مطالب جالب (زنگ تفریح!) - صفحه 256

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 256 از 458 نخستنخست ... 156206246254255256257258266306356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,551 به 2,560 از 4576
  1. Top | #2551

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    attachmentphpattachmentid3702ampstc1
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

2. 3 کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ANG3L Of W4R (06-23-2015),Apdentist (06-23-2015),FIFA_PES (06-24-2015)

3. Top | #2552

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    دوستان تازه من بهترینش رو اوردم به خدا بد تر از اینا هست تازه کلمات بدش هم قرمز شده.
    و توی جهان 9 امین شخصیت برتر ظنز در ترول هست. بیاین این هم لینک دانلود 120 ترول از بزرگوار و خوانواده اش.
    و تازه پیج های متفاوتی توی فیس بوک داره که بیش تر از 2 میلیون لایک داره. من خودم یه پیج زده بودم تونستم 20000 لایک جمع کنم .
    حرف از ترول میاد همه یاد بزرگ وار میفتن. و الان 125 سایت در مورد بزرگوار و 58 پیج مرتبط در مورد ایشان هست. ترول هایی که کلا از بزرگوار میشه گیر اورد از 1000 تا بیش تر رفته . از 10 نفر که ترول بزرگوار رو می بینن 11 نفر می خندن.
    لینک دانلود 120 عدد ترول بزرگوار : ترول بزرگوار
    رمز فایل : mohmmid
    و این رو هم می خواستم بگم که طنز یک کلمه ی آلمانی هست مه با انگلیسی ترکیب شده و معنی اون بی ادبی هست.( این رو گفتم که بدونین فحش و دری وری نباشه طنز نیست شما اگه ناراحتید برین ... و ... گوش کنین براتون بهتره به خدا)
    ویرایش توسط mohmmid : 06-23-2015 در ساعت 08:51 PM
    GOD OF DOTA LOD

4. Top | #2553

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohmmid نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوستان تازه من بهترینش رو اوردم به خدا بد تر از اینا هست تازه کلمات بدش هم قرمز شده.
    و توی جهان 9 امین شخصیت برتر ظنز در ترول هست. بیاین این هم لینک دانلود 120 ترول از بزرگوار و خوانواده اش.
    و تازه پیج های متفاوتی توی فیس بوک داره که بیش تر از 2 میلیون لایک داره. من خودم یه پیج زده بودم تونستم 20000 لایک جمع کنم .
    حرف از ترول میاد همه یاد بزرگ وار میفتن. و الان 125 سایت در مورد بزرگوار و 58 پیج مرتبط در مورد ایشان هست. ترول هایی که کلا از بزرگوار میشه گیر اورد از 1000 تا بیش تر رفته . از 10 نفر که ترول بزرگوار رو می بینن 11 نفر می خندن.
    لینک دانلود 120 عدد ترول بزرگوار : ترول بزرگوار
    رمز فایل : mohmmid
    و این رو هم می خواستم بگم که طنز یک کلمه ی آلمانی هست مه با انگلیسی ترکیب شده و معنی اون بی ادبی هست.( این رو گفتم که بدونین فحش و دری وری نباشه طنز نیست شما اگه ناراحتید برین مداحی و قرآن گوش کنین براتون بهتره به خدا)
    مگه قران چشه؟ خدا وکیلی مملکت رو شما داغون کردید....

قران خوندن کلی فایده داره،اصلا باعث آرمش دل میشه ولی وقتی با این سن نمیتونی این رو درک کنی ،این چیزایی که من میگم بیهوده.
    ویرایش توسط Apdentist : 06-23-2015 در ساعت 08:19 PM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

5. 3 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (06-23-2015),WardeN (06-24-2015),Wind (06-23-2015)

6. Top | #2554

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها

قران خوندن کلی فایده داره،اصلا باعث آرمش دل میشه ولی وقتی با این سن نمیتونی این رو درک کنی ،این چیزایی که من میگم بیهوده.

قران؟ بیخیال الآن دوباره من یه چی بگم بچه ها میان مثه هر ماه سیاسی و دینیش میکنن از بس خودجوشن دی:
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

7. Top | #2555

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان از کلمات دینی و سیاسی خودداری کنید کسانی که به هر دلیلی باعث در خطر افتادن سایت بشن باهاشون برخورد میشه با تشکر از همکاری شما دوستان عزیز

8. Top | #2556

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها

من که حرفی نزدم، من که نگفتم قرآن خوندم بده، شما یه بار دیگه بخونین شاید بد دیدین.
    منم برای اینکه سیاسی و دینی نشه اون رو ور داشتم خوب شد؟ آدم نمی تونه 2 تا کلمه بنویسه.
    منظوره من این بود که کسایی که می خوان الکی مساثل دینی رو اینجا قاطی کنن بهتره بچسبن به دینشون نه اینکه الکی اسپم کنن. من گفتم که بهتره همون کارا رو کنن تا بیان اینجا الکی قاطیش کنن. و لطفا قبله اینکه چیزی بنویسین در موردش فکر کنین و اگه می خوایم جواب بنده رو بدین پیغام خصوصی بدین تا مدیر و ناظمی نیاد اینجا بگه پست سیاسی پاکش کنه.
    و اینو بدونین که :
    1- این مملکتی که تو میگی ماله من نیست فقط ماله بعضی افراده. من چه جوری مملکتی که ماله من نیست رو می تونم داغون کنم؟
    2- اینی که تو می گی اسمش مملکت نیست. روستا هم حساب نمیشه
    3- نمیشه کسی جواب نده به این چیزا، وقتی که جوابی نباشه.
    4- و لطفا ویرایش کنین اون نوشته های سیاسی رو.
    5و خواهشا اون آواتار رو ور دار از صبح تا الان 100 دفعه بالا اوردم
    GOD OF DOTA LOD

9. کاربر مقابل از mohmmid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mostafa91 (06-25-2015)

10. Top | #2557

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236
    من که حرفی نزدم، من که نگفتم قرآن خوندم بده، شما یه بار دیگه بخونین شاید بد دیدین.
    منم برای اینکه سیاسی و دینی نشه اون رو ور داشتم خوب شد؟ آدم نمی تونه 2 تا کلمه بنویسه.
    منظوره من این بود که کسایی که می خوان الکی مساثل دینی رو اینجا قاطی کنن بهتره بچسبن به دینشون نه اینکه الکی اسپم کنن. من گفتم که بهتره همون کارا رو کنن تا بیان اینجا الکی قاطیش کنن. و لطفا قبله اینکه چیزی بنویسین در موردش فکر کنین و اگه می خوایم جواب بنده رو بدین پیغام خصوصی بدین تا مدیر و ناظمی نیاد اینجا بگه پست سیاسی پاکش کنه.
    و اینو بدونین که :
    1- این مملکتی که تو میگی ماله من نیست فقط ماله بعضی افراده. من چه جوری مملکتی که ماله من نیست رو می تونم داغون کنم؟
    به نظر شما ، داشتن ادب و فرهنگ جزو اصول دینه؟ نه خیر دوست عزیر ، ادب چیزی که باید همه داشته باشن .

11. 2 کاربر مقابل از Wind عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (06-23-2015),Deadking (06-23-2015)

12. Top | #2558

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    البته که باید ادب باشه همه جا و در هر زمان ولی من گفتم که در داخل طنز ادب انکار میشه. ( بر طبق معنی اون) ولی اگه از حدش بگذره بد میشه مثلا این ترول ها کاملا به هدف زده و از حد هم نگذشته. مثلا اگه توی یک ترول کلمه ها ی معمولی مثل دیوث و پفیوز و ... ( البته می بخشید که مثال زدم) باید باشه تا طنز ترول معنی داشته باشه. البته با داشتن ادب هم میشه ترول رو معنی داد. و من اینو انکار نمی کنم.
    ولی فکر کنم شما تنها کسی بودید که منظوره منو تقریبا فهمیدین و از شما سپاس گرازم که با موضوع دینی و سیاسی دخیل ندادین.( مثل بعضی ها lol )
    من می خوستم جواب اون دوست عزیز رو بدم که گفت این ها چرت و پرت هست. و خواستم بگم که خاصیت ترول بزرگوار اینه. و اگه اینو ازش بگیرین میشه کسی که پاهاشو ازش بگیرین.
    و من برای این گفتم بهتره اون کارا رو کنن چون به قول خودشون این کارا چرت و پرت هست خوب برن یه کار درست انجام بدن.
    اگه من بد میگم شما بهم بگین.
    GOD OF DOTA LOD

13. Top | #2559

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    و اینو بدونین که :
    100 دفعه بالا آوردی، 20 دفعه دیگه هم بالا بیاری من عوض نمیکنم من عکس رو نمیزارم که شما خوشحال یا ناراحت بشی،عکس خودت الان باحاله؟!
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

14. Top | #2560

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    اصلا می دونین آواتار چیه؟ توی سایت های خارجی آواتار رو می زارن تا کاربرا ببینم امتیاز بدن(اما بعضی سایت ها ورداشتن این امکانو). از شما بعید هم نیست این کارا. بهتر هست برین اطلاعات خودتون رو بیش تر کنین تا این قدر حرف بی ربط نزنین. و برای این گفتم بالا اوردم تا بحث رو عوض کنم و گرنه دیدن فردی که عکس خودشو گذاشته که نشون از اعتماد به نفسش میده کاملا قابل ستایش هست. و اصلا حال به هم زن نیست(شاید یه خورده نیست).
    امید وارم این بحث همین جا تموم شه و دیگه مطلبی در این باره نوشته نشه و یک مطلب جالب هم باشه. برای همین یک ترول گذاشتم تا مشاهده کنین:
    فایل پیوست 3703
    GOD OF DOTA LOD

15. کاربر مقابل از mohmmid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UnHoLy666 (06-23-2015)

کلمات کلیدی این موضوع