بحث و تبادل‌نظر پیرامون مسابقات فصل ۲۰۱۸/۱۹ - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 54
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    واقعا خیلی خوشحالم که متیو رفته چون هر چی لیکویید جلو میرفت ضعیفتر بازی میکردو تیم بیشتر به میرکل و حرکتاش وابسته میشد که اگه کروکی تغییری تو تیم انجام نمیداد مطمعنا شانس زیادی برای اپیکو تی ای پیش رو نداشت
    من خودم شخصا خیلی دوست دارم mushi البته میدلین و Miracle کری یا Miracle همون میدلین و sylar یا paparazi واسه روله کری بنظرم ترکیب خوبی میشه
    w33 بازیکن خوبیه یه پتانسیلی که داره اینه که meppo و visage خیلی خوب پلی میده تقریبا سبکش مثل abed هست
    کلا بنظرم باید دنبال کسی باشن که دقیقا مثل میراکل بتونه هم پوز1 عالی پلی کنه هم پوز2 برا همین اگه بشه یکی مثل میراکل گیر بیارن میتونن بسته به هر بازی پوز ها رو با هم عوض کنن مثل matu با miracle
    این کار دو تا ویژگی داره اول اینکه تو درفت تیم حریف برای مدتی گیج میشه ویژگی دومشم اینه تیمو خلاق تر و انعطاف پذیر تر میکنه
    تقریبا با حرف ات مخالفم
    بخاطر اینکه اگه یه پلیر دیگه ای مثل میراکل بیارن تیم از هم میپاشه و گنگی پیش میاد توی همه تیم های موفق هم نگاه کنی همیشه pos1یا2 قربانی اون یکی میشه مثلا توی vg معمولا اوری هیرو هایی میره که پاپارازی تو لیت بتونه بزنه و تو ارلی هم فارم کنه و یا توی سکرت اکثر بازی ها نیشا فرری فارم پلی میده و مید وان ارلی گیم رو کری میکنه و توی لیکویید هم همین بود ماتو قربانی میشد که میراکل بزنه (البته این نظر شخصی منه وقتی مسابقات رو نگاه میکنم ) الان هم لیکویید احتمالش تقریبا 0هست که بخاد پلیر چینی بیاره بخاطر اینکه توی همون چینگکوینگ میجور هم با شدو مشکل صحبت داشتن (انگلیسی این پلیر های چینی افتضاح هست چون نیاز ندارن انگلیسی یاد بگیرن بخاطر اینکه بازی زبان چینی داره و سرور اختصاصی دارن) و موشی هم دوران اش گذشت مثل fear اما من خودم موشی رو دوست دارم w33هم بیاد الان که دارم فکرشو میکنم شاید نتیجه خوبی نگیرن ولی فعلا بهترین پیک براشون وی ها هس
    و در اخر من از کار لیکویید خوشم نیومد که یهو این موقع ورداره ماتو رو کیک کنه بقول ppdکه گفته لیکویید باید سر این کار جریمه شه که از ماتو استفاده کرده و دعوت مستقیم تی عای رو گرفته و حالا اخر فصل که شده اونو کیک کرده .و من بشخصه از کل تیم لیکویید فقط ماتو و مایند رو دوست داشتم الان هم که ماتو رفته
    فقط تنها دلخوشی ام برای دیدن یه بازی reveng دار اینه که ماتو بره یه تیم خوب و توی براکت تی عای به لیکویید بخوره وبزنه لیکویید رو حذف کنه یا بفرسه لوزر براکت D: یه چی تو مایه های او جی پارسال

2. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    بعله بلاخره بصورت رسمی w33.haaرفت لیکویید

3. 4 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (06-21-2019),erebor (06-20-2019),FCB (06-20-2019),Sharingan (06-23-2019)

4. Top | #33
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    باز هم تأسف به حال MATU... امیدوارم یک درصدی از TI بهش بدن...و امیدوارم این جدایی بهونه‌ای برای پیشرفتش بشه و به نقاط ضعفش پی ببره...
    حالا ولی با این حجم از شدت رقابت بین تیم‌های حرفه‌ای دوتا ۲ و با توجه به نتایجی که Liquid می‌گرفت، اگر می‌خواستن خودشون رو به بقیه نزدیک تر کنند باید یک کار اساسی می‌کردن که فکر می‌کنم اومدن w33 تا حد قابل توجهی این عقب موندگی رو جبران کنه اما نه کاملا...باید دید شنبه چی می‌کنند...

پ.ن: دوتا هم مثل زندگی شده. اگر خودت رو با شرایط فعلیش وفق ندی و آماده نشی. سیر نزولی تمومی نداره... دوران استاتیک بودن گذشته...باید پویا بود...باید در تکاپو بود...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (06-21-2019),bayani (06-21-2019),erebor (06-21-2019)

6. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    باز هم تأسف به حال MATU... امیدوارم یک درصدی از TI بهش بدن...و امیدوارم این جدایی بهونه‌ای برای پیشرفتش بشه و به نقاط ضعفش پی ببره...
    حالا ولی با این حجم از شدت رقابت بین تیم‌های حرفه‌ای دوتا ۲ و با توجه به نتایجی که Liquid می‌گرفت، اگر می‌خواستن خودشون رو به بقیه نزدیک تر کنند باید یک کار اساسی می‌کردن که فکر می‌کنم اومدن w33 تا حد قابل توجهی این عقب موندگی رو جبران کنه اما نه کاملا...باید دید شنبه چی می‌کنند...

پ.ن: دوتا هم مثل زندگی شده. اگر خودت رو با شرایط فعلیش وفق ندی و آماده نشی. سیر نزولی تمومی نداره... دوران استاتیک بودن گذشته...باید پویا بود...باید در تکاپو بود...
    در حال حاظر تیم های choas esport clubو تیم fnatic میتونن جذب کننده ماتو باشن choasاز اون لحاظ که hfn میخاست بره بیرون و فناتیک هم شاید بجای mpبیاره ماتو رو بیاره تیم هایی هم بود که حدس میزدم ماتو بره مثل jstorm وforwardولی با تغییر های اخیر بعید میدونم بقیه تیم ها مثل bestcost و compelexyو navi و... رو که بعید میدونم که ماتو بخاد بره اونجا و در اخر تیم mineski نیاز به کری داره که فک نکنم اونم زبانشون به هم بخوره
    و در اخر شاید با چند تا پلیر دیگه یه تیم تشکیل بدن و بخوان tiبرن و در اخر هم نتیجه خاصی نگیرن و تمام
    البته اینم بگم که اگه کاپیتان نینجا این پجامس ppdنبود ماتو جا داشت بره جای fata

7. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    شنبه مسابقات epicenster شروع میشه به نظرم مثل همیشه سکرت و ای جی و ورتوس خوش میدرخشن البته شاید سکرت کمتر و ورتوس بیشتر و البته امید وارم کورس دومی و سومی ای جی هم تموم شه
    جذاب ترین مسابقه هم مسابقه تیم لیکویید با روستر جدیده و جذاب ترین گروه هم گروه dهست بنظرم
    البته حیف که گوشی ندارم وگرنه اندکی شرط بندی لذت دیدن بازی هارو صد چندان میکرد

8. Top | #36
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

!spoiler alert

۳ تا بازی پشت سر هم EG گذاشت که Liquid ویندرانر پیک کنه و w33 غیر از بازی اول باقی بازی هارو بدون داشتن حتی یک death تیمش رو کری کرد. Liquid با این برد به عنوان تیم اول از گروه B رفت به upper
    با اینجال اما در کل برای EG خوب شد. چون اگر تیم اول می‌آمدن بالا احتمال زیاد راند اول upper میخوردن به OG که هنوز هم drama پابرجاست و بعد از اون اگر OG می‌بردن راند بعدی به Secret میخوردن خیلی سخت میشد.

من از Liquid هم امروز چیز خاصی ندیدم. همش w33 بود. بازی دوم که کاملا draft سر تر داشتند و بازی سوم با 10k lead و aegis نزدیک بود team wipe بشن و باز هم این w33 بود که زنده موند و storm رو کشت...باید حواسشون رو جمع کنند. من به شخصه kuro رو دوست دارم و دوست دارم خوب نتیجه بگیره. ولی شاید کارما MATU بگیرتشون :دی
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

9. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (06-23-2019),bayani (06-22-2019),erebor (06-23-2019)

10. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    ۳ تا بازی پشت سر هم EG گذاشت که Liquid ویندرانر پیک کنه و w33 غیر از بازی اول باقی بازی هارو بدون داشتن حتی یک death تیمش رو کری کرد. Liquid با این برد به عنوان تیم اول از گروه B رفت به upper
    با اینجال اما در کل برای EG خوب شد. چون اگر تیم اول می‌آمدن بالا احتمال زیاد راند اول upper میخوردن به OG که هنوز هم drama پابرجاست و بعد از اون اگر OG می‌بردن راند بعدی به Secret میخوردن خیلی سخت میشد.

من از Liquid هم امروز چیز خاصی ندیدم. همش w33 بود. بازی دوم که کاملا draft سر تر داشتند و بازی سوم با 10k lead و aegis نزدیک بود team wipe بشن و باز هم این w33 بود که زنده موند و storm رو کشت...باید حواسشون رو جمع کنند. من به شخصه kuro رو دوست دارم و دوست دارم خوب نتیجه بگیره. ولی شاید کارما MATU بگیرتشون :دی
    w33امروز کلا هیرو تخصصی رفت که خوب هم جواب گرفت ( از اینوکر اش راضی نبودم ) درمورد دراما ماتو با لیکویید واقعا مشتاقم توی یه بازی حساس ماتو جلوی لیکویید بازی کنه و بدرخشه و لیکویید رو حذف کنه

11. Top | #38
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

lol بیخیال EG رفت lower
    انقدر sumail بیخیال بازی میکنه که دقیقه ۲۰ میان واسه t3 و rax. از اونجا به بعد محتاط بازی کرد که دیگه فایده نداشت...
    حالام که رفتن lower دیگه باید قید قهرمانی تو این تورنمنت رو زد...
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    w33امروز کلا هیرو تخصصی رفت که خوب هم جواب گرفت ( از اینوکر اش راضی نبودم ) درمورد دراما ماتو با لیکویید واقعا مشتاقم توی یه بازی حساس ماتو جلوی لیکویید بازی کنه و بدرخشه و لیکویید رو حذف کنه
    نه مگه الکیه. liquid کم تیمی نیست. بازیکنی هم اون بیرون نمونده که بشه در فاصله ۱ ماه تیم خوب تشکیل داد که حتی شانس تهدید liquid رو داشته باشه
    ولی خب احساست رو درک میکنم.

12. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ba4ma3n (06-23-2019)

13. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    lol بیخیال EG رفت lower
    انقدر sumail بیخیال بازی میکنه که دقیقه ۲۰ میان واسه t3 و rax. از اونجا به بعد محتاط بازی کرد که دیگه فایده نداشت...
    حالام که رفتن lower دیگه باید قید قهرمانی تو این تورنمنت رو زد...

نه مگه الکیه. liquid کم تیمی نیست. بازیکنی هم اون بیرون نمونده که بشه در فاصله ۱ ماه تیم خوب تشکیل داد که حتی شانس تهدید liquid رو داشته باشه
    ولی خب احساست رو درک میکنم.
    سومیل دیگه سومیل و ارتیزی اون سومیل و ارتیزی میجر قبلی نیستن یجورایی شل بازی میکنن و ز اونجایی که ای جی تیم ای جی تیم lower bracketنیست احساس میکنم زود حذف شه
    طبق پیشبینی ام ماتو رفت تیم choas که البته نه میشه به این تیم choasامید وار بود و نه میشه دست کم گرفتش چون به تازگی روستر عوض کرده و هنوز نمایشی با روستر های جدید نداشته
    تیم گمبایت هم تقریبا میشه گفت تیم دوم منتطقه cisهست و تیم بسیار فیکس ای هستن و همیشه بر اساس پچ پیک و بن میکنن و معمولا نتیجه بالا تر از توقع میگیرن ولی زیاد خوشم نمیاد ازشون
    و در اخر اصلا توقع نداشتم فناتیک اینجوری بازی کنه ای کاش که ماتو میرفت فناتیک به جای mp ! البته abedهم گاها تر میزنه اما بازم تیمی مثل فناتیک که یه تیم همه چی تمومه نباید به rngکه زیاد نتایج خوب نمگیره اینجوری ببازه
    و در مورد حرف اخرت هم بگم من هنوز باورم نمیشه og تی عای قبلی رو برده

14. کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

erebor (06-23-2019)

15. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    وات د هل
    الیانس دو هیچ ورتوس رو برد
    چقد دست دوم قشنگ بازی کرد ایدین واقعا mvpمچ بود با کریستال 53kدمیج داده بود اون وقت nooneبا میپو 16kدمیج داده بود
    بازی زیبایی بود واقعا و امیدوار شدم به کاپیتان ایدین (insania)

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین