خواهان تشکیل تیم _ دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4263
    یوزرنیم استیم
    iHadLifeB4This

خواهان تشکیل تیم _ دوتا 2

سلام، من دنبال یه تیم دوتا 2 میگردم، نقش هم کلا ساپورت بازی خیلی کم کردم، اما توی نقش کری خیلی خوب میتونم بازی کنم، با این که مدت خیلی کمی هست که دوتا رو شروع کردم ( تقریبا 3-4 ماه ) اما حداقل توی بازی های پابلیک عملکردم عالی بوده، اینم لینک یه Ranked Match که با Invoker بازی کردم :

Match 1767377146 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats

این دومین Ranked Match من بوده، از اون موقع دیگه خیلی کم Ranked بازی کردم، توی پابلیک ها هم خیلی خوب بازی میکنم و کلا نوب هیرو بازی نمیکنم هیرو هایی هم که عمدتا خیلی خوب باشون بازی میکنم هیرو های Nuker و Escape هستن، بهترین هیرو هام هم : Invoker, Storm Spirit, Gyrocopter, Luna هستن . کلا هم نقش Strengh خیلی خیلی کم پیش میاد بازی کنم، عمدتا Intel پیک میکنم، راستی جدیدا یکم روی به ساپورت اوردم، احتمالا بعد از مقداری تمرین بتونم Rubick پلی بدم . با نحوه درست آیتم بندی و ... هم کاملا آشنا هستم لینکی که گذاشتم مشخصه .

اینم اطلاعات خودم :

نام : طاها / سن 14 / Freind ID : 253254072

قبل از این که قضاوت کنید اد کنید یه گیم با هم میزنیم، حالا چه پارتی بریم چه 1v1

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3814
    یوزرنیم استیم
    DOTA 2
    شما از 52 بازی با اینوکر 3 تا بازی آقانیم بستید (چرا؟)

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    من خودم 211 بازی تمام با اینوکر بازی کردم ولی کلا 61 بار آقانیم بستم،مگه به آقانیمه؟
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    بعضیا با 2 یا نهایت 3 تا اسکیل کار می کنن حتی آخرای بازی برای همین agh نمی بندن ولی اگه حرفه ای بازی کنی باید بتونی توی مدت کوتاهی 3-4 اسکیل رو use کنی که نیاز به aghanim داره مخصوصا آخرای بازی که 1-2تا اسکیل فایده ای نداره.

"I'm the beast of bedtime tales."

5. 2 کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (09-20-2015),pishva (09-20-2015)

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3814
    یوزرنیم استیم
    DOTA 2
    درسته باید از لول های درست شده به جا و درست استفاده کرد اما همون طور که این دوستمون گفتند شما اگه بخواین از 10 که نه ولی دیگه 7-8 تا اسکیل تو مدت کمی استفاده کنید و به چند تا اسکیل بسنده نکنید، حتما آقانیم میخاید.!!!!

Sent from my LT29i using Tapatalk

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4263
    یوزرنیم استیم
    iHadLifeB4This
    چه بحثی شد سر آقانیم

من توی چند بازی آخیر کلا یه مقدار سبک بازیم رو عوض کردم، دلیلی هم که قبلش آقانیم نمیبستم این بود که هدفم Carry کردن کل گیم نبود، توی بازی های آخیر تمرکزم رو فقط روی لول آپ Wex و بعد از اون Invoke گذاشتم، چون میخواستم اواخر بازی Carry کنم . مثلا توی این گیم :

Match 1805006117 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats

کلا من Carry کردم تا مقدار زیادی بازی رو، چون توی Top Lane یارام به شدت داشتن بد عمل میکردن، در حدی که میبینید یکیشون لیو داد از گیم . درضمن اگه بخوام صادق باشم باید قبول کنید که آقانیم بستن برای اینووکر توی سطح بازی پایین خیلی فاجعه میشه، من جدیدا روی به آقانیم و مکس کردن سریع Invoke آوردم چون تقریبا 1 یا 2 ماه هست که شروع کردم بازی کردن با اینووکر و قبل از این چند روز هدفم به عنوان آیتم اصلی Octarine Core بوده .دقیقا هم این دوستمون درست میگفتن :

بعضیا با 2 یا نهایت 3 تا اسکیل کار می کنن حتی آخرای بازی برای همین agh نمی بندن ولی اگه حرفه ای بازی کنی باید بتونی توی مدت کوتاهی 3-4 اسکیل رو use کنی که نیاز به aghanim داره مخصوصا آخرای بازی که 1-2تا اسکیل فایده ای نداره.
    چون من هدفم تا قبل از این لول آپ کردن فول اول Wex و بعد Quas بود، اما الان هدفم لول آپ کردن Wex و بعدش Invoke شده که بتونم با آقانیم کولدان Invoke رو به 2 برسونم . شاید باورتون نشه اما تا دیروز با Bounty Hunter هم بازی نکرده بودم یا اگه کرده بودم همون اوایل بازیم بود و بلد نبودم دو بازی که از بانتی میبینید توی پروفایلم اولین بازی هایی هستن که با این هیرو جدی بازی کردم . راستی اینم بگم که کلا نقش Mid Laner بهتر از بقیه انجام میدم، بعد از اینووکر ( ) هیرو مورد علاقم Storm Sprit هست. :d

8. کاربر مقابل از iHadLifeB4This عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ABNightmare (09-20-2015)

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2790
    خیلی خوبه که داری با اینوکر زیاد بازی میکنی
    اینطوری همه هیروها رو سریع دستت باهاشون راه میاد

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    کلا Invoker - Meepo و 1-2 تا دیگه حضور ذهن ندارم رو یاد بگیری دیگه بازی با بقیه هیرو کاری نداره ! مثلا اینایی که تازه دوتا بازی میکنن این هیرو سختارو یاد بگیرن و بعدش 1دست با مثلا Riki بازی کنن بازی دستشون میاد ! اشتباه همه اینه از هیروهای آسون مثل Riki PA Storm شروع می کنن...

"I'm the beast of bedtime tales."

11. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4146
    یوزرنیم استیم
    knowledge_1s_power
    نقل قول نوشته اصلی توسط _-_Nightmare_-_ نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    کلا Invoker - Meepo و 1-2 تا دیگه حضور ذهن ندارم رو یاد بگیری دیگه بازی با بقیه هیرو کاری نداره ! مثلا اینایی که تازه دوتا بازی میکنن این هیرو سختارو یاد بگیرن و بعدش 1دست با مثلا Riki بازی کنن بازی دستشون میاد ! اشتباه همه اینه از هیروهای آسون مثل Riki PA Storm شروع می کنن...
    storm هیروی آسونیه ؟

12. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    استورم یکی از سخت ترین هیرو هاست! اگه اینوکر - sf سخت ترین ها باشن،قطعا استورم بعد این دو هـ
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین