی 130 دلار ، قیمت داخلی 690 تومن ؛ یعنی با دلاری 5.3 قیمت گذاری شده.

Razer BlackWidow Chroma Mechanical قیمت جهانی 140 دلار ، قیمت داخلی 710 تومن ؛ یعنی با دلاری 5.0 قیمت گذاری شده.

Corsair Gaming K70 LUX قیمت جهانی 160 دلار ، قیمت داخلی 720 تومن ؛ یعنی با دلاری 4.5 قیمت گذاری شده.

cougar 700k قیمت جهانی 120 دلار(با کلید های قرمز) ، قیمت داخلی 490 تومن ؛ یعنی با دلاری 4.0 قیمت گذاری شده.

حتما باید یه جنس 100 دلاری 1 تومن قیمت بخوره تا بشه اسمش رو گذاشت قیمت فضایی؟
    ویرایش توسط ATER : 07-09-2016 در ساعت 10:15 AM

7. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (08-31-2017),Sharingan (07-09-2016)

8. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط ater نمایش پست ها

دقیقا من کی گفتم logitech g810 orion spectrum کیبورد بدی هست؟
    من گفتم corsair gaming k70 lux ارزش خرید بالایی داره؟ (گفتم در مقابل razer blackwidow chroma mechanical ارزش خریدش بیشتر هست چون به قیمت جهانیش نزدیک تره)
    من دارم میگم صرفه خرید نداره با این قیمت فضایی! بله فضایی قیمت گذاری شده که در ادامه توضیح میدم.

منصفانه ترین قیمت گذاری درصورتی که وارد کننده از ارز آزاد استفاده کنه(دلاری 3.5) و هزینه گمرک هم پرداخت کنه جنس باید با دلاری 4.0 تا 4.2 قیمت گذاری بشه.(برای کیس به خاطر وزن بالاش 4.3 قیمت گذاری میشه)

حالا بیاید چنتا کیبورد که داخل کشور موجود رو از نظر قیمت گذاری برسی کنیم.

Logitech g810 orion spectrum قیمت جهانی 130 دلار ، قیمت داخلی 690 تومن ؛ یعنی با دلاری 5.3 قیمت گذاری شده.

Razer blackwidow chroma mechanical قیمت جهانی 140 دلار ، قیمت داخلی 710 تومن ؛ یعنی با دلاری 5.0 قیمت گذاری شده.

Corsair gaming k70 lux قیمت جهانی 160 دلار ، قیمت داخلی 720 تومن ؛ یعنی با دلاری 4.5 قیمت گذاری شده.

Cougar 700k قیمت جهانی 120 دلار(با کلید های قرمز) ، قیمت داخلی 490 تومن ؛ یعنی با دلاری 4.0 قیمت گذاری شده.

حتما باید یه جنس 100 دلاری 1 تومن قیمت بخوره تا بشه اسمش رو گذاشت قیمت فضایی؟
    بیشتر از 500 ارزش خرید نداره ! ==> این جمله یعنی محصول خوبی نیست نسبت به قیمتش (نه تو ایران بلکه تو جهان چون اگه قیمتش رو 160 دلار بگیریم شما فقط موقعی قابل خرید در نظرش میگیرید که 3 تومن برای هر دلار قیمت گذاری بشه که یعنی کلا با قیمت جهانیش مشکل دارین و ارزش 160 دلار رو نداره پس اره گفتید کیبورد بدیه )
    g810 توی زمان عرضه 160 دلار قیمت داشت الانم 160 دلار تو خود سایت لاجیتک قیمت داره حالا اگه جایی تخفیف زده شامل قیمت جهانی نمیشه
    در نتیجه دلاری 4.3 حساب شده که کمتر از k70 هست
    پس فضایی قیمت گذاری نشده
    ویرایش توسط Dav1d : 07-09-2016 در ساعت 01:03 PM

9. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    بیشتر از 500 ارزش خرید نداره ! ==> این جمله یعنی محصول خوبی نیست نسبت به قیمتش (نه تو ایران بلکه تو جهان چون اگه قیمتش رو 160 دلار بگیریم شما فقط موقعی قابل خرید در نظرش میگیرید که 3 تومن برای هر دلار قیمت گذاری بشه که یعنی کلا با قیمت جهانیش مشکل دارین و ارزش 160 دلار رو نداره پس اره گفتید کیبورد بدیه )
    g810 توی زمان عرضه 160 دلار قیمت داشت الانم 160 دلار تو خود سایت لاجیتک قیمت داره حالا اگه جایی تخفیف زده شامل قیمت جهانی نمیشه
    در نتیجه دلاری 4.3 حساب شده که کمتر از k70 هست
    پس فضایی قیمت گذاری نشده
    amazom الان زده 129 دلار.

تا وقتی که 700k هست ، کیبوردی که از چنتا سایت بزرگ اسم بهترین کیبور مکانیکال رو گرفته و خیلی هم خوب قیمت گذاری شده و.. چرا 690 کسی باید پول Logitech g810 orion spectrum بده؟

گرافیک های 970 اوایل ورود 1900 تومن قیمت میخوردن و به مرور زمان قیمت جهانبشون پایین امد(توی ایران هم قیمتش پایین امد) الان شده 1200 تا 1400 تومن.

Logitech g810 orion spectrum تخفیف نخورده همه جا قیمتش امده پایین ولی وارد کنندش نمیخواد بیاره پایین قیمت رو.

این کیبود 1 میلیارد هم توی ایران قیمت گذاری بشه چیزی از خوب بودن خود کبیورد کم نمیکنه ، نه کلید هاش غشائی میشن ، نه طول عمرش میاد پایین نه چیز دیگه ای ولی صرفه خریدش میاد پایین.

منظورم از 500 رنج قیمتی بود نه دقیق 500 تومن.( قیمت 530 تا 560 برای این کیبور خیلی خوبه)

130 دلار برای این کیبورد قیمت خیلی خوبی هست ولی تو ایران با این قیمت عقل حکم میکنه آدم کیبورد دیگه ای بخره.(قحطی کیبور مکانیکال نیومده که )

10. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    amazom الان زده 129 دلار.

تا وقتی که 700k هست ، کیبوردی که از چنتا سایت بزرگ اسم بهترین کیبور مکانیکال رو گرفته و خیلی هم خوب قیمت گذاری شده و.. چرا 690 کسی باید پول Logitech g810 orion spectrum بده؟

گرافیک های 970 اوایل ورود 1900 تومن قیمت میخوردن و به مرور زمان قیمت جهانبشون پایین امد(توی ایران هم قیمتش پایین امد) الان شده 1200 تا 1400 تومن.

Logitech g810 orion spectrum تخفیف نخورده همه جا قیمتش امده پایین ولی وارد کنندش نمیخواد بیاره پایین قیمت رو.

این کیبود 1 میلیارد هم توی ایران قیمت گذاری بشه چیزی از خوب بودن خود کبیورد کم نمیکنه ، نه کلید هاش غشائی میشن ، نه طول عمرش میاد پایین نه چیز دیگه ای ولی صرفه خریدش میاد پایین.

منظورم از 500 رنج قیمتی بود نه دقیق 500 تومن.( قیمت 530 تا 560 برای این کیبور خیلی خوبه)

130 دلار برای این کیبورد قیمت خیلی خوبی هست ولی تو ایران با این قیمت عقل حکم میکنه آدم کیبورد دیگه ای بخره.(قحطی کیبور مکانیکال نیومده که )
    اصلا قیمت جهانیش رو ول کنید الان دوتا کیبرد داریم با قیمت حدود 700ت که من توضیح دادم چرا در برابر k70 این مدل با همین قیمت ارزش خرید داره . شما فقط دارید به این موضوع تکیه میکنن که امارون تخفبف زده پس باید ما هم با قیمت کمتری بخریم که اصلا صحیح نیست تا وقتی که مرجع اصلی کیبرد قیمتش تغییر نکرده شما هم نمیتونید تغییرش بدید به این شکل (طرف محصول رو 160 دلار خریده حالا باید بیاد طبق سیاست Amazon قیمت رو بیاره پایین؟! بازم میگم مرجع قیمت عمده فروش ها نیستن . سازنده اینجا اهمیت داره )
    میتونید دوباره برگردید و مشخصات و مزیت های هر دو رو بررسی کنید تا متوجه بشید G810 اصلا دست بسته نیست جلوی محصولات هم قیمتش چه تو ایران چه تو خارج از ایران

11. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    اصلا قیمت جهانیش رو ول کنید الان دوتا کیبرد داریم با قیمت حدود 700ت که من توضیح دادم چرا در برابر k70 این مدل با همین قیمت ارزش خرید داره . شما فقط دارید به این موضوع تکیه میکنن که امارون تخفبف زده پس باید ما هم با قیمت کمتری بخریم که اصلا صحیح نیست تا وقتی که مرجع اصلی کیبرد قیمتش تغییر نکرده شما هم نمیتونید تغییرش بدید به این شکل (طرف محصول رو 160 دلار خریده حالا باید بیاد طبق سیاست Amazon قیمت رو بیاره پایین؟! بازم میگم مرجع قیمت عمده فروش ها نیستن . سازنده اینجا اهمیت داره )
    میتونید دوباره برگردید و مشخصات و مزیت های هر دو رو بررسی کنید تا متوجه بشید G810 اصلا دست بسته نیست جلوی محصولات هم قیمتش چه تو ایران چه تو خارج از ایران
    کلا قیمت جهانیش امده پایین ، فقط یکی دوتا سایت تخفیف نزدن.

k70

Logitech g810 orion spectrum

razer blackwidow chroma mechanical

هیچ کدوم صرفه خرید با این قیمت گذاری تو ایران رو ندارن .

من گفتم k70 صرفه خریدش از razer blackwidow chroma mechanical بیشتر هست چون از کسی که هردو رو داشته پرسیدم گفت k70 بهتر هست و k70 به قیمت جهانبش نزدیک تره.

تفاوت Logitech g810 orion spectrum با 700k اونقدر نیست که کسی بخواد 200 اضافه خرج کنه!(g810 فقط توی داشتن RGB از 700k سرتره ولی 700k توی امکانات 10 برابر بهتر از g810 هست).

توی ایران برای قیمت گذاری اصلا به این کاری ندارن که قیمت جهانی محصول چقدر هست ، بیشتر به این مربوطه که برندش چقدر شناخته شده هست ، چقدر خوشکله و...

قطعا RGB بودن این محصول توی قیمت گذاریش موثر بوده ، نمونه این طور قیمت گذاری ها رو توی بازار زیاد دیدم تا جایی که شرکت آواژنگ به خاطر روکردن بازار سیاهش میخواست از من شکایت کنه.

حرف من اینه اون 200 تومن پول مفت رو نریزید توی شکم وارد کننده.

12. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    نگو اقا farrasso و TSCO نسبت به قیمتشون خیلی چیزای توپی دارن
    امروز کیبورد TSCO دستم رسید. همین الان numpad و کلیدهای صداش از کار افتاد