پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 117
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    323
    یوزرنیم استیم
    310748128
    تیم BHZ تو بازیاشون 1 بازیکونشون رو عوض کردن این چه وزشه البته میدونم که این Ajax دوستتون هست ولی پارتی بازی تا کی؟!
    توی بازی اول یه بازیکن به اسم Mr.Chavez براشون بازی کرد توی بازی دوم یه نفر به اسم Prince{FTW}-| که الان من نگاه کردم کلاً طرف یکی دیگس!!!
    لطفا رسیدگی کنید که این رسم تورنومنت گذاشتن نیست

2. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    نقل قول نوشته اصلی توسط liFe._.DeUcE نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    تیم BHZ تو بازیاشون 1 بازیکونشون رو عوض کردن این چه وزشه البته میدونم که این Ajax دوستتون هست ولی پارتی بازی تا کی؟!
    توی بازی اول یه بازیکن به اسم Mr.Chavez براشون بازی کرد توی بازی دوم یه نفر به اسم Prince{FTW}-| که الان من نگاه کردم کلاً طرف یکی دیگس!!!
    دادا فک کنم تو قوانین اومده حق دارن از یک بازیکن اضافی استفاده کنن!

3. 2 کاربر مقابل از viper.god عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-08-2013),Milad._.R (03-08-2013)

4. Top | #33

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط viper.god نمایش پست ها
    دادا فک کنم تو قوانین اومده حق دارن از یک بازیکن اضافی استفاده کنن!
    1 . با احترام صحبت کن ، 2 . این همه فحش و ناسزایی که دادین خودتون و شخصیتتون رو میرسونه
    3. توی تاپیک ثبت نام اسم 5 نفر آماده و یک نفر هم ذخیره هست که اون ذخیره دیروز بازی اول رو اومد و بازی دوم بازیکن اصلی تیم بود.

کسی بخواد شکایت کنه من هستم که اون همه فحش دادین ...
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

5. Top | #34

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R

طبق قانون مسابقات هیچ مشکلی نداره !

از این توهین ها هم کنید دچار مشکل میشید.

6. کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (03-08-2013)

7. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    323
    یوزرنیم استیم
    310748128
    این فرد در بازی به نام Stand-in شناخته خواهد شد و در طول بازی باید نام آن به صورت Stand-in.User Name باشد. بازیکنان هر تیم نیز موظف اند تا یک نام مستعار از تیم خود در کنار نام کاربری استیم خود داشته باشند.
    این قانون رو من گذاشتم؟! به چیزایی که خودشونم میگن خودشون عمل نمیکنن! ما از کجا باید بدونم بازیکن اوردن؟! من میخوام بدونم اگه کس دیگه جز دوستشون بود بازم این کار رو میکردن؟! اگه اسمشون رو عوض کرده بودن بازیکنای خود تیم مشکل نبود ولی کلا بازیکن عوض کردن ایدی های استیم رو ببینید!!

8. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.saveh نمایش پست ها
    • در کنار بازیکنان رسمی تیم ها هر تیم اجازه دارد تا از یک بازیکن دیگر استفاده کند به شرطی که آن شخص دارای مشخصات زیر باشد :

- عضو یک تیم دیگر در تورنمنت نباشد

- برای تیم های دیگر حاضر تورنمنت در طول مرحله حاضر بازی نکرده باشد

این فرد در بازی به نام stand-in شناخته خواهد شد و در طول بازی باید نام آن به صورت stand-in.user name باشد. بازیکنان هر تیم نیز موظف اند تا یک نام مستعار از تیم خود در کنار نام کاربری استیم خود داشته باشند.

با این حساب تیم fray بازنده و تیم pa[r]s برنده بازی دیشب است.

این موضوع از سوی داور بازی alirezaac نیز تٱیید شد.

سپاسـ
    سلام. اول که این داوری که برای ما انتخاب کردید تکه, لابی رو که ترک میکنه 15 دیقه, وسط بازی که dc میشه,هیچی از قانون هم نمیدونه چون اگه میدونست به ما تذکر میداد دست اول که هیچی نگفت دست دوم هم گفت چون یارتون اومده دیگه لازم نیس از این بازی کن استفاده کنید(مثل اینه که بازیه جام حذفی که رفت و برگشت داره بین استقلال پرسپولیس یکی از بازکن های تیم با پیراهن سبز بیاد وسط زمین بد داور بگه شما هم بازیه رفت هم برگشت رو 3:0 باختید,نهایت این که اون بازی کن از بازی اخراج میشه یا داور میگه برو لباس هم رنگ تیم رو بپوش) . دوما این که ما از اون بازی کن برای بازی اول استفاده کردیم در بازی دوم یاره خودمون اومد پس بازی اول رو ما بازنده هستیم در بازیه دوم هیچ تخلفی صورت نگرفت.تا اون جایی که من میدونم بازی حالا 1:1 هست میتونیم یه دست دیگه بازی کنیم تا برنده مشخص شه اگر هم که نه اومدیم fray تیم gg رو برد اون وقت هر دو تیمه fray و gg با هم مساوی میشن حالا کدام تیم میره بالا؟
    2 تا درخواست دارم یک این که داور مارو عوض کنید 2 این که تا قبل از شروع بازیه بعدی تیم ما به این پست جواب بدید؟
    با تشکر

9. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    363
    یوزرنیم استیم
    Jimmy
    آقای mrsave طبق قانون خودتون که در سایت گفتین
    در کنار بازیکنان رسمی تیم ها هر تیم اجازه دارد تا از یک بازیکن دیگر استفاده کند به شرطی که آن شخص دارای مشخصات زیر باشد :

- عضو یک تیم دیگر در تورنمنت نباشد

- برای تیم های دیگر حاضر تورنمنت در طول مرحله حاضر بازی نکرده باشد

این فرد در بازی به نام Stand-in شناخته خواهد شد و در طول بازی باید نام آن به صورت Stand-in.User Name باشد. بازیکنان هر تیم نیز موظف اند تا یک نام مستعار از تیم خود در کنار نام کاربری استیم خود داشته باشند.

و ما هم چون بازیکنمون برق خونش رفته بود و نمی تونست بازی کنه یک بازیکن دیگه رو که تو هیچ تیمی عضو نیست رو به عضویت تیم در اوردیم و قبل مسابقه هم به تیم تو دوتا 2 دعوتش کردیم و هم به داور و آقای میلاد توضیح دادیم و گفتن مشکلی نیست و میتونه تو بازی شرکت کنه . و دست دوم صبر کردیم با اون یکی بازیکنمون که برق خونش رفته بود بیاد و با اون بازیکن شرکت کردیم که هیچ حرف و حدیثی پیش نیاد . نمی دونم چه طور تا دیشب ما بازیو برنده بودیم اما الان به یک دفه بازنده شدیم ؟؟؟؟ و حتی دیشب قبل بازی با igc داور مسابقه به من pm داد که AXIS عضو رسمی تیمتونه و میتونه واستون تو همه مسابقات شرکت کنه . حتی میلاد هم به من همچین حرفی رو زد که مشکلی نداره !

اینم عکسای 2 دست بازی اون شب که اگه بخوایم به نظر قانون خود شما اکتفا کنیم تیم ما بدون هیچ تخلفی برنده این بازی شده !!!

-------------------------------------------

pars1.jpg

pars2.jpg
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: pars2.jpg
مشاهده: 227
حجم: 324.6 کیلو بایت
    ویرایش توسط Nightmare : 03-09-2013 در ساعت 10:02 AM

10. کاربر مقابل از Nightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mostafa91 (03-09-2013)

11. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    363
    یوزرنیم استیم
    Jimmy
    نمیدونم این چه جور داوریه که قبل بازی اول به تیم ما میگه بازیکن axis مشکلی واسه بازی کردن نداره و حتی قبل شروع بازی دوم تیممون می گه axis می تونه تو همه مسابقات تیمتون رو همراهی کنه / ولی به یک باره نظرش بعد یک روز عوض میشه تیم مارو بازنده بازی حساب می کنه !!!!!!

حتی اگه شما به تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات آنلاین رجوع کنین می بینین که AXIS عضو رسمی تیم FRAY هست پس نیازی به رعایت کردن stand - in نداره .. لطفا یکی به من توضیح بده رو چه حساب تیم مارو بازنده حساب کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟ مدارک رو هم با match-id و عکس گذاشتم که همه در جریان باشین چه کسایی واسه تیم ما بازی کردن و هیچ بازیکن غیر قانونی تو تیم ما نبوده .... لطفا عدالت رو رعایت کنید

ثبت نام اولین دوره مسابقات آنلاین و رایگان دوتا 2 در ایران توسط دوتاباز
    ویرایش توسط Nightmare : 03-09-2013 در ساعت 10:04 AM

12. کاربر مقابل از Nightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mostafa91 (03-09-2013)

13. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    372
    یوزرنیم استیم
    Mostafa91
    تیم gg با لیدر تیم fray هماهنگ کردن که بازی امشبشون به جای 7 ساعت 7.20 شروع بشه .

14. کاربر مقابل از Mostafa91 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin-Wanted (03-09-2013)

15. Top | #40
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دوستان من برادران من اولا اینکه پست من رو دیر خوندید این پست دقیقا مال همون شبی هست که شما با تیم پارس بازی کردید نه دیشب

من همون شب رفتم ts دیدم Randy سرپرست تیم پارس میگه که بله آقا من اعتراض دارم چرا که تیم Fray سه تا از بازیکن هاشون برای خودشون نبوده و این رو داور هم تصدیق میکنه.

اصلا میگیم این 3 بازیکن دروغ و به قول خودتون شما یک بازیکن برای ذخیره آوردید اما داور از کجا بدونه؟ شما خودت داری واسه من قانون رو کپی میکنی خب حداقل بخونش ! گفته شده کسیکه به عنوان ذخیره میاد باید Standin اول اسمش داشته باشه عزیز من کشکی ک نیست قانون داره هر چیزی

من دقیقا هم نمیدونم اسم اون بازیکن چی هست اما گفته شده بیش از 1 بازیکن برای تیم خودتون نبوده حالا بیاید و این رو به من ثابت کنید وگرنه نه من با شما دشمنی دارم نه شما با من

یک شکایت هم از داوران بازی دارم اون هم اینکه اصلا اهمیت نمیدن بازیکن های تیم با تگ همون تیم وارد لابی بشند مثلا تیم خودم Soul Rippers وقتی وارد لابی میشیم همه پیشوند So`Rp را دارند اما 3 تا لابی دیدم که اصلا از این خبرا نبود. (رسیدگی خواهد شد.)

--------------------------------------

لطفا رسیدگی کنید که این رسم تورنومنت گذاشتن نیست 14
    عزیز من تیم BHZ اشتباه فاحشی که میکردن این که برای تیمشون Tag Name نمیزاشتن و همینطوری میامدن داخل لابی و اصلا قانون Standin رو رعایت نمیکردن که با پیگیری های بنده دیشب درست شد و آقای حمید رضا فاتمی Prince عضو رسمی اون تیم هست نه کلا یکی دیگس !!!

اگر واقعا دوست دارید تریپ سر و صدا و های و هوی بردارید و منطقی پیش نرید از همین حالا خوش آمدید.

من به دوستان شما در قسمت اول پستم توضیح دادم و منتظر جواب اونها هستم...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین