سوال درباره invoker - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خیلی هیروی سختیع سخت ترین هیروی دوتاس

بعد جالبه به geomancer میگن سخت ترین در حالی که اون با یه پلاگین همزمان تمام جئو ها پوف میکنن
    بازي كردن با invoker بيشتر به مهارت نياز داره
    بازي با meepo بيشتر به سرعت نياز داره
    نميشه گفت كدوم سخت تره

2. کاربر مقابل از The Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (06-12-2015)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط BenyKhan نمایش پست ها
    اون پلاگینه چیه ؟!؟!؟
    منم میخوام اتفاقا . . .
    رفلکسم بالا نیست ! نمیتونم پنجتا هیرو رو باهم پوف کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط admiralfurion نمایش پست ها
    بلاگین که نه ولی با macro میشه یک سرچ بکن ببین موس یا کیبوردت macro دار هست یا نه راحت یک دکمه میزنی کل میبو ها همزمان بوف میکنن
    بله یه پلاگین یا اسکریپت ( اسم دقیقش یادم نیس ) وجود داره که با اون تمام میپو ها همزمان پوف میکنن

اینجا راجبش توضیح داده شده:

آموزش هیروی Meepo - دوتا 2(حرفه ای)

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4152
    به نظر من هم اینووک هیروی هیبریدی هست و یه بازیکن حرفه ای اگه واقعا با اسپل ها آشنا باشه هم میتونه دمیج های سنگینی بده هم به موقع فرار کنه و...
    در هر صورت به نظر من اولای بازی با tornado و emp بازی کنید که هم بتونید حریفو گیر بندازید هم اذیت کنید تو لین
    بیشتر بازیها (بسته به هیروهای حریف البته) هست میشه radiance آورد رو حریف cold snap میکنی و چون رادیانس داری حریف مدام dps میخوره در نتیجه همش مینی استان میشه اگه ریسکش هم بالا باشه بعد از اینکه cold snap زدی ghost walk هم میزنی میری دنبالش.
    خیلی جاها ice wall واقعا روانی میکنه حریفو تو یه ثانیه به یه سمت میری ice wall میزنی قشنگ از تاور اول تا دوم عمل میکنه.
    اگه اسپلهای exort بیشتر استفاده میکنی hex خیلی به کارت میاد.
    در هر صورت بازم بستگی به شرایط بازی داره نمیشه فقط exort یا quas wex رفت.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6392
    سلام من یه سوال اساسی دارم اینه که شما میگید export quas من اصلا نمیدونم شما رو چه حسابی اینو میگید من خودم دوست دارم با این هیرو فول بشم ولی من تا اوجایی که میدونم هش wex export میرم چون شهاب سنگ و تورنادو رو داره و همیشه این دوتا رو باهم میزنم اگه کسی این روش quas export رو بهم یاد بده و بگه چه لول هایی باید بگیری با این منون میشم اخه من بیشتر بازیم رو کیل گرفتنه و از ساپورت و گانکر بدم میاد به نوعی من دوست دارم با کیل زیاد از دشمن از پا گرفتن اونا جلوگیری کنم و خیلی ممنون میشم روش هایی که با اینوکر میشه این حرف منو اجرا کرد بهم بگید و درباره quas export هم بیشتر توضیح بدید

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط phantomhell نمایش پست ها
    سلام من یه سوال اساسی دارم اینه که شما میگید export quas من اصلا نمیدونم شما رو چه حسابی اینو میگید من خودم دوست دارم با این هیرو فول بشم ولی من تا اوجایی که میدونم هش wex export میرم چون شهاب سنگ و تورنادو رو داره و همیشه این دوتا رو باهم میزنم اگه کسی این روش quas export رو بهم یاد بده و بگه چه لول هایی باید بگیری با این منون میشم اخه من بیشتر بازیم رو کیل گرفتنه و از ساپورت و گانکر بدم میاد به نوعی من دوست دارم با کیل زیاد از دشمن از پا گرفتن اونا جلوگیری کنم و خیلی ممنون میشم روش هایی که با اینوکر میشه این حرف منو اجرا کرد بهم بگید و درباره quas export هم بیشتر توضیح بدید
    forget spirit + cold snap میسازی هم توی مید میتونی روی طرف کلد اسنپ بذاری و ادیتش کنی و هم میتونی گنک کنی ...
    واسه کریپ زدن هم خیلی خوبه , توی پوش دادن و گنک دادن هم جواب میده ...

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6392
    همین ؟ پس چوس مستر و تورنادو و بلیست چی میشن ؟ برا کیل بهترن که اونا برا اخر بازی ؟ طرف خنگ نیست که بیاد پیش ما کلد اسنیپ بزنیم بعدش فورج اسپریت :دی بیشتر توضیح بده پلیز

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    همین ؟ پس چوس مستر و تورنادو و بلیست چی میشن ؟ برا کیل بهترن که اونا برا اخر بازی ؟ طرف خنگ نیست که بیاد پیش ما کلد اسنیپ بزنیم بعدش فورج اسپریت :دی بیشتر توضیح بده پلیز
    چوس مستر ؟ بگی شهاب سنگ بهتره
    همین چوس مستر با بلست بهترین راه گرفتن کیل هست wex + exort
    ولی پیشنهاد میکنم بری یکم replay ببینی

9. کاربر مقابل از qwerty عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

TeNSai (04-05-2017)

10. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    من فقط داشتم رد میشدم دیدم این تاپیک اومده بالا ...
    لطفا اگه این هیرو رو تو بازیای رنکتون پیک میدین ، قبلش 4تا ریپلی انالیز شده نگاه کنین 4 بارم تو normal تمرین کنین بعدش برید rank، خدا رفتگان شمارو مورد مرحمت قراربده .
    من دیگه خسته شدم هر دست رنک میرم باید اینوکر بن کنم که کسی تو تیمم پیک نده

11. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (04-04-2017)

12. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6392
    من تو یه گیم بودم اینوکر یه نفر بود حریفمون یکیش الچیمیست بود. اینووکر ما جنب و جوش نداشت اوایل گیم انگار مرده بود
    ولی الچیمیست اونا مثل خر ایتم میوورد تا جایی که تقریبا فول ایتم شد! ولی اینوکر ما یه اقانیم و یه مجیک داشتو یه بوت.در کمال تعجب دیدم تریپل کیل گرفت الچیمیست هم 3 لول کرد ! نمیدونم چجوری ولی دوست دارم بدونم و منم یاد بگیرم ولی طرف دیگه گیم نت نمیاد

13. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من تو یه گیم بودم اینوکر یه نفر بود حریفمون یکیش الچیمیست بود. اینووکر ما جنب و جوش نداشت اوایل گیم انگار مرده بود
    ولی الچیمیست اونا مثل خر ایتم میوورد تا جایی که تقریبا فول ایتم شد! ولی اینوکر ما یه اقانیم و یه مجیک داشتو یه بوت.در کمال تعجب دیدم تریپل کیل گرفت الچیمیست هم 3 لول کرد ! نمیدونم چجوری ولی دوست دارم بدونم و منم یاد بگیرم ولی طرف دیگه گیم نت نمیاد
    اینوکر یا هر هیرویی نیاز به ایتم دارن ولی بعضی هیرو ها نیاز کامل به اینم دارن و بازیشون فقط فقط به ایتم بستگی داره مثل هیرو anti mage ، اما بعضی هیروها lvl up شدن خیلی مهمتر از ایتم داشتن هست براشون ، یکی مثل اینوکر . اگر لول اینوکر از همه هیروهای توی اون بازی بالاتر باشه با یه boot و aghanim قادر خواهد بود حتی رمپیج هم بزنه

اینوکر در کل دو سبک داره و بقیه حرکت ها زیر مجموعه میشن که طبق سلیقه بازیکن اسکیل ها رو ترکیب میکنه هر دو رو باید یاد بگیرین با رپلی . کلیاتش همین بود بقیش رو باید سرچ کنی و رپلی ببینی از این هیرو . و تمرین تمرین تمرین کنی که تمام اسکیل ها رو یاد بگیری و در fight چند ثانیه ای قادر باشی لول ها رو ترکیب کنی و ازشون استفاده کنی و بدون تمرین زیاد امکان پذیر نیست یه مدت میتونی بری bot co-op پلی بدی که دستت بیاد

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین