هیرو های مخصوص MMR - Matchmaking Rating

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 48
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390

هیرو های مخصوص MMR - Matchmaking Rating

سلام دوستان عزیز و کاربران گرامی دوتاباز

رنک یا MMR چیزیه که واسه بیشتر پلیر های دوتا 2 مهمه ، و واقعا خیلی وقت ها بازی با رنک بالا یک لذت دیگه ای داره که قابل مقایسه نیست

در این راستا یک سری تاپیک در انجمن ایجاد شده که کمو بیش به کاربران در تبادل نظرات و بحث ها کمک کرده

خوب بریم سراغ موضوع اصلی که هدف ایجاد تاپیک هستش . جای خالی این تاپیک شدیدا احساس میشد و نظرات و معرفی شما میتونه کمک بسیار مهمی به دوستداران رنک بکنه

تجربیات خودتون و هیروهایی که باعث شده شما رنک رو باهاش افزایش بدین یا هیروهایی که باهاش سطح بازی خودتون رو از normal skill به high و VHS تغییر دادین رو معرفی کنید

تا به دیگران هم کمک کرده باشین که سطح بازی رو ببرن بالا و به دوتا 2 در ایران و حرفه ای شدن ایرانی ها در این بازی محبوب مقداری سهیم باشید .

هر چند بعضی از هیروها در اپدیت ها تغییر میکنن و دوست داریم این تاپیک با توجه به اپدیت ها نیز به روز بمانه . تا بیشتر اون هیروها رو بشناسیم

با تشکر از پست های مفید شما

موفق و سربلند باشید .

2. 6 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (05-27-2015),HoMaYoON (05-28-2015),M.Lo4DinG (05-27-2015),Milad._.R (05-26-2015),Soul Keeper (05-27-2015),[DR.[mmL (05-27-2015)

3. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    خیلی تاپیک مفیدی بود که ایجاد کردی محمد جان عنوانش رو که دیدم خیلی خوشحال شدم.

نظر شخصی من در رابطه با پیک کردن اینه که 2 راه برای بردن mmr پیش رو هست یکی بازی کردن در نقش ساپورت یکی هم semi-carry که همون mid lane هست بقیه نقش ها درصد بردشون کمتر این ها هست.

شما اگر wd بازی کنی راحت با 6ت کیل میگیری و آیتم میاری یا اگر ogre و es باشی علاوه بر کمی تانک بودن قدرت مانور زیادی توی فایت ها و گنک ها داری حتی vengeful هم هیروی خوبی هست بعلاوه winter. ساپورت که باشید همه چیز روی گنک میچرخه پس حتما اینو در نظر داشته باشید.

اگر توی mid lane باشی یادمه 4 5 سال پیش که دوتا یاد میگرفتم دنبال این بودم ببینم قوی ترین هیرو کی هست که اون موقع رفیقم گفت یک مطلبی بوده که ثابت کرده 3 هیروی اول دوتا به ترتیب (از چپ به راست) storm, tinker, sf هستند.

کاری ندارم دیگران چی فکر می کنند اما بعد 4 5 سال که البته با امسال شد 6 سال به این واقعیت پی بردم! توی late game شما فقط کافیه با storm از فاصله دور نزدیک یکی 6 کنید یکدفعه میبینید نصف hp طرف رفت بعلاوه اینکه storm میتونه در حین انجام 6ش از آیتماش استفاده کنه حالا میتونه hex, dagon, eul یا هرچی باشه هرچند storm بدون آیتم lvl 25 بازم خیلی شاخه

tinker رو امروزه نمیشه زیاد بازی کرد چون 3ش رو nerf کردن و از طرفی به قول ما ایرانی ها، دیگه ملت هم گرگ شدن و خوب میدونن چطوری باید این هیرو رو گنک کرد و کشتش وگرنه همین پارسال تا چندماه mmr رو زیر و رو کرده بود همین tinker

sf هم هیرویی هست که شما اگر بهش مسلط باشید 1 و دوما" محتاط باشید اصلا" توی mid lane شکست نمیخورید! تنها ضعفی که sf داره که البته همین ضعف باعث میشه تا این هیرو balance بشه توی دوتا گنک کردن راحتش هست مگر تا زمانی که bkb داشته باشه یا اینکه full باشه که اگرم full باشه بازم bkb یکی از core آیتماش هست.

باز حالا دوستان هیروهای مورد علاقه و سبک بازیشون رو بگن بیشتر راهنماییشون میکنم چی پیک بدن
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (05-27-2015),M.Lo4DinG (05-27-2015),Mohammad_ai69 (05-27-2015),Soul Keeper (05-27-2015),[DR.[mmL (05-27-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    تاپیک بسیار خوبی بود .....

من با سری تغییراتی که توی سطح بازیام متوجه شدم و با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم 40% تا 60% سطحی که براتون تعیین میکنه به موارد زیر بستگی داره :

Late Game بودن بازی ( در حدود 1 ساعت و به بالا باشه ) + نرمال بودن kd یعنی سعی کنید تعداد فید هایی که میدید به اندازه تعداد کیلاتون باشه

حالا چه هیرویی پیک کنیم که بازیو بتونیم جمع کنیم و سطح بازیمون بره بالا؟

فقط هیرو های SOLO MID و Jungler پیک کنید و به هیچ وجه سمت Supp یا Carry نرید چون فقط با این دو رول میشه بازیو جمع کرد . ( این نظر یه دوستمون بود که بهم گفت و به این نتیجه هم رسیدم )

مثل QOP - SF - Invoker - Enigma -......

همچنین کار گروهی رو نباید فراموش کنید و سعی کنید هیرویی که پیک میکنید مچ هیروتون باشه ....

دوستمون آقا محمد هم کمک زیادی توی انتخاب هیرو کردن .....

ولی مهمترین چیز اینه که خودتون حتما سعی کنید توی بازی روش های مختلفو امتحان کنید تا بالاخره بتونید با اون هیرو به خوبی بازی کنید
    ویرایش توسط [DR.[mmL : 05-27-2015 در ساعت 01:23 AM

6. 3 کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (05-27-2015),M.Lo4DinG (05-27-2015),Mohammad_ai69 (05-27-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خیلی تاپیک مفیدی بود که ایجاد کردی محمد جان عنوانش رو که دیدم خیلی خوشحال شدم.

نظر شخصی من در رابطه با پیک کردن اینه که 2 راه برای بردن mmr پیش رو هست یکی بازی کردن در نقش ساپورت یکی هم semi-carry که همون mid lane هست بقیه نقش ها درصد بردشون کمتر این ها هست.

شما اگر wd بازی کنی راحت با 6ت کیل میگیری و آیتم میاری یا اگر ogre و es باشی علاوه بر کمی تانک بودن قدرت مانور زیادی توی فایت ها و گنک ها داری حتی vengeful هم هیروی خوبی هست بعلاوه winter. ساپورت که باشید همه چیز روی گنک میچرخه پس حتما اینو در نظر داشته باشید.

اگر توی mid lane باشی یادمه 4 5 سال پیش که دوتا یاد میگرفتم دنبال این بودم ببینم قوی ترین هیرو کی هست که اون موقع رفیقم گفت یک مطلبی بوده که ثابت کرده 3 هیروی اول دوتا به ترتیب (از چپ به راست) storm, tinker, sf هستند.

کاری ندارم دیگران چی فکر می کنند اما بعد 4 5 سال که البته با امسال شد 6 سال به این واقعیت پی بردم! توی late game شما فقط کافیه با storm از فاصله دور نزدیک یکی 6 کنید یکدفعه میبینید نصف hp طرف رفت بعلاوه اینکه storm میتونه در حین انجام 6ش از آیتماش استفاده کنه حالا میتونه hex, dagon, eul یا هرچی باشه هرچند storm بدون آیتم lvl 25 بازم خیلی شاخه

tinker رو امروزه نمیشه زیاد بازی کرد چون 3ش رو nerf کردن و از طرفی به قول ما ایرانی ها، دیگه ملت هم گرگ شدن و خوب میدونن چطوری باید این هیرو رو گنک کرد و کشتش وگرنه همین پارسال تا چندماه mmr رو زیر و رو کرده بود همین tinker

sf هم هیرویی هست که شما اگر بهش مسلط باشید 1 و دوما" محتاط باشید اصلا" توی mid lane شکست نمیخورید! تنها ضعفی که sf داره که البته همین ضعف باعث میشه تا این هیرو balance بشه توی دوتا گنک کردن راحتش هست مگر تا زمانی که bkb داشته باشه یا اینکه full باشه که اگرم full باشه بازم bkb یکی از core آیتماش هست.

باز حالا دوستان هیروهای مورد علاقه و سبک بازیشون رو بگن بیشتر راهنماییشون میکنم چی پیک بدن
    در مورد sf به نظرم خیلی شاخه تو همین international امسال هم تا الال ن که زیاد پیک شده ، جالبه تیمای حریف همیم لینا پیک می کنن تو BKB نا بود می شه qop گزینهی بهتریه مخصوصا به خاطر هیرو damage
    اصلا با sup یا semi-sup موافق نیستم یه نظرم باید دنباله هیرویی با شید که تکی بتونه بازیو جم کنه . clinkz گزینه ی خوبیه چون هم solo می تونه بازی کنه هم با basic items می تونه گمک کنه
    تو هر بازی هم نمیشه گفت اقا من mid !
    Match 1500019075 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    http://www.dotabuff.com/players/110143370
    http://www.dotabuff.com/players/105388886

8. 2 کاربر مقابل از ♀♠♥ßKß♥♠♀ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (05-27-2015),Viper (05-27-2015)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    اینکه با چه position میشه تاثیر بیشتری تو بازی داشت که واقعا بحث کردن نداره pos 1 و pos 2 یعنی یا کری یا مید .

حالا نمیدونم دوستان چقدر میگن sup من stream بازیکن های حرفه ای رو هم که میبینم sup بازی میکنن نمیتونن بازی رو تنهایی ببرن singsing یا bulldog اینو گفتم که دوستان نگن حتما تو sup خوب بازی نمیکنی sup هر چقدرم خوب باشه بازی برای بردن کافی نیست اولویت اصلی با کری و مید هست .

storm و qop چون مپ کنترل بالایی دارن هیرو های عالی برای ranked هستن الته کسی که مسلط باشه روشون ... meepo به عنوان کری با توجه به سرعت فارمی که داره و xp بالا و فاصله ای که میگیره میتونه راحت بازیو جمع کنه .

کری های دیگه که سریع بتونن وارد teamfight بشن هم خوبن مثل : slark .. lifestealer و ... البته همه چی بستگی به تیم داره ولی این هیرو های win rate بیشتری دارن به نظر من .
    What happened ? Axe happened

10. کاربر مقابل از LA_King عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (05-27-2015)

11. Top | #6
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    در مورد sf به نظرم خیلی شاخه تو همین international امسال هم تا الال ن که زیاد پیک شده ، جالبه تیمای حریف همیم لینا پیک می کنن تو BKB نا بود می شه qop گزینهی بهتریه مخصوصا به خاطر هیرو damage
    اصلا با sup یا semi-sup موافق نیستم یه نظرم باید دنباله هیرویی با شید که تکی بتونه بازیو جم کنه . clinkz گزینه ی خوبیه چون هم solo می تونه بازی کنه هم با basic items می تونه گمک کنه
    تو هر بازی هم نمیشه گفت اقا من mid !
    Match 1500019075 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    Alireza - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    Alireza - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats
    چرا نشه کار نشد نداره!

من الان همیشه meepo میزنم mid درحالیکه آخر همه پیک میدم و هیچوقت هم meepo نمیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    حالا نمیدونم دوستان چقدر میگن sup من stream بازیکن های حرفه ای رو هم که میبینم sup بازی میکنن نمیتونن بازی رو تنهایی ببرن singsing یا bulldog اینو گفتم که دوستان نگن حتما تو sup خوب بازی نمیکنی sup هر چقدرم خوب باشه بازی برای بردن کافی نیست اولویت اصلی با کری و مید هست
    چرا انقدر سطح بالا فکر میکنید...اما خب بله توی سطوح بالا شما هیچوقت نمیتونی بازی رو با support تکی جمع کنی و فقط باید mid یا carry باشی اما وقتی بحث روی رنک های زیر 4.5k هست شما با یک ساپورت مثل اونایی که نام بردم راحت بازی رو میبری
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

12. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    چرا نشه کار نشد نداره!

من الان همیشه meepo میزنم mid درحالیکه آخر همه پیک میدم و هیچوقت هم meepo نمیرم

چرا انقدر سطح بالا فکر میکنید...اما خب بله توی سطوح بالا شما هیچوقت نمیتونی بازی رو با support تکی جمع کنی و فقط باید mid یا carry باشی اما وقتی بحث روی رنک های زیر 4.5k هست شما با یک ساپورت مثل اونایی که نام بردم راحت بازی رو میبری
    چه فرقی میکنه ؟ تو هر سطحی که باشه 10 تا player بازیشون در همون سطحه .

اولویت با کری و مید هست شما فرض کن sup عالی باشه ولی کری و مید کارشون خوب انجام ندن امکان نداره بازی رو بشه برد .

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    این dotabuff دوتا booster 6k هست که توی چند تا بازی ranked اتفاقی با من افتاده بودن ببین تو همه ی بازی ها carry یا mid پیک شده .
    https://www.dotabuff.com/players/62659866

https://www.dotabuff.com/players/117568730/matches

14. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    چه فرقی میکنه ؟ تو هر سطحی که باشه 10 تا player بازیشون در همون سطحه .

اولویت با کری و مید هست شما فرض کن sup عالی باشه ولی کری و مید کارشون خوب انجام ندن امکان نداره بازی رو بشه برد .
    بر عكسشم هست شما فرض كن carry هستي وقتي ساپورت خوب نداشته باشي ، جنگل امنيت نداشته باشه و كري حريف فارم كنه ديگه شما نميتونيد بازي رو جمع كنيد به نظر من ساپورتر خوب بودن بيش ترين نقش رو در تايين برنده داره
    Carry تمام قدرتش توي فارم كردن و كيل گرفته كه شما وقتي ساپورت خوب نداشته باشي هيچكدوم امكان پذير نيست
    من خودم offlane-carry بازي ميكنم و بازي هاي زيادي ديدم كه فقط به خاطر اشتباه ساپورت برنده بازي معلوم ميشه
    ویرایش توسط The Viper : 05-27-2015 در ساعت 05:43 AM

15. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Viper نمایش پست ها
    بر عكسشم هست شما فرض كن carry هستي وقتي ساپورت خوب نداشته باشي ، جنگل امنيت نداشته باشه و كري حريف فارم كنه ديگه شما نميتونيد بازي رو جمع كنيد به نظر من ساپورتر خوب بودن بيش ترين نقش رو در تايين برنده داره
    اگه اونجوری بود booster میرفت sup پیک میکرد .

در ضمن من نگفتم نقش کری بیشتره همه میدونن که نقش هر 5 هیرو برابره تو بازی گفتم اولویت با کری و مید هست یعنی اگه میخوای ببری اونا حتما باید خوب باشن .
    ویرایش توسط LA_King : 05-27-2015 در ساعت 05:44 AM

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین