بازگشت MYM به صحنه دوتا 2 -MeetYourMakers iS Back Into Dota 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

بازگشت MYM به صحنه دوتا 2 -MeetYourMakers iS Back Into Dota 2

درود

راستش چند روز پیش داشتم تورنمنت Starladder Season 3 رو میدیدم دیدم بازی بعدی زده Meet Your Makers vs FnaticRaidCall گفتم جانم؟! :دی خیلی سریع رفتم سایت GG.Net دیدم بله عشقم برگشته اما خبر کامل نبود رفتم سایت خود MYM که دیدم بله دامین از Net. شده Com. هیچی خبر رو خوندم و دیدم بله راسته و Fake نیست !

جالبه همون موقع به میلاد و چند تای دیگه گفتم وااااااای MYM اومده برگشتن میگن خب که چی؟!! :دی

بگذریم حاشیه زیاد رفتیم بریم سراغ متن خبر...

MYM - باز میگردد اما اینبار دوتا 2

بعد از گذشت چند سال سخت برای MYM ما مفتخریم که گام بعدی خود را در سال 2012 به شما معرفی کنیم: ما به دوتا بازمیگردیم اما با یک تیم جدید! برای اطلاعات بیشتر بقیه اخبار رو دنبال کنید:

سلام به همه ی طرفداران E-Sports و همچنین طرفداران و دوستان وفادار MYM! امروز بسیار مفتخریم تا تیم جدید دوتا 2 خود را بعد از مدت ها حضور نداشتن در صحنه های دوتا 2 به شما معرفی کنیم.

بعد از گذشت سالهایی پر افتخار با حضور بازیکنان بزرگی همچون:

Kuro Salehi 'KuroKy' Takhasomi de

Jonathan 'Loda' Berg se

Amel 'PlaymatE' Barudzija dk

Levent 'LevenT' Isyapa de

Jacob 'Maelk' Toft-Andersen dk

Brian 'MaNia' Strandby dk

و Kai 'H4nni' Hanbuckers de

در طول های سالهای حضورمان در دوتا 1 و همچنین اصلاح MYM به عنوان مثال ما سعی کردیم تا به همراه تیم شناخته شده خود از سنگاپور به همراه Han Yong 'hyhy' Lim به دوتا 2 برویم. اما متاسفانه او بازنشست شده و هر دوی ما راه خود را دنبال کردیم اما هنوز MYM تیمی در دوتا نداشت.

بالاخره امروز انجمن محترم، ما واقعا مفتخریم که بازگشت خود به صحنه های دوتا 2 را با استفاده از این پیش نمایش کوتاه به شما نشان دهیم (کیفیت HD :دی):

اگر موفق به مشاهده ویئو نشدید به این لینک بروید.

تیم ما پیشتر به عنوان یک تیم دانمارکی شناخته میشد و ما امروز اعضای تیم Tough Bananas را گردآوری کردیم که شامل اعضای زیر میشود:

Alexander 'Calculus' Rathcke - Team Captain dk

Andreas 'Balsam' Løchte dk

Sylvester "LINK" Hoelgaard dk

Angelo 'THEneNo' Caula Gonzalez de

Marcel 'Atze' Binz de

Max 'qojqva'Broecker de

David 'DrunKin' Pella Team-Manager de

در ادامه دو بیانیه از کاپتان تیم و همچنین مدیریت گرامی درباره تیم وجود دارد که با هم میخوانیم:

Alexander 'CalculuS' Rathcke dk

"من میتونم از طرف همه تیم صحبت کنم، وقتی اینو میگم ما واقعا افتخار میکنیم و خوشحالیم که میتونیم تحت حمایت Esport که شناخته شده و معتبر است بازی کنیم. این حس خیلی خوبی هست که شما احساس میکنید یک سازمان بزرگ در پشت شماست و از شما حمایت میکند و ما داریم آینده رو میبینیم که چقدر میتونیم به جلو برویم.

ما خیلی سخت تمرین خواهیم کرد و هر آنچه که از دستمان بر می آید رو انجام خواهیم داد تا اسمی که داریم یدک میکشیم رو زنده نگه داریم. مراقب ما باشید ! با تشکر از Razer و Western Digital از حمایتی که برای ما به ارمغان آورده اند."

David 'DrunKin' Pella de

"این حس خوبی هست که احساس کنی بخشی از MYM هستی. بعد از صحبت هایی که با اداره داشتیم ما هم در همان اندازه واقعا سریع عمل کردیم. این برای هر دو طرف روشن هست که ما به یکدیگر نیازمندیم. تیم من و من بسیار مفتخریم که MYM شانس اینکه بخشی از اونها باشیم رو به ما داده است. ما اونها رو نا امید نمیکنیم.

من امید یک آینده روشن و درخشان رو دارم. با تشکر از اسپانسر های خوبمان Razer و Western Digital. با ملحق شدن به #MYM.Dota @ Irc.quakenet ما رو حمایت کنید."

ما امیدواریم شاهد نتایج خوبی از این تیم باشیم و همچنین از طرفداران خواستار تشویق و حمایت های فراوان هستیم !

Go MYM

پایان خبر

ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

!__mAsTeR__! (10-06-2012),Ajax (10-05-2012),Amin-Wanted (10-05-2012),ArTaBaZ (10-06-2012),Milad._.R (10-05-2012),WardeN (10-05-2012)

3. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    جالب هست که این تیم هر بازی رو میبره آخرش به جای GG که همون Great Game یا Good Game هست میگن MYM FIGHTING که خیلی حال میده ! :دی

یادمون نره این بازیکنان دوتا 1 بازی میکردن و زیاد با دوتا 2 آشنایی ندارن اما همینا Na'Vi رو شکست دادن! :smile40:

به هر حال زیاد با استرتژی های دوتا 2 آشنا نیستن اما در حال یادگیری ان به طوریکه بازی اول Pick شدن Morph رو شل گرفتن و باختن اما بازی بعدش Morph رو Pick کردن و مثل ... بردن :دی

دوتا 1 داره بی ارزش میشه...بهترین تیم ها همه اومدن دوتا 2 و همچنین بهترین گزارشگر ها و تورنمنت ها...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin-Wanted (10-05-2012)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8
    یوزرنیم استیم
    Oldschool Dota
    يه ضرب المثل انگليسي هست ميگه: New Is Always Better -جديد هميشه بهتره
    در مورد دوتا هم واقعا صدق ميكنه
    به هر حال بايد جا به چيزاي جديد بديم تا شكوفا بشن :دي
    دوتا 1 هم هرچي بي ارزش بشه باز هم از يادمون نميره
    من خودم بعضي اوقات ميشينم مپ AI با بوت دوتا 1 بازي ميكنم :پي

--------------------------------------------------------------------
    محمد جان آيدي بازيهاي MYM رو ميتوني بدي؟
    ممنون

6. Top | #4
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-Wanted نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    محمد جان آيدي بازيهاي MYM رو ميتوني بدي؟
    ممنون
    امین اگر آیدی بازیها رو به خاطر نگاه کردنشون میخوای بائس بگم نمیشه و باید تیکت Star Ladder Season 3 رو بگیری...

تا الان هم فکر کنم 3 تا برد 2 تا باخت داشته...

- جبران خلیل جبران

7. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin-Wanted (10-05-2012)

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    21
    خوشحالم که این تیم برگشت

MYM دفعه اولش هم نیست که NaVi رو میبره ... یک بار 1 / 1.5 سال پیش هم با هم بازی کردن که بازیشون به عنوان بهترین ریپلی سال انتخاب شد
    اول 3 تا باراک MYM میوفته در حالی که همشون مردن و کله تیم NaVi دارن بیسو زمین فوتبال میکنن ، با این حال MYM باز بازی رو میبره

باید منتظر باشیم تا تیم جدید رو ببینیم

2 تا سوال هم از ساوه گل دارم
    مگه چشه آدم دوتا 1 بازی کنه ، تورنمنت دوتا 2 هم شرکت کنه ؟؟!! مگه همین LGD / iG / Orange یا همین Mineski دوتا 1 بازی نمیکنن ؟؟؟ هر 3تایه اول هم که TI 2 فوق العاده ظاهر شدن به نظر من زیاد دوتا 1 با دوتا 2 فرقی نداره ... فقط یکم شاپ هاش سخته اونم 2 3 روز بیشتر نمیخواد یاد گرفتنش مگه نه زیاد تفاوت نداره تازه کریپ گرفتن تو دوتا 2 خیلی خیلی آسون تره تا دوتا 1

اینم برای کمک میپرسم
    میخوام ریپلی دانلود کنم ، خیلی سرعت کنده هر 1 دقیقه 2 درصد میره و کلآ خیلی رو موخه به 10 درصد که میرسه ارور میده کسی میدونه چرا ؟؟؟

9. کاربر مقابل از NX.PWR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (10-05-2012)

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    این که میگن از هرچه بگذریم سخن mym خوش تر است همینه دیگه !
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

11. Top | #7
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط NX.PWR نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    2 تا سوال هم از ساوه گل دارم
    مگه چشه آدم دوتا 1 بازی کنه ، تورنمنت دوتا 2 هم شرکت کنه ؟؟!! مگه همین LGD / iG / Orange یا همین Mineski دوتا 1 بازی نمیکنن ؟؟؟ هر 3تایه اول هم که TI 2 فوق العاده ظاهر شدن به نظر من زیاد دوتا 1 با دوتا 2 فرقی نداره ... فقط یکم شاپ هاش سخته اونم 2 3 روز بیشتر نمیخواد یاد گرفتنش مگه نه زیاد تفاوت نداره تازه کریپ گرفتن تو دوتا 2 خیلی خیلی آسون تره تا دوتا 1

اینم برای کمک میپرسم
    میخوام ریپلی دانلود کنم ، خیلی سرعت کنده هر 1 دقیقه 2 درصد میره و کلآ خیلی رو موخه به 10 درصد که میرسه ارور میده کسی میدونه چرا ؟؟؟
    عزیز من همون کسیم که ریپلی Pudge گذاشتم اومدن مسخرم کردن اه اه دوتا 1...من خودم هنوز دوتا 1 بازی میکنم...نگفتم بد هست اخه خوب نیست و.. میگم ببین چی شده که همه میان دوتا 2 همین !

توی دوتا1 فرض کن میرفتی تورنمنت خیلی چیزی میشد اسم بازیکنا فرضا Na'Vi.Dendi بود اما اینجا همه چیز مال تیم هست تمام پرچم ها Fountain و... لوگو تیم هستن و یک حال دیگه ای میده چه باختن چه بردنش چون احساس میکنی This Land iS Ours

در رابطه با دانلود هم باید بگم به احتمال ٪90 موقع دانلود Time Out دارید چون خود من همینطوری بودم برا این کار cmd باز کن تست کن ببین Time Out داری یا نه

- جبران خلیل جبران

12. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Wanted (10-05-2012),WardeN (10-06-2012)

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8
    یوزرنیم استیم
    Oldschool Dota
    در ضمن تو دوتا 2 نشون ميده به صورت زنده چند نفر بازيو دارن ميبينن اونم با گزارش زنده
    ميدونين يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟ :دي

14. 2 کاربر مقابل از Amin-Wanted عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alirezaac (10-05-2012),FCB (10-05-2012)