[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1143

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1143 از 1160 نخستنخست ... 143643104310931133114111421143114411451153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11,421 به 11,430 از 11598
  1. Top | #11421
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    قوی باش رضا جان. در کنار لحظه لحظه سختی‌هایی که میکشی بدون وجودی نظاره‌گر توست...من خودم الان یک هفته هست که خواهر عزیز و جوانم رو از دست دادم...اما از خدا گلایه‌ای ندارم...راستش رو بخوای فکر خودکشی به سرم تابحال زده اما از وقتی فهمیدم که اون خوشحاله سعی میکنم خوشحال باشم.
    از بعد این واقعه ایمان من به خدا خیلی بیشتر شد...چون خواهر من اهل نماز و روزه نبود متاسفانه اما با اینحال مورد شفاعت قرار گرفت...به این پی بردم که خدا بدون شک روشنفکرترین، عاقل ترین، حکیم‌ترین و عادل‌ترین وجود هستی است که یک نفر میتونه برای خودش تصور بکنه و تازه باز هم از اون حد بزرگتر خواهد بود...

اگر امروزه شرایط ما سخت شده بخاطر این هست که مستضعفینی که روزی علیه طاغوت و در جهت برپایی حکومت خدا قیام کردند وقتی به مقام و منزلت رسیدند گذشته و هدف خودشون رو فراموش کردند و سر از کاخ مرمر و امثالهم در‌آوردند...مردم هم بالطبع پیرو ملوک خود شدند...
    تمام چیزی که میتونم بگم این هست که شرایطی که امروز داریم فارغ از تمام سختی‌ها و بالا و پایینی‌هاش، موقت هست...شاید در برهه‌ای که احتمالش زیاد هم هست وضع وخیم بشه اما این رو مکتوب همینجا عرض کنم که این مردم و این شیعیان بعد از مدتی به اون چیزی که شایسته‌اش هستند خواهند رسید. قبلش خرمشهرها خواهیم داشت...
    من با وجود از دست دادن یکی از عزیزترین افراد زندگی حقیرم ایمانم به خدا کم که نه بلکه بیشتر شد و هنوز امیدوارم...خوبه در این ایام مثال امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) رو بزنم که وقتی از حضرت زینب پرسیدند در کربلا چه دیدی؟ آن جمله معروف رو جواب داد: ما رأیت الا جمیلا. چیزی جز زیبایی ندیدم(!)
    امام سجاد تا ۲۵ سال پس از عاشورا تحمل دیدن سر بریدن گوسفند یا مرغ رو نداشت اما از القاب حضرت سید الساجدین و زین العابدین شد. بودن در مسلک حق و بالاخص نماینده اون علی (ع) از اول هزینه داشته و دارد. مهم آگاهی مردم هست که جلوی صفین‌ها و خوارج‌ها گرفته بشه...
    باشد که انشاءلله آن امت و نسل سرنوشت‌ساز بشریت ما باشیم...هیچ کار خدا بی‌مصلحت نیست...توکلتون به خدا باشه...اوست که خالق و قادر است. از بادیه نشینی موسی (ع) را برانگیخته و پایان‌دهنده فرعون می‌سازد و از مادر پاک سرشت و باکره مسیح (ع) رو بدون پدر می‌آفریند و در بین عرب جاهلیت محمد (ص) را برمی‌انگیزد.
    ما اینجا اومدیم که امتحان پس بدیم. باشد که نمره قبولی رو کسب کنیم و بدونید که خدا شرایطی رو که در اون قرار دارید قطعا درک کرده و با عدالت قضاوت خواهد کرد. ما هیچوقت متعلق به این دنیا نبوده‌ایم. شعر معروف رو بیاد بیارید...ما ز فلک بوده‌ایم یار ملک بوده‌ایم // بازهم آنجا رویم منزل ما کبریاست
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (08-29-2020),bayani (08-28-2020),Milad._.R (08-27-2020),Mohammad.S (10-07-2020),reza (08-27-2020),Viper (08-28-2020)

3. Top | #11422

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    بابت خبری که شنیدم خیلی تاسف خوردم، ولی از این جهت که هنوز با قدرت پای زندگیت ایستادی خوشحالم. مطمئن باش اون الان جای بهتر از ماست که قطعا آفرینش ما با هدف هست. روحش شاد
    ما ز بالاییم و بالا می رویم ما ز دریاییم و دریا می رویم
    ما از آن جا و از این جا نیستیم ما ز بی‌جاییم و بی‌جا می رویم

از زندگی روزمرت بیشتر برامون بنویس محمد (بقیه بچه ها هم شرکت کنند)

4. 3 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (08-29-2020),FCB (08-28-2020),Mohammad.S (10-07-2020)

5. Top | #11423

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    قوی باش رضا جان. در کنار لحظه لحظه سختی‌هایی که میکشی بدون وجودی نظاره‌گر توست...من خودم الان یک هفته هست که خواهر عزیز و جوانم رو از دست دادم...اما از خدا گلایه‌ای ندارم...راستش رو بخوای فکر خودکشی به سرم تابحال زده اما از وقتی فهمیدم که اون خوشحاله سعی میکنم خوشحال باشم.
    از بعد این واقعه ایمان من به خدا خیلی بیشتر شد...چون خواهر من اهل نماز و روزه نبود متاسفانه اما با اینحال مورد شفاعت قرار گرفت...به این پی بردم که خدا بدون شک روشنفکرترین، عاقل ترین، حکیم‌ترین و عادل‌ترین وجود هستی است که یک نفر میتونه برای خودش تصور بکنه و تازه باز هم از اون حد بزرگتر خواهد بود...

اگر امروزه شرایط ما سخت شده بخاطر این هست که مستضعفینی که روزی علیه طاغوت و در جهت برپایی حکومت خدا قیام کردند وقتی به مقام و منزلت رسیدند گذشته و هدف خودشون رو فراموش کردند و سر از کاخ مرمر و امثالهم در‌آوردند...مردم هم بالطبع پیرو ملوک خود شدند...
    تمام چیزی که میتونم بگم این هست که شرایطی که امروز داریم فارغ از تمام سختی‌ها و بالا و پایینی‌هاش، موقت هست...شاید در برهه‌ای که احتمالش زیاد هم هست وضع وخیم بشه اما این رو مکتوب همینجا عرض کنم که این مردم و این شیعیان بعد از مدتی به اون چیزی که شایسته‌اش هستند خواهند رسید. قبلش خرمشهرها خواهیم داشت...
    من با وجود از دست دادن یکی از عزیزترین افراد زندگی حقیرم ایمانم به خدا کم که نه بلکه بیشتر شد و هنوز امیدوارم...خوبه در این ایام مثال امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) رو بزنم که وقتی از حضرت زینب پرسیدند در کربلا چه دیدی؟ آن جمله معروف رو جواب داد: ما رأیت الا جمیلا. چیزی جز زیبایی ندیدم(!)
    امام سجاد تا ۲۵ سال پس از عاشورا تحمل دیدن سر بریدن گوسفند یا مرغ رو نداشت اما از القاب حضرت سید الساجدین و زین العابدین شد. بودن در مسلک حق و بالاخص نماینده اون علی (ع) از اول هزینه داشته و دارد. مهم آگاهی مردم هست که جلوی صفین‌ها و خوارج‌ها گرفته بشه...
    باشد که انشاءلله آن امت و نسل سرنوشت‌ساز بشریت ما باشیم...هیچ کار خدا بی‌مصلحت نیست...توکلتون به خدا باشه...اوست که خالق و قادر است. از بادیه نشینی موسی (ع) را برانگیخته و پایان‌دهنده فرعون می‌سازد و از مادر پاک سرشت و باکره مسیح (ع) رو بدون پدر می‌آفریند و در بین عرب جاهلیت محمد (ص) را برمی‌انگیزد.
    ما اینجا اومدیم که امتحان پس بدیم. باشد که نمره قبولی رو کسب کنیم و بدونید که خدا شرایطی رو که در اون قرار دارید قطعا درک کرده و با عدالت قضاوت خواهد کرد. ما هیچوقت متعلق به این دنیا نبوده‌ایم. شعر معروف رو بیاد بیارید...ما ز فلک بوده‌ایم یار ملک بوده‌ایم // بازهم آنجا رویم منزل ما کبریاست
    خیلی متاسف شدم محمد جان
    از صمیم قلب بهت تسلیت میگم و امیدوارم خدا به شما و خانواده محترمت صبر بده

6. 3 کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (08-28-2020),Mohammad.S (10-07-2020),reza (08-28-2020)

7. Top | #11424

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438

تسلیت میگم، روحشون شاد و غرق آرامش برای تو و خانواده عزیزت از خدا طلب صبر میکنم

8. 2 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (08-28-2020),Mohammad.S (10-07-2020)

9. Top | #11425

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    خدا رحمتش کنه/تسلیت
    ولی اینکه یه عده فاسد تو دولت دارن از حقه منو شما میزنن میکنن تو شکماشون ربطی به خدا نداره مقصر خودمونیم/سال به سال دریغ از پارسال..
    سر خودمونو کلاه نذاریم

10. Top | #11426
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    خدا رحمتش کنه/تسلیت
    ولی اینکه یه عده فاسد تو دولت دارن از حقه منو شما میزنن میکنن تو شکماشون ربطی به خدا نداره مقصر خودمونیم/سال به سال دریغ از پارسال..
    سر خودمونو کلاه نذاریم
    ممنونم. خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه
    من هیچ جا از دولت دفاعی نکردم.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

11. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-01-2020),ba4ma3n (08-29-2020)

12. Top | #11427

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2109
    یوزرنیم استیم
    M_Hunter78
    بعد چندین ماه به این انجمن سر زدم و دیدم فقط چندتا تایپیک آبی رنگ شدن و بروزرسانی...
    نمیدونم خودمو قدیمی بدونم یا نه ، ولی حدود 6 یا 7 سال پیش ، وقتی چند دقیقه ازسایت بیرون میومدم و میرفتم تو ، کل تایپیکا آبی میشد .
    واقعا چه روزای باحال و پر شوق و ذوقی بود .... صبح پا میشدم رو آموزش هیروها کار میکردم و با بقیه سر اینکه فلان هیرو رو من مینویسم بحث میکردم.
    خلاصه که حدودا یک سال و نیمی هست که اصلا رنگ دوتا رو ندیدم . هر دفعه دلم میخواد نصب کنم ولی میدونم نمیتونم زیاد موندگار بشم . بالاخره کاره دیگه
    دوتا خاطرات بد هم داره ... یکی از دوستام که تو این انجمن به نام Four-Eyes فعالیت داشت ( قدیمیا خوب میشناسن) و یکی از ضمیمی ترین دوستام بود و هر روز باهم بیرون بودیم ، متاسفانه سه سالی هست فوت کرده .. نصف شب ، فلان تایم ، با هم قرار میزاشتیم آنلاین شیم و بازی کنیم....
    بالاخره زندگی باز ادامه داره و سال های دیگه ، الانو مثال میزنیم و میگیم چه دورانی بود.

مررسی رضا جان که باعث شدی چند نفر حرف دلشون و بزنن.

به محمد جان هم با اون روحیه قوی تسلیت میگم.♥

13. 9 کاربر مقابل از Mahdi-Void عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-12-2020),ba4ma3n (09-13-2020),bayani (09-12-2020),erebor (09-11-2020),FCB (09-11-2020),Milad._.R (09-12-2020),Mohammad.S (10-07-2020),reza (09-11-2020),Sharingan (09-12-2020)

14. Top | #11428
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دوستان کسی هست پایه باشه Among Us بازی کنیم؟ سرور دیسکورد هم که هست.

- جبران خلیل جبران

15. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (09-29-2020),Sharingan (09-30-2020)

16. Top | #11429

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    دوستان کسی هست پایه باشه Among Us بازی کنیم؟ سرور دیسکورد هم که هست.
    سلام من پایه ام ولی بازیشو ندارم تو استیم (5 دلاره -_-)
    اندروید رایگانه ولی فکر نکنم سرورش با استیم یکی باشه

اگه اینوایت بازیشو داری بگو بریم

17. کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (09-30-2020)

18. Top | #11430
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    سلام من پایه ام ولی بازیشو ندارم تو استیم (5 دلاره -_-)
    اندروید رایگانه ولی فکر نکنم سرورش با استیم یکی باشه

اگه اینوایت بازیشو داری بگو بریم
    از طریق bluestacks میشه بازی کرد. شبیه ساز اندروید در کامپیوتر. همه اونطوری بازی میکنن.

این هم لینکش

- جبران خلیل جبران

19. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (10-01-2020),Sharingan (10-04-2020)