نمایش مشخصات: Pouya_75 - انجمن دوتاباز | مرجع دوتا و دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
No Recent Activity

21 پیغام بازدید کنندگان

1. ببین من از کمک به دیگران خوشحال میشم اما سعی کن خودت توی گوگل سرچ کنی مطلب بخونی و .... من برا خودت میگم اگر دقت کنی همیشه افرادی هستن که بخاطر سوال کردن ادم رو سرزنش میکنن من میگم مطالعه رو ببر بالا تا حرفی برای گفتن داشته باشی همیشه در مقابل این گونه افراد .

در مورد کتاب هم بگم اگر پول داری که بتونی لولش رو ببری بالا که ارزش داره بخری و ایتم خوب بهت میده و چیزای باحال ، خود کتاب 30-40 هزار تومانه هر 24 لول هم دوباره همین قدره ، مثلا بتوی بوب 50 یا بالای 50 داشته باشیش خوبه ، اما فقط خود کتاب که لول بالایی نداره خیلی ارزش انچنانی نداره از نظر من . ایدی استیمت رو بده من الان ادد مبکنم صحبت کنیم
  2. محمد جان ميتوني بيشتر در مورد كتابه بگي؟در مورد ايتم هاش ميتونم اون هارو بخرم؟مثلا لول يك لونا؟
  3. بهش ایتم charm گفته میشه این ایتم به این صورت تهیه میشه که توی بازی دوتا میری قسمت ایتم هات بعد یک گزینه طلایی رنگه اونو میزنی و ۱۰ تا ایتم هایی که نمیخوای بهش میدی و یک  charm بهت میده زمانی که رفتی توی بازی سمت چپ هستش و اگر میتونی حدس بزنی که اون بازی رو میبری فعالش میکنی اگر سه تا بازی رو درست حدس بزنی بهت یک جعبه میده که داخلش ست های زیادی از هیروهاست که بهت یکی از ست های رو شانسی میده . البته اگر ۲ بار هم اشتباه کنی از دستش میدی پس بازی هایی که ۱۰۰ ٪ میدونی میبری ازش استفاده کن
  4. اها ميگم اين ايتم this is in the bag چيه؟
  5. سلام مرسی شما چطوری ؟ من از 2011 دوتا 2 ، چند سال قبلش هم دوتا 1
  6. ميگم چند ساله دوتا ٢ بازي ميكنيد؟
  7. سلام مرسی شما خوبی ؟ بله درسته
  8. منم همينطور بچه اهوازم امتحاناتم شروع ميشه 20 تا تموم بشن بازي نميكنم واي بعدش ميشه باهات بازي كنم؟
    راستي رشته ات روانشناسي هستش؟
  9. من بچه بوشهرم ، ترم اخرم دیگه امتحانات داره نزدیک میشه کمتر میام سایت . بازیم نمیکنم تا بعد امتحانات
  10. كجايي بچه كجا هستي؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 21
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
درباره Pouya_75

اطلاعات عمومی

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
168
میانگین پستها در طول روز
0.05
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
21
جدید ترین پیام
05-19-2015 12:11 AM
مجموع تشکر ها
مجموع تشکر ها
10
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
11-09-2015 03:29 PM
معارفه ها
0

1 دوستان

1. Mohammad_ai69 Mohammad_ai69 آنلاین نیست.

کاربر تحت کنترل

• Mohammad_ai69 به Yahoo ارسال پیام
    Mohammad_ai69
نمایش دوستان 1 به 1 از 1
چیزی یافت نشد!
چیزی یافت نشد!
چیزی یافت نشد!

اکنون ساعت 08:27 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox